12 شغل پردرآمد

معرفی ۱۲ شغل پردرآمد در ایران بدون سرمایه اولیه

در حال حاضر شغل های زیادی هستند که میتوان به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز از آن ها کسب درآمد کرد.تو این مقاله 12 شغل پردرآمد رو معرفی میکنیم

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

در حال حاضر شغل های زیادی هستند که میتوان به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز از آن ها کسب درآمد کرد. یعنی برای کسب درآمد از این کسب و کارها فقط نیاز هست که بخواهید تا پول دربیاورید. برای انجام این کار ها همه آنچه احتیاج دارید؛ یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت است و به همین راحتی میتوانید به پردرآمد ترین و راحت ترین مشاغل دنیا دسترسی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم ۱۲ شغل پردرآمد دنیا را به شما معرفی کنیم.

آنچه در بخش قبل آموختید

 • چرا راه اندازی کسب و کار اینترنتی تا این حد اهمیت دارد؟
 • برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به سرمایه ی زیاد نیاز داریم؟
 • راه اندازی کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام
 • بلاگری،  پولساز ترین روش کسب و کار اینترنتی
 • راه اندازی کسب و کار اینترنتی در وبسایت

۱۲ شغل پردرآمد مناسب در سال ۱۴۰۰

نکته ی جالب درباره ی این مشاغل این است که به هیچ سرمایه ی اولیه ای احتیاج ندارد.شما با کمترین امکانات میتوانید یک شغل پردرآمد داشته باشید.

۱ .بلاگر

اگر در موضوعی حرفی برای گفتن دارید که فکر می کنید دیگران به آن علاقه مند هستند ، ایجاد یک وبلاگ می تواند راهی عالی برای برای کسب درآمد باشد. وبلاگ نویسی یا بلاگری کسب و کار ساده ای به نظر می آید اما اگر واقعا قصد دارید یک بلاگر شوید باید در همین ابتدای کار صبور باشید و برای کار خود استراتژی تعیین کنید تا نتیجه دهد.

حتما بخوانید: کارگاه آموزشی بلاگری- چگونه در سال ۲۰۲۱ به یک بلاگر موفق تبدیل شویم؟

۲.محتوا نویس

در بسیاری از  کسب و کارهای آنلاین با درآمد بالا برای کسی که می تواند محتوای عالی بنویسد همیشه جایی وجود دارد. صاحبان وب سایت ها برای تولید مقاله، نیاز به نویسندگانی دارند که به صورت تمام وقت برایشان کار تولید محتوا را انجام دهند.

۳.نویسنده کتاب الکترونیکی

اگر داستانی برای گفتن و اراده ای برای نوشتن داشته باشید، همیشه می توانید کتاب الکترونیکی خود را از طریق سیستم انتشار مستقیم آمازون منتشر کنید. حداکثر ۷۰ درصد از فروش حق امتیاز خود را حفظ خواهید کرد به علاوه اینکه می توانید قیمت کتاب را تعیین کنید. اینکه آیا این مورد یکی از پردرآمدترین مشاغل آنلاین هست یا نه ، به شما بستگی دارد. اگر سری بعدی هری پاتر را نوشته باشید ، واضح است که این می تواند بسیار سودآور باشد.

۴.تصحیح کننده

تصحیح کننده شغل پردرآمد در ایران

تصحیح کننده شغل پردرآمد در ایران

تصحیح کردن یک متن که شامل تغییر متن و حرکت دادن آن به سمت بهتر شدن است. به عنوان تصحیح کننده ، به اسناد یک نگاه نهایی می اندازید تا اگر اشکالی در آن میبینید آن را رفع کنید. این یعنی اساسا شما باید چشمان تازه ای باشید تا هر چیزی را که به وضوح اشتباه است یا عجیب به نظر می رسد ، اصلاح کنید.

۵.رونویس

رونویسی اساساً شامل نوشتن متنی است که معمولاً براساس ضبط صدا است. تایپ سریع و دقیق مهارت بسیار مفیدی در این زمینه است. بنابراین باید کاملا در جریان بحث وارد باشید که مطمئن شوید مطالب را به درستی رونویسی میکنید تاکسانی که بعداً رونویسی را بررسی می کنند بتوانند به آن اعتماد کنند.

حتما بخوانید:معرفی روش های کسب درآمد با تایپ در منزل

۶.تست کننده وب سایت

یک تستر وب سایت به هیچ وجه دانش فنی لازم ندارد. در واقع دارندگان وب سایت می خواهند که از شما برای دیدن نحوه حرکت یک “فرد عادی” در سایت خود استفاده کنند. و سایت های زیادی وجود دارد که به شما پول می دهند تا وب سایت ها را تست کنید.

۷.معلم انگلیسی

با تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی آنلاین می توانید در هر ساعت درآمد خوبی کسب کنید. هیچ محدودیتی در تعداد درس هایی که می توانید تدریس کنید وجود ندارد و به این معنی  است که مبلغی که به دست می آورید اساساً بستگی به وقت آزادی دارد که باید به این کار اختصاص دهید. تمام آنچه شما نیاز دارید مدرک کارشناسی و تجربه آموزش برای شروع کار است.

۸.معلم آنلاین

معلم آنلاین یک شغل پردرآمد جذاب

معلم آنلاین یک شغل پردرآمد جذاب

شاید آموزش زبان انگلیسی موردعلاقه شما نیست و میخواهید درس دیگری را آموزش دهید. بنابراین میتوان گفت شما می توانید هر موضوعی را که در آن به نوعی تخصص دارید آموزش دهید.

۹.دوره آنلاین

ایجاد یک دوره آنلاین می تواند یک روش واقعا سودآور برای کسب درآمد باشد. وقتی دوره ی خوب و جامعی را تنظیم کنید همیشه دانشجویانی هستند که بخواهند بابت آموزش دیدن در دوره ی شما هزینه پرداخت کنند.

۱۰.دستیار مجازی

دستیارهای مجازی اساساً همه کارهایی را که مالک مشاغل وقت ندارد خودش انجام دهد، انجام می دهند. این موارد شامل مدیریت صندوق ورودی ایمیل ، تعدیل نظرات بازدید کنندگان وب سایت ، تنظیم قرارداد، تنظیم وقت ملاقات،تایپ کردن و … است.

۱۱.مدیر شبکه های اجتماعی

مدیران کسب و کارها می دانند که داشتن یک استراتژی ثابت در شبکه های اجتماعی می تواند تفاوت چشمگیری در تعداد مشتریان آنها ایجاد کند. اما بسیاری از افراد وقت و دانش لازم برای انجام صحیح این کار را ندارند ، به همین دلیل حاضرند به افرادی به عنوان مدیران شبکه های اجتماعی خود هزینه زیادی را پرداخت کنند تا این کار را برایشان انجام دهند.

۱۲.طراح لوگو

طراحی لوگو یک شغل پردرآمد آنلاین

طراحی لوگو یک شغل پردرآمد آنلاین

به عنوان یک طراح لوگو، کسب و کارها یا افراد شما را برای داشتن یک طراحی چشم نواز و مرتبط با کارشان، استخدام می کنند. گرچه برای یک طراح گرافیک بودن باید به ابزارهایی مانند فوتوشاپ، ایلاستریتور و … مسلط باشید اما با بررسی سایت هایی مانند Canva و PicMonkey میتوانید در عرض چند دقیقه یک لوگوی جذاب درست کنید. مطمئناً، اگر به جای استفاده از ابزاهای فنی، بیشتر از طریق وب سایت هایی از این قبیل لوگو بسازید ، هزینه کمتری نسبت به یک طراح گرافیک باتجربه ، دریافت میکنید.

چه چیزی یاد گرفتیم؟

کسب و کارهای آنلاین انعطاف پذیری فوق العاده ای برای ما دارند و اینترنت دروازه ای از فرصت های شغلی مختلف را برای همه باز کرده است. بنابراین میتوان گفت با کار در حوزه مشاغل آنلاین خیلی سریع تر به درآمد میرسید. برای همین دیگر لازم نیست زود بیدار شوید ، در ترافیک گیر بیفتید ، ساعت های زیادی کار کنید و درآمد کمی هم داشته باشید. از اینکه تا پایان این مقاله ما را همراهی کرید متشکریم.

برای داشتن یک شغل پردرآمد اینترنتی به چه امکاناتی نیاز است؟

برای انجام این کار ها همه آنچه احتیاج دارید؛ یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت است و به همین راحتی میتوانید به پردرآمد ترین و راحت ترین مشاغل دنیا دسترسی داشته باشید.

بهترین ایده ها برای داشتن یک شغل اینترنتی پردرآمد چیست؟
 • بلاگری
 • محتوا نویس
 • نویسنده کتاب الکترونیکی
 • تصحیح کننده
 • رونویس
 • تست کننده وبسایت
 • معلم انگلیسی
 • معلم آنلاین
 • دوره آنلاین
 • دستیار مجازی
 • مدیر شبکه های اجتماعی
 • طراح لوگو
کسب درآمد از اینترنت به شرایط خاصی نیاز دارد؟

.فرقی نمیکند که چه شرایط فردی خاصی داشته باشید و یا چه شرایطی در دنیا و یا بر روی بازار حاکم باشد، در کسب و کارهای اینترنتی هیچ کدام از این عوامل نمیتواند جلوی شما و پیشرفت شما را بگیرد.

شما میتوانید تنها با یک گوشی موبایل و متصل شدن به اینترنت درآمدزایی کنید.

آیا زنان خانه دار هم میتوانند به درآمد های بالا برسند؟

کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد در منزل هیچ محدودیتی در جنسیت و سن افراد ندارد. در هر سنی با هر جنسیتی میتواندی به درآمد های بسیار بالا برسید.

آیا برای داشتن یک شغل پردرآمد به مهارت خاصی نیاز است؟

به این بستگی دارد که چه کاری را انجام دهید. خدمات فریلنسینگ مانند: فوتوشاپ، طراحی سایت، برنامه نویسی و … قاعدتا به تخصص نیاز دارد. اما مشاغلی مثل راه اندازی فروشگاه اینترنتی،ضبط پادکست، تایپ کردن و … کار هایی هستند که خیلی زود میتوانید آن ها را یادبگیرید و درآمدزایی کنید.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *