چطور بک لینک خارجی رایگان دریافت کنیم

سلام من احمد کلاته هستم مربی کارآفرینی اینترنتی و با توجه به درخواست هایی که عزیزان در تلگرام به ما ارسال کردند این که چطور بک لینک خارجی رایگان دریافت کنیم. عزیزان یک موردی که باید حتما بهش دقت کنیم …

مهران ارشاد

انتشار در: ۱۸ فروردین ۱۳۹۷
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

سلام

من احمد کلاته هستم مربی کارآفرینی اینترنتی و با توجه به درخواست هایی که عزیزان در تلگرام به ما ارسال کردند این که چطور بک لینک خارجی رایگان دریافت کنیم. عزیزان یک موردی که باید حتما بهش دقت کنیم  که سئو دو بخش داخلی و خارجی دارد. ببینید اگر روی کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار شما رقیبانتان کار کرده باشند و آن کلمه کلیدی سخت باشد با سئو داخلی شما بالا نخواهید آمد یعنی شما هر چقدر هم که سئو داخلی سایتتان بی نقص باشد و خیلی خوب باشد باز هم در گوگل جایگاه مطلوب خودتان را نخواهید داشت.

بک لینک خارجی

حالا شما باید روی سئو خارجی سایتتان  فعالیت داشته باشید. سئو خارجی ۹۰ درصدش گرفتن بک لینک است. برای گرفتن بک لینک خارجی روش های مختلفی وجود دارد. بک لینک یعنی ما از سایت های دیگر به سایت خودمان لینک بدهیم. اگر می خواهید خیلی ریزترش را یاد بگیرید kalaateh.com/feee را بزنید و دوره رایگان سئو تخصصی به زبان ساده را ببینید که یکی از دوره های جامع رایگان نخبگان وب مسترمان است. شما می آیید به سمت سایتتان لینک می گیرید اما دقت داشته باشید که این لینک گرفتن گاهی اوقات خطرناک است باعث می شود که گوگل شما را اسپم کند. کسانی که در فروم های مختلف می آیند به شما می گویند که من ۱۶ هزار بک لینک برای شما می گیرم که شما سایتتان را بیاورید بالا یک دفعه ذوقتان نگیرد که وای ۱۶۰۰۰ بک لینک مگر می شود نه تنها کسب و کارتان نمی ترکاند  بلکه از آن طرف می ترکاند یعنی سایتتان را کلا در نتایج جستجوی گوگل کلا منهدم می کنید و خیلی سخت دوباره می توانید جایگاهتان را بازسازی کنید. بنابراین  کسانی که این پیشنهاد  را به شما می دهند قبول نکنید بک لینک هایی که می خواهید بگیرید باید بک لینک های باکیفیت باشد یعنی روی این بک لینک ها گوگل هر روز دارد الگوریتم های مختلفی می دهد که هر روز افرادی که می خواهند بک لینک بگیرند بک لینک باکیفیت بگیرند.

اما کماکان هنوز هم کسانی هستند که ازسئو  کلاه سیاه یعنی روش های غیر استاندارد استفاده می کنند و نتیجه هم بعضا دارند می گیرند. اما از آنجایی که کار بسیار خطرناکی است ما می اییم سئو کلاه خاکستری را به شما می گوییم چند روش وجود دارد. یک روشی که وجود دارد شما می توانید از طریق فروم های خارجی  با ساختن بک لینک در پروفایل خودتان  بک لینک های خیلی خوبی دریافت کنید. مثلا وی بالتنیگ یا پی اچ بی بی فروم سازهای خارجی هستند که شما از طریق آنها می توانید بیایید بک لینک ایجاد کنید یعنی  بیایید در فروم ها پروفایل ایجاد کنید و در پروفایل بک لینک سایت خودتان را ثبت کنید.

روش دیگری که هست این است که شما می توانید از طریق کامنت نوشتن در زیر مقالات مختلف  بک لینک دریافت کنید برای سایتتان، چطور؟ نامتان را می نویسید و ایمیلتان را می نویسید و اسم سایتتان را می نویسید و در نهایت کامنتی که مدنظر شما است. فقط این مورد را دقت کنید که در کامنت گذاشتن حتما باید آن محتوایی که برای کامنتتان می گذارید باید محتوای مناسب با آن مقاله باشد وگرنه طرف قبول نمی کند و یک مورد خیلی مهمی که باید رعایت کنید این است که بک لینکی که در بخش وب سایت می آید می گذارید باید محتوایی که  در متن نظرتان است  خیلی نزدیک به آن بک لینک باشد یعنی  آن کلمات باید نزدیک به بک لینکی باشد که به آن صفحه میزنید. ببنیید مثلا من می آیم در بخش اسمم می نویسم آموزش سئو ایمیلم را وارد می کنم بعد صفحه kalaateh.com/seo را وارد می کنم که صفحه kalaateh.com با آموزش سئو بیاید بالا در آن محتوای دیدگاهم باید متنی که می نویسم  سئو و بهینه سازی این طور چیزها داشته باشد. چون کلمات اطراف آن انکرتکست که ایجاد می کنید مهم است باز هم می گویم اگر می خواهید اینها را متوجه شوید دقیقا مثلا انکرتکست می توانید بروید  صفحه kalaateh.com/free آن موارد را ببینید که چی است یک دوره دو ساعته است و می توانید کامل آنرا دریافت کنید.  شما وقتی میخواهید از طریق کامنت گذاشتن بک لینک بگیرید مراقب باشید که زیاد انکرتکست ندهید یعنی دقیقا همان کلمه کلیدی که مدنظرتان است نیایید بک لینک بگیرید چون گوگل روی این شک می کند و ممکن است که آن را به عنوان اسپم بشناسد و شما را پنلایت کند.

بک لینک چیست؟

و مورد سومی که می توانید کار کنید رابرایاندین در سایت بک لینکو که به طور کامل باوایت هت سئو کار می کند  می گوید که شما بروید ببینید که در سایت های مختلف که از کلمه بازاریابی اینترتی استفاده شده است  شما بروید به آن مدیر سایتش پیام بدهید که شما فلان صفحه سایتت بازاریابی اینترنتی دارید و این را لینک بدهید به یک صفحه از سایت من چون مقالات خیلی خوبی در موردش نوشته است. این ابزارهایی که برای این کار وجود دارد برای زبان فارسی فعلا کار نمی کند من پیشنهادم به شما این است که افراد مختلفی که می شناسید همکار شما هستند یا در زمینه های مرتبط با کار شما هستند یا به طور کلی در زمینه های مخلتف کار می کنند می توانید بهشان بگویید که من یک چنین سایتی دارم و در این مورد فعالیت می کنم اگر می شود شما لینک سایت من را قرار دهید. من این کار را انجام دادم و با تعجب فراوان قبول کردند و بدون اینکه توقع خاصی داشته باشند آمدند بک لینک دادند روی سایت من و من نتیجه خوبی گرفتم. این مورد را هم انجام دادم و الان احتمالا با خودتان می گویید که کی قبول می کند که بک لینک ما را لینک سایت ما را بگذارد داخل سایتش. قبول می کنند حالا تهش این است که می گویند نه. ولی این درخواست دادن ممکن است که به نتایج خوبی منجر شود و از آن طرف اگر قبول کنند می توانید بک لینک بسیار با کیفیتی بدهید چون شما بک لینکی که از داخل محتوای یک سایت می گیرید خیلی خیلی ارزشش از  فوترا بیشتر است.

امیدوارم که این موارد را  بهش عمل کنید و آن را در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و این موارد هم عزیزان به سرعت می تواند سایت شما را در گوگل با کلمات کلیدی کسب و کار خودتان بیاورد بالا، به طور عملی که رفتید و بک لینک ساختید در سایت های مختلف کامنت بک لینک و پروفایل بک لینک و این جور چیزها در سایت kalaateh.com/free در همان دوره دو ساعته به طور کامل اموزش دادم و سئو تخصصی به زبان ساده به صورت رایگان هم به شما آموزش دادم می توانید آن را دانلود کنید و به امید خدا امیدوارم که در کسب و کارتان موفق باشید. متشکرم.

مطالب مرتبط

۲۶ دیدگاه ها

 1. Avatar

  سایت خوبی دارین ممنون

  پاسخ
 2. علیزاده

  سلام سایت من در مورد خدمات لوله کشی ساختمان است و درابتدا خوب بود اما ناگهان افت کرد،داخلی هم مشکل نداره، فکر میکنید با خرید لینک خوب بشه،

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام، بله بک لینک با کیفیت به رتبه سایت کمک میکند

   پاسخ
 3. طراح سایت وردپرس

  بسیار مفید بود

  پاسخ
 4. آبیاری اتوماتیک

  آقای کلاته مرسی از مطالب مفیدی که منتشر میکنید.

  پاسخ
 5. oseo

  آقای کلاته طبق کامنت های اینجا من تو سایت آمازون اکانت ساختم اما جایی برای وارد کردن سایت نبود !
  میشه راهنمایی کنید؟

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام
   این مورد مربوط به یک سال پیش است و احتمالا سیاست های امازون عوض شده

   پاسخ
 6. oseo

  سلام مرسی از نکات خوبی که گفتید
  فقط تاثیر بک لینک ها چه مدت بعد مشخص میشه؟

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام
   ۲ تا ۳ ماه زمان می خواد

   پاسخ
 7. hidika

  سلام وقتتون بخیر
  اونجوریی که برداشت کردم من میتونم تو سایت مثلا امازون بهشون بگم که من درخواست بک لینک دارم ؟

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام
   خیر
   وارد سایت امازون بشید و پروفایل بسازید
   یکی از اجزئیات پروفایل ادرس سایت هست که به شما لینک فالو می ده

   پاسخ
 8. شرکت وکیوم آسیا

  ممنون بابت زحماتتون

  پاسخ
 9. نهالستان نوین نهال

  خیلی عالی بود من تو سایت نهالستان خودم از مطالب سایت شما استفاده کردم و نتیجه گرفتم

  پاسخ
 10. civilsun

  سلام ممنون بابت مطالبتون . لطفا بازم مطلب قرار دهید

  پاسخ
 11. ahmadi

  ممنون از پست بسیار مفیدتون

  پاسخ
 12. اقامت در گرجستان

  سلام
  خسته نباشید
  خب نمیشد آدرس دو سه تا سایت انگلیسی خوب برای دریافت بک لینک رایگان بذارید .
  ممنون میشم

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام
   سایتهایی مانند :
   ted.com
   list.ly
   trello.com

   پاسخ
 13. درنا

  سلام بسیار عالی بود ممنون از شما دوست گرامی

  پاسخ
 14. پرورش مرغ بومی

  مطب شما رو دقیق و چند بار خوندم
  به نظر من شما سخاوتمند هستید
  هم تو دادن اطلاعات و هم در دادن لینک
  سایت ما در مورد پرورش مرغ بومی فعالیت می کنه و یکی از موارد کارآفرینی محسوب میشه امیدوارم با این آموزش های شما بتونم رتبه بهتری کسب کنم

  ازتون تشکر می کنم

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام
   خواهش می کنم شما لطف دارید
   انشالا که بتونیم بیشتر کمکتون کنیم

   پاسخ
 15. مسعود

  ممنون از مطالب مفیدی که روی سایتتون قرار دادید.

  پاسخ
 16. majid ghiasi

  با سلام
  بینهایت عالی بود.امکان داره لیست بک لینک های رایگان رو بگید؟
  بسیار سپاسگذارم

  پاسخ
 17. ساندویچ پانل

  چرا لینک ۲تا سایت وی بالتنیگ و بی بی رو نمیزارین؟؟؟ من نفهمیدم اصن چه سایتین چجوری نوشتنه میشن

  پاسخ
  • احمد

   سلام
   با دقت بیشتری نگاه کنید
   اگر متوجه نشدید لطفا آموزش های سئو سایت مارو ببینید و اطلاعات پایه تون رو افزایش بدید تا متوجه بشید

   پاسخ
 18. ساندویچ پانل سقفی

  چقدر کامل بود ممنون ولی کاش چند تا سایت حوب خارجی هم ذکر میکردین

  پاسخ
 19. Mehdi

  بسیار مفید بود آقای کلاته ، ممنونم

  پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link