اینستاگرام می خواهد تمام لایو هایی که اجرا می کنید را به IGTV منتقل کند

به گزارش بخش خبری کلاته و به نقل از The Verge  لایو اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد و برای گرفتن این ویژگی بسیار سر و صدا کرد. این شرکت می گوید استفاده از Live در ایالات متحده بیش…

امیررضا

انتشار در: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 2 دقیقه زمان می برد
به گزارش بخش خبری کلاته و به نقل از The Verge  لایو اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد و برای گرفتن این ویژگی بسیار سر و صدا کرد. این شرکت می گوید استفاده از Live در ایالات متحده بیش از ۷۰ درصد است ، بنابراین برای سهولت مشاهده و صرفه جویی در محتوا ، ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد.

 

انتقال تمامی لایو ها به IGTV توسط اینستاگرام

این آپدیت به طور رسمی به همه افراد دنیا امکان می دهد که لایو را از دسکتاپ خود ببینند و نظر بدهند و همچنین اکنون یک دکمه آزمایشی نیز اضافه شده که به افراد امکان می دهد پخش زنده های خود را مستقیماً در IGTV بارگذاری کنند. با استفاده از آن دکمه ، آنها همچنین می توانند پیش نمایش ویدیوی خود را در فید و پروفایل خود به اشتراک بگذارند. نظرات و استیکر سوالات به IGTV منتقل نمی شود.

فیلم های زنده به طور معمول پس از ۲۴ ساعت منقضی می شوند ، و مردم تلاش کرده اند پس از پایان فیلمبرداری ، آنها را در دسترس قرار دهند. اگرچه همیشه راهی برای ذخیره محتوای شما وجود داشته است ، اما بیشتر مردم آن را در IGTV یا جاهای دیگر بارگذاری نکرده اند.

 

یک دکمه می تواند آپلود در IGTV را گزینه ای جذاب تر کند ، که نه تنها به بینندگانی که Live را از دست دادند بلکه به اینستاگرام کمک می کند IGTV را به یک رقیب محتوا با فرم طولانی در YouTube تبدیل کند

. برای انجام این کار ، به محتوای بیشتری احتیاج دارد و لایو ها یکی از راه های افزایش بخش است.

هچنین بدانید که …

این شرکت همچنان بر IGTV تمرکز دارد. اینستاگرام فقط برنامه IGTV مستقل خود را به روز کرده است تا بهتر بتواند خالقان را تبلیغ کند ، و همچنین به مردم این امکان را داد که محتوای IGTV خود را در استوری های خود به اشتراک بگذارند. این بروزرسانی نشان می دهد که اینستاگرام از این فرصتی که کرونا به وجود آورده و هنگامی که مردم در خانه هستند و در حال تماشای محتوا هستند ، استفاده می کند تا IGTV را قدرتمند و بهتر تبلیغ کند.

این شرکت همچنین به مردم اجازه می دهد تا از طریق دسک تاپ به دایرکت مسج های خود دسترسی پیدا کنند ، نشانه دیگری مبنی بر استفاده از این زمان برای حتی بهتر کردن تجربه دسکتاپ با برنامه است. بیشتر اخبار اخیر اینستاگرام مرتبط با تغییرات اساسی در IGTV و نسخه دسکتاپ بوده اند.

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link