کسب درآمد به بیت کوین از طریق ۸ وب سایت فریلنسینگ

با سلام خدمت شما دوستان عزیزم. موضوع امروز ما از راه های کسب درآمد به بیت کوین از طریق 8 سایت فریلنسینگ است. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

امیررضا

انتشار در: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با سلام خدمت شما دوستان عزیزم. موضوع امروز ما از راه های کسب درآمد به بیت کوین از طریق ۸ سایت فریلنسینگ است. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

CryptoGrind چیست؟

CryptoGrind  بستری است برای فریلنسر ها ، برای بدست آوردن بیت کوین از طریق بسیاری از کارها یا مشاغل. می توانید شغل هایی از نوشتن محتوا گرفته تا توسعه نرم افزار را پیدا کنید.

Blocklancer چیست؟

Blocklancer به کاربران خود یک پلتفرم آزاد و بدون دردسر را ارائه می دهد که می توانید از هر بخشی از جهان به آن بپیوندید و عضو شوید.

BitGigs چیست؟

BitGigs یک صفحه مشاغل آنلاین است که صدها شغل آزاد به طور مرتب در آن قرار می گیرد. بیشتر این مشاغل از راه دور هستند ، بنابراین می توانید از هر جای دنیا برای آن ها اپلای کنید.

Earn.com چیست؟

Earn.com یک بستر مبتنی بر وظایف کوتاه آنلاین است . شما می توانید با پاسخ دادن به ایمیل و انجام هر کار دیگری که از طریق درگاه آنلاین آنها انجام می دهید ،کوین های خود را بدست آورید.

اگر کاملاً در فریلنسینگ تازه وارد هستید و نمی دانید که به کدام پلتفرم های فریلنس بپیوندید، به سایت هایی بپیوندید که دستمزد شما را به بیت کوین به شما پرداخت می کنند. اگر به دنبال تجربه فریلنسری و انجام پروژه های تایپ آنلاین هستید، پست زیر را از دست ندهید.

مرتبط: لیست ۵ وب سایت که در آن ها می توانید با آنلاین تایپ کردن کسب درآمد کنید

بیت کوین با سرمایه گذاری میلیاردها دلار توسط تعداد زیادی از مشاغل و افراد، جایگاه ویژه ای را در بازار به دست آورده است. دنیای ارز های دیجیتال به ویژه بیت کوین با رونق ناگهانی در ارزش بازار خود، فرصت های شغلی آنلاین را نیز افزایش داده است.

گفته می شود، بهترین و آسانترین راه برای به دست آوردن بیت کوین، دست و پا کردن شغلی است که دست مزد آن به بیت کوین خواهد بود. آیا می دانید بسیاری از پلتفرم های آنلاین، بیت کوین را به عنوان روش پرداخت خود تنظیم کرده اند ؟

معرفی سایت های فریلنسر که به بیت کوین دستمزد می دهند

در اینجا لیستی از ۸ وب سایت برتر فریلنسینگ که از بیت کوین به عنوان دروازه پرداخت اصلی خود استفاده می کنند، آورده شده است:

۱.CryptoGrind

CryptoGrind از راه های کسب درآمد به بیت کوین

CryptoGrind از راه های کسب درآمد به بیت کوین

CryptoGrind  بستری است برای فریلنسر ها، برای بدست آوردن بیت کوین از طریق بسیاری از کارها یا مشاغل. می توانید شغل هایی از نوشتن محتوا گرفته تا توسعه نرم افزار را پیدا کنید. برای شروع کار ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را ایجاد کنید، مهارتهای خود را تبلیغ کنید و منتظر کارفرمایانی است که به دنبال افرادی مانند شما هستند، بنشینید.

Cryptogrind  به کارفرمایان و فریلنسرهای خود،  سیستم معاملات چند امضایی بیت کوین را ارائه می دهد. نیازی به ورود به دانش فنی نیست. فقط باید بدانید که این یک روش کاملاً امن برای انجام معاملات آنلاین است.

۲.BlockLancer

BlockLancer از راه های کسب درآمد به بیت کوین

BlockLancer از راه های کسب درآمد به بیت کوین

Blocklancer به کاربران خود یک پلتفرم آزاد و بدون دردسر را ارائه می دهد که می توانید از هر بخشی از جهان به آن بپیوندید و عضو شوید. هویت شما ناشناس خواهد بود از این رو، حتی به یک گذرنامه یا حساب بانکی نیز برای شروع درآمد احتیاج نخواهید داشت. فقط یک کیف پول بیت کوین نیاز است. می توانید طیف وسیعی از مشاغل را در وب سایت آنها پیدا کنید. نمایه خود را ایجاد کرده و فروش خدمات خود را شروع کنید.

Blocklancer به شما امکان می دهد که به بیت کوین و اتریوم درآمد کسب کنید.

۳.BitGigs

BitGigs از راه های کسب درآمد به بیت کوین

BitGigs از راه های کسب درآمد به بیت کوین

BitGigs یک صفحه مشاغل آنلاین است که صدها شغل آزاد به طور مرتب در آن قرار می گیرد. بیشتر این مشاغل از راه دور هستند، بنابراین می توانید از هر جای دنیا برای آن ها اپلای کنید. این مشاغل بیشتر مربوط به نوشتن فنی، نوشتن مطالب و توسعه نرم افزار هستند. بنابراین اگر پشتوانه شما به مهارت های فنی شماست، می توانید با این بستر ، بیت کوین کسب کنید.

آنها همچنین به شما امکان فروش خدمات خود را به مشتریان می دهند.

ایجاد یک گیگ بسیار آسان است و پیشنهاد شما معمولا سریع پذیرفته خواهد شد.

۴.Earn.com

Earn.com از راه های کسب درآمد به بیت کوین

Earn.com از راه های کسب درآمد به بیت کوین

Earn.com یک بستر مبتنی بر وظایف کوتاه آنلاین است . شما می توانید با پاسخ دادن به ایمیل و انجام هر کار دیگری که از طریق درگاه آنلاین آنها انجام می دهید، کوین های خود را بدست آورید.

شما حتی می توانید با تماشای آموزش های بیت کوین در وب سایت، بیت کوین های خود را بدست آورید. به سادگی نمایه خود را در سایت ایجاد کرده و فرم های ثبت نام را پر کنید. پس از اتمام کار ، شما در وب سایت عضو می شوید. بسته به استخدام کنندگان و کارفرمایان، شروع به دریافت پیشنهاد های پولی می کنید که از طریق آن می توانید با پاسخ دادن به آنها، بیت کوین خود را بدست آورید.

۵.BitforTip

BitforTip از راه های کسب درآمد به بیت کوین

BitforTip از راه های کسب درآمد به بیت کوین

از طریق Bitfortip می توانید برای کمک به افراد و پاسخ دادن به سؤالات آنها، به بیت کوین پاداش کسب کنید. شما می توانید با صرفاً مفید بودن، درآمد کسب کنید. به عنوان مثال ، شما با پاسخ دادن به سؤال آنها که مانند این است، به کسی کمک می کنید: از کجا می توانم این لباس را پیدا کنم؟ اگر جواب شما را بپذیرند، پاداش مناسبی دریافت خواهید کرد.

Bitfortip برای پاسخ هر سؤال مبلغ کمی را به کیف پول بیت کوین شما می ریزد. هر کس می تواند به سوال ها پاسخ دهد. اگر کاربر پاسخ را دوست داشته باشد، بیت کوین را به آن شخص می دهد.

۶.CryptoJobs

CryptoJobs از راه های کسب درآمد به بیت کوین

CryptoJobs از راه های کسب درآمد به بیت کوین

CryptoJobs یک بستر شغلی مبتنی بر بلاکچین{۱} است. این پلتفرم این امکان را به کاربران می دهد تا مشاغل لازم را ارسال کنند و کارمندان مناسبی را پیدا کنند.  CryptoJobs به شما امکان می دهد تا در زمینه های مختلف اعم از فروش و بازاریابی گرفته تا توسعه ، مشاغل مورد نیاز را بدست آورید.

در حالی که برخی از مشاغل شما را ملزم به کار در یک کشور خاص می کند ، بسیاری از مشاغل ارسال شده در این پلتفرم دورکاری هستند. این بدان معناست که شما می توانید برای هر کشوری اپلای کنید و کسب درآمد کنید. تعداد زیادی از مشاغل روزانه ارسال می شوند ، بنابراین همیشه باید به دنبال فرصت های مرتبط باشید.

۷.CoinBase

CoinBase از راه های کسب درآمد به بیت کوین

CoinBase از راه های کسب درآمد به بیت کوین

اگر با Coinbase آشنا باشید ، تعجب خواهید کرد اگر بدانید که در واقع می توانید ارز های دیجیتال را روی آن کسب کنید. CoinBase به عنوان ابتکاری برای اطلاع رسانی مردم در مورد ارز های دیجیتال و نحوه عملکرد آن ها آغاز شد.

هنوز بر ایدئولوژی خود قاطع است که هر کس به دنبال اطلاعاتی در مورد ارز های دیجیتال خاص باشد ، پاداش نیز برای آن کسب خواهد کرد. در صورت گذراندن دوره های مقدماتی ، بسیاری از ارزهای جدید را به عنوان پاداش رایگان دریافت خواهید کرد.

۸.CoinBucks

CoinBucks از راه های کسب درآمد به بیت کوین

CoinBucks از راه های کسب درآمد به بیت کوین

CoinBucks ساده ترین راه برای به دست آوردن بیت کوین را از طریق پلت فرم خود ارائه می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید تماشای فیلم های تبلیغاتی ، شرکت در نظرسنجی های آنلاین و نصب برنامه های تلفن همراه بر روی تلفن خود است. هر کار مبلغ کمی را به بیت کوین به شما پرداخت می کند.

فقط به کار بر روی آن پیشنهادات ادامه دهید و کیف پول خود را پر کنید. بهترین مزیت این پلتفرم این است که در همان روزی که کارها را انجام می دهید ، پرداخت ها به شما واریز خواهند شد.

بازار کار آنلاین در ایران

در داخل کشور ایران نیز چندین شرکت و سایت فریلنسری معتبر وجود دارند که روزانه سفارش های زیادی در آن ها تحویل داده می شوند. اگر به فعالیت فریلنسری علاقه دارید ودر یکی از حوزه های موجود در این سایت ها تخصص دارید، در اینجا ما چند سایت معروف و معتبر فریلنسرینگ ایرانی را به شما معرفی می کنیم.

چند وبسایت فریلنسری معروف ایرانی

 1. پونیشا
 2. کارلنسر
 3. پارسکدرز

پایان

پانویس

{۱} به زبان ساده، بلاک چین یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت آن با سیستم‌های دیگر این است که اطلاعات ذخیره‌شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای یک شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده‌ها، امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت‌شده، تقریباً از بین می‌رود.

مفهوم بلاک چین اولین بار با پیدایش بیت کوین به وجود آمد و پادشاه ارزهای دیجیتال از این راهکار برای ذخیره اطلاعات مربوط به دارایی کاربران بهره برد.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۲ دیدگاه ها

 1. مهدیس

  سپاس از نوشته خوبتون
  اگر برای شروع فریلنسری بخواید یکی از این سایتها رو معرفی کنید که کار باهاش راحت تر باشه و تنوع کاری بهتری داشته باشه کدوم رو پیشنهاد میدید؟

  پاسخ
 2. داریوش

  سلام این سایتا برا ایران فیلتره یا ن؟

  پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *