در خیلی از کارهای نخبگان وبمستر در کارگاه های رایگانی که برگزار کردیم خیلی از شرکت کنندگان در این مورد از ما پرسیدند که چطور ما توانستیم با کلمه کلیدی کسب درآمد اینترنتی بیاییم رتبه یک گوگل و چطور توانستیم از خیلی از افرادی که ده سال است وب سایت دارند توانستیم بیاییم بالاتر و رتبه یک گوگل را بگیریم؟ این موضوع یک سری تکنیک ها سئو دارد که در این فیلم می خواهم به طور کامل به شما بگویم که اگر این تکنیک را بهش عمل کنید شک نکنید که با هر کلمه کلیدی که بخواهید می توانید بیایید به رتبه یک گوگل برسید.

seo

 

دوست عزیزم تکنیکی که می خواهم به شما بگویم تکنیک آسمان خراش است. تکنیک آسمان خراش چه طوری است؟ ببینید من یک محتوا می نویسم که ممکن است محتوای من 500 کلمه باشد 1000 کلمه باشد 2000 کلمه باشد این اوکی است تا این حد یک محتوای عالی دارم می توانم بنویسم و یک محتوای عادی است. اما اگر من محتوایم را به 2000 تا 3000 تا 4000 تا یا 5000 یا 7-8 هزار کلمه برسانم و سعی کنم داخل آن محتوا عکس های زیادی و فیلم بگذارم این محتوا از نظر گوگل یک محتوای فوق العاده ارزشمند است و محتوای سئو شده که می تواند شما را به صورت آسانسوری بیاورد .

آسانسوری بالا بیاورد می دانید یعنی چه؟ آسانسور بیاورد به سرعت شما را بالا می آورد و از رقیبان می توانید کاملا سبقت بگیرید. با خیلی از کلمات کلیدی که بچه های نخبگان وبمستر  توانستند بیایند بالا با همین تکنیک توانستم راهنمایی شان کنم . با کلمات کلیدی خیلی سخت مثل کلمات کیم کارداشیان کلمه فروش بلبرینگ کلمه سختی مثل آرایش عروس توانستند بیایند بالا با همین تکنیک. این کلمات خیلی کلمات سختی است و من به تو قول می دهم در زمینه کاری که الان دارید در آن فعالیت می کنید رقیبانت دارند خیلی ضعیف کار می کنند رقیبان شما اطلاع ندارند.

seo

 

 

این را بدان که می توانی از عدم اطلاع و عدم آگاهی رقیبانت استفاده کنی و با کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارت و سئو سایت با تکنیک آسمان خراش می توانی بالا  یایی و این نکته خیلی مهمی است. حالا سوا از اینکه بروی بک لینک بگیری و کارهای سئو خارجی انجام بدهی صرفا با همین حرکت که بیایی یک عدد محتوای آسمان خراش بنویسی محتوای 5-6 هزار کلمه 7-8 هزار کلمه در آن پر از عکس های مختلف و با خاصیت آلت در آن عکس ها قرار بدهی و در نهایت فیلم های مختلف در آن قرار بدهی و کل تکنیک های سئو را در آن رعایت کنی.

برای تولید محتوا در دوره رایگان نخبگان وبمستر به طورکامل به شما یاد دادم که چطور بیایید یک محتوای سئو شده کامل بنویسید و این تکنیک را در آن رعایت کنید شک نکن که می توانی با کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارت بیایی به رتبه یک گوگل برسی.

امیدوارم که این کار را انجام بدهی و با کلمات کلیدی بیایید رتبه یک گوگل و به من پیغام بدهید که کلاته من توانستم به این حد برسانم و من را خوشحال بکنید.

14
دیدگاه بگذارید

avatar
8 موضوعات کامنت
6 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
10 نویسندان دیدگاه
مهران نوروزخانیرحیمه قربان نسلرسانه امینمهرشاد اسفندیdehgannahad نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
مدیر

سلام، دوره به ایمیل شما ارسال شد.

رحیمه قربان نسل
مهمان
رحیمه قربان نسل

سلام خسته نباشید .دوره رایگان نخبگان برام توایمیل ارسال نشده ؟؟؟

رسانه امین
مهمان
رسانه امین

سلام به شما استاد کلاته عزیز مرسی از مطلب خوب و ارزنده ای که با ما به اشتراک گذاشتین تجرببیات بسیار ارزشمندی دارید و امیدوارم هر کسی بتونه از این تجربیات شما استفاده کنه مرسی

مهرشاد اسفندی
مهمان
مهرشاد اسفندی

سلام
لطفا وارد صفحه ی دوره ی پایه بشید
بعد از ثبت نام براتون ارسال می شه
موفق باشید

dehgannahad
Member
dehgannahad

سلام
خیلی ممنون آموزش های خوبی دارین
میشه آموزش سئو وردپرس را به ایمیل من بفرستید؟؟
ممنون

مدیر

سلام رضا عزیز
آموزشها به ایمیل شما ارسال شد

رضا
مهمان
رضا

سلام.
آموزش رایگان شما به ایمیل من ارسال نشده! چرا؟

مدیر

سلام فرزاد عزیز
به ایمیل شما ارسال شد، لطفا ایمیل خود را چک کنید

فرزاد فردوسی
مهمان
فرزاد فردوسی

من اون محصول رایگان را اقدام کردم چیزی نیومده الان هنوز زدید رایگان ولی نیومده

مدیر

سلام لیلا عزیز
برای دریافت ویدئوها لطفا در دوره پایه نخبگان وبمستر شرکت کنید

Call Now Button