کسب درآمد آنلاین از چند پلتفرم پخش موسیقی مانند اسپاتیفای

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. در این مقاله نحوه ی کسب درآمد آنلاین از چند پلتفرم پخش موسیقی مانند اسپاتیفای را با هم بررسی میکنیم.با ما باش

عارفه عسکری

انتشار در: 21 نوامبر 2020
خواندن این مطلب حدود 7 دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. در این مقاله نحوه ی درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی مانند اسپاتیفای را با هم بررسی میکنیم.

اپلیکیشن پخش آنلاین موسیقی اسپاتیفای (Spotify) که هم‌اکنون یکی از پرطرفدارترین و بهترین برنامه‌ها از نوع خود به شمار می‌رود، در طول یک سال گذشته با استقبال کم‌سابقه‌ای مواجه شده و میزبان خیل عظیمی از مشترکان پولی و رایگان بوده است.اپلیکیشن اسپاتیفای در سال ۲۰۰۶ میلادی در سوئد تأسیس و راه‌اندازی شد و از آن سال تاکنون نیز توانسته است توجه و علاقه میلیون‌ها کاربر موبایل را به خود جلب کند و موجب رضایت و تجربه لذت بخش آنها در گوش سپردن به موسیقی‌های موردنظرشان شود.

از بزرگترین رقبای اسپاتیفای می‌توان به اپل موزیک و پاندورا اشاره کرد که آنها نیز سهم قابل توجهی از بازارهای مرتبط با پخش آنلاین موسیقی را به خود اختصاص داده‌اند اما هنوز به جایگاه اسپاتیفای دست پیدا نکرده‌اند.

درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

از طریق وب سایت هایی که در ادامه می بینید، می توانید با گوش دادن به موسیقی کسب درآمد کنید.

وب سایت Musicxray

وب سایت Musicxray از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

وب سایت Musicxray از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

Musicxray نام پلتفرمی برای خوانندگان و ترانه سرا هاست که می توانند موسیقی های خود را در آن ثبت کنند و از طرفی دیگر برای سایر کاربران امکان کسب درآمد با گوش دادن به موسیقی فراهم شده است. این وبسایت مکانی است که هنرمندان و استعدادیابان را به یکدیگر متصل می کند. این هرمندان می توانند مبلغ مشخصی بپردازند تا موسیقی خود را به دیگران ارائه دهند و از این طریق برای خود طرفدار جذب کنند.

کاربران می توانند به عنوان طرفدار ثبت نام کنند و به دلخواه، به موسیقی هایی گوش کنند. سپس به این کاربران یا طرفداران از طرف وب سایت به ازای پوش دادن به موسیقی هنرمندان تازه کار مبلغی داده می شود. فایل های ضبط شده معمولا 30 ثانیه ای هستند. این وب سایت تنها از طریق پی پال تسویه حساب می کند. به ازای هر موسیقی به شما 10 سنت داده می شود و حداقل مقدار قابل برداشت 20 دلار است.

وب سایت Slicethepie

وب سایت Slicethepie از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

وب سایت Slicethepie از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

Slicethepie وب سایت نقد و بررسی موسیقی و مد است. این وب سایت به یکی از بزرگترین موتور های نقد و بررسی آنلاین موسیقی تبدیل شده است که درباره آخرین و تازه ترین هنرمندان موسیقی در جهان بازخورد منتشر می کند.

 کاربران می بایست به موسیقی ها گوش و آن ها را نقد کنند. هر ترک می بایست به مدت 60 ثانیه گوش داده شود. پس از آن ها تنها کاری که کافی است انجام دهید این است که یک دیدگاه بی طرف و خوب درباره آن موسیقی ها بدهید. بازخورد های شما سپس به طور مستقیم به هنرمند ارسال می شود تا به ارزیابی موسیقی و محصولاشان کمک کند.

این وب سایت از طریق پی پال پرداخت را به شما انجام می دهد و به ازای هر ارزیابی 2 تا 20 سنت پرداخت می کند که حداقل برداشت 10 دلار است.

وب سایت RadioLoyalty

وب سایت RadioLoyalty از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

وب سایت RadioLoyalty از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

RadioLoyalty  یک رادیو اینترنتی است که در ازای گوش دادن به شما پاداش می دهد. این سرویس در چندین کشور در دسترس است. کاربران می توانند از بین چندین ایستگاه رادیویی برای گوش دادن انتخاب کنند. اما چرا این وب سایت به شما پول پرداخت می کند؟ RadioLoyalty از طریق تبلیغات کسب درآمد می کند و زمانی که شما به رادیو گوش می دهید، در واقع به تبلیغات هم گوش می دهید.

این پلتفرم در ازای گوش دادن به تبلیغات در حین گوش دادن به موسیقی پول پرداخت می کند. پاداش شما در ابتدا با point محاسبه می شود. این امتیازات را می توانند با گیفت کارت تعویض کنید. کاربران در ازای ثبت نام و تکمیل پروفایل هم امتیاز دریافت می کنند. پس از به ازای هر 10 دقیقه ای که به رادیو گوش می کنید، 10 امتیاز داده می شود.

این کمپانی از کاربران می خواهد که هر 4 تا 5 دقیقه CAPTCHA را تکمیل کنند تا سیستم مطمئن شود که کاربر همچنان فعال است.همچنین می توانید از این پلتفرم در وب سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید و در ازای گوش دادن بازدیدکنندگان وب سایت تان نیز کسب درآمد کنید.امتیازان هر 15 دقیقه برای شما منظور می شود و در نهایت به دلار آمریکا تبدیل می شود. پرداخت ها از طریق پی پال صورت می گیرد.

کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق آموزش موسیقی / کسب درآمد از موسیقی

وب سایت RadioEarn

وب سایت RadioEarn یک پلتفرم پخش موسیقی که به شما پول میپردازد

وب سایت RadioEarn یک پلتفرم پخش موسیقی که به شما پول میپردازد

Research.fm یک کمپانی محقق در زمینه موسیقی است و به ازای بازخوردی که درباره ایستگاه های رادیویی و روی هر نوع پخش موسیقی که می فرستید، پاداش می دهد. این کمپانی اساسا از کاربرانش درخواست می کند تا نظرسنجی هایی را از طریق ایمیل تکمیل کنند. کاربران می بایست به یک موسیقی نمونه گوش و سپس نظرسنجی را تکمیل کنند. به عنوان پاداش این وب سایت به شما گیفت کارت آمازون می دهد.

وبسایت Hitpredictor

وبسایت Hitpredictor از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

وبسایت Hitpredictor از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

Hitpredictor  کمپانی دیگری در زمینه تحقیق بر روی موسیقی است و پیش از انتشار موسیقی ها، آن ها را آزمایش م کند. آن ها به کاربران به ازای گوش دادن به موسیقی و به اشتراک گذاری بازخوردشان، پرداخت می کنند. کاربر کافی است تا در این وب سایت ثبت نام و نوع موسیقی دلخواه خود را انتخاب کند و به موسیقی نمونه ای که ارائه می شود، امتیاز دهد.

این کمپانی بر اساس امتیاز به کاربران پاداش می دهد. به ازای هر موسیقی که به آن امتیاز می دهید، 3 امتیاز دریافت می کنید که برابر با یک دلار است. به محز این که به اندازه کافی امتیاز جمع کردید، می توانید آن را با جوایز یا گیفت کارت آمازون تعویض کنید. کاربران همچنین با امتیاز دهی به هنرمندان نیز می توانند کسب درآمد کنند.

کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین موسیقی و نحوه ی ایجاد دوره های آموزشی آنلاین

وب سایت Cash4minutes

وب سایت Cash4minutes از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

وب سایت Cash4minutes از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

Cash4minutes وب سایتی است که به کاربرانش به ازای تماس و گوش دادن به رادیو پرداخت می کند. کاربران حساب کاربری ایجاد می کنند و اطلاعات تماس خود را شامل شماره تلفن ثابت، ثبت می کنند. پس از تکمیل پروفایل خود، ایمیلی دریافت می کنید که شامل وظایفی برای انجام است. کاربران این انتخاب را دارند تا به هر ایستگاه رادیویی که در آن زمان مشخص در دسترس است، گوش کنند.این وب سایت تقریبا به ازای هر دقیقه 0.08 دلار پرداخت می کند. پرداخت ها از طریق پی پال، بیت کوین، لایت کوین یا گیفت کارت آمازون صورت می گیرد.

وب سایت Earnably

وب سایت Earnably

وب سایت Earnably

Earnably یک وب سایت پاداش در ازای انجام کار است که به کاربرانش در ازای انجام وظایف مختلف، پرداخت می کند. کاربران می بایست وظایف را برای دریافت امتیاز تکمیل کنند. هر وظیفه امتیاز متفاوتی به شما می دهد. این وظایف شامل تکمیل نظر سنجی ها، تماشای تبلیغات/ موزیک، ویدیو یا گوش دادن به رادیو می شود. این وب سایت از طریق پی پال، بیت کوین و گیفت کارت آمازون پرداخت ها را انجام می دهد. حداقل برداشت 2 دلار و برابر 225 امتیاز است.

وب سایت PlaylistPush

وب سایت PlaylistPush از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

وب سایت PlaylistPush از راه های درآمد زایی از پلتفرم پخش موسیقی

PlaylistPush پلتفرمی است که به کاربران اسپاتیفای، دیزر و اپل موزیک امکان کسب درآمد از طریق لیست پخششان می دهد.هنرمندان در این وب سایت به کاربران در ازای گوش دادن و ارزیابی موسیقی هایشان، پداخت می کنند؛ اگر موسیقی را دوست داشته باشید، به لیست پخش خود اضافه می کنید.

برای این که یک کاربر در این سیستم کیفیت سنجی شود، از شماخواسته می شود تا در لیست پخش خود 400 دنبال کننده (فالوور) داشته باشید. میزان پرداخت به ازای هر موسیقی بستگی به محبوبیت شما دارد. این کمپانی بین 1 تا 12 دلار به ازای هر ارزیابی به کاربران از طریق پی پال پرداخت می کند.

نقد درآمد ها

همانطور که در بخش روش کاری وب سایت های معرفی شده، مشاهده می کنید، اکثر این وب سایت ها از طریق پی پال، پرداخت انجام می دهند؛ برای نقد کردن درآمد خود در این وب سایت ها می توانید از خدمات تبدیل پی پال به ریال وب سایت اول پرداخت استفاده کنید.همچنین می توانید با افتتاح حساب پی پال بدون نیاز به استفاده از خدمات تبدیل، خودتان به طور مستقیم، برای برداشت درآمد خود از این گونه وب سایت ها اقدام کنید.

 

منابع:

https://paywent24.com/blog/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C/

https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-64/334979-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B2%D8%AF

https://www.isna.ir/news/98121007588/%DB%B8%DB%B0-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

 

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *