لیست ۵ وب سایت که در آن ها می توانید با آنلاین تایپ کردن کسب درآمد کنید

اگر به دنبال شغل جانبی هستید که به کار مغزی کمتری نیاز دارد ، مطمئناً می توانید با تایپ کردن آنلاین درآمد کسب کنید. تایپ کردن ابتدایی ترین مهارتی است که هر شخص صاحب رایانه می تواند یاد بگیرد. این…

امیررضا

انتشار در: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 6 دقیقه زمان می برد
اگر به دنبال شغل جانبی هستید که به کار مغزی کمتری نیاز دارد ، مطمئناً می توانید با تایپ کردن آنلاین درآمد کسب کنید. تایپ کردن ابتدایی ترین مهارتی است که هر شخص صاحب رایانه می تواند یاد بگیرد.

این کار ساده ترین منحنی یادگیری را دارد زیرا هرچه بیشتر تمرین کنید ، مهارت شما بهتر می شود.

این فقط نیازمند ثبات است. بنابراین اگر فکر می کنید در تایپ کردن خوب هستید و از انجام این کار لذت می برید ، این راهنما به شما کمک می کند تا از این امر درآمدزایی کنید.

اگر در مورد سرعت تایپ خود مطمئن نیستید ، می توانید با انجام تست تایپ آنلاین سرعتتان را بررسی کنید. اینگونه کارها معمولاً شامل پر کردن فرم ها ، تایپ برخی از اسناد و تبدیل ضبط های صوتی به متن است.

برای انجام این شغل های تایپ کردن ،شما فقط به یک کامپیوتر با اینترنت مناسب نیاز دارید. فقط همین. هیچ نرم افزار یا سخت افزار پیچیده و هیچ چیز دیگر از این دست نیازی نیست.

اگر فکر می کنید در تایپ کردن خوب هستید و از انجام این کار لذت می برید ، این راهنما به شما کمک می کند تا از این امر درآمدزایی کنید.

۵ وب سایت برای یافتن مشاغل تایپ کردن آنلاین

در اینجا ۵ وب سایت را معرفی میکنیم که می توانید برای مهارت تایپ خود درآمد کسب کنید:

۱-Freelancer

مشاغل تایپ کردن آنلاین

[۱]مشاغل تایپ کردن آنلاین

Freelancer.com یک پورتال عالی فریلنسینگ با بیش از ۹۰۰ ردۀ شغلی برای انتخاب شماست. این پلتفرم آنلاین دارای بیش از ۳۰ میلیون کاربر است. اینکه چگونه کار می کند به این صورت است که مشتری با یک مشخصات خاص شغلی را ایجاد می کند و آن را بر روی پلتفرم ارسال می کند.

فریلنسرها برای این شغل درخواست می دهند و مشتری فریلنسر مورد نظر خود را برای انجام شغل انتخاب می کند. هنگامی که کار را تمام کردید ، مشتری کار را بررسی می کند و به شما پول میدهد.

Freelancer.com یک پورتال عالی فریلنسینگ با بیش از ۹۰۰ ردۀ شغلی برای انتخاب شماست. این پلتفرم آنلاین دارای بیش از ۳۰ میلیون کاربر است.

خوشبختانه برای شما تعداد زیادی کار تایپینگ آنلاین در Freelancer.com وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب کاربری فریلنس خود را ایجاد و شروع به درخواست برای آن مشاغل کنید.

جزئیات پرداخت

Freelancer به کارکنان خود از طریق چندین دروازۀ پرداخت از جمله PayPal ، Express Expressdown ، Skrill ، Payoneer و International Wire دستمزد می دهد.

چگونه یک فریلنسر شوید؟

 

۲Captcha-2

مشاغل تایپ کردن آنلاین

[۲]مشاغل تایپ کردن آنلاین

۲Captchaبه کاربران اجازه می دهد تا با ساده ترین روش ممکن ، به صورت آنلاین درآمد کسب کنند. این شرکت به کاربران خود برای حل CAPTCHA دستمزد می دهد. مشاغل حل کردن CAPTCHA ساده ترین مشاغل تایپ کردن است که می توانید پیدا کنید.

تنها ایراد آن این است که شما درآمد کمتری نسبت به سایر مشاغل دریافت می کنید.

مقدار پولی که می گیرید به تعداد CAPTCHA هایی که می توانید حل کنید بستگی دارد. کار حل Captcha کم درآمد است و معمولاً کاربران در هر ساعت حدود ۲۰ – ۸۰ سنت پول می گیرند. زیاد نیست ، اما پول تو جیبی خوبی است.

کار بر روی این وب سایت بسیار آسان است. فقط حساب خود را ایجاد کرده و آن را تأیید کنید. پس از اتمام آن ، روی شروع کار کلیک کنید و سیستم شروع به نمایش چندین تصویر با متن خواهد کرد. کاربران فقط باید متن را بر روی فرم های ارائه شده تایپ کنند. به همین راحتی است!

بهترین بخش در مورد این شغل این است که شما مجبور نیستید زمان خاصی برای کار داشته باشید. کار ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته موجود است ، بنابراین کاربران می توانند برنامه انعطاف پذیری داشته باشند و هر زمان که بخواهند کار کنند. بهتر از این نمی شود!

جزئیات پرداخت

۲CAPTCHA به کاربران خود از طریق Bitcoin ، Payza ، WebMoney ، PerfectMoney و AdvCash دستمزد می دهد. به محض اینکه درآمد شما به ۰.۵ دلار رسید ، می توانید پول خود را برداشت کنید.

 

TranscribeMe-3

مشاغل تایپ کردن آنلاین

[۳]مشاغل تایپ کردن آنلاین

TranscribMe یک ارائه دهنده خدمات رونویسی آنلاین است که فایلهای صوتی / تصویری را به متن تبدیل می کند. کاربران با تایپ کردن فایل های صوتی به صورت متن درآمد کسب می کنند. بنابراین اگر به دنبال کار پاره وقت هستید ، TranscribMe فرصت خوبی را برای کسب درآمد شما فراهم می کند.

برای شروع ، شما باید یک پروفایل بسازید. قبل از شروع ، شما باید یک امتحان بدهید ، تا مطمئن شوند که طریقه‌ی کار را می دانید. پس از اتمام آن ، می توانید برای کارهای رونویسی در دسته های مختلف اقدام کنید. به یاد داشته باشید ، برای انجام کار در اینجا باید به زبان انگلیسی مسلط باشید.

کاربران با تایپ کردن فایل های صوتی به صورت متن درآمد کسب می کنند. بنابراین اگر به دنبال کار پاره وقت هستید ، TranscribMe فرصت خوبی را برای کسب درآمد شما فراهم می کند.

جزئیات پرداخت

TranscribMe از طریق PayPal به کاربران خود دستمزد می دهد. نرخ دستمزد به طور متوسط ۲۰ دلار به ازای هر ساعت است.

۴-Upwork

مشاغل تایپ کردن آنلاین

[۴]مشاغل تایپ کردن آنلاین

انواع مختلفی از کار در زمینه‌ی تایپینگ وجود دارد که تایپ کردن کپی یکی از آنهاست. تایپ کردن کپی مهارتی است که از کاربران می خواهد سریعاً متنی را که از هر منبعی خوانده‌اند، تایپ کنند.

Upwork یکی از بهترین پورتال ها برای فریلنسر ها و کارفرمایان در سراسر جهان است. این اجازه می دهد تا کارفرمایان با فریلنسر های متقاضی شغل ارتباط برقرار کنند تا کارشان را انجام دهند و پس از اتمام موفقیت آمیز کار، مبلغ ثابت یا ساعتی را پرداخت کنند. Upwork به کاربران امکان می دهد تا برای طیف گسترده ای از مشاغل آنلاین ، از جمله تایپ کردن جستجو کنند.

انواع مختلفی از کار در زمینه‌ی تایپینگ وجود دارد که تایپ کردن کپی یکی از آنهاست. تایپ کردن کپی مهارتی است که از کاربران می خواهد سریعاً متنی را که از هر منبعی خوانده‌اند، تایپ کنند.

Upwork چندین فرصت شغلی برای چنین کارهایی دارد. کارفرمایان پروژه های تایپ کردن کپی خود را در Upwork ارسال می کنند و فریلنسر ها می توانند با مناقصه بر روی آنها ، برای آن پروژه ها درخواست بفرستند. بنابراین اگر شما یک تایپیست سریع هستید ، این بهترین مکان برای شروع است.

جزئیات پرداخت

Upwork به مترجمان خود از طریق PayPal و Payoneer  دستمزد میدهد.

۲۰ روش کسب درآمد اینترنتی برای زنان در خانه

 

۵-Rev

مشاغل تایپ کردن آنلاین

[۵]مشاغل تایپ کردن آنلاین

کاربران می توانند با تایپ زیرنویس برای ویدیو های یوتیوب ، رونویسی از فایل های صوتی و موارد دیگر ، درآمد کسب کنند!

Rev یک شرکت رونویسی است که خدماتی را برای رونویسی ، زیرنویس ویدیو و زیرنویس های خارجی ارائه می دهد. کاربران می توانند با تایپ زیرنویس برای ویدیو های یوتیوب ، رونویسی از فایل های صوتی و موارد دیگر ، درآمد کسب کنند! بنابراین اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید و یک تایپیست سریع هستید ، کار با Rev بهترین راه پیش رو است.

بهترین بخش کار برای Rev این است که همیشه فرصت های شغلی در آن وجود دارد. هر روز صدها پروژه آپلود می شود. بنابراین حتی اگر رونویسی مناسب شما نیست ، همیشه می توانید نوشتن زیرنویس ویدیو های کوچک را انتخاب کنید.

خبر خوب این که هیچ برنامه خاصی را نیازی نیست دنبال کنید، شما می توانید  به اندکی یا هر اندازه که می خواهید کار کنید.

چگونه می توان به عنوان یک ویرایشگر ویدیو به صورت تمام وقت کسب درآمد کرد؟

 

جزئیات پرداخت

Rev به کاربران خود از طریق PayPal پول میدهد. فریلنسر ها به ازای هر دقیقۀ صوتی یا تصویری بین ۰.۳۶-۰.۷۵ دلاردستمزد میگیرند. آنرا به صورت هفتگی پرداخت می کنند.

این وب سایت ها بهترین روش را برای استفاده از مهارت های تایپ کردن در اختیار کاربران قرار می دهند. برخی از این وب سایتها همچنین دارای تست تایپ آنلاین برای انتخاب بهترین و سریعترین تایپیست ها هستند. برای به دست آوردن این فرصت های تایپ آنلاین ، باید مهارت و سرعت کافی داشته باشید. این رقابت سخت تر از همیشه است.

لیست ۵ وب سایتی که در آن ها می توانید با آنلاین تایپ کردن کسب درآمد کنید کدام است؟

محتوا اینجا قرار می گیرد

  1. Freelancer
  2. ۲Captcha
  3. TranscribeMe
  4. Upwork
  5. Rev

Freelancer چیست؟

Freelancer.com یک پورتال عالی تایپینگ آتلاین با بیش از ۹۰۰ ردۀ شغلی برای انتخاب شماست. این پلتفرم آنلاین دارای بیش از ۳۰ میلیون کاربر است.

۲Captcha چیست ؟

۲Captcha به کاربران اجازه می دهد تا با ساده ترین روش ممکن ، به صورت آنلاین درآمد کسب کنند. این شرکت به کاربران خود برای حل CAPTCHA دستمزد می دهد.

TranscribMe چیست؟

TranscribMe یک ارائه دهنده خدمات رونویسی آنلاین است که فایلهای صوتی / تصویری را به متن تبدیل می کند. کاربران با تایپ کردن فایل های صوتی به صورت متن درآمد کسب می کنند.

 

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link