درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق ابزار چوبی / ایجاد کسب و کار خانگی با چوب

مهم این است که از کار با چوب لذت ببرید و ایده های خوبی برای اجرا داشته باشید. موضوع امروز ما ایجاد کسب و کار خانگی با چوب است. با ما باشید.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۸ مهر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

برای کسانی که در ساخت  وساز و نجاری مهارت لازم را دارند و آموزش دیده‌اند، ایده‌ها و محصولات بالقوه‌ای وجود دارد که می‌توانند با استفاده از چوب آن‌ها را تولید کنند. از انواع مبلمان گرفته تا قاب و مجسمه‌های چوبی.البته تولید مبلمان به کارگاه و دستگاههای حرفه‌ای نیاز دارد که پرهزینه است. شما می‌توانید کار خود را با تولید لوازم چوبی کوچک شروع کنید. مهم این است که از کار با چوب لذت ببرید و ایده های خوبی برای اجرا داشته باشید. موضوع امروز ما ایجاد کسب و کار خانگی با چوب است. همراه ما باشید.

کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام با فروش پاستیل – درآمد آنلاین با فروش پاستیل

کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام با فروش آجیل – درآمد آنلاین با فروش آجیل

کسب درآمد آنلاین از طریق تاکسی های اینترنتی – درآمدزایی با تاکسی اینترنتی

کسب درآمد در اینترنت و اینستاگرام از طریق آشپزی – درآمد آنلاین با آشپزی

وسایل مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار خانگی با چوب

یکی از مزیت‌هایی که کسب و کار خانگی با چوب دارد، این است که می‌توانید آن را در گوشه ای از خانه خود راه اندازی کنید و در ابتدای کار خود احتیاجی ندارید که فضای خاصی را به آن اختصاص دهید. بسیاری از افرادی که در این زمینه مشغول به کار شدند و یکی از کار آفرینان موفق محسوب می‌شوند، در ابتدای کار خود قسمت کوچکی از خانه را به آن اختصاص داده و با استفاده از آن توانستند به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنند.

اگر در ساختمان‌های چند طبقه و آپارتمانی زندگی می‌کنید و نگران سروصدایی هستید که در طول روز همسایگان شما متحمل میشوند، باید این را در نظر داشته باشید که  محصولات تزئینی کوچک می‌تواند در مدت کمتری تولید شود و برای ساخت آنها به دستگاه‌های پر سرو صدا احتیاجی نیست.

اقدامات اولیه کسب وکار خانگی با چوب

گام اول در شروع کسب و کار خانگی با چوب تعیین نوع محصولاتی است که قرار است آنها را تولید کنید. علاوه بر آنکه تعیین میزان سرمایه اولیه وابسته به نوع محصولات است، تعداد و میزان وسایل و ابزاری که باید خریداری شود نیز به آن وابسته است..  اگر می‌خواهید که در زمینه وسایل تزئینی کوچک فعالیت داشته باشید، این سرمایه تا کمتر از یک میلیون می‌رسد. اما اگر میخواهید که وسایل بزرگتر مانند میز، صندلی و امثال آن را تولید کنید سرمایه اولیه شما به الطبع افزایش می‌یابد. همچنین میزان فضایی که باید برای کارگاه و محل فعالیت خود در نظر بگیرید نیز به نسبت آن افزایش می یابد.

وسایل مورد نیاز ساخت صنایع چوبی

وسایل مورد نیاز ساخت صنایع چوبی

وسایل مورد نیاز ساخت صنایع چوبی

وسایلی که برای راه اندازی کسب و کار خانگی با چوب نیاز دارید عبارتند از:

مغار تخت، چکش، کاتر، سمبه، گونیا، نقاله، مولیس، گیره، اره، دریل، بادپاش و … است.

این ابزار در واقع ابزار ابتدایی برای هر کسب و کار چوبی است. اگر می‌خواهید که محصولات چوبی خود را در اندازه‌های بزرگتر تهیه کنید به وسایل بیشتری مانند: رنده برقی، پمپ باد، اره نواری، فارسی بر، اره میزی، سنباده دیسکی، سنباده لرزان، اره عمودبر، زاویه سنج و تراز نیاز خواهید داشت.

اگر در ابتدای راه شروع کسب و کار خانگی با چوب هستید و در زمینه ساخت این وسایل تجربه‌ای ندارید، توصیه می‌شود از ساخت وسایل حجیم صرف نظر کنید. شما به راحتی و با سرمایه بسیار کم می‌توانید شروع به ساخت وسایل تزئینی چوبی در اندازه های کوچک کنید تا تجربه لازم را به دست آورید.

یکی از مزیت‌هایی که کسب و کار خانگی با چوب دارد این است که میتوانید با سرمایه اندک و با کمتر از یک میلیون تومان کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

شبکه‌ های اجتماعی یکی از راه های کسب درآمد

بسیاری از افراد می‌توانند از طریق تبلیغات گسترده در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام، یا تلگرام مشتریان زیادی را جذب کنند. با استفاده از شبکه‌های مجازی که در دسترس همگان است و ایجاد صفحه اختصاصی برای کالاهای خود، می‌توانید تبلیغات خود را آغاز کرده و به جذب مشتریان بیشتر دست پیدا کنید.

امروزه اکثر فعالان در حوزه کسب و کار خانگی با چوب به صورت مجازی محصولات خود را به فروش می‌رسانند و برای افرادی که توان راه اندازی مغازه را ندارند، این روش بسیار مناسب است. در این نوع فروش شما می‌توانید با افراد سراسر کشور در ارتباط باشید و محصولات خود را بدون محدودیت جغرافیایی به فروش برسانید.

فروش محصولات از طریق همکاری با دیگر فروشگاه‌ها

فروش محصولات از طریق همکاری با دیگر فروشگاه‌ها

فروش محصولات از طریق همکاری با دیگر فروشگاه‌ها

بعضی از افراد علاقه دارند علاوه بر فروش غیر حضوری در اینترنت،  محصولات خود را به صورت حضوری نیز به فروش برسانند. اما از پس هزینه‌های تهیه فضای مناسب آن برنمی‌آیند. برای این عزیزان نیز راه حلی وجود دارد که می‌توانند از طریق آن به خواسته خود برسند. می‌توانید با برخی از مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مذاکره کرده و اقدام به عقد قرارداد همکاری یا حتی فروش محصولات خود کنید. در این فرآیند نکته بسیار مهم اعتماد طرفین و عقد قرارداد با توجه به قوانین جاری کشوری است. توجه داشته باشید که صاحب مغازه یا فروشگاه فرد معتمد و امینی باشد تا خدای ناکرده متحمل ضرر و زیان نشوید.

فروش محصولات از طریق تبادل مشتری

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از طریق کسب و کار خانگی با چوب، این است که میتوانید محصولات خود را از طریق دیگر افرادی که در زمینه‌های مرتبط با کالای شما فعالیت می‌کنند، معرفی کنید. در ازای این کار شما نیز باید محصولات آنها را به همین ترتیب معرفی کنید. این تبادل مشتری میتواند برای هر دو کسب و کار دارای مزیت‌های بالایی باشد و به اصطلاح دوسر برد است.

به طور مثال اگر زیورآلات چوبی تولید می‌کنید، می‌توانید از افرادی که دارای مزون هستند بخواهید که محصولات شما را نیز تبلیغ کنند و در ازای آن شما نیز باید محصولات آنها را به مشتریان خود معرفی کنید.

برای کسب در آمد از طریق کسب و کار خانگی با چوب می‌توانید به فروش اینترنتی، شبکه‌های مجازی، فروش درصدی با مغازه دار و … نیز فکر کنید.

کسب و کار خانگی با چوب ، یک فرصت جذاب و پرسود

کسب و کار خانگی با چوب ، یک فرصت جذاب و پرسود

کسب و کار خانگی با چوب ، یک فرصت جذاب و پرسود

برای اینکه بتوانید کسب و کار خانگی با چوب خود را راه اندازی کنید، احتیاجی نیست که سرمایه اولیه بالایی درنظر بگیرید. اگر می‌خواهید پیشرفت خود را در این زمینه افزایش دهید باید محصولات جدید و نوآورانه خلق کنید تا مشتریان بیشتری به دست آورید. این نوع محصولات می‌تواند با سلیقه شما و علاقه ای که دارید متفاوت باشد، زیرا امروزه افراد به دنبال وسایلی هستند که نتوان آنها را در هر مغازه‌ای پیدا کرد.

شما میتوانید با سرمایه‌ای کمتر از۲ میلیون تومان کار خود را در گوشه ای از خانه خود شروع کنید و درآمدتان را در مدت کوتاهی افزایش دهید. در این زمینه کیفیت بالای کالاها و دقت زیادی که در هنگام ساخت به جزئیات و ظریف کاری نشان می‌دهید، موفقیتتان را تضمین می‌کند.

لیست بعضی از کسب وکارهای  خانگی مرتبط با چوب :

 • تولید اکسسواری با چوب و رزین
 • تولید اکسسواری چوبی لوکس
 • تولید اکسسواری چوب و برنج
 • تولید اکسسواری چوب و مس
 • نقاشی روی ظروف چوبی در منزل
 • حکاکی روی چوب در منزل
 • تولید اکسسواری چوبی و چرمی

نمونه پیج های اینستاگرامی موفق در کسب درآمد از چوب :

 • آنجل هوم آرت
 • مینروا گالری
 • ساده استودیو
 • چوبی خانه
 • شاخه چاپینگ بورد
 • گندم چوب

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *