کسب درآمد از اینترنت با کلیک  و انواع روش های درآمد کلیکی

فهرست مطالب پنهان Inbox Dollars Bux Inc Ayuwage NeoBux Swagbucks Get Paid Scarlet Clicks Fusion Cash آیا می دانستید که با کلیک کردن روی تبلیغات می توانید کسب درآمد کنید؟ بله، درست است کسب درآمد کلیکی! کسب درآمد کلیکی از…

امیررضا

انتشار در: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا می دانستید که با کلیک کردن روی تبلیغات می توانید کسب درآمد کنید؟ بله، درست است کسب درآمد کلیکی! کسب درآمد کلیکی از این قبیل سایت ها شاید منبع خوبی برای درآمد اصلی شما نباشد، اما با این کار می توانید مقداری پول اضافی بدست آورید.

سایت های کلیکی، سایت هایی هستند که به آن ها ملحق می شوید و در ازای مشاهده تبلیغات، پولی به شما پرداخت خواهد شد.

این وبسایت ها کاملاً رایگان هستند و مدت زیادی است که فعالیت دارند. صحت و پرداختی این سایت ها بسته به اعتبار هر وبسایت ثابت شده است. جانب احتیاط را نیز باید رعایت کنید زیرا وب سایت های کلاهبرداری بسیاری نیز وجود دارند که در ازای کار های شما، پولی به شما نخواهند داد!

ما در این پست قصد داریم چند تا از سایت های کلیکی اثبات شده خارجی که می توانید در آن ها عضو شوید و کسب درآمد کنید را به شما معرفی می کنیم. در این پست ۹ روش برای کسب درآمد کلیکی از اینترنت آورده شده است.

 

Inbox Dollars

Inbox Dollars، تبلیغات را مستقیماً به ایمیل شما ارسال می کند و بابت خواندن و مشاهده آن ها به شما پولی پرداخت خواهد کرد. ایمیل ها در مورد پیشنهادات ویژه از تجار مختلف است. شما فقط به صورت عادی تبلیغاتی ارسال می کنید که به آن علاقه دارید.

Home Chef ، Vistaprint ، JustFab و Hulu Plus تنها معدود شرکت هایی هستند که از Inbox Dollars برای تبلیغ پیشنهادات مورد استفاده مشتریان استفاده می کنند. فقط چند دقیقه طول می کشد و چه کسی می داند شاید شما یکی از محصولات را خریداری و استفاده کنید.

 • گزینه های پرداخت: پی پال
 • نحوه ثبت نام: برای شروع به اینجا بروید!
 • برای کشورهای آزاد: ایالات متحده، کالیفرنیا

 

 

Bux Inc

شرکت Bux Inc دارای بیش از ۱۰۰۰۰۰ عضو است که برای کلیک بر روی تبلیغات پول دریافت می کنند. نزدیک به ۱۰۰،۰۰۰ دلار به اعضای سایت آنها پرداخت شده است. برای دیدن همه آگهی های قابل مشاهده در یک روز خاص، بر روی برگه تبلیغ کلیک کنید.

این کار باعث می شود صد ها تبلیغ برای درآمد کلیکی به شما نشان داده شود.

 

Ayuwage

Ayuwage در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد. کاربران می توانند با انجام کارهای ساده مانند مشاهده تبلیغات و انجام سروی ها، درآمد کسب کنند. هدف Ayuwage این است که همیشه در جستجوی راه هایی برای اعضای خود باشد تا از طریق گشت و گذار در اینترنت بتوانند درآمد کسب کنند.

 

 

NeoBux

میزان پولی که کاربران می توانند با NeoBux کسب کنند با توجه به نوع عضویت در کشورشان متفاوت است. نوع و کیفیت تبلیغات نیز یک عامل است. نئوباکس محدودیت روزانه و محدودیتی در میزان درآمد شما ندارد. حداقل مبلغ پرداخت شده در اولین برداشت شما ۲.۰۰ دلار خواهد بود.

در یک بازه ۲۴ ساعته فقط با کلیک کردن روی تبلیغات می توانید روزانه یک کاربر در یک اتصال اینترنتی واحد روی اکانت خود داشته باشید. کارهای دیگری برای انجام این کار در سایت وجود دارد، اما فقط روزانه یک نفر می تواند با کلیک کردن روی تبلیغات، در NeoBux درآمد کسب کند. روش های ارجح پرداختSkrill ، Neteller و AirTM هستند.

 

 

Swagbucks

Swagbucks چند روش مختلف برای کسب درآمد دارد اما یکی از ساده ترین آن ها، کلیک روی تبلیغات ویدیویی است. فیلم ها به طور معمول حدود یک دقیقه طول دارند. قبل از پاداش باید گروهی از فیلم ها را تماشا کنید. پاداش های Swagbucks  شما جمع آوری و به گیفت کارت تبدیل می شوند.

گزینه های پرداخت: Paypal ، کارتهای هدیه و غیره

نحوه ثبت نام:   از اینجا شروع کنید.

آزاد برای کشورهای: ایالات متحده ، کانادا، انگلیس، استرالیا

 

Get Paid

Get-Paid از سال ۲۰۰۵ امکان درآمد کلیکی و اضافی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما با انجام کارهایی مانند انجام نظرسنجی ها، کلیک کردن روی تبلیغات، رقابت در قرعه کشی و برنده شدن در مسابقات مختلف، سکه کسب می کنید. کافی است مستقیماً پول را به حساب پی پال خود واریز کنید و بین ۱ تا ۳ روز به شما پرداخت می شود.

 

Scarlet Clicks

حداقل برداشت این سایت درآمد کلیکی ۲ دلار است. با هر کلیک می توانید حداکثر ۰.۰۱ دلار درآمد کسب کنید. پرداخت ها از طریقNeteller ، AirTM ، Skrill ، Payeer Solidtrustpay و غیره پردازش می شوند. Scarlet Click حدود ۲ میلیون به ۷۷۰۰۰ عضو خود پرداخت کرده است. از اینجا می توانید ثبت نام کنید.

 

Fusion Cash

Fusion Cash سایتی دیگر است که فرصت درآمدزایی آن فقط با کلیک روی تبلیغات آن نیست. همچنین می توانید با انجام نظرسنجی ها، بارگیری برنامه ها و موارد دیگر کسب درآمد کنید. فقط ۵ دلار برای ورود به سیستم و خوش آمدگویی دریافت خواهید کرد.

یکی از معایب این سایت حداقل میزان برداشت آن است که ۲۵ دلار است. ممکن است زمان رسیدن به حداقل میزان برداشت برای شما طولانی شود.

Fushion Cash برای سیستم زیرمجموعه گیری خود، برای هر شخصی که از طرف شما به این سایت بپیوندد و ایمیل خود را تایید کند، ۱ دلار ارائه می دهد. ۲ دلار هنگامی که اولین پیشنهاد خود را به پایان برسانند و ۵ دلار برای هر بار برداشت طرف مقابل به شما واریز خواهد کرد.

کسب درآمد کلیکی راهی آسان برای درآمدزایی بیشتر در وقت های آزاد ما است. اگر به این درآمد کلیکی علاقه دارید، توصیه می کنم برای برخی از این سایت ها ثبت نام کنید و روزانه چند دقیقه برای آن ها وقت بگذارید.

از نحوه افزایش درآمد خود تعجب خواهید کرد.

 • گزینه های پرداخت: Paypal ، گیفت کارت و غیره
 • نحوه ثبت نام: برای شروع به اینجا بروید!
 • آزاد برای کشورهای: ایالات متحده، کانادا

 

پایان

خوب این تمام اطلاعاتی بود که ما سعی کردیم برای شما تدارک ببینیم! امیدواریم این مقاله درآمد کلیکی ما برای شما مفید واقع شده باشد. مانند همیشه ما پذیرا و منتظر نظرات شما در بخش نظرات سایت هستیم. به امید اینکه بتوانیم بار دیگر پذیرای نظرات شما باشیم.

آیا با کلیک کردن روی تبلیغات می توان کسب درآمد کرد؟

بله، درست است کسب درآمد کلیکی! کسب درآمد کلیکی از این قبیل سایت ها شاید منبع خوبی برای درآمد اصلی شما نباشد، اما با این کار می توانید مقداری پول اضافی بدست آورید. سایت های کلیکی، سایت هایی هستند که به آن ها ملحق می شوید و در ازای مشاهده تبلیغات، پولی به شما پرداخت خواهد شد.

آیا با تماشای فیلم می توانم درآمد کسب کنم؟

Swagbucks چند روش مختلف برای کسب درآمد دارد اما یکی از ساده ترین آن ها، کلیک روی تبلیغات ویدیویی است. فیلم ها به طور معمول حدود یک دقیقه طول دارند. قبل از پاداش باید گروهی از فیلم ها را تماشا کنید. پاداش های Swagbucks  شما جمع آوری و به گیفت کارت تبدیل می شوند.

سایت های کلیکی اثبات شده خارجی که می توانید در آن ها عضو شوید و کسب درآمد کنید کدامند؟

 • Inbox Dollars
 • Bux Inc
 • Ayuwage
 • NeoBux
 • Swagbucks
 • Get Paid
 • Scarlet Clicks
 • Fusion Cash

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۷ دیدگاه ها

 1. danealamare

  کارگاه آموزشی بوم ناب و کسب کار یا lean canvas

  پاسخ
 2. نازگل

  بسیار عالی

  پاسخ
  • عارفه عسکری

   ممنونم از نظر لطفت دوست عزیز

   پاسخ
  • عارفه عسکری

   سلام دوست عزیزم ممنون که نظراتتو با ما به اشتراک گذاشتی
   کارگاه آموزشی بوم ناب کسب و کار یا lean canvas
   پیشنهاد میکنم حتما حتما مقاله ی بالا رو بخونی و ویدوی آموزشیشو ببینی
   و ممنون میشم که نظراتتو برام کامنت کنی
   اگه فکر میکنی نقاط ضعف و یا قدرتی توش وجود داره راهنماییمون کن

   پاسخ
  • عارفه عسکری

   سلام نازگل جان ممنون که نظراتتو با ما به اشتراک گذاشتی
   کارگاه آموزشی بوم ناب کسب و کار یا lean canvas
   پیشنهاد میکنم حتما حتما مقاله ی بالا رو بخونی و ویدوی آموزشیشو ببینی
   و ممنون میشم که نظراتتو برام کامنت کنی
   اگه فکر میکنی نقاط ضعف و یا قدرتی توش وجود داره راهنماییمون کن

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *