آموزش کسب درآمد از اینترنت و درآمد اینترنتی بصورت ۰ تا ۱۰۰ و قدم به قدم

کامل ترین آموزش کسب درآمد از اینترنت توسط احمد کلاته، به همراه راهکارهای جامع افزایش درآمد از طریق اینترنت و رسیدن به ثروت.

احمد کلاته

انتشار در: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 29 دقیقه زمان می برد

مقدمه ای بر کسب درآمد از اینترنت

میزان درآمد فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند دیجی کالا، بامیلو، شیکسون، مدیسه، زنبیل، کیمیا آنلاین، تهران کالا، البسکو و … بر هیچ کس پوشیده نیست. بنابراین اگر قصد کسب درآمد از اینترنت از طریق فروش محصولات فیزیکی را دارید، در هر زمینه و صنعتی که مهارت دارید، آن کار را شروع کنید.

موارد شگفت انگیز برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی

۱.علاقه مند کردن مشتری

همیشه در فروشندگی ظاهر شما، گویش شما و طرز رفتارتان برای مخاطب اهمیت دارد و اگر شخص مقابل اصطلاحا از شما خوشش نیاید نمی توانید به او جنسی را بفروشید. بنابراین اگر می‌خواهید در کسب درآمد اینترنتی موفق باشید، باید تمام تلاشتان را بکنید که مردم را به خودتان علاقمند کنید. حداقل مشتریان را به خودمان علاقمند کنیم.

بگذارید اینگونه بگویم:

“در بین رقبای شما، کسی برنده خواهد بود که مشتریان به او بیشتر علاقمند باشند.”

چند تن از اشخاصی که در ایران توانسته اند به سرعت به درآمد عالی برسند

.

null

ژان بقوسیان

آقای ژان بقوسیان از اساتید مطرح در حوزه بازاریابی اینترنتی و موسس مدیر سبز؛ تنها با ارسال یک ایمیل برای اعضای وب سایت، در عرض چند ساعت بیش از ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان کسب درآمد از اینترنت داشته اند.
null

محمدرضا شعبانعلی

آقای محمدرضا شعبانعلی، از اساتید بی نظیر در حوزه مهارت های مذاکره و مدیر متمم؛ که با عضویت در وب سایت ایشان و با پرداخت مبلغ ناچیزی بصورت ماهیانه، می توانید از صدها مطلب ارزشمند در حوزه کسب و کار، موفقیت و … استفاده کنید. وب سایت آقای شعبانعلی، ماهانه با داشتن هزاران عضو ویژه، چند صدمیلیون تومان کسب درآمد از اینترنت دارد.
null

سید حسین عباس منش

آقای سید حسین عباس منش؛ مربی موفقیتی که تنها با ارسال یک نوبت ایمیل به اعضای وب سایتش، در یک هفته، بیش از ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان درآمد کسب کرد.
null

محمدپیام بهرام پور

آقای محمدپیام بهرام پور، مربی سخنرانی و فن بیان و همینطور مدیر سایت بیشتر از یک؛ تنها با آموزش و فروش محصولات آموزشی ارزشمند در حوزه سخنرانی و فن بیان، ماهانه چند صدمیلیون تومان کسب درآمد از اینترنت داشت.

افراد از کسانی خرید میکنند که به آن ها علاقه مند باشند!

چطور می‌توانیم افراد را به خودمان علاقمند کنیم؟

مهم ترین عاملی که باعث می شود افراد به شما علاقمند شوند، ارائه محتوای ارزشمند رایگان است. محتوای ارزشمند رایگان معجزه می‌کند. اتفاقاتی برای شما می‌افتد که باورتان نمی‌شود.

در بحث بازاریابی عصبی، موضوعی مطرح است که اگر افراد، خدمات یا اطلاعات خوبی از شما دریافت کردند که در کسب و کار اینترنتی آن‌ها خیلی تاثیرگذار بوده است،حتما می‌خواهند لطف شما را جبران کنند و در مقابل، خدماتی به شما ارائه دهند.

این خدمات می تواند خرید از شما باشد و این یعنی کسب درآمد اینترنتی عالی برای شما.

۲.بازاریابی جاذبه ای

از طرف دیگر اگر در کارتان رقیب زیادی دارید، برگ برنده شما این است که به مخاطبانتان بیشتر از رقبا، اطلاعات ارزشمند رایگان ارائه دهید. با این کار علاوه بر اینکه آن‌ها را به خودتان علاقمند می‌کنید، می‌توانید در قبال این اطلاعات رایگان، آدرس ایمیل آن‌ها را دریافت کنید و بانک اطلاعاتی ارزشمندی برای خود ایجاد کنید که به این مبحث بازاریابی جاذبه ای گفته می شود.

درحال حاضر بازار به این صورت نیست که شما بخواهید به دنبال مشتری بگردید، به او التماس کنید و به زور بخواهید چیزی را بفروشید. اگر می‌خواهید کسب درآمد از اینترنت را به صورت عالی تجربه کنید، باید او را به خودتان علاقمند کنید. به شما پیشنهاد می‌کنم حتما تکنیک‌های ان ال پی در کسب‌ و کار در این حوزه را بخوانید.

تا اینجا بدانید که محتوای ارزشمند رایگان معجزه می‌کند. آنها را به کسب و کار خودتان و به خودتان علاقمند کنید و از این طریق کسب درآمد از اینترنت عالی داشته باشید.

۴ ایده برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

۳.ارائه خدمات ارزشمند

مورد بعدی ارائه خدمات ارزشمند است که اگر در کنار محتوای ارزشمند رایگان قرار بگیرد، بازخورد فوق العاده‌ای خواهد داشت.

از جمله خدمات باکیفیت عبارتند از:

 1. پاسخگویی مناسب و سریع به نظرات مشتریان و کاربران
 2. تعامل و داشتن ارتباط صمیمانه با افراد در شبکه‌های اجتماعی

از این طریق می توانید کم کم به دل آنها رسوخ کنید و خدمات و محصولات خود را خیلی راحت‌تر به فروش برسانید.

جذب کاربر شاید کار خیلی سختی نباشد اما نگاه داشتن و تبدیل کردن آن ها به علاقمند و مشتری وفادار، مهمترین بخش کار است.

مراحل کسب درآمد اینترنتی

 1. جذب ترافیک
 2. تبدیل به علاقه‌مند
 3. فروش

پس از اینکه شما ترافیک لازم را جذب کردید و در مرحله بعد موفق شدید آنها را به علاقمند تبدیل کنید، مرحله سوم آسان خواهد بود. کاربر به شما اعتماد کرده و محصول شما را میخرد . هر پیشنهادی بدهید بدون فکر کردن از شما خرید می‌کنند. پس مهمترین موردی که باید رعایت کنید مرحله دوم است؛اینکه شما بتوانید افرادی که جذب کرده اید و وارد وب‌سایتتان شده اند را به علاقمند تبدیل کنید.

چهار گام مانده تا موفقیت

با توجه به اینکه با دانشجویان زیادی تعامل دارم، با مواردی برخورد کردم که قطعا اگر بدانید کمک زیادی به شما خواهد کرد. گروهی از افراد هستند که می‌خواهند از صفر شروع کنند یا اینکه سرمایه اندکی دارند و یا شاید انگیزه کافی را ندارند و یا اینکه نمی دانند باید از کجا شروع کنند؟ اصلا چگونه باید شروع کنند؟ آیا آینده امیدوار کننده ای است یا نه؟

چهار گام تا موفقیت

چهار گام تا موفقیت

می‌خواهم مواردی را با شما در میان بگذارم که تمام افرادی که این مشکل را دارند یا در شرایطی مشابه قرار دارند، مطمئنا و بدون شک تمام تردیدهایشان برطرف خواهد شد. مواردی که قصد دارم با شما در میان بگذارم کاملا تجربی است. مواردی را که خودم تجربه کردم و از طریق آنها به نتیجه رسیدم، اکنون می‌خواهم به شما منتقل کنم.

چگونه می‌توانیم از هیچ چیز، به همه چیز برسیم؟

گام اول موفقیت در کسب و کار

اولین موردی که باید آن را بدانید این است که : اگر کسی توانسته به درجه‌ و شرایط شغلی‌ ایده آل و یا به روابط بیزینسی خوبی برسد، حتما شما هم خواهید توانست.

 • هیچ تفاوتی بین شما و آن شخص نیست. در خلقت او و شما هیچ تفاوتی وجود ندارد.
 • اگر خودتان قبلا توانستید کاری را انجام دهید، مطمئنا اکنون و بعد از این هم می‌توانید انجام دهید.
 • اگر قبلا توانسته اید پولی را به دست آورید، ۱۰۰% باز هم می‌توانید به دست آورید.

اگر شخصی را مشاهده کردید که در شرایط ایده آلی قرار دارد یا وب‌سایت موفقی دارد و درآمد خیلی خوبی از آن کسب می‌کند،نباید اینگونه فکرکنید که آن شخص ذاتا تواناست یا خیلی خوش شانس است، توانایی بیشتری داشته و یا اینکه استعداد بیشتری داشته است. اصلا اینطور نیست.

این طرز تفکر اشتباه است. اگر کسی توانسته است به هر درجه‌ای برسد، شما نه تنها می‌توانید به او برسید بلکه بالاتر از او هم میتوانید قرار بگیرید. اگر کاری را توانستید قبلا انجام دهید شک نکنید که هم اکنون هم می‌توانید انجام دهید؛

پس مورد اول این است که باید باور کنید که می‌توانید به موفقیت برسید. باید باور کنید، چون طبیعت دنیا این است. پس گام اول باور کردن این مسئله است که من می‌توانم به موفقیت برسم.

گام دوم موفقیت در کسب و کار

گام دوم چیست؟ حالا بیایید تجسم کنیم به چه چیزی علاقمندیم تا آن را بدست آوریم؟ میخواهیم در آینده به چه شرایط مالی‌ ای برسیم؟ به چه شرایط اعتباری در شغل خود برسیم؟ بیایید آن را تجسم کنیم.یک تجسم خیلی دقیق! یعنی تجسم کنید به یک روابط بیزینسی حرفه‌ای قرار است برسید.یک شرایط ایده آل شغلی در انتظار شماست.

تصور کنید که مدیر یک شرکت شده‌ اید و با خود بگویید: چه لباسی باید بپوشم؟ چگونه باید رفتار کنم ؟ چگونه صحبت کنم؟ لحن سخن گفتن من چگونه باشد؟

 • از همین حالا احساسش کنید. احساس است که زندگی شما را می‌سازد.
 • سعی کنید از همین الان احساس قدرتمند بودن،مدیر بودن،داشتن روابط قدرتمند و احساس ثروتمند بودن را تجربه کنید.
 • نمی‌دانید این احساس خوب،این احساس قدرتمند بودن، با شما چه‌ می‌کند.

آیا فکر میکنید که ابتدا باید به شما مدرک لیسانس بدهند و سپس شروع به خواندن درس کنید؟ یا با خود می‌گویید اول باید اندامم مناسب شود، بعد ورزش کنم؟ آیا می‌گویید که اول باید به من حقوق خوب بدهند، بعد کار کنم؟

نمی‌توانید بگویید که اول باید به موفقیت برسم، بعد احساسم را قدرتمند کنم.

قانون دنیا و طبع دنیا این است که اول باید احساس قدرتمند بودن، احساس ارزشمند بودن، احساس خوب بودن را داشته باشید و بعد، به آن شرایط ایده‌آل برسید.

گام سوم موفقیت در کسب و کار

گام سوم این است که بگویید قبول است! من باور کردم که میتوانم موفق شوم.موفقیت خود را تجسم کردم. حالا میخواهم شروع به کار کنم؛فعالیت کنم؛ تلاش کنم؛ ایده بدهم و هدف گذاری کنم.

برای این که آینده‌ی قدرتمندی داشته باشم، تمام تلاشم را می‌کنم؛ از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنم تا این که به هدف مطلوب خود برسم. قانون دنیا این است که اگر کار کنید،تسلیم نشوید و مستمر تلاش کنید، این مستمر تلاش کردن، شما را به موفقیت میرساند.

مستمر تلاش کنید، شک نکنید که دنیا تسلیم شما میشود و آن چیزی که می‌خواهید را تقدیم‌تان می‌کند. دنیا می‌گوید که این شخص به صورت جدی کار می‌کند و تسلیم نمیشود؛ پس بهتر است که آن چیزی را که می‌خواهد به او بدهیم.

پس گام سوم این است که از توهم دست برداریم و به صورت حرفه‌ای وارد عمل شویم.

گام چهارم موفقیت در کسب و کار

و مرحله‌ی چهارم که مهم‌ترین مرحله است؛بسیاری از افراد فقط حرفه‌ای رفتار می کنند،به طور مثال: ساعت ۶ صبح از خواب بیدار میشوند و تا ۱۱ شب، بدون توقف کار می‌کنند؛ اما آنچه که مد نظرشان بوده است را به دست نیاورده اند. در نتیجه نا امید می‌شوند. مسئله این است که تقلا کردن، صبوری نکردن و عجول بودن برای رسیدن به هدف کار شما را خراب می‌کند.

با صبوری، آرامش و امید به این که در بهترین زمان ممکن، خدا آن چیزی را که می‌خواهید سر راهتان قرار خواهد داد، قدم به قدم پیش بروید. پس عجله بی عجله، تقلا کردن بی تقلا کردن، با آرامش، با لذت و با شادی کار کنید.

امیدوارم که با این چهار گام بتوانید فعالیت‌های خودتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و در نهایت، به امید خدا به موفقیت برسید.
خیلی از عزیزان در دایرکت اینستاگرام یا در پیام ­هایی که از وبسایت ارسال می‌­کنند، می‌پرسند چرا شما اینقدر روی کسب و کار اینترنتی تاکید می‌کنید؟ چرا اینقدر روی کسب درآمد اینترنتی تاکید می‌کنید؟ شاید من بخواهم یک کسب و کار آفلاین راه ­اندازی کنم. باشد! هیچ مشکلی وجود ندارد.[/vc_column_text][/vc_tta_section]

مزایای کسب درآمد اینترنتی

شاید شما بخواهید یک بازاریابی شبکه ای راه ­اندازی کنید.باشد، هیچ اشکالی ندارد.اما تخصص من در کسب و کار اینترنتی است و می‌خواهم با شما در مورد مزایای کسب درآمد اینترنتی صحبت کنم.در اینجا ۵ مورد را با هم بررسی میکنیم:

عزیزان،کسب درآمد اینترنتی می‌تواند یک کسب درآمد غیرفعال شود. در روز های اخیر مشاهده کردید که بعضی­ از افراد به بازار نرفتند و بازار تعطیل شد. کسانی که به مغازه‌ های خود نروند درآمدی هم نخواهند داشت و این خیلی بد است. فرض کنید شخصی ۳۰ سال مشغول کار کردن است؛ اما با این وجود اگر تنها یک روز سر کار نرود درآمدی نخواهد داشت. این تنها یکی از معایب کسب و کار سنتی است که کسب و کار آنلاین، این را به طور کامل پوشانده است.

اگر شما نتوانید کسب و کارتان را به گونه­ ای تنظیم کنید که برای شما درآمد غیرفعال داشته باشد، شما پولدار نخواهید شد. بنابراین از طریق کسب و کار اینترنتی می­توانید درآمدی داشته باشید؛ که چه فعالیت کنید و چه فعالیت نکنید، برای شما درآمدزایی خواهد داشت. بیل گیتس

دوستان، کسب درآمد اینترنتی، بسیار کم هزینه است و شما با درآمد بسیار پایین می‌توانید درآمدتان را به میزان بسیار زیادی افزایش دهید.طراحی سای و، کانال‌های بازاریابی اینترنتی، برای شما شرایطی را فراهم کرده اند که شما به راحتی می‌توانید بدون اینکه هزینه ­ای داشته باشید، درآمدهای فوق ­العاده ­ای را تجربه کنید. طراحی سایت‌­ برای شما تقریبا رایگان است؛بهبود سئوی سایت برای شما تقریبا رایگان است؛ یعنی با آموزشی که در دوره ­های رایگان نخبگان وب­مستر برای شما قرار داده ام، میتوانید به صورت رایگان، سایت‌­تان را با هر کلمه­‌ای که خواستید بالا بیاورید. فقط کافی­ست بالا بیایید و تمام.

کلیک کنید

به شما قول میدهم که از گران­ترین فروشگاه­ها در بزرگ­ترین بازارهای ایران، درآمدتان بیشتر خواهد بود. بحث شبکه ­های اجتماعی، بحث ویدیو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، تمام اینها تقریبا به صورت رایگان است و البته این رایگان بودن، شما را گول نزند!!

رایگان است، اما بازده ی فوق ­العاده ­ای برای شما دارد. بازده ی بسیار زیادی دارد که می­‌تواند درآمد شما را از خیلی از کسب و کارهای آفلاینی که میلیاردی برای مغازه‌شان هزینه کرده اند، بیشتر کند.

از طریق کسب و کار اینترنتی،می­‌توانید درآمد کوتاه­ مدت و بسیار زیادی داشته باشید. شما تصور کنید یک نفر می‌خواهد کسب و کار آفلاینی راه ­اندازی کند. باید برای مغازه ی خود اجناسی بخرد. پول آب و برق و گاز و تلفن و همه­‌ی این دردسرهایی را دارد تا کم کم درآمدزایی او شروع شود؛

شما از طریق کسب و کار اینترنتی، حتی در یک روز می توانید درآمد داشته باشید. این مورد را من شخصا تجربه کرده ­ام. محصولی داشتم (دوره­ ی جامع بازرگانی خارجی)، در طی چند ساعت سایتی را ایجاد کردم و بعد تبلیغات adwords گوگل را اجرا کردم و از همان روز در کمتر از ۲۴ ساعت، درآمد من آغاز شد.

شما از طریق راه ­اندازی وب­سایت و تبلیغات اینترنتی adwords می‌توانید در کمتر از یک روز درآمدزایی‌­تان را شروع کنید و همین روال، برای شما ادامه­ دار باشد و به درآمدهای بسیار بسیار زیاد برسید. شما از طریق وب­سایتتان، شبکه­ های اجتماعی و کسب و کار اینترنتی می‌توانید درآمدزایی اینترنتی را از سراسر ایران تجربه کنید. یعنی سرتاسر ایران و سرتاسر دنیا، محصولات و خدمات شما را خواهند دید و از شما خواهند خرید. پس در مدت زمان کوتاه و بیشتر از کسب و کارهای آفلاین، می‌توانید درآمدزایی داشته باشید.

و در نهایت باید بدانید که، در حال حاضر رقبای شما در حوزه ­های پردرآمد، عملکرد خیلی ضعیفی از خودشان نشان داده اند. چرا؟ چون در زمینه­ ی کسب و کار آفلاین، کم و بیش درآمد خودشان را دارند و نیازی نمی­ بینند وارد محیط آنلاین شوند و این فرصت فوق­ العاده برای شما فراهم است که کسب و کار آنلاین خودتان را در هر زمینه­ ای که فکر می‌کنید، راه ­اندازی کنید و از این طریق، درآمدهای فوق ­العاده­ ای را به دست آورید.

مثلا در زمینه­ های مختلفی مانند:هیدرولیک صنعتی، آسانسور و پله برقی، درآمدزایی فوق ­العاده ­ای وجود دارد و شرایط کسب و کار، کاملا محیا است.

فقط کافی است که بتوانید ترافیک جذب کنید و سپس به راحتی می‌توانید درآمد اینترنتی ایده آلی داشته باشید. اما افراد و رقبای شما، این موضوع را نمی­‌دانند و به صورت قدرتمند فعالیت نمی‌­کنند و این موقعیت برای شما فراهم است که بتوانید درآمدهای فوق­ العاده ­ای داشته باشید.

از کجا متوجه شوید که یک حوزه ای درآمد بالایی دارد؟ در این زمینه­ ها کلمات کلیدی مربوط به آنها را جستجو کنید، اگر آنها adwords داشتند، یعنی درآمد خوبی دارد.

همچنین…

اگر تقاضا زیاد بود، از طریق google keyword planner یا از طریق kw finder تحقیق کنید که کلماتی که مشاهده کرده اید، چقدر جستجو داشته اند. آنها حوزه­ های پردرآمدی هستند که شما می‌توانید در آن حوزه­ ها فعالیت کنید و جالب تر اینکه در خیلی از این حوزه­ ها، رقبای شما قدرتمند نبوده اند و این موقعیت برای شما فراهم است که درآمد ایده آلی داشته باشید.

در مورد کسب درآمد از اینترنت با هم صادق باشیم

اصلا قرار نیست با خواندن این درآمدها هیجان زده شویم. اگر کسب درآمد از اینترنت به همین سادگی بود، همه کارشان را رها می کردند و کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کردند. اگر همه چیز به همین خوبی است، چرا افرادی که وارد این کار می شوند پس از مدتی، بدون حتی ۱ ریال درآمد از این کار خارج می شوند؟ بسیاری از افراد بدون اطلاع کامل و به امید کسب درآمد رویایی از اینترنت وارد دنیای کسب و کار آنلاین می شوند؛ در حالی که در همان ابتدای کار با مشکلات بسیاری مواجه می شوند و در صورتی که تجربه و علم کافی در زمینه کسب درآمد از اینترنت را نداشته باشند، بدون شک در این راه شکست می خورند و پس از ضررهای مالی، این کار را رها می کنند.

صدها کسب و کار روزانه در ایران راه اندازی می شوند و پس از مدت کوتاهی، بدون هیچ گونه کسب درآمد از اینترنت پایان می‌یابند. بنابراین اگر با مراحل قدم به قدم کسب درآمد از اینترنت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا نباشید، بدون شک با چالش های زیادی مواجه خواهید شد که باعث توقف شما می شوند.

لطفا اشتباه، وارد این مسیر نشوید. راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به مهارت دارد. سخت است و برای موفقیت در آن می بایست تلاش زیادی کنید.

مزیت هایی که کسب و کار اینترنتی نسبت به کار سنتی دارد:

 • کارکردن در این حوزه بسیار لذت بخش است و شما می توانید با فعالیت در حوزه مورد علاقه تان، کسب درآمد از اینترنت داشته باشید.
 • راه اندازی آن نیاز به سرمایه خاصی ندارد.
 • اگر مسیر را بدانید، بسیار زودتر و بیشتر از کسب و کارهای آفلاین بازدهی خواهد داشت.

پس دوست من، این طرز فکر که یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، در آن محصولی قرار دهید و پس از مدتی پول پارو کنید، فقط یک خیال واهی است.

بعد از مدتی متوجه می شوید که با وجود فراهم بودن همه چیز، حتی ۱ ریال هم به حساب بانکیتان واریز نشده است. مشکل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیست. مشکل از روش راه اندازی آن توسط شماست. باید زحمت بکشید، تمام قواعد را رعایت کنید و صبر داشته باشید.

عجله، بلای جان شماست

عجله، بلای جان شماست. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت بصورت پایدار، بطور متوسط ۱ سال زمان نیاز است. ۱ سال باید زحمت بکشید، تمام فکر و ذکرتان وبسایت و گسترش آن باشد.

باید خدمات و اطلاعات ارزشمندی در اختیار کاربران وبسایتتان قرار دهید. باید کاری کنید که کاربران تجربه خوبی از گشت و گذار در فروشگاه آنلاین شما داشته باشند. باید خودتان و کسب و کار اینترنتی خود را به بهترین شکل ممکن بازاریابی کنید و بسیاری باید های دیگر…

پس از مدتی، کسب درآمد، بصورت قطره قطره شروع می شود و در نهایت When it rains it pours. بصورت قطره قطره می آید و پس از آن شر شر می ریزد.

بسیاری از افراد کارآفرین، به دلیل ایده بد، کم بودن مهارت و خراب بودن بازار، شکست نمی خورند، بلکه دلیل شکست آن ها، تسلیم شدن در زمانی است که فاصله زیادی با هدف ندارند.

پارامترهای حیاتی موفقیت در راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱.به فکر بخشش باشید

اولین نکته ای که در راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید به آن اشاره کنم این است که باید قبل از «سودآوری» به فکر ارائه خدمات خوب به مشتری باشید. منظورم این است که باید دائم به فکر بخشش باشید تا گرفتن.

«بخشش، بهتر از گرفتن است. زیرا بخشش آغاز فرایند گرفتن است»

اگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، فکر خود را روی ارائه مطالب ارزشمند و خدمات خوب متمرکز کنید، شک نکنید که کسب درآمد از اینترنت محقق خواهد شد.

مثال هایی از کسب و کارهای موفق

خدمات سایت هایی مثل دیجی کالا، بامیلو (اسنپ مارکت) و دیگر سایت های فروش محصولات فیزیکی را ببینید. زمانی که وارد این سایت های می شوید با طراحی فوق العاده و زیبایی مواجه می شوید.

حجم انبوهی از محصولات متنوع، که هر کدام از محصولات دارای عکس های با کیفیت و زیبا هستند. در مورد هر محصول توضیحات فراوانی داده شده است و امکان مقایسه هر محصول فراهم شده است (دقت کنید که تمام مقدمات برای کسب درآمد از اینترنت فراهم است).

در نهایت با دید باز می توانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید. مراحل خرید بسیار ساده و کوتاه است. خدمات ارسال کالا و خدمات پس از فروش بی نقص.

غیر از موفقیت در کسب درآمد از اینترنت چه توقع دیگری از این سایت ها دارید؟

در ادامه‌ی راهنمای کسب درآمد از اینترنت، به سایت های آموزشی می پردازم:

سایت متمم به مدیریت آقای محمدرضا شعبانعلی را مشاهده کنید. هزینه ای که برای عضویت ماهانه در این وبسایت می پردازید در مقابل اطلاعاتی که می توانید از این سایت دریافت کنید تقریبا صفر است. شما با پرداخت ماهیانه مبلغ ناچیزی می توانید از صدها مطلب فوق العاده و آینده ساز، در حوزه کسب و کارتان بهره مند شوید و در راه موفقیت از آن ها استفاده کنید.

سایت مدیر سبز به مدیریت آقای ژان بقوسیان. در این وبسایت مطالب فوق العاده ای برای کسب درآمد از اینترنت و غیر از اینترنت میتوانید بیابید. تا به حال هزاران نفر با استفاده از مطالب این وبسایت، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند و یا بطور چشمگیری، آن را گسترش داده اند.

سایت همیار وردپرس به مدیریت آقای علی حاجی محمدی که به گفته خود ایشان، از سال ۹۰ بطور مستمر، روزی یک مطلب آموزشی (که به نظر من همه آن ها واقعا ارزشمند هستند) را در سایت قرار داده اند.

سایت های زیادی وجود دارد که می توان مثال زد.

بنابراین اولین نکته ای که باید برای کسب درآمد از اینترنت در نظر بگیرید این است که قبل از هر چیز به فکر ارائه خدمات ارزشمند به مشتری باشید.

۲.در برنامه ریزی کسب و کار، منعطف عمل کنید

نکته مهم دیگر این است که «در برنامه ریزی کسب و کار، منعطف عمل کنید». هیچ وقت نگویید من تا فلان تاریخ باید … میلیون تومان درآمد داشته باشم. من اهمیت هدف گذاری را انکار نمی کنم، اما به این موضوع هم اعتقاد دارم که در صورتی که هدفی قطعی برای خودتان در نظر بگیرید و به آن نرسید، اولا استرس و اضطراب زیادی به سراغتان می آید و مهمتر از آن انگیزه تان برای ادامه راه، کم می شود.

پس لطفا اگر می خواهید برای کسب درآمد از اینترنت برنامه ریزی کنید با خود اینطور قرار بگذارید: اگر رسیدم ….؟ اگر نرسیدم…؟

۳.مشاوره گرفتن از افراد خبره

مورد بعدی که باید عرض کنم این است که تجربه به من ثابت کرده است که برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت، مشاوره گرفتن از افراد خبره، یکی از واجبات کار است. یک جمله از یک فرد با تجربه در حوزه کاری شما، می تواند دنیای کسب و کار شما را متحول کند. می تواند ۱۰ سال، شما را در کسب درآمد از اینترنت جلو بیاندازد.

بعضی مواقع شما انگیزه و انرژی کافی برای انجام کار را دارید، اما راه درستی انتخاب نکرده اید و یا در مسیر درستی حرکت نمی کنید. در اینگونه موارد، مشاوره گرفتن از افراد خبره، بیش از تصورتان مفید است.

برای کسب درآمد از اینترنت مشاوره با افراد خبره را فراموش نکنید.

۲. ایده کسب درآمد از اینترنت

این گزینه مهمترین بخش کار است. ایده مناسب کسب و کار.

اگر مطمئن باشید که ایده مناسبی برای کسب و کار و کسب درآمد از اینترنت انتخاب کرده اید، با انگیزه بالاتری کار خود را ادامه می دهید. با داشتن انگیزه بیشتر، برای موفقیت بیشتر تلاش می کنید و در نهایت «لَیْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى».

نکته دیگری که باید بگویم این است که لطفا به این دلیل که «فلان کار اشباع شده و دست در کار زیاد شده» از انجام کار مورد علاقه تان امتناع نکنید. در تمام کسب و کارها و مخصوصا کسب و کارهای اینترنتی، اگر خدمات قابل قبولی ارائه دهید و هوشمندانه عمل کنید، مردم از شما خرید خواهند کرد و کسب درآمد ایده آلی از اینترنت خواهید داشت.(روش آن را در ادامه برایتان توضیح خواهم داد).

ایده ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی از زبان احمد کلاته

 

در اینجا لازم است کتاب «واقعیت های جدید دنیای کسب و کار» ترجمه آقای حمید محمودزاده را به شما معرفی کنم. این کتاب راهنمای بسیار خوبی برای کسب درآمد از اینترنت است. به شما اطمینان می دهم با خواندن این کتاب، از ایده های بی نظیری برای ایجاد کسب و کار جدید مطلع خواهید شد و کسب و کارتان متحول خواهد شد. خود من وقتی این کتاب را خواندم، آرزو می کردم آن را چند سال پیش می خواندم.

پیشنهاد می کنم این کتاب بی نظیر را به عنوان اولین مرحله برای کسب درآمد از اینترنت (یا هر کسب و کار دیگری)، مطالعه کنید و معجزه آن را در کسب و کارتان احساس کنید.

ایده ی خوب

در ادامه ی صحبت های قبلی که در مورد ایده بود،میخواهم کمی بیشتر در این باره توضیح بدهم توضیح بدم و بحث را بیشتر گسترش دهم.ببینید عزیزان، گفتیم چگونه می‌توانیم یک ایده خوب داشته باشیم؟

 1. چهار تا راه مفید به شما معرفی شد:
 2. باید به آن مورد علاقه‌مند باشید
 3. در آن زمینه تخصص داشته باشید
 4. بازارتان در آن حوزه بزرگ باشد
 5. حاشیه سود خوبی از فروش هر محصول داشته باشید

ببینید در مورد علاقه باید مسئله ای را به شما بگویم: شما علاوه بر این که باید به آن حوزه علاقه‌مند باشید، باید به نتایج آن کار هم علاقه‌مند باشید. یعنی باید برایتان جذاب باشد.بگذارید یک مثال برایتان بزنم: شما شاید به کار حفاری علاقه‌مند نباشید، چه کسی به کار حفاری علاقه‌مند است؟ چه کسی به این کار سخت علاقه‌مند است؟ اما نتیجه آن چیست؟ پیدا کردن طلا، پیدا کردن یک سری منابع طبیعی بسیار ارزشمند که بعدا می‌تواند سودآوری بسیار بالایی داشته باشد. چه کسی به بحث‌های تحقیقاتی خیلی پیچیده علاقه‌مند است؟ شاید هر کسی علاقه مند نباشد اما آن کسانی که در حال حاضر، این کار را انجام می‌دهند به اعتباری که بعداً بدست می‌آورند یا جوایزی که بدست می‌آورند و پولی که نصیبشان می شود فکر می کنند.

 

سر جای خود و در دوراهی ها نمانید

صرفاً سر جای خود نایستید و در دوراهی ها اتراق نکنید! تصمیمی بگیرید و مطمئن باشید که تصمیم بد گرفتن، خیلی بهتر از بی‌تصمیمی است. کارتان را شروع کنید حتی اگر ایده‌ای که

مدنظرتان است صددرصد باب میل شما نیست و به آن مطمئن نیستید، باز هم باید شروع کنید. کسب و کار اینترنتی، ریسک زیادی ندارد؛میتوان گفت اصلاً ریسکی ندارد. شما رایگان کارتان را

انجام می‌دهید و رایگان بازاریابی می‌کنید. ضمنا سایتتان هم یک روز راه اندازی می کنید. در کسب و کارهای آنلاین، بحث بازاریابی و برندسازی خیلی راحت‌تر از آفلاین است؛ بدون هزینه در

کوتاه‌ترین زمان، به نتیجه خواهید رسید.

شکست بخورید!

مورد بعدی، بگذارید شکست بخورید! ایرادی ندارد، ولی شکست‌ها شکستی نیست که بخواهد آن‌قدر به شما لطمه وارد کند، پس شکستی که شما را نکشد مطمئن باشید شما را قوی‌تر

می‌کند.

عزیزان شروع کنید، سرجای خود نایستید، هر کاری که از دستتان برمی‌آید انجام دهید.به محیط اطرافتان نگاه نکنید که می‌گویند وضع بازار خراب است. لطفاً به این‌ها توجه نکنید.

۳. طراحی سایت برای کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت بدون داشتن وبسایت، بی معنی است. بسیاری از کاربران سایت kalaateh.com عنوان می‌کنند که با وجود شبکه‌های اجتماعی، نیازی به وبسایت نیست. اولین جوابی که من به آن ها می دهم این است که برای راه اندازی کسب و کار آفلاین، شما نیاز به یک مغازه دارید. حال برای معرفی کالا و خدماتی که در مغازه خود دارید، از بروشور، تراکت و … استفاده می کنید.

در کسب و کار اینترنتی، شبکه های اجتماعی حکم همان تراکت و بروشور را دارند. این در حالی است که بدون داشتن مکانی ثابت، اعتبار لازم برای کسب درآمد از اینترنت را نخواهید داشت. بنابراین وجود یک وبسایت قدرتمند، اعتبار شما در محیط آنلاین است. برای داشتن یک وبسایت کامل در کمتر از ۱۰ دقیقه دوره رایگان نخبگان وبمستر را مشاهده نمایید.

اهمیت داشتن سایت از زبان احمد کلاته

 

برای راه اندازی وبسایت نیز اگر ایده عجیب و غریبی در ذهنتان نیست، لطفا خودتان یا یکی از کارمندانتان یاد بگیرید و سایتتان را طراحی کنید. خودتان بصورت تقریبا رایگان، بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی، می توانید حرفه ای ترین وبسایت ها را برای کسب درآمد از اینترنت، راه اندازی کنید.

من این موضوع را در حالی به شما می گویم که میلیون ها تومان برای طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت داده ام. در آخر به این نتیجه رسیده ام که طراحی سایت با وردپرس، بهترین روش راه اندازی کسب و کار اینترنت و کسب درآمد از اینترنت است.

لطفا راه رفته‌ی دیگران را، شما دوباره طی نکنید!

سایتی که شما خودتان می توانید به مدت ۴-۵ روز ایجاد کنید، همان سایت را اگر با همان امکانات به یک شرکت طراحی سایت سفارش دهید، بین ۳ تا ۱۵ میلیون تومان از شما پول خواهد گرفت. این در حالی است که باید بیش از ۱ ماه، مدام با آن ها تماس بگیرید و در مورد تمام امکاناتی که می خواهید، برای آن ها توضیح دهید. در آخر نیز معلوم نیست که به هدفتان برسید.

بعلاوه شما در مسیر کسب درآمد از اینترنت، نیاز دارید بارها در وبسایتتان تغییر ایجاد کنید. انجام کوچکترین تغییری در وبسایت، توسط شرکت های طراحی سایت یا فری لنسرها شامل هزینه های فراوانی می شود.

البته شرکت های طراحی سایت هیچ تقصیری ندارند. هر درخواست شما نیازمند برنامه نویسی است. آن ها پول خدماتشان را دریافت می کنند. اما شما هم تقصیری ندارید. مهمترین ویژگی کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی، هزینه های پایین راه اندازی آن است.

با طراحی سایت با وردپرس به راحتی می توانید خودتان، حرفه ای ترین وبسایت ها با تمامی امکانات را راه اندازی کنید. وردپرس تمامی امکانات مورد نیاز برای کسب درآمد از اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد.

مرحله ۴ کسب درآمد از اینترنت: افزایش ترافیک سایت

واضح است که در کسب و کار آفلاین، برای اینکه کسب درآمد عالی داشته باشید باید در بازار تخصصی حوزه کاریتان، فروشگاهی داشته باشید.

چرا؟

چون همه می دانند برای تهیه کالای موردنظرشان باید به بازار آن حوزه، مراجعه کنند. در نتیجه تعداد مراجعه کنندگان به فروشگاه شما زیاد می شود.

یکبار دیگر، کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی را در نظر بگیرید. شما یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده اید. طبیعی است تا زمانی که فروشگاه اینترنتی شما دیده نشود، حتی با داشتن بهترین کالاها و با کیفیت ترین آموزش ها، کسب درآمدی از اینترنت نخواهید داشت.

این در حالی است که اگر بتوانید با روش های مختلف رایگان و غیر رایگان، ترافیک هدفمند به سمت وبسایتتان جذب نمائید، کسب درآمد از اینترنت فوق العاده ای در انتظار شما خواهد بود.

از دو روش می توان ترافیک سایت را افزایش داد:

 • تبلیغات اینترنتی
 • سئو

چند نکته شگفت انگیز در مورد تبلیغات اینترنتی و فروش با “احمد کلاته”

 

قصد دارم در مورد تبلیغات اینترنتی و انواع روش های فروش دیجیتال صحبت کنم. بیشتر رویکرد من بحث دیجیتال است. ببینید عزیزان اگر به سایت هایی که کار خبری انجام می دهند رفته باشید و کار تولید محتوا و تبلیغاتی که در آن سایت ها انجام می شود را دیده باشید، متوجه خواهید شد که چه حجم انبوهی از تبلیغات و پیام های تبلیغاتی وجود دارد که اگر قرار باشد ما همه آنها را ببینیم و تحلیل و بررسی کنیم، دیوانه می شویم.

خوشبختانه سیستم مغزی انسان تکنولوژی ای دارد به اسم فیلترینگ؛ شما فرض کنید که تمام این اطلاعاتی که قرار است در طول روز به ما ارائه شود و تمام پیام های تبلیغاتی که به سمت ما می آید، داخل مغز ما قرار گیرد و بعد تحلیل شود و بعد بخواهیم آنها را انتخاب کنیم. قطعا مغز انسان پاسخگو نیست و خسته می شود.

مغز انسان یک موتور ۴۰ وات کم مصرف و هوشمند است و اگر قرار باشد که تمام این اطلاعات را بگیرد و تحلیل و بررسی کند، اصلا جوابگوی کارهای روزانه ما نخواهد بود. به خاطر همین خداوند متعال، سیستمی را به اسم فیلترینگ در مغز ما قرار داده است که بعد از مدتی که این پیام های تبلیغاتی به سمت ما می آید، دیگر خیلی از این پیام های تبلیغاتی فیلتر شده و اصلا وارد مغز ما نمی شوند.

دیده شدن پیام های تبلیغاتی ما

پس می توانیم این نتیجه را بگیریم که خیلی از این پیام های تبلیغاتی که شما یا خیلی از شرکت های دیگر انجام می دهید، اگر هوشمندانه، استراتژیک و هدفمند نباشند اصلا توسط مخاطب، حتی دیده هم نخواهد شد.

یعنی چشم، نگاه می کند، ولی تحلیل و بررسی اصلا اتفاق نمی افتد. حالا می خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم:

حالا که این همه پیام های تبلیغاتی و تبلیغ های متنوع وجود دارد و پیام ما قرار است بین تمام پیام های تبلیغاتی دیده شود، چکار کنیم که مغز انسان ببیند. در حال حاضر یکی از مهمترین تکنیک هایی که در بازاریابی اینترنتی باید مدنظر داشته باشید بحث این است که چه پیامی را در چه زمانی و از چه طریقی، به چه کسی منتقل کنیم.

باید پیامی به مشتری ارائه شود که این حالت مغز را از حالت آلفا به حالت بتا بیاورد. یک نفر که یک پیام تبلیغاتی شما را می بیند، می بایست حالتش عوض شود و شوکه شود و این همانی است که من می خواهم.

کتاب های تبلیغ نویسی را حتما بخوانید

یک پیشنهاد خیلی خیلی متفاوت و جالب باید ارائه شود. در این زمینه ها بحث تبلیغ نویسی در وب،خیلی مهم است و به شما پیشنهاد می کنم که کتاب های تبلیغ نویسی را حتما بخوانید.

کتاب هایی مثل :ایده آلی مستدام، ادبیات تبلیغ، اعتراف های تبلیغات چی، که در ایجاد یک عنوان جذاب می تواند به شما کمک کند و بحث بعدی این است که علاوه بر اینکه باید عناوین جذابی برای محصولات و خدماتمان ایجاد کنیم، باید بدانیم که چطور باید پیشنهادی رد نشدنی به افراد بدهیم.

اگر در کسب و کار و معرفی محصولتان، پیشنهاد رد نشدنی وجود نداشته باشد، عملا کسب درآمد اینترنتی شما وجود نخواهد داشت. شما باید پیشنهاد رد نشدنی به افراد ارائه بدهید. بیشتر فروش شما در بحث پیشنهاد رد نشدنی است. باید یاد بگیرید پیشنهادهایی به افراد بدهید که به کسب و کار شما نیاز داشته باشند و محصول شما را بخرند.

شما گاهی اوقات ممکن است وقتی‌که از خیابان رد می شوید، یک لیوان فروشی ببینید، و با خود بگویید به لیوان نیازی ندارم. ولی اگر فروشنده لیوان، قیمت آنرا از ۳۰ هزار تومان به ۸ هزار تومان کاهش داده باشد، آیا باز هم به خرید آن تمایل ندارید؟ حتی اگر نیاز نداشته باشید یک حسی به شما می گوید بهتر است لیوان را بخرم.

تخفیفات حرفه ای و پیشنهادات رد نشدنی

البته این موردی که ذکر شد فقط بحث خیلی کوچکی از پیشنهادات رد نشدنی بود؛ اما شما باید بحث تخفیفات حرفه ای و پیشنهادات رد نشدنی که حتما در فیلدهای بعدی به آن پرداخنه میشود را در نظر بگیرید. اما تا اینجا در نظر داشته باشیم که در بین انبوهی از تبلیغ های اینترنتی، باید پیام تبلیغاتی شما نیز دیده شود.

چطور؟ اول اینکه باید روی عنوان، تمرکز ویژه ای داشته باشید و مورد بعد، پیشنهاد رد نشدنی بسیار جذابی ارائه کنید که افراد به شدت ترغیب شوند که از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

امیدوارم با توجه به این دو موردی که گفتم بتوانید تبلیغات خیلی حرفه ای داشته باشید و از این طریق بتوانید کسب و کارتان را تا حد مطلوبی گسترش دهید.

تبلیغات اینترنتی به ۴ روش قابل انجام است:

۱.تبلیغات بنری:

این روش گران ترین نوع تبلیغات است. از طرف دیگر، هدفمندی این نوع تبلیغ بسیار کم است. فکر می کنید چند درصد از میلیون ها نفری که بنر تبلیغاتی شما را در سایت ورزش۳، میهن بلاگ، زومیت و سایت های دیگر می بینند به کار شما علاقه مندند؟ شاید کمتر از ۱ درصد. البته با گرفتن بنر تبلیغاتی در سایت های مرتبط با کسب و کارتان می توانید هدفمندی آن را برای کسب درآمد از اینترنت افزایش دهید.

تبلیغات بنری، بیشتر، مناسب برند سازی است.

نام تجاری شما را میلیون ها نفر می بینند. از طرف دیگر، ترافیک بسیار زیادی برای سایت شما فراهم می کند.

۲.تبلیغات کلیکی:

در این روش، به ازای هر بار کلیک روی تبلیغتان، مبلغی از حساب شما کسر می گردد. هزینه تبلیغات کلیکی نسبت به تبلیغات بنری یا دیداری، بسیار کمتر است. همچنین توصیه من این است که اگر می خواهید برای کسب درآمد از اینترنت، تبلیغات کلیکی انجام دهید، متن تبلیغاتی را خیلی جذاب طراحی نکنید. این کار باعث می شود ترافیک هدفمندتری به سایتتان جذب شود.

همچنین شما می توانید در گوگل نیز تبلیغات کلیکی سفارش دهید. برای این کار باید از طریق Google Adwords اقدام کنید. اگر هم نمی خواهید خودتان انجام دهید، می توانید از شرکت های نماینده گوگل مانند برتینا یا نوین مارکتینگ کمک بگیرید.

۳.ریپورتاژ خبری:

اگر می خواهید علاوه بر جذب ترافیک، برندسازی نیز انجام دهید، این روش را فراموش نکنید. افرادی که از طریق ریپورتاژ خبری به سایت شما می آیند، از قبل ذهنیت مثبتی نسبت به شما دارند. چرا که در ریپورتاژ خبری از شما منتشر شده و در آن از خدمات خوب و حسن انجام کار شما صحبت شده است.

برای ارائه ریپورتاژ هم می توانید در مورد خودتان، و هم در مورد سایت مورد نظرتان خبری را بنویسید. سایت هایی مانند زومیت، اخبار رسمی و بطور کلی سایت های خبری، این نوع خدمات تبلیغاتی را ارائه می دهند.

۴.خرید لینک:

خرید لینک نیز می تواند زیر مجموعه تبلیغات کلیکی یا ریپورتاژ خبری باشد. زیرا در هر دو آن ها لینک خریداری می شود. اما می تواند بصورت مستقل نیز باشد. مثلا در سایت های تبلیغاتی مثل سایت darjeagahi می توانید لینک بخرید و لینکی که از این سایت می گیرید، یک لینک با کیفیت محسوب می شود. چون اعتبار دامنه و وبسایت، بالاست. در نتیجه روی سئو سایت شما نیز تاثیر چشمگیری خواهد گذاشت.

چند نکته ای می‌خواهم در مورد ریپورتاژ خبری به شما بگویم

چند نکته ای می‌خواهم در مورد ریپورتاژ خبری به شما بگویم که مطمئنا در کارتان تاثیرگذار خواهد بود. همه­ ی ما میدانیم که ریپورتاژ خبری روی چه چیزهایی تاثیر دارد.

ریپورتاژ خبری، خبری است که ما در وب­سایت ­های پربازدید و معتبر، معمولا در حوزه­ ی کاری خودمان می رویم. با چه هدفی؟ با هدف اینکه برند شویم.

خبرخوان­‌های وب‌سایت­ های دیگر، می­ آیند و از آن وب­سایت ­هایی که خبر ما را کار کرده بودند، خبر را برمی‌­دارند و در وب­سایت خودشان پخش می­‌کنند، بنابراین وایرال می­‌شود.

این قضیه روی سئو سایت­ تاثیر عالی دارد و مهمتر از همه این که همیشه در آن وبسایت خواهد ماند. یعنی مانند تبلیغات کلیکی یا تبلیغات بنری نیست که بعد از مدتی اگر شارژ حسابمان کم شود یا آن مدت زمان تمام شود، از وب­سایت برداشته شود. حالا چند مورد برای ریپورتاژ رفتن در این وب­سایت­‌ها را می­‌خواهم به شما بگویم.

مورد اول:

یکی از موارد بسیار مهم این است که شما باید بک لینک بگیرید. حتما مطمئن شوید که بک لینک‌هایی که از آن وب­سایت­‌ها می­‌گیرید،بک ­لینک follow است. وب­سایت ­‌هایی هم هستند که به شما بک لینک می­‌دهند اما بک لینک nofollow.

لینک follow و nofollow یعنی چه؟

بک لینکی که فالو باشد یعنی این که آن وبسایت، وبسایت دیگری را معرفی می­‌کند اما آن را برای گوگل تایید نمی‌کند.در واقع تاکید میکند که من فقط آن را معرفی کردم، تائید نمی­‌کنم.

بک لینک follow می‌گوید من به این وب­سایت لینک دادم، این وب­سایت را معرفی کردم و آن را تائید می­‌کنم. تاثیر بک لینک follow، نسبت به بک لینک nofollow خیلی بیشتر است، بنابراین روی این مورد خیلی تمرکز داشته باشید.

مورد دوم:

بعضی از وب­سایت­ها می‌گویند ما سه عدد بک ­لینک، بیشتر، به شما نمی‌دهیم. این فقط حرف آنهاست. اگر مقداری با آنها گفت و گو کنید، چهار عدد بک­ لینک هم به شما می‌­دهند و باز هم این مورد، روی سئو سایت شما خیلی تاثیرگذار خواهد بود.

اگر از وب­سایت­‌های واسطه استفاده کنید، به احتمال خیلی کم به شما چهار یا پنج عدد بک لینک می‌دهند، اما اگر مستقیما با خود آن وب­سایت‌هایی که قرار است خبر در آن منتشر شود صحبت کنید، می‌توانید با آن مسئول مربوطه مذاکره داشته باشید و به او بگویید که مثلا من ۴ بک لینک می‌خواهم. اگر با او صحبت کنید، احتمالا بدون افزایش قیمت به شما ۴ بک لینک follow خواهد داد.

مورد سوم:

عزیزان مورد بعد اینکه، بهترین کسی که می‌تواند برایتان متن ریپورتاژ را بنویسد خود شما هستید. خود شما می‌دانید که با چه هدفی این خبر را در وب­سایت‌های دیگر منتشر می‌کنید.خود شما درمورد کسب و کارتان اطلاع دارید و خود شما هستید که درمورد نقاط ضعف و نقاط قوتتان، اطلاع دارید. بنابراین پیشنهاد می‌کنم که مقداری وقت بگذارید و یک ریپورتاژ ۷۰۰-۸۰۰ کلمه ­ای خیلی خوب برای کارتان بنویسید و آن را در شبکه­ های دیگر منتشر کنید.

شاید یک سری از سایت‌ها از شما ۲۵۰ هزار تومان یا ۳۰۰ هزارتومان دریافت کنند؛ بله آن افراد در نگارش خیلی وارد هستند، در جمله­ بندی خیلی وارد هستند، اما همه­ ی ریپورتاژ، نگارش و جمله­ بندی و نقطه­ گذاری دقیق نیست. شما باید بدانید چه نوع متنی در وب­سایت های دیگر باید منتشر کنید.

خیلی خوب است که شما بتوانید خودتان یک محتوا بنویسید، بدانید که چه چیزهایی را قرار دهید و سپس به کارشناسان تولید محتوا بگویید که از نظر نگارشی، آن را تصحیح کنند. اما اصل محتوا را خودتان نوشته باشید و این خیلی خیلی تاثیرگذار است.

مورد چهارم:

و مورد بعد اینکه برای نوشتن ریپورتاژ، بهتر است محتوایی را که می‌نویسید به صورت زنجیروار کنار همدیگر قرار دهید که مثلا فردی اگر پاراگراف اول را خواند، مرتبط با پاراگراف دوم باشد، پاراگراف دوم، مرتبط با سوم باشد که افراد ترغیب شوند کل متن را بخوانند. اگر شما محتوایی را بنویسید و خیلی هم عالی باشد، اما افراد، ترغیب نشوند که کل محتوا را بخوانند، این کار، عملا بی فایده ­است. بهتر است این پاراگراف­ ها، مرتبط با یکدیگر باشند و زنجیروار به همدیگر وصل شوند.

امیدوارم که باتوجه به این مواردی که به شما گفتم، ریپورتاژ خیلی خوبی منتشر کنید و تاثیر بسیار عالی آن را در کسب و کارهایتان ببینید. موفق باشید.

در ادامه ایده‌هایی را جهت کسب درآمد از اینترنت توضیح می دهم.

کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد اینترنتی,

میانگین کسب درآمد اینترنتی یک فروشگاه اینترنتی

یکی از سوالات متداول دانشجویان مدرسه بازاریابی اینترنتی، این است که درآمد یک فروشگاه اینترنتی در ایران چقدر است. همچنین از میزان درآمد من سوال می‌کنند و نمی‌دانم چرا برایشان جذابیت زیادی دارد.

در انتهای این سرفصل در مورد میزان و زمان رسیدن به درآمد فروشگاه‌های اینترنتی در ایران صحبت خواهم کرد. اما قبل از آن به این مورد توجه کنید:

میزان کسب درآمد اینترنتی یک فروشگاه اینترنتی بستگی به عوامل مختلفی دارد

 1. – ایده کسب و کار
 2. – میزان وقت، انرژی و پولی که برای آن در نظر می‌گیرید
 3. – اندازه بازار
 4. – میزان رقابت در حوزه کاری، اینکه چه ایده کسب و کاری داشته باشید، در میزان درآمد و اینکه چقدر طول می‌کشد به آن درآمد برسید، بسیار موثر است.

ممکن است که من در حوزه لوازم آزمایشگاهی، قصد فعالیت داشته باشم، یا ممکن است که در حوزه فروش لوازم زیبایی بانوان قصد دارم کسب و کاری را آغاز کنم. ببینید عزیزان، جنس کار، نحوه فعالیت و کانال‌های کسب درآمد اینترنتی در هر کدام از این حوزه‌های کاری، کاملا با هم متفاوت است.

از طرف دیگر مهم است بدانم برای کار خود، چقدر زمان، پول و نیروی کار را می بایست در نظر بگیرم. همچنین هرچقدر هم که برای کار خود انرژی و پول صرف کنم، ممکن است حوزه کاری من به گونه ای باشد که بیش از حد معینی نتوانم درآمد کسب کنم. اینجاست که بحث اندازه بازار مطرح می‌شود.

بنابراین در مورد کسب درآمد اینترنتی از فروشگاه‌های اینترنتی، تمام این سوالات باید پاسخ داده شود.

پاسخ کلی

اما بطور کلی اگر بخواهم به این سوال که میانگین کسب درآمد یک فروشگاه اینترنتی چقدر است، پاسخ دهم باید بگویم:

اگر یک فروشگاه اینترنتی با فروش محصولات فیزیکی راه‌اندازی کنید و اگر خوب فعالیت داشته باشید، بعد از ۳ ماه درآمدتان به حد دلخواهتان خواهد رسید.

همچنین اگر فروشگاه اینترنتی با فروش محصولات دیجیتال (آموزش آنلاین) داشته باشید، ۱ سال زمان نیاز دارد تا بتوانید به درآمد دلخواهتان برسید.

ایده‌های کسب درآمد از اینترنت

۱. کسب درآمد اینترنتی از فروش بلبرینگ صنعتی

۲. کسب درآمد اینترنتی با آموزش و فروش لوازم شنا

۳. کسب درآمد اینترنتی از طریق رنگ مو و آرایش عروس

سوالات متداول

اگر ایده ای برای کسب و کار نداریم چکار کنیم؟

عزیزان اگر احیاناً ایده‌ای مدنظرتان نیست، دلیل بر این نمی‌شود که کارتان را شروع نکنید. هفته‌ ها بنشینید با دیگران صحبت کنید. با دوستان و با خانواده صحبت کنید تا در آخر، بین چند راهی قرار نگیرید که حالا کدام ایده را انتخاب کنم؟ این را از مدیریت نخبگان وبمستر متوجه شدم که خیلی از افراد هستند که دو یا سه هفته فقط روی ایده فکر می‌کنند!

آقای کلاته من هنوز ایده خوب را بدست نیاورده‌ام. می‌دانید به آن‌ها چه می‌گویم؟ می گویم ببینید عزیزان صرفاً این که بنشینید تا این که یک ایده عالی به سراغ شما بیاید،به نتیجه نخواهید رسید. درست است که در ابتدا گفتم آن ۴ مورد را در نظر بگیرید، اما باز هم با در نظر گرفتن آن ۴ مورد، به شما قول نمی‌دهم که بهترین ایده درذهن شما بیاید و هر کاری که با آن ایده انجام دهید، صد در صد به نتیجه برسد یا نه.

گاهی اوقات ایده خوب در حین کار به وجود می‌آید. خود من قبل از اینکه که سایت kalaateh.com را در حوزه بازاریابی اینترنتی ایجاد کنم،سه یا چهار سایت دیگر نیز داشتم.هر ایده از دل ایده ی قبلی به دست میاید. کار می‌کنید، کارهای مختلف انجام می‌دهید، افراد مختلف را می‌بینید، کاربرانتان، مخاطبانتان ایده‌های مختلف. اصلاً شما ایده‌ هایتان را از مشتری‌تان بدست می آورید.

چگونه از ابزار های تبلیغاتی استفاده کنیم؟

از طرف دیگر ابزارهای تبلیغاتی که برای وبسایت در دسترس شما هستند، برای شبکه های اجتماعی وجود ندارند. مهمترین و کلیدی ترین ابزار برای کسب درآمد از اینترنت، «گوگل» و سئو سایت است که فقط در صورت داشتن وبسایت برای شما مفید خواهد بود. در ادامه آموزش سئو، بطور کامل توضیح داده ام که این ابزار چه تاثیر شگفت انگیزی در کسب درآمد از اینترنت دارد.

همچنین روش های مختلف دیگری نیز برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد. بدون داشتن وبسایت هیچ کدام از ابزارهای کسب درآمد از اینترنت را در اختیار نخواهید داشت. همچنین، فروش از طریق پرداخت آنلاین، ابزاری است که تنها از طریق وبسایت در دسترس است که در شبکه های اجتماعی، از آن بهره مند نخواهید شد.

چگونه کاربران را به خود علاقه مند کنیم؟

ارائه ی محتوای ارزشمند و خدمات مناسب به مخاطبان‌ در وب سایت. امیدوارم که این مورد را حتما در نظر بگیرید و از این طریق بتوانید مشتریان عالی برای خودتان داشته باشید.

چگونه میتوانیم از صفر شروع کنیم؟

فردی هستید که چیزی درباره ی کسب درآمد اینترنتی نمیداند؟در زمینه ی کسب درآمد از اینترنت موفق نیستید؟یا فردی هستید که میخواهید کسب درآمد اینترنتی را از صفر شروع کنید؟ هر چه که هستید و هر خواسته ای که دارید،توصیه میکنم ویدئوی زیر را با دقت مشاهده کنید:

مطالب مرتبط

۵۶ دیدگاه ها

 1. Avatar

  ببخشید آیا از افغانستان میتونم تو کافه بازار برنامه بزارم

  پاسخ
 2. mohsen

  salam aghaye kalateh. khaste nabashid man rozhast ke daram fekr mikonam ke che kari mitonam anjam bedam va yek ide kar be nazaram resid ke anjam bedam .vali man kharej az iran zendegi mikonam dar turkiye hastam va shoghle alanam arayeshgari hast,vali in kari ke dar nazar daram rabti be shoghle aslim nadare,az tarafi ham sarmayei nadaram ke mahsolo khodam bekharam va be moshtari erae bedam shoma che pishnahadi darin lotfan rahnamayim klonid mamnon

  پاسخ
 3. مهدی شجاعی

  سلام شغل من جوشکا ری فلزه و انواع کارجوشکاری رو در حد حرفه ای میدونم میخوام شغلم رو به صورت pdfتولید کنم ودر اینترنت به فروش برسونم ولی نمیدونم از کجا وچجوری شروع کنم میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • اشکان

   باسلام و احترام
   لطفا داخل صفحه اینستاگرام ما آموزش هارو مشاهده کنید

   پاسخ
 4. زکریا

  عالی بود خیلی ممنون

  پاسخ
 5. ارش

  سلام.بنده از سال ۹۲ تا ۹۵ روی یک سایت ارایشی بنام جالبین دات کام کار کردم…کلی وقت گذاشتم..بعد یکسال اول نفر اول گوگل بودم…تازه داشتم تبلغ میگرفتم که از طرف فیلترینگ دستور اومد همه عکسا رو سانسور کن..مگه میشد…خلاصه سایتم رو فیلتر کردن و تمام زحمات من ازببن رفت..بعد از اون من کلا سایت رو کنار گذاشتم و خیلی دپرس شدم…

  امروز با خوندن این مطالب دوباره میخوام سایت دیگه راه بیاندازم..ممنون

  پاسخ
 6. قاسم جبراییل زاده

  عالی بود مطالب مفید و اموزنده بود

  پاسخ
 7. محبوبه

  سلام
  وقتتون بخیر، مطالب خیییلی جامع و کامل و عالی بود، خصوصا اینکه من به تازگی وارد این کار شدم، خییییلی سوال در این زمینه تو ذهنم شکل گرفته و دوست دارم راهنماییم کنید که چطور میتونم این مسیر رو با موفقیت طی کنم، البته خدا رو شکر، زیر نطر یک آدم با تجربه در حال آموزش هستم و هنوز وارد بازار کار نشدم

  پاسخ
 8. Mohammad

  سلام،من ميخام از طريق اينترنت درامدزايي كنم أما نميدونم چطوري لطفا كمكم كنين

  پاسخ
  • اشکان

   باسلام و احترام
   لطفا صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید تا بهتر با این موضوعات آشنا بشید.

   پاسخ
 9. aliila

  سلام خدمت همه دوستان عزیز
  من یه چند سالی هستش که با این چیزا سروکار دارم
  خیلی از راه ها رو هم رفتم و برگشتم
  خواستم بهتون بگم که الکی وقتتون رو جاهای دیگه تلف نکنین چون بعد یه مدت نتیجه نمیگیرین و کلا بیخیال قضیه میشین
  تنها راه واقعی و البته راحت و مطمئن فقط استفاده از مرورگر کریپتوتب هستش که واقعا عالیه
  تنها کاری که باید حقیقتا انجام بدین ۱۰ نفر زیر مجموعه برا خودتون پیدا کنین گه فکر نمیکنم زیاد باشه
  من الان چیزی حدود ۳۴۰ نفر زیر مجموعه دارم کلا که هر ماه چیزی حدود ۱۲.۵ میلیون از این مرورگر بدست میارم
  اگه واقعا دنبال بیت کوین هستی باید زیرمجموعه بگیری البته روزی ۳ تا ۴ ساعت هم کامپیوتر رو در حالت استخراج قرار بده. تمام
  لینک مرورگر کریپتوتب رو هم براتون میزارم تا راحتتر بهش دسترسی داشته باشین.بخاطر تعداد زیاد زیر مجموعه داشتن من اگر از لینک من دانلود کنید سرعت استخراج شما هم به شدت بالا میره
  دانلود لینک زیر به راحتی روزی چند میلیون در بیارید!
  https://get.cryptobrowser.site/10347122

  پاسخ
  • حسن

   سلام
   اگه شما کسب وکار اینترنتی را استخراج بیت کوین میدونید باید بگم که سخت در اشتباه هستید کی با استخراج بین کوین کسب درامد کرده همه شما لینک خودتون را قرار میدید تا دیگران زیر مجموعه شما بشوند و به دروغ میگویید من فلان مبلغ کسب درامد کردم تا دیگران را زیر مجموعه خود کنید
   حالا من بهتون میگم نرم افزا ر کریپتوتب کلاهبرداریه و الوده به ویروس برای هک کردن بیت کوین های شما اگر باور نمیکنید برید سایت ویروس توتال ونرم افزار را اپلود کنید تا اسکن بشه

   پاسخ
 10. صبا

  من همیشه سریع به افراد پاسخ می دم و به تمام سؤالات کامل پاسخمی دم ولی آخرش طرف می گه «از اینکه وقت گذاشتید و بابت توضیحات کاملتون خیلی ممنونم» و تمام.

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام وقت بخیر، شما در نهایی کردن فروش مشکل دارید، باید در این ضمینه مهارت کسب کنید.

   پاسخ
 11. آرمان ملک

  اقا ما خیلی از ساییتتون استفاده کردییم . و اینکه کلی دعای خیر پشتتونه دمتون گرم اقای کلاته

  پاسخ
 12. کامبیز

  سلام مطالبتون بسیار جالب بود.
  ممنون

  پاسخ
 13. مهدی

  خیلی ممنون ایده هایی که ارائه دادید واقعا عالی بود

  پاسخ
 14. ارسلان پاکدامن

  من ارسلان پاکدامن هستم . سایتی را با عنوان وردپرس سبز که درباره افزونه ها و قالب های پرکاربرد وردپرسی هست راه اندازی کرده ایم . الان نزدیک به یکسال هست که در این سایت به همراه دوستم فعالیت می کنیم . اما متأسفانه با فروش بسیار کم در این سال مواجه هستیم . و الان طوری شده که هزینه هاست و دامین یکساله سایتمان را هم نتونستیم تامین کنیم چه برسه به این که برای خودمون درامد زایی داشته باشیم و اگه به همین طور پیش بریم ناچاراً به حالت ورشکستگی می افتیم و سایتمون رو باید تعطیل کنیم . از شما استاد گرامی خواهش می کنم حداقل یکبار هم که شده به سایت ما سری بزنید و معایب کاهش فروش را بیان بفرمایید تا بتونیم سایت را از حالت ورشکستگی بیرون بیاریم . آدرس سایت ما به شرح زیر هست :www.wordpressabz.com – با تشکر و سپاس از شما استاد گرانقدر

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام ، وقت بخیر
   لطفا با دفتر آکادمی تماس بگیرید. ۸۸۶۵۰۰۴۲-۰۲۱

   پاسخ
 15. مژده داودپور

  سلام واقعا من خیلی فکرم درگیره کسب وکار اینترنتی هست ولی اصلا چیزی برای فروش ندارم راهی نداره بهم یاد بدید
  چه جوری باید باشه و ایده ای ندارم!

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام ، پیشنهاد میکنیم در سمینار رایگان موج نو شرکت کنید:
   kalaateh.com/new-wave

   پاسخ
 16. مریم

  سلام مطالب خیلی خوبی داشتید

  پاسخ
 17. محمد

  سلام وقت بخیر.
  این ۳ ایده ای که گفتین عالی توضیح دادین،
  میشه لطف کنین چندین ایده دیگر هم معرفی کنین برام

  پاسخ
 18. baajpour22

  سلام وقت شما بخیر
  من خیلی دوست دارم کسب و کار اینترنتی داشته باشم . ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم. ایده خاصی هم ندارم. ممنون می شم کمکم کنین. با تشکر از شما

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام وقت بخیر
   اقای کلاته در پادکست های نوروزی این موضوع رو توضیح دادن
   لطفا به لینک زیر مراجعه کنید
   https://kalaateh.com/nowruz-podcast/

   پاسخ
 19. Parviz

  سلا من دوره های نخبگان رو کار کردم و الان خیلی خیلی تو کارم موفقم و همچنین رتبه سایتم تو این مدت کم خیلی خیلی خوب شده و تونستم حرفه ای بشم و بتونم کار بگیرم نمونه ای از یکی سایتایی که اوردمش بالا http://www.sportpk.ir

  پاسخ
  • F

   سلام. سایت شما رو دیدم واقا حرفه ای انجام دادید. دوره ی نخبگان رو حضوری شرکت کردید؟ یعنی اگر دوره ی پایه رو فقط گوش بدم نمیتونم خیلی حرفه ای انجام بدم؟

   پاسخ
   • مهرشاد اسفندی

    سلام
    ایشون دوره ی حضوری رو شرکت کرده بودن
    دوره ی پایه چراغ راه هست ولی در دوره ی جامع همه چی به صورت ریز توضیح داده شده

    پاسخ
 20. هادی مسعودی

  سلام مهندس سال گذشته توی یوتیوب برنامه های شما رودیدم امابیخیال بودم اماالان یکسال شدغبطه که چراهمون پارسال شروع نکردم که اینجا شمارو دیدم میخواهم راه اندازی کنم خواستم بپرسم محصولی که برای یه شرکت دیگه هست رامیشه برای ایده وفروشگاه خوددرنظرگرفت لطف کنیدکامل هم راهنمایی وهم کمکم کنید.متشکرم.

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام هادی عزیز
   بله امکانش هست بصورت مشارکت در فروش فعالیت کنید، درصدی از حجم فروش به شما تعلق بگیرد

   پاسخ
 21. آتریسا

  سلام آقای،کلاته تازه با این سایت اشنا شدم
  میخوام در زمینه فروشگاه اینترنتی،لباس زیر درجهت راه اندازی و‌پیش بردش ازتون کمک بگیرم

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام آتریسا عزیز
   پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر که رایگان است شرکت کنید

   پاسخ
 22. رضا علوی

  سلام مهندس کلاته
  براتون ارزوی سلامتی دارم فیلم های شما رو دیدم باید عرض کنم صدای شما خیلی باحاله و پیشنهاد می کنم تست صدا و سیما بدید مطمئنم اونجام شما موفق خواهی شد.

  پاسخ
 23. ریما

  سلام
  محتوا روان، جالب و قابل فهم بود.
  مطالبی که در فیلم‌ها گفته شد، به صورت متنی قابل دسترسه. همین باعث میشه اینترنت کمتری مصرف کنیم و هم در سرچ کردن مطالب، مفیده
  واقعا از زمانی که گذاشتین و این آموزش‌های مفیدرو تهیه کردین، ممنون.
  تشویق شدم هر چه سریعتر کسب و کار اینترنتی‌رو شروع کنم.

  پاسخ
 24. behnaz_kordtabar@yahoo.com

  با سلام
  علاقه مند به کسب و کار اینترنتی می باشم، ولی نمی دانم از کجا و چگونه باید شروع کنم

  پاسخ
 25. نازنین

  مقاله جالبی بود ممنونم

  پاسخ
 26. مینو

  سلام وقت بخیر
  از کجا شروع کنم؟ چجوری ؟ آیا آموزش آنلاین هم دارید؟

  پاسخ
 27. Ali

  سلام وخسته نباشید خدمت اقای کلاته.ببخشد من طراحی سای بلد نیستم ایا یاد گیریش راحته یا خیلی طول می کشه

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام علی عزیز
   بله، بسیار راحت است

   پاسخ
 28. Ali

  سلام وخسته نباشید خدمت اقای کلاته.ببخشد من طراحی سای بلد نیستم ایا یاد گیریش راحته یا خیلی طول می کشه

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام علی عزیز
   بله شما بدون داشتن دانش کدنویسی و به راحتی میتوانید سایت خودتون رو طراحی کنید
   پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر شرکت کنید

   پاسخ
 29. mahdi farsi

  سلام آقای کلاته عزیز
  آموزش هات عالیه و پراز انرژی و تخصص
  چندین بار در کلاس های حضوری شرکت کردم و کلی استفاده کردم
  بسیاری از ویدیوهات رو هم دیدم فوق العاده بودن
  ازت سپاسگذارم همین جور با قدرت ادامه بده
  در بسیاری از کلمات گزینه ۱ گوگل شدم به لطف خدا ٬ حتی در بعضی کلمات ۲ گزینه اول خودم هستم

  در پناه خدا الهی روزی تون هزار برابر شه

  پاسخ
 30. یزدان

  سلام اقای کلاته من میخواستم کسب کار اینترنتی انجام بدم ولی تجربه این کاررو ندارم چجوری باید این کاررو انجام بدم باید دارای سایت شخصی باشی یا باید برای شرکتهای از قبیل دیجی کالا یا بامیلو برای انها کار کنی یا باید برای خود کار کنی یا محصول دیگران را بفروشید چجوری باید این کار رو انجام بدهیم ودرامد ان چقدر است لطفا جواب منو بدین باتشکر

  پاسخ
  • dr.parsa

   سلام یزدان عزیز، شما خیلی راحت می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را داشته باشید. در طی این مسیر ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود.
   شما میتوانید به صورت رایگان از مطالب آموزشی سایت بهره مند شوید.
   لینک دوره رایگان نخبگان وبمستر: https://kalaateh.com/free

   پاسخ
 31. رامین

  خوب بود

  پاسخ
  • احمد

   سلام کارم فروش لوازم اشپزخانه هستش و بصورت سنتی کار میکنم ولی اصلا راضی نیستم هرزگاهی هم از اینستاگرام و الباقی سایت ها مثه دیوار کالا میفروشم ولی حجمشون خیلی کمه .
   میدونم که میشه تو اینترنت فروخت ولی نمیدونم اگه قراره کامل به اینترنت ورود کنم چه چیزی در انتظارمه جدیدا هم با یه کسی اشنا شدم که کارش اموزش کسب و کار اینترنتی هست خیلی مایلم باهاش کار کنم اما میترسم چون اینروزها کلاهبرداری زیاد شده

   پاسخ
 32. محمد محمد پور

  سلام الان آموزش کجاست ؟!
  هیچی نیست که!

  پاسخ
  • bashir ahmad

   سلام اقای کلاته
   در یک فروشگاه انترنتی محصولات مان از قبیل چه چیزهای باشد؟
   یعنی ما کدام محصولات را میتوانیم که در یک فروشگاه انترنتی انلاین بفروشیم و محصولاتش از کجا تهیه کنیم؟

   پاسخ
   • dr.parsa

    سلام، شما هر محصولی را به صورت آنلاین می توانید بفروشید

    پاسخ
   • سادات

    سلام.امروز برنامتونو توی حرف حساب دیدم.من خیلی توی کانالهای انگیزشی وکسب وکار وقت میزارم ولی هنوز نه ایده ای گرفتم نه میدونم چطوری باید کسب وکار اینترنتی راه اندازی کنم.سایت شمارو هم امروز مرتب دارم مطالعه میکنم.لطفا مرا راهنمایی کنیدواز صفر تا صد این کارو میخوام یاد بگیرم .خواهش میکنم کمکم کنید

    پاسخ
    • مهران نوروزخانی

     سلام سادات عزیز
     به شما تبریک میگوییم که بدنبال کسب درآمد هستید و مطالب رو بطور مرتب دنبال میکنید
     پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر شرکت کنید

     پاسخ
 33. خانم

  با سلام. من میخام بدانم آموزش شما با آقای علی حاجی محمدی همیار وردپرس چه تفاوتهایی دارد؟ دوما تلسط نسبی به وردپرس دارم برایم چه دوره هایی مفید است؟ سوما شهرستانی هستم و برای کار به تهران آمده ایم که اتفاقی با سایت شما برخورد نموده ام ولی هزینه کلاسهایتان برای ما که بیکاریم زیاد است، البته من قصد جسارت به شما را ندارم بابت آموزشهایی که دادید وقت و انژری و هزینه صرف کرده اید اما به عنوان هموطن راهنمایی کنید.
  با تشکر فراوان.
  دوام عزت شما را از خداوند متعال خواهانم.

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام
   تفاوت با دوره های مشابه در سرفصل ها و جامع بودن دوره است
   به شما پیشنهاد میکنیم از دوره پایه نخبگان وبمستر که رایگان شروع کنید : https://kalaateh.com/free

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *