سلام

من احمد کلاته هستم مربی کارآفرینی اینترنتی و با توجه به درخواست هایی که عزیزان در تلگرام به ما ارسال کردند این که چطور بک لینک خارجی رایگان دریافت کنیم. عزیزان یک موردی که باید حتما بهش دقت کنیم  که سئو دو بخش داخلی و خارجی دارد. ببینید اگر روی کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار شما رقیبانتان کار کرده باشند و آن کلمه کلیدی سخت باشد با سئو داخلی شما بالا نخواهید آمد یعنی شما هر چقدر هم که سئو داخلی سایتتان بی نقص باشد و خیلی خوب باشد باز هم در گوگل جایگاه مطلوب خودتان را نخواهید داشت.

بک لینک خارجی

حالا شما باید روی سئو خارجی سایتتان  فعالیت داشته باشید. سئو خارجی 90 درصدش گرفتن بک لینک است. برای گرفتن بک لینک خارجی روش های مختلفی وجود دارد. بک لینک یعنی ما از سایت های دیگر به سایت خودمان لینک بدهیم. اگر می خواهید خیلی ریزترش را یاد بگیرید kalaateh.com/feee را بزنید و دوره رایگان سئو تخصصی به زبان ساده را ببینید که یکی از دوره های جامع رایگان نخبگان وب مسترمان است. شما می آیید به سمت سایتتان لینک می گیرید اما دقت داشته باشید که این لینک گرفتن گاهی اوقات خطرناک است باعث می شود که گوگل شما را اسپم کند. کسانی که در فروم های مختلف می آیند به شما می گویند که من 16 هزار بک لینک برای شما می گیرم که شما سایتتان را بیاورید بالا یک دفعه ذوقتان نگیرد که وای 16000 بک لینک مگر می شود نه تنها کسب و کارتان نمی ترکاند  بلکه از آن طرف می ترکاند یعنی سایتتان را کلا در نتایج جستجوی گوگل کلا منهدم می کنید و خیلی سخت دوباره می توانید جایگاهتان را بازسازی کنید. بنابراین  کسانی که این پیشنهاد  را به شما می دهند قبول نکنید بک لینک هایی که می خواهید بگیرید باید بک لینک های باکیفیت باشد یعنی روی این بک لینک ها گوگل هر روز دارد الگوریتم های مختلفی می دهد که هر روز افرادی که می خواهند بک لینک بگیرند بک لینک باکیفیت بگیرند.

اما کماکان هنوز هم کسانی هستند که ازسئو  کلاه سیاه یعنی روش های غیر استاندارد استفاده می کنند و نتیجه هم بعضا دارند می گیرند. اما از آنجایی که کار بسیار خطرناکی است ما می اییم سئو کلاه خاکستری را به شما می گوییم چند روش وجود دارد. یک روشی که وجود دارد شما می توانید از طریق فروم های خارجی  با ساختن بک لینک در پروفایل خودتان  بک لینک های خیلی خوبی دریافت کنید. مثلا وی بالتنیگ یا پی اچ بی بی فروم سازهای خارجی هستند که شما از طریق آنها می توانید بیایید بک لینک ایجاد کنید یعنی  بیایید در فروم ها پروفایل ایجاد کنید و در پروفایل بک لینک سایت خودتان را ثبت کنید.

روش دیگری که هست این است که شما می توانید از طریق کامنت نوشتن در زیر مقالات مختلف  بک لینک دریافت کنید برای سایتتان، چطور؟ نامتان را می نویسید و ایمیلتان را می نویسید و اسم سایتتان را می نویسید و در نهایت کامنتی که مدنظر شما است. فقط این مورد را دقت کنید که در کامنت گذاشتن حتما باید آن محتوایی که برای کامنتتان می گذارید باید محتوای مناسب با آن مقاله باشد وگرنه طرف قبول نمی کند و یک مورد خیلی مهمی که باید رعایت کنید این است که بک لینکی که در بخش وب سایت می آید می گذارید باید محتوایی که  در متن نظرتان است  خیلی نزدیک به آن بک لینک باشد یعنی  آن کلمات باید نزدیک به بک لینکی باشد که به آن صفحه میزنید. ببنیید مثلا من می آیم در بخش اسمم می نویسم آموزش سئو ایمیلم را وارد می کنم بعد صفحه kalaateh.com/seo را وارد می کنم که صفحه kalaateh.com با آموزش سئو بیاید بالا در آن محتوای دیدگاهم باید متنی که می نویسم  سئو و بهینه سازی این طور چیزها داشته باشد. چون کلمات اطراف آن انکرتکست که ایجاد می کنید مهم است باز هم می گویم اگر می خواهید اینها را متوجه شوید دقیقا مثلا انکرتکست می توانید بروید  صفحه kalaateh.com/free آن موارد را ببینید که چی است یک دوره دو ساعته است و می توانید کامل آنرا دریافت کنید.  شما وقتی میخواهید از طریق کامنت گذاشتن بک لینک بگیرید مراقب باشید که زیاد انکرتکست ندهید یعنی دقیقا همان کلمه کلیدی که مدنظرتان است نیایید بک لینک بگیرید چون گوگل روی این شک می کند و ممکن است که آن را به عنوان اسپم بشناسد و شما را پنلایت کند.

و مورد سومی که می توانید کار کنید رابرایاندین در سایت بک لینکو که به طور کامل باوایت هت سئو کار می کند  می گوید که شما بروید ببینید که در سایت های مختلف که از کلمه بازاریابی اینترتی استفاده شده است  شما بروید به آن مدیر سایتش پیام بدهید که شما فلان صفحه سایتت بازاریابی اینترنتی دارید و این را لینک بدهید به یک صفحه از سایت من چون مقالات خیلی خوبی در موردش نوشته است. این ابزارهایی که برای این کار وجود دارد برای زبان فارسی فعلا کار نمی کند من پیشنهادم به شما این است که افراد مختلفی که می شناسید همکار شما هستند یا در زمینه های مرتبط با کار شما هستند یا به طور کلی در زمینه های مخلتف کار می کنند می توانید بهشان بگویید که من یک چنین سایتی دارم و در این مورد فعالیت می کنم اگر می شود شما لینک سایت من را قرار دهید. من این کار را انجام دادم و با تعجب فراوان قبول کردند و بدون اینکه توقع خاصی داشته باشند آمدند بک لینک دادند روی سایت من و من نتیجه خوبی گرفتم. این مورد را هم انجام دادم و الان احتمالا با خودتان می گویید که کی قبول می کند که بک لینک ما را لینک سایت ما را بگذارد داخل سایتش. قبول می کنند حالا تهش این است که می گویند نه. ولی این درخواست دادن ممکن است که به نتایج خوبی منجر شود و از آن طرف اگر قبول کنند می توانید بک لینک بسیار با کیفیتی بدهید چون شما بک لینکی که از داخل محتوای یک سایت می گیرید خیلی خیلی ارزشش از  فوترا بیشتر است.

امیدوارم که این موارد را  بهش عمل کنید و آن را در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و این موارد هم عزیزان به سرعت می تواند سایت شما را در گوگل با کلمات کلیدی کسب و کار خودتان بیاورد بالا، به طور عملی که رفتید و بک لینک ساختید در سایت های مختلف کامنت بک لینک و پروفایل بک لینک و این جور چیزها در سایت kalaateh.com/free در همان دوره دو ساعته به طور کامل اموزش دادم و سئو تخصصی به زبان ساده به صورت رایگان هم به شما آموزش دادم می توانید آن را دانلود کنید و به امید خدا امیدوارم که در کسب و کارتان موفق باشید. متشکرم.

25
دیدگاه بگذارید

avatar
18 موضوعات کامنت
7 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
19 نویسندان دیدگاه
مهران نوروزخانیعلیزادهطراح سایت وردپرسآبیاری اتوماتیکمهرشاد اسفندی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
مدیر

سلام، بله بک لینک با کیفیت به رتبه سایت کمک میکند

علیزاده
مهمان
علیزاده

سلام سایت من در مورد خدمات لوله کشی ساختمان است و درابتدا خوب بود اما ناگهان افت کرد،داخلی هم مشکل نداره، فکر میکنید با خرید لینک خوب بشه،

طراح سایت وردپرس
مهمان
طراح سایت وردپرس

بسیار مفید بود

آبیاری اتوماتیک
مهمان
آبیاری اتوماتیک

آقای کلاته مرسی از مطالب مفیدی که منتشر میکنید.

مهرشاد اسفندی
مهمان
مهرشاد اسفندی

سلام
۲ تا ۳ ماه زمان می خواد

مهرشاد اسفندی
مهمان
مهرشاد اسفندی

سلام
این مورد مربوط به یک سال پیش است و احتمالا سیاست های امازون عوض شده

oseo
مهمان
oseo

آقای کلاته طبق کامنت های اینجا من تو سایت آمازون اکانت ساختم اما جایی برای وارد کردن سایت نبود !
میشه راهنمایی کنید؟

oseo
مهمان
oseo

سلام مرسی از نکات خوبی که گفتید
فقط تاثیر بک لینک ها چه مدت بعد مشخص میشه؟

مهرشاد اسفندی
مهمان
مهرشاد اسفندی

سلام
خیر
وارد سایت امازون بشید و پروفایل بسازید
یکی از اجزئیات پروفایل ادرس سایت هست که به شما لینک فالو می ده

hidika
مهمان
hidika

سلام وقتتون بخیر
اونجوریی که برداشت کردم من میتونم تو سایت مثلا امازون بهشون بگم که من درخواست بک لینک دارم ؟

Call Now Button