نحوه ایجاد اسکوییز پیج (لندینگ پیج های کوتاه) در وردپرس + آموزش تصویری

در این مقاله، ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بتوانید یک اسکوییز پیج (لندینگ پیج کوتاه) برای وب سایت خود ایجاد کنید.در ادامه همراه ما باشید

عارفه عسکری

انتشار در: ۶ آذر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

اسکوییز پیج ها ابزارهای بسیار خوبی هستند که تجارت ها از آنها برای ایجاد کمپین های بازاریابی بهینه، تبلیغ محصولات خود، هدایت بازدید به سایت خود و موارد دیگر استفاده می کنند.

فرق یک اسکوییز پیج با یک لندینگ پیج در مختصر بودن آن است. اسکوییز پیج ها زیر مجموعه‌ی لندینگ پیجها هستند، یعنی؛ هر اسکوییز پیجی یک لندینگ پیج محسوب میشود ولی عکس این قضیه صحیح نیست. به اسکوییز پیج ها، لندینگ پیج های کوتاه نیز می گویند.

در این مقاله، ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بتوانید یک اسکوییز پیج (لندینگ پیج کوتاه) برای وب سایت خود ایجاد کنید.

اسکوییز پیج ها (لندینگ پیج های کوتاه) چه هستند؟

یک لندینگ پیج هر صفحۀ وب سایت شما که در آن ترافیک دریافت می کنید، معمولاً با هدف دریافت یک تبدیل خاص است. به این معنی که اگر از طریق تبلیغات پولی به صفحه اصلی خود ترافیک ارسال کنید، از نظر فنی، آن صفحه می تواند یک لندینگ پیج در نظر گرفته شود.

برای رسیدن به اهداف بازاریابی و مشاهده‌ی نتایج مثبت، تعامل مشتریان با لندینگ پیج شما حائز اهمیت است.

به زبان ساده، لندینگ پیج ها ابزارهای قدرتمندی هستند که برای ارتباط با مشتریان هدف شما و تشویق آنها برای اقدام در سایت شما طراحی شده‌اند. خواه بخواهید از این طریق لیست مشترکان ایمیل خود را افزایش داده یا فروش یک محصول خاص را افزایش دهید، ایجاد یک لندینگ پیج بهینه یک روش مطمئن برای رسیدن به اهدافتان است.

مزایای اسکوییز پیج ها یا همان لندینگ پیج کوتاه

ایجاد یک لندینگ پیج برای کمپین شما فواید بی شماری دارد. این یک ابزار قدرتمند بازاریابی است که برای افزایش فروش، ایجاد یک لیست ایمیل، ایجاد ترافیک و موارد دیگر بر یک پیشنهاد یا محصول خاص تأکید دارد.

مزایای لندینگ پیج شامل سریعتر رسیدن به اهداف بازاریابی خود، جمع آوری دادۀ کاربر و رشد لیست ایمیل شما می شود.

نحوه ساخت اسکوییز پیج (لندینگ پیج کوتاه)

مرحله ۱: ثبت نام در OptinMonster

اولین قدم برای شروع، ثبت نام برای یک حساب OptinMonter است. OptinMonster یک پلاگین قدرتمند برای ساخت فرم انتخاب است که به شما کمک می کند به راحتی از ترافیک وب سایت خود استفاده کرده و از آن درآمد کسب کنید. اگر می خواهید یک اسکوییز پیج ایجاد کنید، یک لندینگ پیج کوچک که با هدف واحد رشد لیست ایمیل شما ساخته می شود، این می تواند یک انتخاب عالی باشد.

بهترین نکته در مورد استفاده از این پلاگین این است که صفحه طراحی شده با آن در سرور OptinMonster هاست می شود. بنابراین حتی اگر یک افزایش ناگهانی در ترافیک خود داشته باشید، پهنای باند سرور شما تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. این بدان معنی است که وب سایت شما بدون توجه به بازدید زیاد، همچنان عملکرد عالی ارائه خواهد داد.

مرحله ۲: ایجاد اسکوییز پیج با OptinMonster

مرحله بعدی ایجاد صفحه فرود با OptinMonster است. اگر به حساب OptinMonster خود وارد نشده‌اید، وارد شوید. اکنون بر روی دکمه Create Campaign در داشبورد خود کلیک کنید.

سپس نوع کمپین خود را انتخاب کنید. برای این آموزش گزینۀ Full Screen را انتخاب می کنیم.

اکنون به پایین رفته و الگویی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. OptinMonster چندین الگوی حرفه ای طراحی شده و از پیش ساخته شده را برای انتخاب ارائه می دهد. می توانید یکی که بیشتر نظر شما را جلب کرده انتخاب کنید. حال بیایید سراغ الگوی راه اندازی برویم.

با این کار شما به صفحه جدیدی می روید که می توانید کمپین خود را نامگذاری کرده و وب سایتی که می خواهید برای آن استفاده کنید را انتخاب کنید. پس از افزودن این جزئیات، روی دکمه Start Building کلیک کنید.

 مرحله ۳: طراحی اسکوییز پیج

دکمه Start Building شما را به صفحه جدیدی هدایت می کند که ویرایشگر صفحه را در سمت راست و گزینه های طراحی را در سمت چپ خود مشاهده خواهید کرد. برای ایجاد تغییر در هر بخش از صفحه  فقط روی آن در live editor کلیک کنید. این ابزارهای ویرایش را نشان می دهد.

در صورت تمایل می توانید عناصر زمینه را نیز تغییر دهید. برای این کار، روی قسمت optin در پیش نمایش لندینگ پیج خود کلیک کنید. با این کار ابزار ویرایش در سمت چپ شما نمایش داده می شود.

همچنین می توانید ترتیب این فیلدها را تغییر دهید. به عنوان مثال، برای افزودن بخش نام، روی قسمت Name در قسمت Available Fields کلیک کنید، سپس آن را بکِشید تا در قسمت Fields قبل از قسمت Email ظاهر شود.

 

برای ایجاد تغییر در متن نوار از نماد مداد استفاده کنید. این گسترش می یابد و به شما امکان می دهد تا آنرا ویرایش کنید، عرض قسمت ها را تغییر دهید، پیام خطا اضافه کنید و غیره.

این الگو حاوی تصویر نیست. بنابراین اگر می خواهید  یک تصویر اضافه کنید، بر روی Add Blocks در بالای صفحه خود کلیک کنید. اکنون به بخش elements بروید تا تصویر را پیدا کنید.

اکنون آن را به قسمت ویرایشگر بکشید. پنجره جدیدی روی صفحه شما ظاهر می شود. برای آپلود  تصاویر از دکمه Select from Computer استفاده کنید.

در سمت چپ، گزینه هایی برای تراز کردن تصویر، تغییر اندازۀ کاور پس زمینه و غیره مشاهده خواهید کرد.

اگر می خواهید پس زمینه خود را تغییر دهید، می توانید این کار را نیز انجام دهید. فقط روی background image کلیک کنید و با استفاده از گزینه های سمت چپ خود، آن را سفارشی کنید.

گزینه بعدی ویرایش بخش های دکمه است. برای اینکار فقط روی button کلیک کنید. در سمت چپ، بخش Editing Fields Element را مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از این گزینه ها می توانید متن دکمۀ خود را تغییر دهید، آن را تنظیم کنید، یک سبک پس زمینه اضافه کنید و کارهای بیشتر دیگری انجام دهید. بیشتر گزینه های سمت چپ واضح هستند. شما می توانید بر روی آنها کار کنید تا دکمه خود را بر اساس نیاز خود سفارشی کنید.

مرحله ی ۴: تنظیم conditional logic بر روی اسکوییز پیج

مرحله بعدی تنظیم conditional logic بر روی اسکوییز پیجتان است. این به شما کمک می کند قوانینی درباره زمان نمایش صفحه فرود خود اعمال کنید. برای این کار بر روی دکمه Display Rules در بالای صفحه خود کلیک کنید.

با این کار به صفحه جدیدی میروید که می توانید شرایط خود را تعیین کنید. قوانین پیش فرض برای نشان دادن لندینگ پیج پس از ۵ ثانیه تنظیم شده است. اما می توانید با کلیک بر روی دکمه کشویی کنار آن، به راحتی آن را شخصی سازی کنید.

برای تنظیم این مجموعه قوانین، می خواهیم شرایطی را اضافه کنیم که وقتی بازدید کننده‌ای روی لینک خاصی کلیک می کند، معروف به MonsterLink، اسکوییز پیج برایش نشان داده شود.

دکمه سبز Copy MonsterLink Code به شما لینک را می دهد تا در محتوای خود از هر کجا که بخواهید هنگام ورود بازدید کننده اسکوییز پیجتان نشان داده شود، استفاده کنید.

پس از اتمام کار، دکمه Save را در انتهای صفحه خود بزنید.

مرحله ۵: اتصال به ارائه دهنده خدمات ایمیل شما

مرحله بعدی جمع آوری ایمیل از بازدید کنندگان خود است. فقط لندینگ پیج خود را به یک ارائه دهنده خدمات ایمیل متصل کنید و کارتان تمام می شود. برای این منظور، باید روی برگه Integrations در بالای صفحه خود کلیک کنید.

اکنون بر روی Add New Integration در سمت چپ صفحه خود کلیک کنید.

با این کار از شما خواسته می شود یک ارائه دهندۀ ایمیل را انتخاب کنید. ارائه دهنده خدمات ایمیل مورد علاقه خود را از پیکان کشویی انتخاب کنید.

مرحله ی ۶

سپس می توانید ارائه دهنده ایمیل، حساب ارائه دهنده ایمیل و لیست ارائه دهنده ایمیل خود را انتخاب کنید. وقتی که کارتان تمام شد، دوباره دکمه Save را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

مرحله ۷: انتشار اسکوییز پیج خود

برای فعال کردن اسکوییز پیج خود، روی دکمه Publish درست در کنار دکمه Analytics کلیک کنید.

اکنون دکمه Status را بزنید تا فعال شود. در زیر آن می توانید با کلیک بر روی پیکان کشویی وب سایت خود را در جایی که می خواهید این صفحه در آن نمایش داده شود، انتخاب کنید.

حال کار شما تمام شده است. به محض اینکه یک بازدیدکننده وارد سایت شما شد، بسته به قوانینی که قرار داده‌اید، لندینگ پیج شما نمایش داده می شود.

نحوه ایجاد یک لندینگ پیج استاندارد با قابلیت پرداخت مستقیم ( گرویتی فرم و ووکامرس)

پایان

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. اگر از این مقاله لذت بردید و به دنبال یادگیری ایجاد یک لندینگ پیج کامل (به کمک پلاگین SeedProd) هستید، مقاله‌ی زیر را مطالعه کنید.

بررسی افزونه SeedProd – افزونه برتر ساخت لندینگ پیج

منابع

:https://www.isitwp.com/create-landing-page-wordpress/

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *