ایده کسب درآمد اینترنتیبازاریابی اینترنتی

چطور کار مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟

[gap height=”20″]

سلام

بسیاری از دانشجویان ما می­ گویند آقای کلاته من نمی­دانم چه کاری را باید انجام بدهم اصلاً نمی­دانم به چه کاری علاقه دارم یعنی من اولین معیار انتخاب ایده ماندم! عزیزان یک موردی برای شما بگویم، خیلی از عزیزان هستند نمی­دانند چه ایده­ ای برایشان خوب است .خود من نمی­دانستم به چه کاری علاقه دارم دنبال یک جرقه می­گشتم .گفتم اگر یک جرقه بخورد بدانم چه کار انجام بدهم ، محکم و با قدرت می­روم  با وجودی که نمی­دانستم ولی کارم را شروع کردم، اول کار در راستای علاقه ­ام نبود اما فکر می­کردم شاید این کار را دوست داشته باشم حداقل فکر می­کردم بیشتر از بقیه کارها این کار را دوست دارم.

چطور کار مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟

برای بحث بازرگانی، وارد این قضیه شدم وقتی بازرایابی اینترنتی این کار را انجام دادم دیدم بله چه قدر این بحث بازاریابی اینترنتی قشنگ است یعنی راه خودش من را جلو برد نیازی نیست از همان ابتدا دقیقاً بزنید تو خال و بگویید من این کار را انتخاب می­کنم و تا ته­ش هم همین کار را می­روم. نه! باید از قانون عدم مقاومت استفاده کنید، باید در کارتان انعطاف­ پذیر باشید. آقا متوجه شدید این کار به دردتان نمی­خورد، به این کار علاقمند نیستید یک کار دیگر را انتخاب کنید به نظر من شاخه به شاخه شدند به ان معنایی که دیگران می­گویند این کار را امتحان نکن آن کار را امتحان نکن نه آن قدر هم کار اشتباهی نیست.

چطور کار مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟

شما باید کاری را انجام بدهید که به آن علاقه دارید، در آن تخصص دارید،  استعدادها و توانایی ­های شما داخل آن هست .این باعث می­شود شمادر کارتان پیشرفت کنید علاقه داشته باشید و با انرژی کار انجام بدهید. عزیزان علاقه داشتن به کار خیلی مهم است. شاید الان با خودتان بگویید الان کاری که من دارم انجام می­دهم به آن علاقه مند نیستم، این علاقه نیست که باعث می­شود شما کارتان را خوب انجام بدهید، شما باید کارتان را به بهترین نحو انجام بدهید تا به آن علاقمند شوید. زمان مدرسه را به یاد بیاورید، آن روزهایی که تکالیفتان را کامل می­ نوشتید همه آن درس­هایی که مدرس­ها یا استادها یا معلمتان به شما می­دادند کامل انجام می­دادید.

چطور کار مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟

با چه شور و شوقی می­خواستید به مدرسه بروید کار هم دقیقاً همین است اگر کارتان را به بهترین شکل انجام بدهید مشتری­ ها از شما راضی باشند مطمئن باشید به کارتان علاقمند می­شوید حتی اگر مطمئن هستید به کاری که فعلی انجام می­دهید علاقمندی کامل ندارید باز هم کارتان را خوب انجام بدهید و مطمئن باشیدکه بعد از یک مدتی کار مورد علاقه­ تان را پیدا می­کنید. کار فعلی­تان را با انگیزه انجام بدهید از خدا بخواهیدکه یک کار عالی که فکر می­کنید در ان استعداد دارید و به ان علاقه دارید را سر راهتان قرار بدهید. باور کنید که ان کار مورد نظرتان از جایی که فکرش را نمی­کنید برای شما مهیا می­شود مثل همین حسی که من در کسب و کار اینترنتی دارم.

چطور کار مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟

پس خواهش می­کنم با انگیزه، انرژی و با شادی و خوشحالی کارتان را انجام بدهید، هر جا و به هر روشی که کار میکنید چه به تنهایی با کسب درآمد در منزل کار مورد علاقه خود را کنار خانواده و سایر وظایف انجام میدهید و چه در یک شرکت و با همکاری دیگران ، از خدا بخواهید و بهترین خودتان را در کار فعلی­تان بگذارید. اگر به کارتان علاقمند هستید پس باید این کار را بکنید حتی اگر علاقمند هم نیستید به بهترین شکل کارتان را انجام بدهید از همین شرایطی که الان دارید راضی و خوشحال باشید و شک نکنید که به شرایط مطلوبتان خواهید رسید. امیدوارم همه با همدیگر کاری که به علاقه داریم را با شور و شوق و اشتیاق و انگیزه انجام بدهیم و در آن به موفقیت برسیم و به هدف مطلوبمان در آن برسیم.

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

8
دیدگاه بگذارید

avatar
7 موضوعات کامنت
1 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
7 نویسندان دیدگاه
*مهران نوروزخانیalirezaشایانمحمد اسمخانی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
*
مهمان
*

هر کار جدید بخوام امتحان کنم دیگه نه انرژیشو دارم نه انگیزشو نه وقتشو. تا قبل از ۳۰ سالگی اگر راهتو پیدا نکردی دیگه هیچی

*
مهمان
*

اونقدر شکست های پی در پی و پشت سرهم داشتم که دیگه هیچ انگیزه ایی برای شروع کار جدید ندارم چون فک میکنم توی این یکی هم مثل بقیه شکست میخورم.آخه مگه چقدر عمر میکنیم که همش با شکست پیش بره بدون حتی یک ذره کورسوی امیدی.من الان ۲۹ سالمه با کلی تجربه های شکست. فوق لیسانس ژنتیک دارم دو سال تمام با تمام استراتژی ها و مهارت های خودشناسی و کاریابی و تمام توصیه های افراد متخصص در خوزه کار مشورت کردم استراتژی ها رو پیاده کردم ولی آخرش هیچی به هیچی. در شهرم اصلا کار مرتبط با رشته… مشاهده ادامه »

alireza
مهمان
alireza

دوره غیرر حضوری تهیه کنید که ما هم بتونیم استفاده کنیم شاید ما مسیرمون دور باشه .به فکر بقیه هم باشید خوزستانیا مسیر شون دوره .
با تشکر

مهران نوروزخانی
مدیر

سلام علیرضا عزیز
دوره غیر حضوری به زودی آماده میشه، به محض آماده شدن از طریق سایت و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی میکنیم

شایان
مهمان
شایان

متفاوت از چیزی بود که تا حالا شنیده بودم جالب بود از امروز همین کار فعلیم رو به بهترین نحو انحام میدم تا کار مورد علاقم رو توی همین مسیر تلاش پیدا کنم

علی
مهمان
علی

مطالب، بسیار مفید بود. ممنون از شما

محمد اسمخانی
مهمان
محمد اسمخانی

با سلام
اقای کلاته عزیز فیلم تون بسیار مشگل گشاست .برای من که یه گره کور قدیمی تو انجام کارهام داشتم رو باز کرد. همون مورد اصلی در مورد علاقه داشتن به کار و اینکه از کجا باید این مورد رو فهمید و درک کرد.بسیار جالب بود توضیح و همینطور مثالی که فرمودین.
با تشکر از شما استاد ارجمند به واقع استاد تمام هستین.

ali
مهمان
ali

سلام
خیلی عالی بود ومن مدتهاست که دنبال علاقه مندی خودم برای شروع کار میگردم و از این شاخه به آن شاخه می روم ولی با دیدن این کلیپ نگاهم عوض شد و فهمیدم که کمی هم باید تلاش داشته باشم برای انجام کار و نه فقط گشتن و سرگردان بودن.
با تشکر

question
بستن
بستن