آموزش اینستاگرام

تمام مقاله های اینستاگرام

۱۵ اصل برتر تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر موفق در شبکه های اجتماعی

تا حالا به اینفلوئنسر شدن و درآمد میلیاردی فک کردی؟ اگه آره تا آخر این دوره همراه ما باش تا یاد بگیری که چطور به یک اینفلوئنسر کار بلد تبدیل بشی.

آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با آی جی تی وی (IGTV) در اینستاگرام و تاثیر آن بر کسب و کار ها

اینستاگرام قابلیتی را در اختیار کاربر قرار داده که بتوانند ویدئو های طولانی را آپلود کنند.امروز میخواهیم درباره ی قابلیت آی جی تی وی صحبت کنیم.

دوره آموزشی استفاده از هشتگ در اینستاگرام (آپدیت ۲۰۲۱)

در این پست به شکل مستقیم به راهکار و روش هایی می پردازیم که شما با استفاده از آن ها بتوانید کار با هشتگ ها را به سرعت یاد بگیرید و از آن ها استفاده کنید.

فروش در اینستاگرام از طریق ۵۰ تکنیک طلایی ( بر اساس تحلیل ۶ هزار پیج موفق )

اگر محصول یا خدماتی را در اینستاگرام میفروشید اما از درآمد خود راضی نیستید این دوره مناسب شماست. در اینجا ۵۰ تکنیک فروش در اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد

دوره ی نخبگان بلاگری / چطور بصورت یک بلاگر حرفه ای عمل کنید

در دوره ی نخبگان بلاگری یاد می‌گیرید که چطور بصورت یک بلاگر حرفه ای فعالیت کنید و تبدیل به یک اینفلوئنسر شوید، پس بدون تعلل کلیک کن

دوره VIP درآمد بیش از حد از اینستاگرام

در دوره VIP درآمد بیش از حد از اینستاگرام ما قصد داریم که ۰ تا ۱۰۰ مسیر موفقیت کسب و کار را مرحله به مرحله و به ساده ترین شکل ممکن، به شما آموزش دهیم.

کارگاه آموزشی راه اندازی یک پیج کاری اینستاگرام

به کارگاه آموزشی راه اندازی یک پیج کاری اینستاگرام خوش آمدید. در این کارگاه صفر تا صد راه اندازی پیج، نحوه ی فعالیت، فروش بیشتر و … را بررسی میکنیم.