کامل ترین دوره رایگان آموزش ۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینترنت

با خواندن این مطلب شما به یک فروشنده حرفه ای در اینترنت تبدیل خواهید شد و می توانید با کسب درآمد از اینترنت و آشنایی با کسب درآمد اینترنتی تا 100 برابر رشد کنید.

احمد کلاته

انتشار در: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

شاید هیچوقت فکر نمی کردیم که بدون خروج از منزل و با راحت ترین فعالیت ها بتوانیم درآمد خوب و بعضاً بالایی را برای خود کسب کنیم.اتفاقی که طی چندین سال اخیر شاهد پیشرفت و رشد آن بودیم کسب درآمد از طریق اینترنت است.اینترنت فرصتی عالی برای افرادی که توانایی ، استعداد یا علاقه به حرفه خاصی دارند را فراهم کرده تا بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند.همه شما می دانید که کسب درآمد از اینترنت در منزل امکان پذیر است به گونه ای که خیلی از افراد با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به درآمدهای میلیونی و یا حتی میلیاردی رسیدند.

مفهوم کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت یعنی شما محصولات یا خدمات خود را در محیط اینترنت بفروشید، محیط اینترنت متشکل از برنامه ها و ابزارهای زیادی است از جمله اینستاگرام، تلگرام، وبسایت و … است. که شما در هر کدام ازین بخش ها محصولی را ارائه کنید جزوی از کسب درآمد اینترنتی محسوب می شود، پس می توانید با سلیقه و شرایط خود انتخاب کنید که دوست دارید محصول یا خدمتتان را در کدام بخش منتشر کنید.

عنوان پادکست : کسب درآمد اینترنتی چیست؟

توسط زهرا امیری، عارفه عسکری و فاطمه پورقربان

چرا کسب درآمد از اینترنت تا این حد طرفدار دارد!؟

کسب و کار های اینترنتی نکات زیادی در خود دارند که هر یک میتواند به تنهایی عاملی برای جذب شدن شما شود. فرقی نمیکند که در چه چیزی استعداد دارید و یا به چه چیزی علاقه مند هستید، کسب و کار های اینترنتی میتوانند برای شما بسیار جذاب باشند.

کسب درآمد از اینترنت در هر شرایطی امکان پذیر است

یکی از نکات مثبت بزرگ کسب درآمد از اینترنت این است که شما میتوانید در هر شرایطی فعالیت خود را ادامه دهید و نگرانی ای در زمینه شرایط موجود نداشته باشید.فرقی نمیکند که چه شرایط فردی خاصی داشته باشید و یا چه شرایطی در دنیا و یا بر روی بازار حاکم باشد، در کسب و کارهای اینترنتی هیچ کدام از این عوامل نمیتواند جلوی شما و پیشرفت شما را بگیرد.

سن و سال شما هیچ اهمیتی در کسب و کار اینترنتی ندارد

فرقی نمیکند در چه سن و سالی باشید و یا چه جنسیتی داشته باشید، شما میتوانید بدون هیچ مشکلی کسب و کاری را که همیشه آروزیش را داشتید در اینترنت ایجاد کنید و از آن درآمد کسب کنید.فضای اینترنت پر است از نوجوانان و جوانان و حتی خردسالانی که درآمد نجومی از اینترنت دارند.

سقف درآمدی برای شما وجود ندارد

در کسب درآمد از اینترنت مبحثی به اسم سقف تعریف نشده است و شما نیازی به محدود کردن خواسته ها و آرزوهای خود ندارید و میتوانید هر آنچه که میخواهید را به دست آورید و به محبوبیت و یا درآمدی حتی فراتر از حد تصورات خود برسید!

در رختخواب هم میتوانید پول در بیاورید

از دیگر نکات جذاب کسب و کار های اینترنتی میتوان به عدم نیاز به خارج شدن از خانه اشاره شد.شما میتوانید بدون ترک کردن خانه خود کسب و کار خود را مدیریت کنید و حتی وقتی که بر روی تخت خود دراز کشید درآمد کسب کنید! دیگر میتوانید با سختی های سرسام آور کارهای فیزیکی خداحافظی کنید.

دردسر گرفتن مجوز وجود ندارد

یکی دیگر از نکاتی که باعث محبوبیت کسب درآمد اینترنتی شده است این است که شما برای شروع کار خود هیچ نیازی به مجوز ندارید!

شما لازم نیست برای شروع کسب و کار اینترنتی خود چندین ماه از این اداره به آن اداره بروید و وقت و انرژی خود را تلف کنید بلکه میتوانید در همان لحظه ای که تصمیم میگیرید و بدون هیچ اتلاف وقتی کسب و کار خود را شروع کنید و آن را بدون هیچ دردسری گسترش دهید.

حال سوال ما از شما این است که دلیل جذب شدن شما به کسب و کار های اینترنتی چیست؟ کدام عامل اول شما را جذب کرد؟

در چه محیط هایی میتوانم از اینترنت کسب درآمد داشته باشم؟

۱.کسب درآمد از اینترنت توسط وبسایت

کسب درآمد از اینترنت توسط وبسایت یکی از شایع و در عین حال کاربردی ترین روش های کسب درآمد اینترنتی است.امروزه شما میتوانید با استفاده از وردپرس در کسری از ساعت وب سایتی با کیفیت خیلی بالا ایجاد کرده و به راحتی هرچه تمام تر و در هر عرصه که میخواهید کسب و کار خود را شروع کنید.حال این وبسایت شما میتواند یک فروشگاه، یک وبسایت خبری، یک وبسایت ورزشی و یا هرچیز دیگری که تصورش را میکنید باشد!

۲.کسب درآمد اینترنتی از اینستاگرام

اینستاگرام میتواند به تنهایی میلیون ها فرصت مختلف کسب درآمد اینترنتی را به روی شما باز کند. شما میتوانید فروشگاه مخصوص خود را بدون هیچ هزینه ای در اینستاگرام راه اندازی کرده و یا به افزایش و بزرگ تر کردن برند شخصی خود بپردازید یا میتوانید تبدیل به یک اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی شوید و به جز ثروت، شهرت زیادی نیز به دست بیاورید.فرقی ندارد که چه استعدادی دارید و چقدر توانایی دارید، بدون شک شما میتوانید بدون مشکل خاصی در اینستاگرام به کسب درآمد بپردازید.

۳.کسب درآمد اینترنتی از تلگرام

امروزه تلگرام به جز اینکه به بخشی از زندگی ما تبدیل شده است، فرصت های اشتغال زیادی را هم برای ما به همراه آورده است. شما میتوانید به راحتی و با ایجاد یک کانال و یا گروه تلگرامی به تبلیغ و پخش کالا و یا محتوای خود بپردازید و از آن درآمد کسب کنید.نمونه ای از راه های کسب درآمد در تلگرام:

۱.تبلیغات

۲.دریافت هزینه اشتراک

۳. کمکهای مالی

۴.فروش محصولات و خدمات خود

۵. فروش محصولات و خدمات شخص ثالث

ایده های کسب درآمد اینترنتی

۱.کسب درآمد از طریق تولید محتوا

تولید محتوا از روش های کسب درآمد از اینترنت

تولید محتوا از روش های کسب درآمد از اینترنت

درحال حاضر تولید محتوا بسیار محبوب شده است.که از دلایل این محبوبیت می توان به سه مورد اشاره کرد.اول ، انتشار مطالب شخصی خود از همیشه آسان تر است: هر کسی (حتی کسانی که بی پول هستند) می تواند وبلاگ خود را شروع کند ، فیلم های ضبط شده یا حتی جریان مستقیم را بارگذاری کند. دوم ، تقاضا برای محتوای آنلاین در حال افزایش است. افراد بیشتری نسبت به گذشته در حال خواندن وبلاگ ، تماشای فیلم و ارتباط با تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی هستند. سوم ،تولید محتوا فوق العاده سودآور است،اما فقط درصورتی که بدانید چه کاری انجام می دهید.

میلیون ها نفر در تولید محتوای آنلاین خود موفقیت های چشمگیری را بدست آورده اند. آنها توانسته اند ده ها هزار نفر از دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی یا تعداد مساوی از خوانندگان عادی را به خود جلب کنند واز این موفقیت درآمد کسب کنند.

۲.آموزش آنلاین زبان انگلیسی

یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت که مدتی است، فراگیرتر از قبل شده آموزش های آنلاین است. اما ، در این اوقات بی سابقه ، و تاثیری که COVID-19 بر همه مشاغل می گذارد ، بسیاری از معلمان زبان مجبور شده اند به صورت آنلاین تدریس کنند.
این موضوع فقط یک مد زودگذر نیست ، بلکه روندی است که ادامه خواهد داشت ، زیرا امروزه معلمان با روش های آموزش آنلاین بیشتری آشنا می شوند ومی توانند به راحتی از سراسر جهان دانش آموزانی را جذب کنند.

۳.متخصص سئو (SEO)

یادگیری سئو می تواند راهی عالی برای کسب درآمد اینترنتی باشد. هنگامی که مهارت های لازم را کسب کردید ، می توانید وب سایت های خود را برای درآمدزایی رتبه بندی کنید یا روش های دیگر کسب درآمد با SEO را بررسی کنید.یادگیری کسب درآمد از طریق تجارت با سئو راهی سریع برای دستیابی به ثروت آنلاین نیست ، اما می تواند روشی باورنکردنی برای کسب درآمد اینترنتی باشد. به علاوه ، اگر از مهارت SEO خود برای ساخت ، رتبه بندی و کسب درآمد از وب سایت ها استفاده کنید ، محدودیتی در میزان درآمد شما وجود خواهد داشت ندارد.

یکی از بهترین راه ها برای جذب بازدید با کیفیت به سایت خود از طریق سئو می باشد.می توان گفت؛سئو،مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو است.که،موجب می شود سایت شما بیشتر به چشم بیاد.بهینه سازی موتور جستجو یک مهارت بنیادی است که می تواند به شما کمک کند تا موفقیت آنلاین خود را باز کنید.

۴.فریلنسر (Freelancer)

فریلنسر راهی است که با کمی عزم و اراده ، می توانید با ارائه مقالات ، انیمیشن ها ، برنامه ها یا هر چیز دیگری به جهان ،برای خود کسب درآمد کنید.
از فواید فریلنسری می توان به ،ساعت کاری انعطاف پذیری دارد،تعادل خوب بین زندگی و زندگی،کنترل میزان کار خود اشاره کرد. فریلنسرها می توانند با افراد از سراسر جهان کار کنند. نوشتن و ترجمه،طراحی گرافیکی،برنامه نویسی و فناوری اطلاعات بخشی از کارهای است که یک فریلنسر می تواند از ان کسب درآمد کند.

۵.تهیه فیلم های آموزشی

تهیه ی فیلم های آموزشی از روش های کسب درآمد از اینترنت

تهیه ی فیلم های آموزشی از روش های کسب درآمد از اینترنت

فیلم های آموزشی با موضوعات خاص و متفاوت ممکن است منجر به ایجاد درآمد زایی شود.اگر شما مهارت یا دانش دارید که مورد استفاده افراد گوناگون نیز هست،می توانید آن هارا بصورت یک فیلم اموزشی مفید و هدفمند تبدیل کرده تا دیگران هم از آن بهره مند شوند.
این روش کسب درآمد با فیلم های آموزشی بسیار خوب کار می کند. غالباً ، برای نحوه تهیه ویدئوها ، بعضی از محصولات یا خدمات می توانند برای بینندگان دارای ارزش باشند.

۶.اینستاگرام

اینستاگرام یکی از منابع کسب درآمد از اینترنت است.طبق آخرین آمار اینستاگرام، ۱.۷۰۴ میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. در حالی که کار خود را به عنوان یک اپلیکیشن اشتراک عکس آغاز کرده است ، به یک پلتفرم تجاری تبدیل شده که میلیون ها کارآفرین از قدرت فروش آن بهره می برند ، از ارائه دهندگان خدمات گرفته تا سازمان های غیرانتفاعی گرفته و صاحبان مشاغل تجارت الکترونیکی.

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک برای تبلیغ کالاها و خدمات خود از اینستاگرام استفاده می کنند ، اما فقط تعداد کمی از آنها از منابع یا تخصص لازم برای نوشتن زیرنویس های خوب اینستاگرام برخوردار هستند. اگر در تهیه زیرنویس های خلاقانه اینستاگرام مهارت دارید ، می توانید خدمات خود را به این شرکت ها بفروشید. توانایی شما در نوشتن یک نسخه کوتاه اما جذاب می تواند نظر دیگران را جذب کند.
بطور کلی در اینستاگرام می توان از تبلیغات،تولید محتوا،فروش محصولات خود و دیگران و… درآمد کسب کرد.

دوره ی vip درآمد بیش از حد از اینستاگرام

شماره ی یک کسب و کار خودت باش

در این دوره شما اینستاگرام را بصورت کاملا حرفه ای یاد می‌گیرید

برای دستیابی به تکنیک های بیشتر در زمینه ی اینستاگرام و شرکت در دوره ها فرم زیر را پر کنید:

[gravityform id=”128″ title=”false” description=”false”]

۷.مشاوره

روش دیگر کسب درآمد اینترنتی از طریق مشاوره است. اگر در هر زمینه ای متخصص باشید ، به طور بالقوه می توانید افرادی را پیدا کنید که مایلند به شما پول دهند تا در مورد اهداف شخصی یا شغلی خود به آنها مشاوره دهند. ممکن است فکر کنید برای مشاوره با شرکت های بزرگ به اندازه کافی مهم نیستید ، اما می توانید از نوع تخصصی که مردم برای آن هزینه می کنند تعجب کنید.

۸.یوتیوب (You tube)

یوتیوب بستر دیگری است که امکان کسب درآمد از اینترنت را برای افراد فراهم کرده است. می توانید از طریق YouTube با استفاده از شبکه تبلیغاتی خود وبا دریافت پست های تبلیغاتی ، درآمد کسب کنید. اگر انجام ویدیو را دوست دارید ، شروع یک کانال YouTube می تواند راهی جالب برای کسب پول نقد برای شما باشد.

۹.بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته از روش های کسب درآمد از اینترنت

بازاریابی وابسته از روش های کسب درآمد از اینترنت

چه وب سایتی داشته باشید و چه در حال ایده پردازی برای یک وبلاگ هستید ، می توانید به بازاریابی شرکت های وابسته نیز توجه کنید. با بازاریابی وابسته ، در محتوای وب سایت خود با مارک ها و مشاغل شریک هستید. اگر کالایی یا خدماتی را ذکر کنید ، با استفاده از کد وابسته منحصر به فردی که هنگام ثبت نام در آن برنامه وابسته خاص دریافت کرده اید ، به آن محصول یا خدمات پیوند می دهید. از آنجا ، هر وقت کسی از طریق پیوند شما کالایی یا خدماتی را خریداری می کند ، درآمد کسب خواهید کرد.به طور کلی ، شما می خواهید با شرکت های وابسته ای که مربوط به مفهوم وبلاگ شما هستند شریک شوید.

۱۰.دوره های آنلاین ایجاد کنید

اگر دانش یا مهارت خاصی دارید که به صورت ویژه از آن آگاهی دارید ، ایجاد یک دوره آنلاین می تواند هزینه مناسبی برای شما ایجاد کند. این دوره ها می توانند هر موضوعی که شما در ان تسلط دارید را پوشش دهند مانند:مهارت های آشپزی ، ماساژ درمانی ، نحوه نواختن گیتار و…

در دوره های آنلاین می توانید از آشپزی گرفته تا بازاریابی یا حتی نوشتن به صورت آزاد را آموزش می دهید. شما می خواهید با ایجاد یک طرح کلی دوره ای را شروع کنید و از شرکت کننده ها بخواهید هر آنچه را که می خواهند آموزش دهید و یاد بگیرند را به شما بگویند. این دوره ها از طریق ویدئو صورت میگیرد.

۱۱.گرافیک

یک طراح گرافیک برای مشتریان خود هنر دیجیتال ایجاد می کند.کسب درآمد به عنوان یک طراح گرافیک بسیار آسانتر از چیزی است که برخی تصور می کنن، گرافیک کمی پشتکار و خلاقیت لازم دارد.ابتدا باید یک نمونه کارها ایجاد کنید.سپس، می توانید با استفاده از سایت های مختلف ، مشتریان مستقیمی را برای کار پیدا کنید ، جایی که می توانید استعدادهای خود را بفروشید. همچنین می توانید فیلم هایی از خود را که در حال آموزش طراحی گرافیک هستید را با قرار دادن محصول ارسال کنید و نظر مشتریان را از این طریق جلب کنید.

۱۲.وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی به سبک زنده و پر رونق است. اگر بتوانید به طور منظم محتوای ارزشمندی را تهیه کنید ، افراد همفکر و علاقه مند به اطلاعات و محصولات خاص خود را جذب می کنید. خوانندگان شما مجبور هستند که برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید به مطالعه ادامه دهند .این افراد برای خرید محصولات شما یا از طریق تبلیغات یا پیوندهای وابسته در پست های شما آماده می شوند. شما محتوای رایگان (هدفمند) مفیدی را ارائه داده اید و مردم شما را می شناسند و به شما اعتماد می کنند.

همچنین ، شما با اضافه کردن منظم اطلاعات مفید به صورت مقاله ، فیلم و ….ویترین سایت یا فروشگاه آنلاین خود را از نظر گوگل جذاب می کنید. این امر منجر به رتبه بندی بالاتر در موتور جستجوی گوگل می شود.

به روش های مختلفی می توانید از یک وبلاگ درآمد کسب کنید. شما می توانید محصولات را به عنوان یک شرکت وابسته تبلیغ کنید ، محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید و همچنین در وبلاگ خود تبلیغاتی داشته باشید.

۱۳.طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن فرصت خوبی برای افرادی است،که به دنبال ایجاد یک برنامه و کسب درآمد از آن هستند.اگر می خواهید سهمی از بازار برنامه های موبایل را به خود اختصاص دهید ، بهتر از اطلاعات خود در رابطه با طراحی برنامه افزایش دهید و بروز باشید.اگر قصد دارید از برنامه خود درآمدزایی کنید. باید،در ابتدای مراحل طراحی این مورد را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر با استفاده از تبلیغات از برنامه خود درآمدزایی کنید ، باید هنگام نمایش برنامه خود ، بنرهایی را نمایش دهید.به همین ترتیب ، اگر می خواهید اشتراکی را اجرا کنید ، باید ویژگی هایی را که برای همه کاربران در دسترس خواهد بود و همچنین ویژگی های خاصی که فقط برای کسانی که اشتراک پرداخت می کنند، نمایان می شود را در نظر بگیرید.

طراحی اپلیکیشن از روش های کسب درآمد از اینترنت

طراحی اپلیکیشن از روش های کسب درآمد از اینترنت

۱۴.مقاله نویسی

اگر از نوشتن و نویسندگی لذت و میبرید و به این کار علاقه مند هستید می تواتید از توانایی و استعداد خود برای کسب درآمد از اینتدنا استفاده کنید.توانایی نوشتن و کسب درآمد آنلاین می تواند بسیار سودمند باشد. می توانید انتخاب کنید که با مشتری ها یا وب سایت هایی که بیشتر به شما علاقه دارند کار کنید.شما می توانید با گرفتن حق اشتراک و تبلیغات از استعداد خود درآمد کسب کنید.

۱۵.پادکست

روش دیگر کسب درآمد از اینترنت ، میزبانی پادکست آنلاین است.شما به راحتی می توانید از پادکست های خود درآمد خوبی را کسب کنید.
کلید پیشروی در پادکست یافتن جایگاه ویژه ، افزایش مخاطب و سپس یافتن راه هایی برای کسب درآمد و ارتباط با حامیان مالی است و قبول تبلیغات است. این ساده ترین راه برای کسب درآمد آنلاین نیست زیرا بسیاری از تدارکات برای نوشتن ، ضبط و ویرایش پادکست وجود دارد ، اما هنوز هم قابل توجه است.

۱۶.راه‌ اندازی فروشگاه‌های اینترنتی

یکی از راه های کسب درآمد از اینترنت ،فروشگاه اینترنتی است که میتواند کالاهای مختلفی را برای ارائه به مشتریان خود داشته باشد،مانند: فروش محصولات الکترونیکی، محصولات غذایی، محصولات تزیینی یا حتی محصولات دانلودی.

اداره کردن فروشگاه اینترنتی کمی سخت است و به نسبت سایر روش‌ها هزینه بیشتری را شامل شود، اما اگر شما مورد اعتماد مشتریان خود قراربگیرید، مطمئناً می‌توانید یک منبع کسب درآمد پایدار با درآمد بالا و مشتریان دائمی برای خود ایجاد کنید.هر چه موفقیت شما در بالا بردن فروشگاه در رتبه بندی موتورهای جستجو بیشتر باشد، مطمئناً ترافیک بیشتری به کسب‌و‌کار خود جذب خواهید کرد و مشتری‌های شما نیز بیشتر خواهد بود.

۱۷.وبینارها

کسب درآمد از وبینار

کسب درآمد از وبینار

وبینارها برای بازاریابی محصول ، خدمات یا آموزش دوره های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد. با یک وبینار ، شما بسیاری از نکات و توصیه ها را رایگان و به صورت زنده، ارائه می دهید. در انتها ، شما محصول یا خدمات پولی خود را با هدف تأمین چند معامله ارائه می دهید.شما میتوانید در طول برگزاری وبینار خود نکات رایگان زیادی ارائه می دهید و در پایان دوره خود اطلاعات بیشتری را برای افرادی که می خواهند پول پرداخت کنند ارائه می دهید.این روش یک مورد از کسب درامد از طریق وبینار است.

مهم نیست که چه چیزی را می فروشید ، راه اندازی وبینار و جذب افراد برای ثبت نام کار سختی نیست،فقط باید به اندازه کافی سخت گیر باشید.

۱۸.طراحی وبسایت

اگر عاشق طراحی هستید و دوست دارید به عنوان یک طراح ، به صورت پاره وقت یا تمام وقت ، درآمد کسب کنید ، گزینه های مختلفی وجود دارد.

کار برای آژانس طراحی

شما می توانید به عنوان کارمند در یک آژانس طراحی کار کنید و وقت خود را صرف کار در زمینه طراحی وب سایت برای مشتری کنید.کار در آژانس احتمالاً حقوق مشخصی به شما پرداخت می کند و (بسته به کارفرما) احتمالاً مزایایی مانند مرخصی استحقاقی و بیمه درمانی خواهید داشت.

به عنوان یک طراح داخلی کار کنید

در این حالت ، شما به جای کار روی پروژه هایی برای مشتری ، در وب سایت کارفرمای خود کار می کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک طراح داخلی برای یک شرکت مالی باشید و مسئولیت های شغلی شما شامل طراحی و نگهداری وب سایت شرکت است وشما در پروژه های مختلف مشتری کار نمی کنید.

مستقل

شما به صورت مستقل ،بیشتر وقت خود را صرف پروژه های مشتری خواهید کرد و تمام جنبه های ارتباطی با مشتری را مدیریت می کنید.

آژانس شخصی خود را راه اندازی کنید

شما به جای مستقل کار کردن، می توانید طراحان و توسعه دهندگان دیگری را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.اگر هدف نهایی شما تأسیس آژانس است ، رویکردی با ریسک کم این است که ابتدا آزاد کار کنید و به آرامی تجارت خود را ایجاد کنید. وقتی حجم کار و درآمد کافی برای توجیه استخدام شخص دیگری داشته باشید ، می توانیدآژانس خودرا گسترش دهید.

یک وبلاگ طراحی ایجاد کنید

گزینه دیگر برای کسب درآمد به عنوان یک طراح ، راه اندازی و راه اندازی یک وبلاگ طراحی است. شما می توانید از وبلاگ به عنوان روشی برای ارتقا خدمات طراحی خود و گرفتن مشتری استفاده کنید یا می توانید از راه های دیگر (مانند تبلیغات ، برنامه های وابسته یا فروش محصولات) به کسب درآمد با وبلاگ بپردازید.

۱۹.خرید و فروش دامنه

خرید و فروش نام دامنه می تواند یک کار عالی از طریق مشاغل خانگی به صورت آنلاین باشد. اگر تازه وارد خرید و فروش نام دامنه آنلاین هستید ، باید بهترین مکانهایی را که می توانید دامنه خریداری کنید ،انتخاب کنید.همچنین باید اطلاعاتی در زمینه ی: از کجا دامنه را خریداری کنید، نحوه انتقال دامنه به یک خریدار ، چقدر باید دامنه های خود را  بفروشید ، به دست بیاورید.

خبر خوش این است که خرید و فروش دامنه به سرمایه اولیه ی زیادی نیاز ندارد. اگر می خواهید به صورت آنلاین درآمد خوبی کسب کنید ، خرید و فروش نام دامنه می تواند ایده خوبی برای شما باشد.

۲۰.دستیار مجازی

بسیاری از مشاغل یا کاملا به صورت آنلاین فعالیت میکنند و یا بخشی از کسب و کار خود را به صورت آنلاین مدیریت میکنند، بنابراین جای تعجب نیست که نیازمند افرادی هستند که کارهای خاصی را برایشان انجام دهد و یا در برنامه ریزی و یا منظم سازی کارها به آن ها یاری رسانند.دستیاران مجازی در اصل پیمانکاران مستقلی هستند که با ارائه کمکهای اداری، شخصی و فنی به چندین مشتری کمک می کنند. یک کارفرما میتواند از یک دستیار مجازی به عنوان یک نیروی کار استفاده کند و یا از آن ها در مسائل شخصی و نظم دهی عوامل مختلف استفاده کند.

نکاتی برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی

دنیایی که در آن زندگی می کنیم به دنیای ارتباطات تبدیل شده است. اینترنت در کنار تلفن های هوشمند راه و روش انجام کسب و کار ها را تغییر داده اند. اگر شما کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و یا اینکه قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارید، نکاتی وجود دارند که برای موفقیت، بهتر است به آن ها عمل کنید.

۱.بررسی بازار رقبا

قبل از اینکه به سرعت سراغ ایجاد کسب و کار آنلاین بروید، اندکی با خود تامل کنید و ببینید که آیا واقعا فروش آنلاین در کسب و کار شما جایی دارد یا خیر. فروش آنلاین همیشه بهترین راه برای رشد کسب و کار شما نیست. بنابراین قبل از هر گونه اقدام عجولانه، مزایا و معایب کسب و کارآنلاین خود را بسنجید.

۲.تمرکز روی معرفی محصول

اگر می خواهید از بین رقابت با دیگر رقبا سربلند بیرون بیایید، توضیح محصول را خودتان بنویسید. علاوه بر عکس و فیلم های با کیفیت بالا، روی تولید محتوای متنی با کیفیت نیز کار کنید.

۳.استفاده از شبکه های اجتماعی

علاوه بر وبسایت حتما بر روی شبکه های اجتماعی محبوب نیز حضور داشته باشید تا علاوه بر پاسخگویی به سوالات و نظرات کاربران، ارتباط نزدیک تری با مشتریان خود داشته باشید.

۴.سئو را فراموش نکنید

اگر برای کسب و کار خود وبسایت ساخته اید، سئو را یاد بگیرید و از تکنیک های سئو استفاده کنید تا در موتور های جستجو مانند گوگل بیشتر دیده شوید و مخاطب های جدید را به خود جذب کنید.

چجوری کسب درآمد از اینترنت رو خیلی راحت یاد بگیریم؟

شما میتوانید از روش ها و یا منبع های مختلف زیادی برای آموزش کسب و کار اینترنتی استفاده کنید. شما میتوان به هر شکلی که دوست دارید و با استفاده از کتاب و یا ویدیو و یا حتی مقالات مختلف، راه های کسب درآمد از اینترنت را یاد بگیرید. ما اینجا در آکادمی کلاته تمام تلاش خود را کرده ایم که به روز ترین محتوای ممکن را به همراه بهترین روش ممکن به شما ارائه دهیم.

 شما عزیزان میتوانید با استفاده از دوره های رایگان به تمام اطلاعتی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

دوره های رایگان کسب درآمد از اینترنت

سوالات متداول درباره ی کسب درآمد از اینترنت

با کسب درآمد از اینترنت چقدر میتوانم درآمد داشته باشم؟

با توجه به نوع فعالیت شما و اینکه تا چه حد اصول کسب درآمد از اینترنت را میدانید از ۲ میلیون تا ۸۰ میلیون تومان درماه میتوانید درآمد داشته باشید.بسته به اینکه چقدر خوب فعالیت میکنید درآمد شما به چند صد میلیون هم میرسد.

با شرایطی که دارم آیا کسب درآمد از اینترنت برای من مناسب خواهد بود؟

سن ،جنسیت،محل زندگی،حوزه فعالیت،شرایط بازار و … هیچ کدام نمیتواند در مسیر شما مشکلی ایجاد کند.اگر اصول کار با اینترنت را یاد بگیرید در خانه و با یک گوشی همراه هم میتوانید درآمدزایی کنید.

برای کسب درآمد از اینترنت حتما باید سایت داشته باشم؟

خیر شما میتوانید در پلتفرمی که برای شما مناسب است کسب و کارتان را شروع کنید.سایت،اینستاگرام،آپارات،یوتیوب،توییتر،تلگرام و …

از چه راه هایی میتوانم از اینترنت درآمد کسب کنم؟

ایده های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد:
مقاله نویسی
فروش محصولات آموزشی
فروش محصولات فیزیکی
مشاوره
طراحی سایت
تایپ کردن
فروش محصول در اینستاگرام
بلاگری
تبلیغات
و…

برای کسب درآمد از اینترنت به چه امکاناتی نیاز دارم؟

از مزیت های کسب درآمد از اینترنت این است که اکثر ایده ها را فقط با یک گوشی هوشمند یا کامپیوتر و اتصال به اینترنت میتوانید اجرا کنید.

نگرانم که حوزه ی فعالیت من در اینترنت اشباع شده باشد، چه کنم؟

با توجه به وسعت و گستردگی اینترنت اشباع شدن بی معنی است! با داشتن خلاقیت و یادگیری مهارت های کسب درآمد از اینترنت میتوانید از تمام رقبای خود پیشی بگیرید.

اهمیت کسب درآمد از اینترنت در دنیای امروزی چیست؟

 • شما زمان ندارید تا خدمات و محصولات خود را برای چندین مشتری چندین بار توضیح دهید!
 • مشتری ها از نقاط دور افتاده نمیتوانند به مغازه ی شما دسترسی داشته باشند.
 • برای کسب و کار سنتی خود باید هزینه ی تبلیغات زیادی بکنید.
 • اگر یک روز نباشید احتمالا در آن روز درآمدی نخواهید داشت.
 • مجبورید طبق ساعت مشخصی کار کنید.
  و هزار و یک مشکل دیگر کسب و کار های سنتی شما را ملزم میکند تا کار خود را آنلاین کنید.

جوانی هستم که سرمایه ی زیادی برای شروع کار ندارم، چه باید بکنم؟

خوشبختانه یکی از مزیت های کسب درآمد از اینترنت این است که شما اصلا به سرمایه اولیه،دفتر کار و … نیازی ندارید.مثلا در زمینه ی همکاری در فروش شما فقط با فروش محصولات دیگران میتوانید درآمد زیادی کسب کنید.یا برای مقاله نویسی فقط به اینترنت و گوشی نیاز دارید.اکثر کسب و کار های اینترنتی همین شرایط را دارند.

آیا کسب درآمد از اینترت زمان بر است؟

در رابطه با میزان درآمد و مدت زمانی که به درآمد میرسید همه چیز فقط و فقط به شما بستگی دارد.حتی تلاش زیاد هم نمیتواند موفقیت را تضمین کند.فقط و فقط با آموزش درست میتوانید زود به درآمد برسید.خیلی از دانشجو های ما در ماه های اول توانستند درآمدزایی خود را شروع کنند و بعضی هم با یک الی ۳ سال تلاش توانستند به درآمدهای بالا برسند.همه چیز به خودتان و نحوه ی کار کردنتان بستگی دارد.

همه ی دوره های شما پولی است؟

خیر دوره های پولی و vip احمد کلاته برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند در سطح خیلی عالی کار کنند.دوره های رایگان ما هم به خیلی عزیزان کمک کرده تا درآمد خوبی داشته باشند.بنابراین تصمیم با شماست.

برای شروع کسب درآمد اینترنتی باید شغل کنونی خود را رها کنم؟

خیر یکی از مزیت های کسب درآمد از اینترنت پاره وقت بودن آن است.میتوانید در کنار شغل دیگر خود یا در کنار درس خواندن اینکار را ادامه دهید.البته جلوتر که رفتید و پیشرفت کردید نیاز است که فقط روی بستر اینترنت تمرکز کنید.

پروانه ی کسب و مجوز خاصی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد؟

مزیت کسب درآمد اینترنتی این است که خیلی آزادانه تر میتوانید فعالیت کنید و دنگ و فنگ های کسب و کار سنتی را ندارید.البته این موضوع به این معنی نیست که هر کاری که خلاف مقررات جامع است را میتوانید انجام دهید.

کدام روش کسب درآمد از اینترنت پولساز تر است؟

در هر زمینه ی شغلی دانشجو های موفقی داشتیم که حتی با فروش ماهی زینتی به درآمد چند صد میلیون در ماه رسید.یا خانومی که فقط با فروش لگ درآمد خود را در چند ماه ۱۵ برابر کرد.پس زمینه ی خاصی وجود ندارد همه ی آن ها میتواند برای شما پولساز باشد.

برای درآمدزایی از اینترنت باید به صورت تیمی عمل کنم یا فردی؟

در ابتدای کار نیازی نیست خود را درگیر تیمسازی یا استخدام افراد دیگر کنید.اما شاید با گسترش کسب و کارتان نیاز باشد.

کسب درآمد از اینستاگرام بیشتر است یا وبسایت‌؟

سایت و اینستاگرام لازم و ملزوم یکدیگر هستند.نمیتوان گفت کدام به دیگری ارجعیت دارد.باید ببینید مخاطبان هدف شما در کدام بستر فعالیت میکنند.شاسد اصلا نیازی به سایت نداشته باشید.شاید هر دو بستر برای شما مناسب باشد.ابتدا بگردید دنبال اینکه مخاطبان هدف شما کجا حضور دارند.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۱۱۷ دیدگاه ها

 1. tavasoli

  سلام حضور استاد محترم
  می خوام یک سایت فریلنسینگ داشته باشم مثل پونیشا و ….
  ولی نمی دونم چطور باید مخاطب ها رو جذب کنم.
  تصمیم گرفتم از اینستا شروع کنم/
  ولی واقعا نمی دونم چه محتوایی باید تولید کنم تا فالوذ ها بیان؟
  و نمی دونم چه محتوایی تولید کنم تا فریلنسرها و کارفرماها رو جذب کنم
  ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • عارفه عسکری

   سلام دوست عزیز ما قدم به قدم مراحل راه اندازی کسب و کار رو داریم طی میکنیم از دوره ی آموزشی اول یعنی ایده پردازی شروع کنید به گذروندن

   پاسخ
 2. تک استار

  دیگه اعتماد به بازار اینترنتی بین مردم رواج پیدا کرده و خیلی بازار با پتانسیل بالاییه عالیه از هر لحاظ

  پاسخ
  • امیررضا

   بله واقعا همینطوره. ممنون از نظر شما

   پاسخ
 3. حامد

  وقتی بشه خیلی راحت اینترنتی فروش داشت چرا بریم ماهی بیست میلیون تومن مغازه اجاره کنیم؟

  پاسخ
  • امیررضا

   دقیقا رسالت تیم کلاته هم اضافه کردن همین فرهنگ به کاربرای اینترنته. شما میتونیم بدون هیچ هزینه ای کار خودتونو شروع کنید.

   پاسخ
 4. تارا

  تغییر باور یکی از اولین پله های موفقیته. باور پیدا کنین که می تونید موفق باشین 🙂

  پاسخ
  • امیررضا

   کاملا درست گفتی دوست عزیز

   پاسخ
 5. ساشا

  نکات بی نظیری رو تو این پست ارائه کردین سپاس گذارم

  پاسخ
  • امیررضا

   خواهش میکنم ساشا عزیز ممنون از اینکه مارا لایق توجهت دیدی.

   پاسخ
 6. مژده

  واقعا کرونا باعث پیشرفت من شد شاید اگر کرونا و خونه نشینی نبود پیج اینستاگرامم اینقدر رشد نمیکرد. ممنون از آقای کلاته

  پاسخ
  • امیررضا

   خداروشکر که در مسیر درستی قرار گرفتید مژده عزیز. موفق باشید

   پاسخ
 7. زری

  واقعا از اینترنت حتی توی تعطیلات هم میشه کسب درآمد کرد واقعا ممنونم

  پاسخ
  • عارفه

   سلام زری عزیز بله کاملا درسته

   پاسخ
 8. عبدالله

  یه سایت فریلنسینگ ایرانی بیشتر معرفی نکردین. اگه بازم میشناسین لطفا معرفی کنید. سپاسگذارم

  پاسخ
 9. منیژه

  لطف کنید بیوگرافی اقای کلاته هم قرار بدین

  پاسخ
  • عارفه

   سلام دوست عزیزم اگر پیج اینستاگرام ایشون رو فالو کرده باشید توی بخش هایلایت یه بیوگرافی از خودشون گذاشتن با این وجود حتما در اسرع وقت یک پست در این باره قرار میدیم

   پاسخ
 10. هدیه

  کار های گرافیکی بسیار زیبا هستن.با چه برنامه ای میتونم همچین عکسایی بسازم؟

  پاسخ
  • عارفه

   سلام هدیه ی عزیزم اگر با کامپیوتر یا لپتاپ کار میکنید نرم افزار هایی مثل : Photoshop ،Illustrator ، CorelDraw ، InDesign مناسب هستند

   پاسخ
 11. sadegh

  برای پادکست هم لطفا یه مقاله معرفی میکنید

  پاسخ
 12. امیر

  با عرض سلام و درود و خسته نباشید خدمت تیم اقای کلاته. یه سوال ریز داشتم چطور میتونم سرعت وبسایت خودمو ارزیابی کنم؟

  پاسخ
 13. هیراد

  سلام آیا برای آموزش فتوشاپ تو سایتتون هم برنامه ای دارین؟

  پاسخ
 14. زهیر

  سلام برای گیمر ها هم مقاله ای دارین؟ درآمد آنلاین برای گیمر ها؟

  پاسخ
 15. کیانا

  مقاله های مربوط به سئو هم تو سایت قرار بدین. سپاس

  پاسخ
  • عارفه

   سلام کیانای عزیزم در زمینه ی سئو مطالب بیشماری برای شما عزیزان قرار دادیم که میتونید مطالعه کنید و نظرات و پرسش هاتون رو با ما به اشتراک بذارید

   پاسخ
 16. بهرام

  مطالب شما بسیار مفید بودند ممنون از زحمات شما

  پاسخ
  • عارفه

   سلام بهرام عزیز ممنونم از لطفت دوست من

   پاسخ
 17. نیلوفر

  خیلی جالب بود لطفا بازم از این مدل مقاله ها بزارید

  پاسخ
  • عارفه

   سلام نیلوفر عزیزم ممنونم از نظرات مثبتت دوست من

   پاسخ
 18. عارفه

  سلام من شغلم مشارکت در فروش هست و میتونم بگم درآمد نسبتا خوبی از این راه دارم و واقعا راضی هستم

  پاسخ
 19. احمدرضا

  من پادکستتون رو گوش دادم و به نظرم جالب بود ممنونم

  پاسخ
  • امیررضا

   سلام احمدرضای عزیز ممنونم از نظرات مثبتت

   پاسخ
 20. سمانه پوریوسفی

  به نظرم فقط کسب درآمد از اینستاگرام وجود داره بقیه روش هاش واقعی نیست.

  پاسخ
  • امیررضا

   با سلام خدمت شما سمانه ی عزیز این تفکر درست نیست هر آنچه که توی مقاله بیان شده واقعیت داره و افراد زیادی مشغول کسب درآمد در این زمینه ها هستند

   پاسخ
 21. آکادمی تنویما

  کسب درآمد اینترنتی نیاز به اموزش دارد.و در این مقاله نکته های جالبی را گفتید .روش های جذابی معرفی کردید.مخصوصا افرادی را معرفی کردید که با این روش به درامد های عالی رسیدند.مطالبتون همیشه میخونم.عالی بود

  پاسخ
 22. احمد

  ببخشید آیا از افغانستان میتونم تو کافه بازار برنامه بزارم

  پاسخ
 23. mohsen

  salam aghaye kalateh. khaste nabashid man rozhast ke daram fekr mikonam ke che kari mitonam anjam bedam va yek ide kar be nazaram resid ke anjam bedam .vali man kharej az iran zendegi mikonam dar turkiye hastam va shoghle alanam arayeshgari hast,vali in kari ke dar nazar daram rabti be shoghle aslim nadare,az tarafi ham sarmayei nadaram ke mahsolo khodam bekharam va be moshtari erae bedam shoma che pishnahadi darin lotfan rahnamayim klonid mamnon

  پاسخ
 24. مهدی شجاعی

  سلام شغل من جوشکا ری فلزه و انواع کارجوشکاری رو در حد حرفه ای میدونم میخوام شغلم رو به صورت pdfتولید کنم ودر اینترنت به فروش برسونم ولی نمیدونم از کجا وچجوری شروع کنم میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • اشکان

   باسلام و احترام
   لطفا داخل صفحه اینستاگرام ما آموزش هارو مشاهده کنید

   پاسخ
 25. زکریا

  عالی بود خیلی ممنون

  پاسخ
 26. ارش

  سلام.بنده از سال ۹۲ تا ۹۵ روی یک سایت ارایشی بنام جالبین دات کام کار کردم…کلی وقت گذاشتم..بعد یکسال اول نفر اول گوگل بودم…تازه داشتم تبلغ میگرفتم که از طرف فیلترینگ دستور اومد همه عکسا رو سانسور کن..مگه میشد…خلاصه سایتم رو فیلتر کردن و تمام زحمات من ازببن رفت..بعد از اون من کلا سایت رو کنار گذاشتم و خیلی دپرس شدم…

  امروز با خوندن این مطالب دوباره میخوام سایت دیگه راه بیاندازم..ممنون

  پاسخ
 27. قاسم جبراییل زاده

  عالی بود مطالب مفید و اموزنده بود

  پاسخ
 28. محبوبه

  سلام
  وقتتون بخیر، مطالب خیییلی جامع و کامل و عالی بود، خصوصا اینکه من به تازگی وارد این کار شدم، خییییلی سوال در این زمینه تو ذهنم شکل گرفته و دوست دارم راهنماییم کنید که چطور میتونم این مسیر رو با موفقیت طی کنم، البته خدا رو شکر، زیر نطر یک آدم با تجربه در حال آموزش هستم و هنوز وارد بازار کار نشدم

  پاسخ
 29. Mohammad

  سلام،من ميخام از طريق اينترنت درامدزايي كنم أما نميدونم چطوري لطفا كمكم كنين

  پاسخ
  • اشکان

   باسلام و احترام
   لطفا صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید تا بهتر با این موضوعات آشنا بشید.

   پاسخ
 30. aliila

  سلام خدمت همه دوستان عزیز
  من یه چند سالی هستش که با این چیزا سروکار دارم
  خیلی از راه ها رو هم رفتم و برگشتم
  خواستم بهتون بگم که الکی وقتتون رو جاهای دیگه تلف نکنین چون بعد یه مدت نتیجه نمیگیرین و کلا بیخیال قضیه میشین
  تنها راه واقعی و البته راحت و مطمئن فقط استفاده از مرورگر کریپتوتب هستش که واقعا عالیه
  تنها کاری که باید حقیقتا انجام بدین ۱۰ نفر زیر مجموعه برا خودتون پیدا کنین گه فکر نمیکنم زیاد باشه
  من الان چیزی حدود ۳۴۰ نفر زیر مجموعه دارم کلا که هر ماه چیزی حدود ۱۲.۵ میلیون از این مرورگر بدست میارم
  اگه واقعا دنبال بیت کوین هستی باید زیرمجموعه بگیری البته روزی ۳ تا ۴ ساعت هم کامپیوتر رو در حالت استخراج قرار بده. تمام
  لینک مرورگر کریپتوتب رو هم براتون میزارم تا راحتتر بهش دسترسی داشته باشین.بخاطر تعداد زیاد زیر مجموعه داشتن من اگر از لینک من دانلود کنید سرعت استخراج شما هم به شدت بالا میره
  دانلود لینک زیر به راحتی روزی چند میلیون در بیارید!
  https://get.cryptobrowser.site/10347122

  پاسخ
  • حسن

   سلام
   اگه شما کسب وکار اینترنتی را استخراج بیت کوین میدونید باید بگم که سخت در اشتباه هستید کی با استخراج بین کوین کسب درامد کرده همه شما لینک خودتون را قرار میدید تا دیگران زیر مجموعه شما بشوند و به دروغ میگویید من فلان مبلغ کسب درامد کردم تا دیگران را زیر مجموعه خود کنید
   حالا من بهتون میگم نرم افزا ر کریپتوتب کلاهبرداریه و الوده به ویروس برای هک کردن بیت کوین های شما اگر باور نمیکنید برید سایت ویروس توتال ونرم افزار را اپلود کنید تا اسکن بشه

   پاسخ
 31. صبا

  من همیشه سریع به افراد پاسخ می دم و به تمام سؤالات کامل پاسخمی دم ولی آخرش طرف می گه «از اینکه وقت گذاشتید و بابت توضیحات کاملتون خیلی ممنونم» و تمام.

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام وقت بخیر، شما در نهایی کردن فروش مشکل دارید، باید در این ضمینه مهارت کسب کنید.

   پاسخ
 32. آرمان ملک

  اقا ما خیلی از ساییتتون استفاده کردییم . و اینکه کلی دعای خیر پشتتونه دمتون گرم اقای کلاته

  پاسخ
 33. کامبیز

  سلام مطالبتون بسیار جالب بود.
  ممنون

  پاسخ
 34. مهدی

  خیلی ممنون ایده هایی که ارائه دادید واقعا عالی بود

  پاسخ
 35. ارسلان پاکدامن

  من ارسلان پاکدامن هستم . سایتی را با عنوان وردپرس سبز که درباره افزونه ها و قالب های پرکاربرد وردپرسی هست راه اندازی کرده ایم . الان نزدیک به یکسال هست که در این سایت به همراه دوستم فعالیت می کنیم . اما متأسفانه با فروش بسیار کم در این سال مواجه هستیم . و الان طوری شده که هزینه هاست و دامین یکساله سایتمان را هم نتونستیم تامین کنیم چه برسه به این که برای خودمون درامد زایی داشته باشیم و اگه به همین طور پیش بریم ناچاراً به حالت ورشکستگی می افتیم و سایتمون رو باید تعطیل کنیم . از شما استاد گرامی خواهش می کنم حداقل یکبار هم که شده به سایت ما سری بزنید و معایب کاهش فروش را بیان بفرمایید تا بتونیم سایت را از حالت ورشکستگی بیرون بیاریم . آدرس سایت ما به شرح زیر هست :www.wordpressabz.com – با تشکر و سپاس از شما استاد گرانقدر

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام ، وقت بخیر
   لطفا با دفتر آکادمی تماس بگیرید. ۸۸۶۵۰۰۴۲-۰۲۱

   پاسخ
 36. مژده داودپور

  سلام واقعا من خیلی فکرم درگیره کسب وکار اینترنتی هست ولی اصلا چیزی برای فروش ندارم راهی نداره بهم یاد بدید
  چه جوری باید باشه و ایده ای ندارم!

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام ، پیشنهاد میکنیم در سمینار رایگان موج نو شرکت کنید:
   kalaateh.com/new-wave

   پاسخ
 37. مریم

  سلام مطالب خیلی خوبی داشتید

  پاسخ
 38. محمد

  سلام وقت بخیر.
  این ۳ ایده ای که گفتین عالی توضیح دادین،
  میشه لطف کنین چندین ایده دیگر هم معرفی کنین برام

  پاسخ
 39. baajpour22

  سلام وقت شما بخیر
  من خیلی دوست دارم کسب و کار اینترنتی داشته باشم . ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم. ایده خاصی هم ندارم. ممنون می شم کمکم کنین. با تشکر از شما

  پاسخ
  • مهرشاد اسفندی

   سلام وقت بخیر
   اقای کلاته در پادکست های نوروزی این موضوع رو توضیح دادن
   لطفا به لینک زیر مراجعه کنید
   https://kalaateh.com/nowruz-podcast/

   پاسخ
 40. Parviz

  سلا من دوره های نخبگان رو کار کردم و الان خیلی خیلی تو کارم موفقم و همچنین رتبه سایتم تو این مدت کم خیلی خیلی خوب شده و تونستم حرفه ای بشم و بتونم کار بگیرم نمونه ای از یکی سایتایی که اوردمش بالا http://www.sportpk.ir

  پاسخ
  • F

   سلام. سایت شما رو دیدم واقا حرفه ای انجام دادید. دوره ی نخبگان رو حضوری شرکت کردید؟ یعنی اگر دوره ی پایه رو فقط گوش بدم نمیتونم خیلی حرفه ای انجام بدم؟

   پاسخ
   • مهرشاد اسفندی

    سلام
    ایشون دوره ی حضوری رو شرکت کرده بودن
    دوره ی پایه چراغ راه هست ولی در دوره ی جامع همه چی به صورت ریز توضیح داده شده

    پاسخ
 41. هادی مسعودی

  سلام مهندس سال گذشته توی یوتیوب برنامه های شما رودیدم امابیخیال بودم اماالان یکسال شدغبطه که چراهمون پارسال شروع نکردم که اینجا شمارو دیدم میخواهم راه اندازی کنم خواستم بپرسم محصولی که برای یه شرکت دیگه هست رامیشه برای ایده وفروشگاه خوددرنظرگرفت لطف کنیدکامل هم راهنمایی وهم کمکم کنید.متشکرم.

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام هادی عزیز
   بله امکانش هست بصورت مشارکت در فروش فعالیت کنید، درصدی از حجم فروش به شما تعلق بگیرد

   پاسخ
 42. آتریسا

  سلام آقای،کلاته تازه با این سایت اشنا شدم
  میخوام در زمینه فروشگاه اینترنتی،لباس زیر درجهت راه اندازی و‌پیش بردش ازتون کمک بگیرم

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام آتریسا عزیز
   پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر که رایگان است شرکت کنید

   پاسخ
 43. رضا علوی

  سلام مهندس کلاته
  براتون ارزوی سلامتی دارم فیلم های شما رو دیدم باید عرض کنم صدای شما خیلی باحاله و پیشنهاد می کنم تست صدا و سیما بدید مطمئنم اونجام شما موفق خواهی شد.

  پاسخ
 44. ریما

  سلام
  محتوا روان، جالب و قابل فهم بود.
  مطالبی که در فیلم‌ها گفته شد، به صورت متنی قابل دسترسه. همین باعث میشه اینترنت کمتری مصرف کنیم و هم در سرچ کردن مطالب، مفیده
  واقعا از زمانی که گذاشتین و این آموزش‌های مفیدرو تهیه کردین، ممنون.
  تشویق شدم هر چه سریعتر کسب و کار اینترنتی‌رو شروع کنم.

  پاسخ
 45. behnaz_kordtabar@yahoo.com

  با سلام
  علاقه مند به کسب و کار اینترنتی می باشم، ولی نمی دانم از کجا و چگونه باید شروع کنم

  پاسخ
  • فرزین

   من بغیر از پونیشا تو وبسایت پارسکدرز هم فعالیت دارم و خداروشکر درآمد خوبی داره. به بقیه فریلنسر ها هم توصیه می کنم این دو سایت رو حتما درنظر داشته باشن

   پاسخ
   • عارفه

    سلام فرزین عزیز کاملا درسته و ممنون که تجربتون رو با ما به اشتراک گذاشتی دوست من

    پاسخ
 46. نازنین

  مقاله جالبی بود ممنونم

  پاسخ
 47. مینو

  سلام وقت بخیر
  از کجا شروع کنم؟ چجوری ؟ آیا آموزش آنلاین هم دارید؟

  پاسخ
 48. Ali

  سلام وخسته نباشید خدمت اقای کلاته.ببخشد من طراحی سای بلد نیستم ایا یاد گیریش راحته یا خیلی طول می کشه

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام علی عزیز
   بله، بسیار راحت است

   پاسخ
 49. Ali

  سلام وخسته نباشید خدمت اقای کلاته.ببخشد من طراحی سای بلد نیستم ایا یاد گیریش راحته یا خیلی طول می کشه

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام علی عزیز
   بله شما بدون داشتن دانش کدنویسی و به راحتی میتوانید سایت خودتون رو طراحی کنید
   پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر شرکت کنید

   پاسخ
 50. mahdi farsi

  سلام آقای کلاته عزیز
  آموزش هات عالیه و پراز انرژی و تخصص
  چندین بار در کلاس های حضوری شرکت کردم و کلی استفاده کردم
  بسیاری از ویدیوهات رو هم دیدم فوق العاده بودن
  ازت سپاسگذارم همین جور با قدرت ادامه بده
  در بسیاری از کلمات گزینه ۱ گوگل شدم به لطف خدا ٬ حتی در بعضی کلمات ۲ گزینه اول خودم هستم

  در پناه خدا الهی روزی تون هزار برابر شه

  پاسخ
 51. یزدان

  سلام اقای کلاته من میخواستم کسب کار اینترنتی انجام بدم ولی تجربه این کاررو ندارم چجوری باید این کاررو انجام بدم باید دارای سایت شخصی باشی یا باید برای شرکتهای از قبیل دیجی کالا یا بامیلو برای انها کار کنی یا باید برای خود کار کنی یا محصول دیگران را بفروشید چجوری باید این کار رو انجام بدهیم ودرامد ان چقدر است لطفا جواب منو بدین باتشکر

  پاسخ
  • dr.parsa

   سلام یزدان عزیز، شما خیلی راحت می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را داشته باشید. در طی این مسیر ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود.
   شما میتوانید به صورت رایگان از مطالب آموزشی سایت بهره مند شوید.
   لینک دوره رایگان نخبگان وبمستر: https://kalaateh.com/free

   پاسخ
 52. رامین

  خوب بود

  پاسخ
  • احمد

   سلام کارم فروش لوازم اشپزخانه هستش و بصورت سنتی کار میکنم ولی اصلا راضی نیستم هرزگاهی هم از اینستاگرام و الباقی سایت ها مثه دیوار کالا میفروشم ولی حجمشون خیلی کمه .
   میدونم که میشه تو اینترنت فروخت ولی نمیدونم اگه قراره کامل به اینترنت ورود کنم چه چیزی در انتظارمه جدیدا هم با یه کسی اشنا شدم که کارش اموزش کسب و کار اینترنتی هست خیلی مایلم باهاش کار کنم اما میترسم چون اینروزها کلاهبرداری زیاد شده

   پاسخ
 53. محمد محمد پور

  سلام الان آموزش کجاست ؟!
  هیچی نیست که!

  پاسخ
  • bashir ahmad

   سلام اقای کلاته
   در یک فروشگاه انترنتی محصولات مان از قبیل چه چیزهای باشد؟
   یعنی ما کدام محصولات را میتوانیم که در یک فروشگاه انترنتی انلاین بفروشیم و محصولاتش از کجا تهیه کنیم؟

   پاسخ
   • dr.parsa

    سلام، شما هر محصولی را به صورت آنلاین می توانید بفروشید

    پاسخ
   • سادات

    سلام.امروز برنامتونو توی حرف حساب دیدم.من خیلی توی کانالهای انگیزشی وکسب وکار وقت میزارم ولی هنوز نه ایده ای گرفتم نه میدونم چطوری باید کسب وکار اینترنتی راه اندازی کنم.سایت شمارو هم امروز مرتب دارم مطالعه میکنم.لطفا مرا راهنمایی کنیدواز صفر تا صد این کارو میخوام یاد بگیرم .خواهش میکنم کمکم کنید

    پاسخ
    • مهران نوروزخانی

     سلام سادات عزیز
     به شما تبریک میگوییم که بدنبال کسب درآمد هستید و مطالب رو بطور مرتب دنبال میکنید
     پیشنهاد میکنیم برای شروع در دوره پایه نخبگان وبمستر شرکت کنید

     پاسخ
 54. خانم

  با سلام. من میخام بدانم آموزش شما با آقای علی حاجی محمدی همیار وردپرس چه تفاوتهایی دارد؟ دوما تلسط نسبی به وردپرس دارم برایم چه دوره هایی مفید است؟ سوما شهرستانی هستم و برای کار به تهران آمده ایم که اتفاقی با سایت شما برخورد نموده ام ولی هزینه کلاسهایتان برای ما که بیکاریم زیاد است، البته من قصد جسارت به شما را ندارم بابت آموزشهایی که دادید وقت و انژری و هزینه صرف کرده اید اما به عنوان هموطن راهنمایی کنید.
  با تشکر فراوان.
  دوام عزت شما را از خداوند متعال خواهانم.

  پاسخ
  • مهران نوروزخانی

   سلام
   تفاوت با دوره های مشابه در سرفصل ها و جامع بودن دوره است
   به شما پیشنهاد میکنیم از دوره پایه نخبگان وبمستر که رایگان شروع کنید : https://kalaateh.com/free

   پاسخ
 55. عارفه

  ممنونم از این همه توجه و لطفتون

  پاسخ
 56. امیررضا

  سلام محجمد عزیز ممنونم لطف دارید

  پاسخ
 57. امیررضا

  سلام علیرضای عزیز ممنون از نظرات مثبتت دوست خوبم

  پاسخ
 58. عارفه

  سلام احمدرضای عزیز ممنونم از نظرات مثبتت دوست من

  پاسخ
 59. عارفه

  سلام سمانه ی عزیز دوستانی مثل شما هستن که به ما انرژی برای کار کردن میدن ممنونم دوست من

  پاسخ
 60. عارفه

  سلام احمد عزیز در این زمینه ما مقالات بی شماری داریم، میتونید مطالعه کنید و سوالاتتون رو بپرسید

  پاسخ
 61. عارفه

  سلام مریم عزیز حتما به زودی یک مقاله در این زمینه برای شما قرار میدیم

  پاسخ
 62. عارفه

  سلام خدمت شما دوست عزیزم ممنون که وقت گذاشتید و مقاله رو مطالعه کردین ممنونم

  پاسخ
 63. عارفه

  سلام احمد عزیز توی سایت مقالات متنوعی راجع به فریلنسینگ وجود داره میتونید مطالعه کنید من لینک یکیشونو بهتون میدم :چگونه یک فریلنسر شوید؟

  پاسخ
 64. عارفه

  سلام ساناز عزیزم ببینید نکات خیلی زیادی وجود داره که من به چند موردش اشاره میکنم”
  ۱.برای برقراری ارتباط سریع کامنت ها را لایک کنید
  ۲.از کلام ساده استفاده کنید
  ۳.مکالمات خصوصی را به Direct منتقل کنید
  ۴. خود واقیتونو نشون بدید به مخاطب
  ۵. از تجملات بیخود دوری کنید
  ۶. کال تو اکشن ایجاد کنید

  پاسخ
 65. عارفه

  سلام دوست عزیزم برای چه کاری مد نظرتون هست؟

  پاسخ
 66. امیررضا
 67. امیررضا

  سلام دوست عزیزم این بستگی به خودتون داره ولی بهتر هست برای جذب بیشتری مشتری از ارسال رایگان استفاده کنید تا مشتری بیشتر جذب بشه

  پاسخ
 68. عارفه

  سلام هوشنگ عزیزم تا چند روز آینده یک مقاله ی اختصاصی در این زمینه قرار میدیم

  پاسخ
 69. عارفه

  عنوان فریلنسینگ پونیشا
  میتونین از یوتیوب و آپاراتم استفاده کنید و یا حتی از اینستاگرام مخاطبای خیلی زیادی رو جذب کنید

  پاسخ
 70. عارفه

  سلام دوست من مشارکت در فروش میشه گفت از پر درآمد ترین شغل های حال حاضر نه تنها ایران بلکه جهان هست و میشه ازش پول خیلی خوبی درآورد

  پاسخ

ترک بک ها/پینگ بک ها

 1.  نخستین جشنواره برترین صفحات اینستاگرام ایران برگزار شد – خبراین - […] اندازی کسب و کار اینترنتی و دوره رایگان آموزش ۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینترنت ) به صنعت…
 2. شما هم باید یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید – دورنگر | اخبار علمی و فرهنگی - […] کسب درآمد اینترنتی، پس از پیدا کردن ایده مناسب خود، آن ایده را با راه […]
 3. از قرن عقب نمانید – قرن 13 انقلاب صنعتی – قرن 14 انقلاب تکنولوژی – دورنگر | اخبار علمی و فرهنگی - […] پیدایش اینترنت بازاریابی برای  کسب درآمد اینترنتی  بسیار راحت تر و با هزینه های کمتر ممکن شد. بازاریابی در…

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *