اینستاگرام برگه ی Recent را از لیستینگ هشتگ ها موقتاً حذف کرد(خبر)

اینستاگرام برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست انتخابات ، برگه " Recent " را از لیست هشتگ ها موقتاً حذف می کند.

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۵ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

طبق خبرهای جدیدی که منتشر شده اینستاگرام برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست انتخابات ، برگه ” Recent ” را از لیست هشتگ ها موقتاً حذف می کند.

تنها چند روز مانده به انتخابات ایالات متحده آمریکا ، اینستاگرام اعلام کرده است که برگه ” Recent” را به طور موقت از جستجوی هشتگ ها در این پلتفرم حذف خواهد کرد.

وقتی تگ ها را در اینستاگرام جستجو می کنید ، نتایج شما در دو تب – “Top” و ” Recent ” ارائه می شوند.

به نظر می رسد که اینستاگرام سعی می کند کمی به واقعیت سنجی خود کمک کند – با متوقف کردن جریان هشتگ های ارسال شده از طریق ” Recent” این کار را می کند، این بدان معنی است که کاربران فقط قادر به دیدن لیست ” Top” هستند که بر اساس تعامل و ارتباط است. بنابراین احتمالاً پست ها ، حداقل تا حدودی ، بر خلاف جریان به روزرسانی های زمان واقعی ، بررسی شده اند.

اگرچه گام مهمی برای برداشتن به نظر می رسد. اما باز هم ، با توجه به تلاش گسترده پلتفرم های اجتماعی برای مبارزه با اطلاعات نادرست پیرامون انتخابات ، احتمالاً هزینه کمی برای آن پرداخت می شود.

بسته به اینکه کاربران چگونه محتوای شما را کشف می کنند ، این امر می تواند بر میزان بازدید اینستاگرام شما نیز تأثیر بگذارد.

این تغییر از امروز برای همه کاربران ایالات متحده ، تا زمانی که اینستاگرام برای شرایط به وجود آمده مناسب به نظر برسد ، اعمال خواهد شد.

پایان

امیدواریم که این خبر برای شما عزیزان مفید واقع شود. شما می توانید سایر خبرهای اینستاگرامی را در بخش خبرهای سایت کلاته دنبال کنید.

https://www.socialmediatoday.com/news/instagram-removes-recent-tab-from-hashtag-listings-to-stop-the-spread-of/588095/

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *