Instagram محدودیت زمانی لایو استریم خود را به ۴ ساعت رساند (خبر)

خبرهای جدید حاکی از آن است که اینستاگرام محدودیت زمانی لایو استریم یا پخش مستقیم خود را به 4 ساعت افزایش می دهد.ادامه ی اخبار را اینجا بخوانید

امیررضا

انتشار در: ۲۲ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

خبرهای جدید حاکی از آن است که اینستاگرام محدودیت زمانی لایو استریم یا پخش مستقیم خود را به ۴ ساعت افزایش می دهد.اگر علاقه مندید که راجع به این خبر بیشتر بدانید پس با ما همراه باشید.

اینستاگرام محدودیت زمانی برای پخش مستقیم یا لایو استریم را از یک ساعت به چهار ساعت افزایش می دهد.

کاربران اینستاگرام اکنون می توانند چهار برابر بیشتر از قبل لایو استریم خود را برگذار کنند و از یک افزونه قابل توجه برای محدودیت های زمانی پخش مستقیم استفاده کنند.

علاوه بر این ، اینستاگرام لایو استریم های خود را قابل کشف تر کرده و آنها را برای مدت زمان بیشتری پس از پایان یافتن در دسترس تماشا می کند.

در اینجا تمام به روزرسانی های اعلام شده برای لایو بیشتر اینستاگرام است.

Instagram محدودیت زمانی لایو استریم خود را به 4 ساعت رساند

Instagram محدودیت زمانی لایو استریم خود را به ۴ ساعت رساند

محدودیت زمانی طولانی تر برای لایو استریم

به روزرسانی که اکنون در دسترس همه کاربران اینستاگرام است ، امکان پخش زنده به مدت چهار ساعت در یک استریم را فراهم می کند.

پیش از این ، محدودیت زمانی برای پخش لایو استریم اینستاگرام یک ساعت بود و پس از آن لحظه استریم بلافاصله قطع می شد.

اگر کاربران می خواستند استریم را مدت زمان طولانی تری پخش کنند ، این گزینه را داشتند که دوباره به صورت لایو یا مستقیم پخش شوند ، اما از آخرین استریم مخاطب خود را از دست می دادند.

افزایش محدودیت زمانی در پخش لایو استریم اینستاگرام به کاربران امکان انعطاف پذیری برای پخش لایو یا استریم طولانی تر و بدون وقفه را می دهد.

این باعث می شود اینستاگرام با فیس بوک از نظر محدودیت های زمانی پخش لایو استریم در دستگاه های تلفن همراه مطابقت داشته باشد.

فیس بوک به کاربران امکان می دهد تا حداکثر ۴ ساعت از طریق تلفن همراه به صورت زنده یا لایو کار کنند ، اگرچه در صورت پخش از دستکتاپ کامپیوتر می توان آن را دو برابر کرد و به ۸ ساعت رساند.

با این حال ، هر دو هنوز خیلی عقب از برنامه  Twitchهستند ، جایی که کاربران در صورت تمایل می توانند در آن بیش از ۲۴ ساعت لایو استریم کنند.

کاربران اینستاگرام می توانند اکنون از مزایای محدودیت زمانی طولانی استفاده کنند ، تا زمانی که حساب کاربری آنها “در وضعیت خوبی” باشد.

قابلیت بهبود یافته در پخش لایو استریم

اینستاگرام با اضافه کردن بخش “” Live Now در IGTV ، کشف لایو استریم یا پخش زنده را برای کاربران آسان تر کرده است.

قابلیت بهبود یافته در پخش لایو استریم

قابلیت بهبود یافته در پخش لایو استریم

همچنین ، وقتی یک لایو استریم به نتیجه رسید ، اینستاگرام بینندگان را به سمت پخش لایو استریم بیشتر از سایر کاربران سوق می دهد.

این همان چیزی است که YouTube در انتهای ویدیو برای ادامه مشاهده سایر مطالب توصیه می کند.

شاید اینستاگرام در آینده صفحه ای از کتاب بازی Twitch را حذف کند و به کاربران اجازه دهد به لایو استریم ها افراد دیگر “حمله” کنند.

منظور از حمله Twitch ، در اینجا به مهاجرت مخاطبان لایو از استریم کاربر به کاربر دیگر اشاره دارد. این یک ویژگی اختیاری است که پخش کننده ها یا استریمر ها می توانند هنگام پایان دادن به پخش از آن استفاده کنند.

حمله به افراد کمک می کند پخش کننده های جدید را کشف کنند ، در عین حال به رشد مخاطبان استریمرها کمک می کند. این برای هر دو طرف یک برد است.

چنین ویژگی در اینستاگرام وجود ندارد ، اما از حیطه امکان نیز خارج نیست.

اینستاگرام اخیراً به کاربران اجازه می دهد تا از استریم های خود با برچسب های طرفداری کسب درآمد کنند ، که به طرز چشمگیری شبیه به سیستم اشتراک Twitch است.

زمان مشخص خواهد کرد که آیا ویژگی های بیشتری مانند Twitch در لایو اینستاگرام در راه است یا خیر.

آرشیو لایو استریم

اینستاگرام به زودی به کاربران امکان می دهد تا استریم های خود را تا ۳۰ روز آرشیو کنند.

پیش از این ، کاربران می توانستند پست های فید یا استوری های خود را در آرشیو خصوصی ذخیره کنند ، اما تنها راه ذخیره استریم ، انتشار فوری آن در IGTV بود.

آرشیو لایو استریم

آرشیو لایو استریم

گزینه پیش رو برای ذخیره استیم های لایو دقیقاً مانند ویژگی آرشیو برای پست های فید و استوری ها کار خواهد کرد.

با این حال ، بر خلاف پست های فید و استوری هایی که به طور نامحدود ذخیره می شوند ، لایو های استریم پس از ۳۰ روز حذف می شوند.

پایان

امیدواریم از خواندن آخرین خبرهای اینستاگرامی در مورد لایو استریم لذت برده باشید و توانسته باشیم آگاهی شما عزیزان علاقه مند به دانستن آخرین بروررسانی ها را ارتقا دهیم. سپاس از همراهی شما خوبان.

درآمد از لایو اینستاگرام به زودی با برچسب های طرفداری ممکن خواهد شد (خبر)

منابع:

https://www.searchenginejournal.com/instagram-extends-live-stream-time-limit-to-4-hours/385941/#close

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *