دسته‌بندی نشده

چگونه در سال ۹۷ با کسب و کار اینترنتی پولدار شویم؟

[gap height=”20″]

 سلام احمد کلاته هستم ، مربی کار آفرینی اینترنتی و در این فایل قصد دارم در مورد این که چطور سال ۹۷ رو طوری بگذرونیم  که در کسب و کار اینترنتیمون موفق بشیم صحبت کنم. نمی خوام به مباحث فنی بپردازم اما مباحثی که می خوام بهتون بگم از مباحث فنی خیلی مهم تر است .

اولین موردی که می خوام بگم اینه که عزیزان لطفا تفکرات منفی رو دور بریزید . باور بفرمایید که اصلا بازار خراب وجود نداره ، حتی در ایران هم خیلی عالی میشه پول دراورد . در بین دوستانتون در خانواده یا جاهایی که میرید  افرادی هستند که میگن وضع بازار خرابه ول کن اصلا پاشیم بریم ، مثلا این جا فایده نداره ، ببینید نفر به نفر این افراد رو که می بینید شما باید خوشحال بشید چون تمام افرادی که این حرف ها رو می زنند یا می خواهند این حرفا رو بزنند که بقیه روحیشون رو از دست بدن و میدون برای خودشان باز بشه و بیشتر کار بکنند ، یا این که خودشون کار نمی کنند و میدون برای شما بیشتر باز میشه و رقیب کمتری برای شما وجود دارد. خوب یا بد ما داخل ایران از این افراد خیلی زیاد داریم که امید ندارند فکر می کنند وضع بازار خرابه و کار نمی کنند .

خراب بودن یا خوب بودن وضع بازار فقط بستگی به خودمون داره پس لطفا با این طرز تفکر که بازار داره خراب میشه، دلار گران شده و….. ،  این تفکرات رو از ذهنتون دور بریزید و اصلا به سمتش نرید . مطمئن باشید که توی هر شرایط اقتصادی ای که باشیم باز هم خیلی خیلی خوب میشه کسب درآمد داشت.  افراد بیشماری هستند که من میشناسم تو زمانی که بحران اقتصادی حالا به قول دیگران شروع میشود همون موقع کسب و کارشون رو شروع کردند و در مدت زمان کوتاهی میلیاردی پول دراوردند. این افراد همون افرادی هستند که به هیچ وجه به این حرفا که وضع بازار خرابه نمیشه پول در اورد اصلا گوش نکردند و کارشون رو انجام دادند . لطفا از این گوش بیاد از اون گوش در بره که وضع بازار خرابه . وضع بازار مخصوصا در ایران همیشه خوب است.

عزیزان هیچوقت دنبال مشوق نباشید ، یه نفر بیاد تشویقتون کنه فلان کار خوبه انجام بده و فلان کار خوب نیست. اگر بخواهید وابسته باشید به تشویق دیگران اگر تشویقشون باشه شما روحیتون خوبه و اگر تشویقشون نباشه شما روحیتون بد میشه. به نظر من بهترین مشوق برای این که همیشه بتونید انرژی داشته باشید استفاده از اهرم رنج و لذته، این که اگر فلان کار رو انجام بدم و به هدفم برسم ، چه اتفاقی می افته و اگر به هدفم نرسم چه اتفاقی خواهد افتاد. لطفا این مورد اهرم رنج و لذت رو همیشه برای خودتون بنویسید.

دوستان لطفا این مورد که وای سنم داره میره بالا ، فلان کس سنش از من کمتره تونسته به فلان درجه برسه،چرا سایتم درست نشد ، چرا فلانی به قولش عمل نکرد ، این کار ها عزیزان فقط مستهلکتون میکنه و فقط دارید روی تردمیل راه می رید . خیلی جالبه این رو بهتون بگم عزیزان هر چقدر بیشتر عجله کنید  کارتون بیشتر گره میخوره ، مخصوصا تو کسب و کار اینترنتی، زمانی که من حرص می خوردم و عجله می کردم برای این که سایتم رو سریع بیارم بالا ، وورد پرسم به یه مشکلی خورد ، به یه متخصص فنی گفتم ، گفت ببین اصلا تا به حال یه همچین مشکلی برای من به وجود نیومده بود . اصلا نمی دونم همچین مشکلی چی هست، ازتون خواهش می کنم که عجله کردن و مخصوصا حرص خوردن را صد در صد کنار بگذارید . اگر یه  دفعه ای سایتتون به مشکل خورد ، مثلا فلان پلاگین به مشکل خورد یا هر چیز دیگری سعی کنید که حرص نخورید . سایتتون به مشکل خورد اگر فکر می کنید که یه وقت آزادی دارید پاشید برید بیرون بگردید و اصلا به کسب و کارتون  فکر نکنید ،ولی عجله کردن و حرص خوردن رو خواهش می کنم رها بکنید و بهش فکر نکنید این دو تا مورد واقعا عزیزان مستهلکتون میکنه و کارتون رو صد در صد عقب میندازه .

عزیزان شما می خواید کسب و کار اینترنتی راه اندازی بکنید که در آخر کسب درآمد داشته باشید دیگه  ولی این مورد رو بهتون بگم که عزیزان وقتی که کسب و کارتون به اون حد مطلوب خودتون رسید ، اگر فقط به فکر پول در اوردن باشید ، بعد میبینید که اصلا اون چیزی که انتظارشو داشتید نشد . اصلا با این پول ارضا نمیشید عزیزان به خاطر اینه که باید چرخ زندگیتون بچرخه . چرخ زندگی بی نهایت شعاع و ضلع و این جور چیزا داره . اما چند تا ضلع داره حالا اگر من میخواهم یه مقدار مبتدیانه تر بگم ، پول می تونه باشه ، روابط اجتماعی میتونه باشه ، روابط عاطفی می تونه باشه ، اعتبار میتونه باشه ، سلامتی می تونه باشه ، تناسب اندام می تونه باشه ، تمام این ها با هم دیگه می تونه زندگی رو برای شما  زیبا بکند و به شما حس خوب بدهد . پس من ازتون خواهش می کنم در کنار این که می خواید کسب و کار اینترنتی راه اندازی بکنید و پول در بیارید به سلامتیتون خیلی فکر بکنید ، به تناسب اندامتون فکر بکنید ، به روابط عاطفی فکر بکنید . روابط اجتماعی فکر بکنید ، روابط خانوادگی فکر بکنید ، به اعتبارتون ، یعنی فقط توی کسب و کار اینترنتی هدفتون این نباشه که بخواید پول دربیارید . یک جوری کار بکنید که وقتی به اون سرمایه ی مد نظر خودتون رسیدید ، اعتبار عالی ای هم کسب کرده باشید ، افراد معتبر شما رو بشناسن ، شما با افراد خوبی در ارتباط باشید ، کانتکت تلفنتون پر از افرادی باشه که به مشکلات مختلفی اگر بر می خورید یا مثلا می خواید جشنی داشته باشید ، می خواید دور همی ای داشته باشید ، بدونید که یه کانتکت بسیار قدرتمند و بسیار معتبری دارید  که می تونید از افراد مختلف دعوت کنید بیان شما می تونید برید در  میتینگ ها و در جلسات مختلف از شما دعوت بشود. پس لطفا اگر کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کنید یا هر کسب و کار دیگه ای که راه اندازی می کنید ، فقط به فکر پول در اوردن نباشید ، عزیزان باور بفرمایید که ارضاتون نمی کنه . و بعد می بینید که نه این چیزی نیست که من می خواستم . خواهش می کنم که عزیزان این سه تا مورد رو در نظر بگیرید ، از ته دلم براتون ارزوی میکنم که چرخ زندگیتون عالی همیشه بچرخه و همیشه بهترین احساس رو داشته باشید .

موفق باشید .

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 موضوعات کامنت
1 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
3 نویسندان دیدگاه
احمدvahid253570nader_y6534 نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
Vahid2020
Member
Vahid2020

*سپاس احمد عزیز*
در رابطه با کسب و کار این دوبیت از عطار….
گر مرد رهی میان خون باید رفت
وز پای فتاده سرنگون باید رفت
تو پای به راه در نه و هیچ مپرس
خود راه بگویدت که چون باید رفت
و در مورد ثروتمند شدن این سخن از جیم ران به نقل از استادش….
ما باید ثروتمند بشویم نه برای آن ۱میلیون دلار(یابیشتر)که بدست می آوریم…. برای اینکه در راه رسیدن به این هدف شخص ارزشمندتری خواهیم شد(بواسطه قابلیتها و تجارب و شخصیت جدیدی که پیدا خواهیم کرد)

nader_y6534
Member
nader_y6534

سلام
وقت بخیر
با تشکر از نکاتی که فرمودید،
بنده یه مورد جدای از این صحبتهای شما درخواست داشتم،
از بخش آموزشهای رایگان بخش های دوم آموزش سئو و ایمیل مارکتینگ به ایمیل من ارسال نشده،لطفا ارسال شود.
با تشکر

بستن
بستن