چگونه بصورت اتوماتیک ماهانه دو میلیون درآمد دائمی داشته باشیم?

سلام دوستان خیلی خیلی ذوق زده هستم که می خواهم در مورد یک موضوع خیلی مهم و یک راهکار فوق العاده برای درآمدزایی اتوماتیک از طریق اینترنت با شما صحبت کنیم. تمام کسانی که دارند فروش محصولات فیزیکی را انجام می…

احمد کلاته

انتشار در: ۶ آبان ۱۳۹۷
خواندن این مطلب حدود 4 دقیقه زمان می برد

سلام دوستان خیلی خیلی ذوق زده هستم که می خواهم در مورد یک موضوع خیلی مهم و یک راهکار فوق العاده برای درآمدزایی اتوماتیک از طریق اینترنت با شما صحبت کنیم. تمام کسانی که دارند فروش محصولات فیزیکی را انجام می دهند یا فروش محصولات دیجیتال یا دانلودی را انجام می دهند یا به نوعی دارند آموزش آنلاین می دهند این موردی که می گویم فوق العاده مناسب شما است. یک روشی را ما آزمون و خطا کردیم به دست آوردیم یک روش فوق العاده که شما حداقل می توانید برجی دو میلیون تومان در ماه به صورت اتوماتیک درآمدزایی اینترنتی داشته باشید.

همین طور رهایش کنید و برجی دو میلیون تومان برای شما درآمد داشته باشد. دو میلیون تومان یعنی چی? یعنی اینکه شما مثلا یک ملکی را  خریده باشید ۵۰۰ میلیون تومان و این را برجی دو میلیون کرایه بدهید. این را می توانید هم ارز این کنید که به صورت رایگان یک سایت بزنید و این سیستمی که به شما می گویم به صورت رایگان ایجاد کنید و همین طوری برجی دو میلیون تومان کسب درآمد آنلاین کنید. این است معجزه کسب و کار اینترنتی. پس گوش کنید که چه می خواهم بگویم. شما می توانید از طریق سیستم اتومیشن ایمیل مارکتینگ یک روشی را پیاده سازی کنید که افراد را جلب سایتتان کنید و اطلاعاتشان را دریافت کنید و همان موقع به آنها چیزی بفروشید و همان موقع درآمدزایی اینترنتی داشته باشید.

درآمدزایی اینترنتی

نحوه تبلیغ شما هم خیلی مهم است که کجاها تبلیغ کنید و چطور بازاریابی اینترنتی انجام دهید که افراد هدفمندتری بیایند. دقیقا مرحله به مرحله باید این طوری پیش بروید. مرحله اول شما می آیید یک آهنربای ایمیل عالی ایجاد می کنید. آهنربای ایمیل یعنی چه؟ یعنی یک آموزش رایگان، یک کتاب الکترونیک رایگان، یک دوره رایگان یک قالب آماده در هر زمینه که دارید فعالیت می کنید، یک مشاوره آنلاین غیرحضوری. یا هر چیز دیگری که می تواند یک آموزش خیلی ارزشمند باشد که افراد اطلاعات تماس خودشان را به شما بدهند. این را که درست کردید یک محصول آموزشی هم درست می کنید.

قیمت این محصول آموزشی  را می گذارید ۸۰ هزار تومان یا ۹۰ درصد تخفیف می دهید، می آید روی ۸ هزار تومان. این می شود پیشنهاد رد نشدنی این پیشنهاد رد نشدنی باعث می شود افرادی که به شما حتی اعتماد ندارند و شما را نمی شناسند از شما خرید کنند. طرف می گوید که حالا من ایشان را نمی شناسم ولی آموزشش به نظر آموزش خوبی می آید و ۹۰ درصد تخفیف دارد می خرم. تهش می گوید که ۸ هزار تومان از دست می دهم ولی از شما خریدش را انجام خواهد داد. این است که بدون جلب اعتماد افراد می توانید از اینها خرید کنید. این دو مورد را فراهم کردید یک لندینگ پیج یا صفحه فرود عالی ایجاد می کنید که افراد را وقتی تبلیغ می کنید بیاورید در آن صفحه، در آن صفحه پیشنهاد رایگان را به آنها می دهید افراد اطلاعاتشان را به شما می دهند و حالا لینک می شوند به محض اینکه دکمه ارسال را می زنند لینک می شوند به آن صفحه ای که شما پینشهاد ویژه را به آنها دادید.

کار اینترنتی با حقوق ثابت در سال 96

درآمدزایی اینترنتی

حالا چه اتفاقی می افتد شما باید بیایید در سایت ها و روش های مختلفی را اتخاذ کنید که افراد هدفمندتری به شما ایمیل بدهند. که اگر افراد هدفمندتری به شما ایمیل بدهند زمانی که پیشنهاد رد نشدنی را به آنها می دهید احتمال بیشتری از شما خرید می کنند و درآمدزایی اینترنتی موفقتر است. به شما پیشنهاد می کنم که حتما حتما این روش را اتخاذ کنید. از طریق این روش می توانید هم همزمان تبلیغات کنید هم  برندسازی کنید تا افراد وارد سایت شما می شود و  وقتی سایت شما  را می آید پایین سایت شما بیشتر دیده می شود و شما برند می شوید. همان موقع می توانید اطلاعات افراد را داشته باشید و یک بانک اطلاعاتی خیلی خیلی ارزشمند برای خودتان درست می کنید. همان موقع می توانید برای خودتان بفروشید به شکلی عالی . همان موقع برای خودتان درآمدزایی اینترنتی کنید. من یک دوره ای دارم که تمام این مراحلی که خودمان در سایت کلاته دات کام پیاده سازی کردیم و به صورت اتوماتیک حداقل در ماه من می توانم این قول را به شما بدهم که اگر این مورد را خوب ایجاد کنید حداقل در ماه برجی دو میلیون تومان به صورت اتوماتیک وارد حساب شما می شود به طور کامل در کسب درآمد از اینترنت از آموزش آنلاین که همین الان آدرسش را می بینید می توانید تهیه کنید.این روش و داشتن بانک اطلاعات از مشتریان برای همه کسانی که از طریق آنلاین درآمد زایی میکنند مهم است زیرا با این بانک اطلاعات شما میتوانید کلیه برنامه ها و بروز رسانیهای سایتتان را به اطلاع مشتریان برسانید.دانستن این نکته برای کسانی که شرکت ندارند و با کسب درآمد در منزل درآمد زایی میکنند حتی مهمتر است.

درآمدزایی اینترنتی

می توانید وارد سایت کلاته دات کام شوید و در غیر این صورت می توانید محصول را تهیه کنید و به شما این اطمینان را می دهم که اگر راهکارها را در این محصول که قدم به قدم ما توضیح دادیم که شما بعد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی پس از یادگیری اینکه چطور باید یک پیشنهاد رد نشدنی درست کنید  یاد بگیرید چطور آهنربای ایمیل درست کنید سپس چطور آن سیستم اتومیشن ایمیل مارکتینگ را قدم به قدم به شما آموزش دادیم را بکار برید و همین طور اینکه کجاها تبلیغ کنید را به طور کامل به شما آموزش دادیم را ببینید. پیشنهاد می کنم حتما حتما آن را تهیه کنید و پیشنهاد می کنم که حتما حتما آن را تهیه کنید و این سیستم را ایجاد کنید که یک سیستم خیلی شیرین درآمدزایی اینترنتی است که به امید خدا شما هم این سیستم را ایجاد کنید و درآمدزایی عالی از آن به دست بیاورید.

مطالب مرتبط

۷ دیدگاه ها

 1. Avatar

  کپی ژان بقوسیان

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام
   نظر شما محترمه
   اقای کلاته از داشجویان جناب بقوسیان بودن

   پاسخ
 2. معین

  سلام می خواستم طراحی سایت یاد بگیرم باید کجا برم که بهتر یاد بدن

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام معین عزیز
   می تونید از دوره ی پایه نخبگان که فعلا به صورت رایگان ارائه می شه استفاده کنید
   kalaateh.com/basic

   پاسخ
 3. میلاد

  سلام وخسته نباشید.مثل همیشه عالی وبه روز.مرسی ازمطالب ارزشمندتون.

  پاسخ
 4. آرمان

  بسیار عالی

  پاسخ
 5. مهیار

  سلام آقای کلاته خسته نباشین، من مدتی هست از سایت شما دیدن میکنم ، مطالبتون بروز و کاربردی هستن.

  پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *