۶ راه کسب درآمد آنلاین بی نظیر برای معماران

 

امیررضا

انتشار در: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

به عنوان یک معمار ، تا به حال فکر کرده اید که آیا می توانید آنلاین درآمد کسب کنید؟ شاید شما تازه فارغ التحصیل یک دانشگاه باشید و به دنبال این هستید که قبل از ورود به دنیای بزرگ  کسب و کار، تجربه ای کسب کنید؟

نگران نباشید ، ما در این راهنما به شما کمک میکنیم که کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید. راهنمای ما شما را قادر می سازد با مهارت های خود درآمدی پایدار کسب کنید.

در این دوره، آزادکاری یا به اصطلاح فریلنسینگ بهترین گزینه برای افرادی است که با نبود کار و یا کمبود پول دست و پنجه نرم می کنند. اکنون همه کارها بصورت آنلاین انجام می شود.

این شامل مشاغل آزاد معمار نیز می شود. ایا برای شما کار به صورت آنلاین جذاب است؟ اینکه این کارها چه یک کار یکباره و به صورت پروژه باشد یا یک مجموعه مداوم از پروژه ها ؛ این راهنما به شما کمک می کند تا دری به سمت دنیایی از فرصت های مالی آزاد را به روی خود باز کنید.

اول از همه اگر میخواهید بدانید چگونه تبدیل به یک فریلنسر شوید میتوانید این مقاله آکادمی کلاته را مرور کنید:

لیست ۶ مکان برای معماران فریلنسر یا آزادکار:

در اینجا چند وب سایت وجود دارد که هزینه مهارت های معمار ها شاغل در خود را بصورت آنلاین پرداخت می کنند. اینها شامل برنامه ریزی ، طراحی یا فروش پروژه های شما و ارائه کمک های حرفه ای به مشتریان است.

۱.Houzz

کسب درآمد از سایت houzz برای معماران فریلنسر

[۱] کسب درآمد از سایت houzz برای معماران فریلنسر

Houzz یک وب سایت برای معماران ، نوسازی خانه ، طراحی خانه و به طور کلی ارتباط متخصصان طراحی منزل با صاحبان آن خانه ها است. این پلتفرم به متخصصان این امکان را می دهد تا مهارت های خود و کار خود را با ساختن پروفایل به صورت آنلاین نشان دهند.

این امر به صاحبان خانه کمک می کند تا به سبد خرید شما نگاه کنند ، کار خود را بررسی کنند و شما را استخدام کنند.

این سکو یک راه عالی برای معماران است و به پیدا کردن مشتری به شما کمک می کند.

چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

به سادگی فقط لازم است که یک حساب کاربری همراه با مشخصات و مهارت های خود را در وب سایت خود ایجاد کنید. پس از ورود به سیستم ، پروفایل خود را بصورت آنلاین با مخاطبین ، بایو و تجربه و کارهای قبلی خود تکمیل و زیبا تر کنید. همچنین می توانید نرخ کار به اضای ساعت دلخواه خود را اضافه کنید. پس از تکمیل پروفایل شما  ، Houzz شما را با توجه به موقعیت مکانی خود فهرست بندی می کند.

۲.Shapeways

کسب درآمد از سایت shapeways برای معماران فریلنسر

[۲] کسب درآمد از سایت shapeways برای معماران فریلنسر

Shapeways یک بازار منحصر به فرد برای چاپ سه بعدی است ، جایی که شما میتوانید طرح های خود را بصورت آنلاین بفروشید. به عنوان یک طراح شما می توانید بدون نگرانی از مشکلاتی اعم از ساخت و حمل و نقل ، به فروش چندین طرح به مشتریان بپردازید. Shapeways همه عوامل دیگر را برای شما کنترل میکند پس لازم نیست نگران چیز دیگری باشید.

این یک روش عالی برای استفاده از مهارت های طراحی صنعتی و کسب درآمد از آن است. چه مدل خانه باشد و چه قطعات کوچک ، شما آنها را طراحی می کنید و شرکت تولید کرده و آنها را به مشتریان خود ارسال می کند. این به شما در صرفه جویی در هزینه های تولید کمک شایانی می کند.

چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

شما با ایجاد فروشگاه و توضیحات آن کار خود را شروع می کنید. پس از اتمام این کار ، آپلود فایل های طراحی سه بعدی خود را شروع کنید ، هزینه محصول را انتخاب کنید و روی ایجاد(create) کلیک کنید. بعد از اینکه که فروشگاه شما بصورت راه اندازی شود، مشتریان محصولات شما را پیدا می کنند و بقیه امور توسط Shapeways اداره می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، صفحه سؤالات متداول آنها را بررسی کنید.

۳.Workana

کسب درآمد از سایت workana برای معماران فریلنسر

[۳] کسب درآمد از سایت workana برای معماران فریلنسر

Workana یک بازارچه فروش برای انواع حرفه های آزاد است. در اینجا می توانید با ایجاد یک پروفایل به صورت آنلاین شغل خود را ارتقاء داده و به افرادی که دنبال فردی با مهارت های شما میگردند پیدایتان کنند.

این پلتفرم به شما این امکان را می دهد که مشتریهای جدیدی پیدا کنید که مایل به استخدام یک معمار مستقل یا حتی یک طراح اتوکد هستند. فقط کافیست که با آنها در ارتباط باشید و تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

با ایجاد پروفایل خود در وب سایت شروع کنید. مشخصات خود را با بیان مهارت و تخصص خود بسازید. و در آخر نرخ خود را تنظیم کنید. شما می توانید کار را در Workana از دو طریق شروع کنید: شما می توانید یا منتظر بمانید تا مشتری از طریق پروفایل خود با شما تماس بگیرد و شما را استخدام کند ، یا می توانید پروژه های ارسال شده توسط مشتری ها را جستجو کنید و درخواست کار دهید.

در هر صورت ، نحوه انجام کار به دست خود شماست.

۶ راه کسب درآمد رایگان از اینترنت و بدون هیچ گونه سرمایه گذاری

۹۹Designs

کسب درآمد از سایت 99designs برای معماران فریلنسر

[۴] کسب درآمد از سایت ۹۹designs برای معماران فریلنسر

۹۹Designs یک بازار آنلاین برای طراحان است. این پلتفرم طراحان گرافیک حرفه ای را به مشتری هایشان در سراسر جهان متصل می کند. این بستر همچنین امکاناتی را برای معماران فراهم می کند.

در بازار همیشه تعداد زیادی از مشتری های وجود دارد که به دنبال طراحانی با مهارت های اتوکد هستند. گرچه چنین پروژه هایی کمتر منتشر می شوند ، اما این چنین فرصت ها هنوز وجود دارند.

با استفاده از طیف وسیعی از دسته ها ، می توانید تجارت طراحی خود را از اینجا شروع کنید.

چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

برای شروع کار ، به سادگی یک حساب کاربری در وب سایت ایجاد کنید و به عنوان یک طراح ثبت نام کنید. پس از آن می توانید با شرکت در مسابقه ای که بهترین طراحی پذیرفته میشود شروع کنید یا می توانید منتظر تماس مشتری هایتان به شما برای ارائه خدمات شما به آنها بمانید.

برای اطلاعات بیشتر ، صفحه سؤالات متداول آنها را بررسی کنید.

۵.CoContest

کسب درآمد از سایت cocontest برای معماران فریلنسر

[۵] کسب درآمد از سایت cocontest برای معماران فریلنسر

Cocontest یک بستر بزرگ برای معماران است. این وب سایت به مشتریان این امکان را می دهند که برای هر یک از امور نوسازی خانه یا ایده های طراحی برای معماران ، مسابقه ای را ایجاد کنند. در اینجا طراحان می توانند در مسابقات شرکت کنند و برای کار خود جوایز نقدی کسب کنند.

چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

مشتریانی از سراسر جهان نیازهای خود را تحت عنوان پروژه ارائه می دهند و مسابقه ای را در حول محور آن شروع می کنند که هرکسی میتواند به راحتی در آن شرکت کند. پس از دریافت تمام طرح ها از طراحان ، مسابقه تمام میشود و برنده اعلام می شود. سپس جایزه نقدی به برنده اهدا می شود.

۶.Toptal

کسب درآمد از سایت Toptal برای معماران فریلنسر

[۶] کسب درآمد از سایت Toptal برای معماران فریلنسر

Toptal یک پلتفورم آزاد است که استعداد های برتر را با مشاغل برتر مرتبط به نیاز آنها معرفی میکند می کند. این شرکت برترین فریلنسر های و کسانی که استعداد خاص دارند را از سرتاسر جهان استخدام میکند. آنها اطمینان می دهند که قبل از شروع كار با شركتهای برتر ، فریلنسر ها را از طریق یك فرآیند دقیق مورد آزمایش قرار می دهند.

آنچه این پلت فرم را برای معماران ایده آل می کند این است که یکی از حرفه ای ترین وب سایت های آزاد در خارج از کشور است. این شرکت فریلنسرها را به بهترین تجارت ها و بهترین شرکت های دنیا متصل می کند ، بنابراین شما باید بعد از ورود به این شرکت به خود افتخار کنید.

 

چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

برای شروع کار خود با Toptal ، با پر کردن پروفایل خود به وسیله مهارت ها و کارهای خود میتوانید شروع کنید. پس از ارائه مشخصات شما ، این شرکت شما را برای مهارت های ارتباطی و دامنه دانش شما مورد آزمایش قرار میدهد. این فقط آزمایش اولیه است. پس از ورود به شركت ، شركت با پروژه ای را مطابق با مهارت هایتان برای شما پیدا میکند .

برای اطمینان از کیفیت ، در هر پروژه شما مصاحبه و آزمایش می شوید. بنابراین اگر متقاضی کار در این شرکت هستید ، این را در خاطر داشته باشید ، Toptal یک تجارت جدی است که برای پول خوبی که به شما پرداخت میکند انتظارات بالایی نیز دارد.

نتایج پایانی

به غیر از پروژه های آزاد ، راه های دیگری برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد. یکی از آنها ایجاد بلاگ است. چندین سیستم عامل مانند WordPress ، Blogger و غیره وجود دارد که به شما در شروع ساخت وبلاگتان کمک می کند.

برای آشنایی با وب سایت های ساخت وبلاگ و انتخاب یکی از آنها میتوانید به این مقاله ما سری بزنید:

همینطور سایت هایی نظیر پونیشا وجود دارد که میتوانید حرفه آنلاین خود را از آنجا شروع کنید.

بنابراین اکنون که تمام منابع خود را برای ایجاد حرفه آنلاین معماری خود در اختیار دارید ، منتظر چه چیزی هستید؟

امیدوارید این راهنما توانسته باشد مقداری به شما در شفاف سازی راهی که باید بروید کمک کرده باشد.مانند همیشه منتظر و پذیرای نظرات شما در بخش نظرات سایت هستیم.

سایت های کسب درآمد آنلاین برای معماران کدام اند؟

 1. Houzz
 2. Shapeways
 3. Workana
 4. ۹۹Designs
 5. CoContest
 6. Toptal

سایت Houzz چیست؟

Houzz یک وب سایت برای معماران ، نوسازی خانه ، طراحی خانه و به طور کلی ارتباط متخصصان طراحی منزل با صاحبان آن خانه ها است.

سایت Shapeways چیست؟

Shapeways یک بازار منحصر به فرد برای چاپ سه بعدی است ، جایی که شما میتوانید طرح های خود را بصورت آنلاین بفروشید.

سایت ۹۹Designs چیست؟

۹۹Designs یک بازار آنلاین برای طراحان است. این پلتفرم طراحان گرافیک حرفه ای را به مشتری هایشان در سراسر جهان متصل می کند.

سایت Cocontest چیست؟

Cocontest یک بستر بزرگ برای معماران است. این وب سایت به مشتریان این امکان را می دهند که برای هر یک از امور نوسازی خانه یا ایده های طراحی برای معماران ، مسابقه ای را ایجاد کنند.

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۲ دیدگاه ها

 1. سارا

  سلام.مطلبتون رو خوندم.جالب بود .ممنون.فقط یه سوال برام پیش اومده.الان ماکه تو وضع تحریمیمم بعد با این وب سایتهای خارجی چجوری میشه کار کرد .بعد چطور میشه وجه رو دریافت کرد راهی داره؟جز اینکه ی فردی اشنا در اون کشور حساب داشته باشه؟راهکاریهست؟

  پاسخ
  • امیررضا

   سلام دوست عزیز. نه متاسفانه.
   با وجود تحریم هایی که شامل حال ما شده باید حساب آشنا یا فامیلی در خارج از کشور داشته باشید

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *