آموزش اینستاگرام

به جای استفاده از ربات اینستاگرام چه کار کنیم؟

چگونه در نبود قابلیت استفاده از ربات اینستاگرام فعالیت موثری داشته باشیم؟

در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که برای افزایش فالوور به جای استفاده از ربات اینستاگرام چه کار کنیم؟ توصیه می شود که به هیچ عنوان از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور استفاده نکنید. همان طور که می دانید بحث فالو و آنفالو ، بحث خیلی حرفه ایی نیست ولی به دلیل درخواست های زیاد متقاضیان این کار را انجام دهند، حال می خواهیم یک روش استاندارد برای فالو و آنفالو کردن به شما عزیزان معرفی نماییم.

استفاده از یک روش استاندارد برای فالو و آنفالو کردن

مرحله اول استفاده از روش استاندارد برای فالو و آنفالو کردن، سرچ کردن هشتگ های مرتبط با کسب و کار خود می باشد. ۹ تا از تاپ پست ها را پیدا کرده و آنها را انتخاب می کنیم. افرادی که آن پست را لایک کرده اند، انتخاب می کنیم و به سراغ صفحه تمام آن افرادی که این پست را لایک کرده اند، عملیات فالو و آنفالو را انجام می دهیم. این روش هدفمند ترین روش فالو و آنفالو می باشد برای آن دسته از افرادی است که می خواهند به روش دستی عملیات فالو و آنفالو را انجام دهند. در ساعت نهایتا جمع فالو و آنفالوها باید ۶۰ بار باشد . یعنی اگر ۳۰ بار عمل فالو انجام شده است، ۳۰ بار هم عمل آنفالو انجام شود. لازم به ذکر می باشد که بهتر است عمل آنفالو ۷۲ ساعت پس از  عمل فالو انجام شود.


استفاده از یک روش استاندارد برای فالو و آنفالو کردن

بنابراین این روش یک روش استاندارد برای فالو و آنفالو کردن است. در واقع این روش یکی از ابتدایی ترین روش ها می باشد و بعد از مدتی می توانید از روش های دیگری مانند به چالش کشیدن،استفاده از پیج اهرم، تبلیغات، جذب فالوور از طریق وبسایت و هشتگ گذاری استفاده کنید و امید است افرادی که به عنوان فالوور از صفحه شما بازدید می کنند و آنها را جذب می کنید، بتوانید در آینده آنها به صورت هدفمند و استراتژیک به مشتری خود تبدیل نمایید و درآمدی عالی از این طریق داشته باشید.

برچسب ها

اشکان

از سال 86 تا کنون بصورت متمرکز روی وردپرس کار می کنم و تابحال بیشتر از 500 سایت رو برای هم میهنان راه اندازی کردم، سابقه مطلوبی در فریلنسینگ داشتم و بیشتر تمرکزم روی منتورینگ استارتاپ ها هست و در حال حاضر افتخار همکاری با احمد کلاته رو دارم.

نوشته های مشابه

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات کامنت
0 پاسخهای موضوع
2 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
1 نویسندان دیدگاه
ali نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
ali
مهمان
ali

سلام و درود.
ممنون از آموزش شما.
جسارتا این روشی که در آخر مطلب ذکر کرده اید(استفاده از پیج اهرم) این چه روشی هست و چه طور می توانیم از آن استفاده کنیم ؟

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن