نحوه استفاده از ویژگی Swipe-Up استوری های اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم به شما نحوه اضافه کردن لینک ها به صفحه اینستاگرام تان با کمک ویژگی Swip-Up را به شما آموزش دهیم.با ما همراه باشید.

امیررضا

انتشار در: ۹ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

همراهان همیشگی کلاته در این مقاله می خواهیم به شما نحوه اضافه کردن لینک ها به صفحه اینستاگرام تان با کمک ویژگی Swip-Up را به شما آموزش دهیم.با ما همراه باشید.

با استفاده از ویژگی Swipe-Up اینستاگرام که برای افزودن لینک به استوری استفاده می شود، تعامل بیشتر مخاطب هایتان با شما امکان پذیر خواهد شد.

احتمالا تا قبل از روی کار آمدن قابلیت Swipe-Up بسیاری از کاربران را می دیدید که برای به اشتراک گذاری یک لینک با مخاطبانشان مجبور می شدند تا آن ها را به لینک موجود در بایو ارجاع بدهند. اینجاست که ویژگی Swipe-Up برای اشتراک گذاری لینک به کمک شما می آید.

در ادامه این پست به موضوعات زیر خواهیم پرداخت:

  • ابزار Swipe-Up اینستاگرام چیست
  • چگونه می توان به این ابزار دسترسی پیدا کرد
  • چگونه می توان لینک هایی را به استوری اینستاگرام خود اضافه کرد

ابزار swipe up یا معروف به بکش بالا در استوری اینستاگرام چیست؟ 

ابزار Swipe-Up اینستاگرام انقلابی در نحوه دسترسی شرکت ها و اینفلوئنسرها به مخاطبان خود ایجاد کرد و با اجازه دادن به آنها برای اضافه کردن لینک مستقیم به داستان های اینستاگرام خود ، فالوورهای بیشتری به دست آورند. بینندگان می توانند بر روی یک استوری انگشت خود را به سمت بالا بکشانند یا روی پیکان در پایین صفحه خود ضربه بزنند تا بدون خروج از برنامه Instagram یا بازگشت به بیوگرافی یک کسب و کار ، به یک لینک خاص دسترسی پیدا کنند. همچنین با ارائه تجزیه و تحلیل قدرتمند برای بهینه سازی پست ها ، یک روش آسان برای تبلیغ محتوا و محصولات مختلف است.

نیازمندیهای swipe up اینستاگرام

در مورد این ویژگی جالب است که بدانید: شرایط خاصی وجود دارد که باید قبل از دسترسی به آن برآورده کنید.

 برای استفاده از ویژگی swipe up در اینستاگرام باید:

  1. از پروفایل خود به عنوان پروفایل کسب و کار استفاده کنید ، و
  2. بیش از K10 فالوور داشته باشید

یا

یک حساب تأیید شده داشته باشید (تیک آبی در کنار پروفایل که به معنای تأیید اینستاگرام است که این حساب حضور واقعی شخصیت عمومی ، مشهور یا یک برند جهانی است که نشان دهنده آن است)

چگونه می توان لینک هایی را به استوری اینستاگرام خود اضافه کرد

افزودن لینک به استوری های اینستاگرام راهی مطمئن برای افزایش تبدیلات ، افزایش تعامل ارگانیک و دسترسی آسان تر فالوور های شما به محتوایی است که می خواهید به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه افزودن لینک به استوری اینستاگرام خود برای افراد جهت “Swip up” وجود دارد:

۱.وارد اینستاگرام شوید و روی آیکون دوربین در سمت چپ بالای صفحه خود ضربه بزنید.

نحوه استفاده از ویژگی Swip-Up استوری های اینستاگرام

نحوه استفاده از ویژگی Swip-Up استوری های اینستاگرام

۲.در برنامه عکس یا فیلم بگیرید یا از روی رول دوربین خود(Camera roll) انتخاب کنید.

نحوه استفاده از ویژگی Swip-Up استوری های اینستاگرام

نحوه استفاده از ویژگی Swip-Up استوری های اینستاگرام

۳.روی آیکون لینک در وسط بالای صفحه خود ضربه بزنید.

۴. پیوند خود را جایگذاری یا پیستpaste/ کنید ( به صورت کد URL یا IGTV)

نحوه استفاده از ویژگی Swip-Up استوری های اینستاگرام

نحوه استفاده از ویژگی Swip-Up استوری های اینستاگرام

۵- اگر از دستگاه iOS استفاده می کنید ، روی «Done» ضربه بزنید. اگر از Android استفاده می کنید ، روی گزینه سبز ضربه بزنید.

چند فرصت مختلف برای افزودن لینک به استوری های اینستاگرام تان

اشتراک لینک اصلی

مقاله قابل مشاهده ای را به اشتراک بگذارید ، به فروشگاه های خارجی خود پیوند دهید ، فالوورهای خود را به آخرین پست وبلاگ خود و موارد دیگر بفرستید.

مشاهده محصول

این به فالوورهای شما امکان می دهد تا روی لینکهای قابل خرید ضربه بزنند تا بتوانند جزئیات محصول را در زمان واقعی در برنامه مشاهده کنند.

مشاهده فروشگاه

با این گزینه مردم را به فروشگاه پروفایل اینستاگرام خود بیاورید.

مشاهده مجموعه

افراد را به مشاهده مجموعه ای از محصولاتتان راهنمایی کنید (شما می توانید با مراجعه به مدیر تجارت خود و راه اندازی تبلیغات ، مجموعه هایی را ایجاد کنید).

توجه: قبل از استفاده از سه گزینه پیوند در بالا ، باید خرید اینستاگرام را روشن کنید.

پس از پست کردن اولین swip up ، فراموش نکنید که معیارهای خود را ردیابی کنید تا بتوانید بهینه سازی کنید. اگر به همان اندازه که می خواهید swip نمی کنید، مطمئن شوید که یک فراخوان واضح برای عمل دارید ( یعنی می خواهید فالوورهای خود چه کاری انجام دهند؟) و اینکه مطمئن شوید یک پست را با اطلاعات بیش از حد آپلود نمی کنید.

 چگونه می توانید از لینک ها در Instagram استفاده کنید اگرk  10 فالوور ندارید؟

بهترین مزیت ویژگی swip-up این است که به شما امکان می دهد به راحتی لینک ها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. حتی اگر ۱۰ هزار فالوور نداشته باشید ، چند گزینه وجود دارد که می توانید امتحان کنید تا بتوانید لینک هایتان را در مقابل دیدگان مردم افزایش دهید ، که اینها همه منجر به همه چیزهای خوب مانند افزایش فروش و فالوور های با دوام تر می شود.

گذاشتن لینک در بیو

ممکن است قبلاً این کار را انجام داده باشید ، اما هر لینکی در بیو استراتژی و ابزار می تواند مزایای مختلفی داشته باشد. برخی از کاربران IG تصمیم می گیرند یک لینک خاص را که می خواهند در بیوگرافی خود قرار دهند یا از ابزارهای کوتاه کننده لینک برای شخصی سازی استفاده می کنند. همچنین می توانید از ابزاری استفاده کنید که به شما امکان میزبانی از چندین لینک را در یک صفحه لندینگ می دهد (به روزرسانی کمتر لینک ها ، تبدیل بیشتری همراه دارد!).

از DM خود استفاده کنید

استوری های خود را پست کنید و به فالوور های خود اطلاع دهید که می توانند از طریق دایرکت مسیج (DM) شما برای لینک مستقیم استفاده کنند. این برای آنها فوق العاده آسان است و یک روش عالی برای ایجاد ارتباط با مخاطبان خود است زیرا ممکن است حتی در صورت دریافت لینک مستقیماً از طرف شما ، احساس شخصی تری هم داشته باشید.

از DM خود استفاده کنید

از DM خود استفاده کنید

پاداشی که در نظر گرفته شد: یک برچسب نسبتاً جدید “” DM Me وجود دارد که می توانید از آن در استوری های خود استفاده کنید! این برچسب تعاملی را اضافه کنید تا فالوورهای شما به راحتی برای پاسخ دادن ضربه بزنند. توجه داشته باشید که اگر به این برچسب دسترسی ندارید ، ممکن است لازم باشد برنامه خود را به روز رسانی کنید.

نظرسنجی ایجاد کنید

محتوای خود را به اشتراک بگذارید و سپس یک نظرسنجی ایجاد کنید که از افراد می پرسد آیا می خواهند لینک برایشان ارسال شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بررسی کنید چه کسی به نظرسنجی شما “بله” گفته است و می توانید با لینکی که از طریق دایرکت مسیج در برنامه اینستاگرام ارسال می شود ، آنرا پیگیری کنید.

با دنبال کردن موارد زیر زودتر به ویژگی swipe up دسترسی پیدا کنید

مطمئن شوید که:

  • با استفاده از هشتگ های مربوطه به کاربران جدیدی که علاقه مند به مطالب شما هستند ، دسترسی پیدا کنید
  • نوشتن کپشن های جذاب که فالوورهای شما را ترغیب می کند با پست شما ارتباط برقرار کنند یا آنرا به اشتراک بگذارند
  • تبلیغ اکانت اینستاگرام خود در سایر شبکه ها و پلتفرم های شبکه های اجتماعی

ما در اینجا بیشتر نکات برتر برای رشد ارگانیک فالوورهای اینستاگرام تان را آوردیم.

یک نمونه از swipe up

یک نمونه از swipe up

یک نمونه از swipe up

خوب این ها همه چیزهایی بود که باید می گفتیم و اکنون شما برای شروع تعامل بیشتر با فالوورهای خود ، افزایش فروش و ایجاد روابط عمیق تر ، آماده شروع استفاده از ویژگی      swipe up اینستاگرام هستید.

پایان

امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید واقع شود. ممنون از همراهی شما خوبان.

نحوه پنهان کردن زمان فعالیت در اینستاگرام (Activity Status)

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *