اینستاگرام امکان پیدا کردن استوری های قدیمی را راحت تر کرد

اینستاگرام امکان پیدا کردن استوری های قدیمی را راحت تر کرد. اینستاگرام برای کمک به کاربران در یافتن استوری های قدیمی گذاشته شده ویژگی های جدیدی را اضافه می کند

عارفه عسکری

انتشار در: 16 اکتبر 2020
خواندن این مطلب حدود 2 دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

یک خبر خوش! اینستاگرام امکان پیدا کردن استوری های قدیمی را راحت تر کرد. اینستاگرام برای کمک به کاربران در یافتن استوری های قدیمی گذاشته شده در سه سال اخیر، ویژگی های جدیدی را اضافه می کند. آرشیو استوری ها(stories archive) اکنون شامل یک تقویم ماهانه جدید است، که روزهایی را که در آن هر استوری را گذاشته‌اید، همراه با نقشه ای که محل استوری را نشان می دهد، در اختیار شما میگذارد. اینستاگرام همچنین چند قابلیت جدید برای مقابله با آزار و اذیت معرفی کرده است که سعی می کند نظرات توهین آمیز را به طور خودکار پنهان کند و در عین حال کاربران را به نگذاشتن اینگونه نظرات ترغیب میکند.

امکان پیدا کردن استوری های قدیمی

با توجه به اینکه استوری ها به گونه ای طراحی شده‌اند که پس از 24 ساعت به طور خودکار ناپدید می شوند، احتمالاً برای بسیاری تعجب آور است که اینستاگرام آرشیوی از آنها را از سالها قبل در اختیار دارد. آرشیو استوری در واقع به سال 2017 برمی گردد و ویژگی های جدید تقویم و نقشه فقط راهی بهتر برای یافتن استوری های قدیمی ارائه می دهد. این بایگانی خصوصی است و فقط برای شما قابل مشاهده می باشد، اما گزینه‌ای برای اشتراک مجدد آنها به صورت عمومی در پروفایل یا فید استوری شما وجود دارد. نقشه جدید استوری و نمای تقویم ماهانه اکنون از منوی “archive” در پروفایل شما قابل دسترس است.

امکان پیدا کردن استوری های قدیمی

امکان پیدا کردن استوری های قدیمی

به عنوان بخشی از آخرین نسخه از ویژگی های مقابله با آزار و اذیت در اینستاگرام، این سرویس به طور خودکار نظرات مشابه نظرات گزارش شده را پنهان می کند. با این وجود این نظرات به طور کامل حذف نمی شوند و با ضربه زدن روی دکمه “View Hidden Comments” همچنان می توان آنها را مشاهده کرد.

اینستاگرام همچنین هشدارهایی برای کاربرانی که به طور مکرر نظرات توهین آمیز ارسال می کنند، اضافه می کند تا آنها را تشویق کند تا قبل از ارسال نظر، بیشتر فکر کنند.

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *