با نوشتن نقد و بررسی نرم افزار ها درآمد کسب کنید

نقد و بررسی نرم افزار عموما به عنوان یک کسب و کار آنلاین نادیده گرفته می شود. بیشتر افراد علاقه مند به نوشتن نقد و بررسی برای محصولات فیزیکی هستند. با این حال ، یک فرصت کاملاً متفاوت در انتظار…

امیررضا

انتشار در: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود 6 دقیقه زمان می برد
نقد و بررسی نرم افزار عموما به عنوان یک کسب و کار آنلاین نادیده گرفته می شود. بیشتر افراد علاقه مند به نوشتن نقد و بررسی برای محصولات فیزیکی هستند. با این حال ، یک فرصت کاملاً متفاوت در انتظار شماست که می تواند برای نوشتن نقد و بررسی نرم افزار درآمد بدست آورید.

کسانی که دائما با نرم افزارهای مختلف رومیزی و برنامه های تلفن همراه کار می کنند ممکن بیشتر اهمیت این فرصت را درک می کنند. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن تجربه خود در مورد آن برنامه ها با کاربران دیگر ، درآمد کسب کنید.

یک فرصت کاملاً متفاوت در انتظار شماست که می تواند برای نوشتن نقد و بررسی نرم افزار درآمد بدست آورید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک نرم افزار خاص را روی رایانه شخصی / لپ تاپ خود نصب کنید. پس از نصب ، می توانید از ویژگی های آن برنامه استفاده کرده و تست کنید و بازخورد خود را به اشتراک بگذارید.

برخی از کاربران از دریافت ۱۵۰۰ دلار یا بیشتر به خاطر به اشتراک چنین تجربه هایی خبر داده اند. این کار بیشتر از ۳۰ دقیقه وقت شما را نمی گیرد.

 ۴ وب سایت برای کسب درآمد از نقد و بررسی نرم افزار

Capterra

Capterra یک پلتفرم آنلاین بسیار محبوب است که می توانید در مورد نرم افزار مورد علاقه خود اطلاعات کسب کنید و نظرات مفصل را درباره آنها بخوانید. آنها معیارهای بسیار دقیقی برای این نقد و بررسی ها دارند و یک فرایند دقیق برای بررسی نقد های جعلی دارند.

جالب اینجاست که آنها یک برنامه تشویقی دارند که از طریق آن می توانید برای نوشتن نظرات خود درآمد کسب کنید. می توانید درباره هر نرم افزاری که در زندگی خود استفاده کرده اید ، نظر دهید. برنامه هایی مثل Adobe Photoshop یا Office Microsoft یا میتواند هر چیز دیگری باشد. می توانید هر نرم افزاری را که با آن آشنا هستید انتخاب کنید و بازخورد مفصلی را در مورد تجربه خود بنویسید.

کسب در آمد از capterra

[۱]کسب در آمد از capterra

نکته قابل ذکر این است که برنامه تشویقی آنها همیشه باز نیست. شما باید یک حساب کاربری برای ثبت  نقد های خود ایجاد کنید و منتظر چنین فرصتهایی باشید. معمولاً از طریق ایمیل درباره فرصتهای مالی به شما اطلاع داده می شود.

روش پرداخت

Capterra به نقد کننده های خود از طریق کارت های هدیه و پی پال پول پرداخت می کند. البته می توانید آن کارت های هدیه را بازخرید کنید تا در ازای آن پول دریافت کنید. نقد کنندگان معمولاً برای هر بازخورد ۵۰ تا ۱۵۰ دلار درآمد کسب می کنند.

 

۲۰ روش کسب درآمد اینترنتی برای زنان در خانه

 

Gartner

گارتنر یکی از پیشروان ارائه دهنده راه حل در حوضه فناوری اطلاعات و نقد و بررسی است که در آن می توانید راه حل های فناوری اطلاعات مربوط به بسیاری از صنایع را پیدا کنید. شما می توانید راه حل های فناوری اطلاعات را نه تنها براساس فروشندگان مورد علاقه خود ، بلکه نوع و محصولات بازار جستجو کنید. پلتفرم آنها بسیار کاربر پسند است و جستجو و انتخاب راه حل های خاص فناوری اطلاعات برای رفع نیازهای شما بسیار آسان است.

کسب در آمد از Gartner

[۲]کسب در آمد از Gartner

خوشبختانه آنها یک برنامه دیگر نیز دارند که به شما پول می دهد تا در مورد راه حل های حوضه فناوری اطلاعات بنویسید. قبل از نوشتن یک نقد ، همیشه اطمینان حاصل کنید که از نرم افزاری که می خواهید درباره آن بنویسید ،تجربه کافی کسب کرده باشید. آنها یک پروسه انتخاب دقیق برای نقد دارند و فقط استاندارد ترین قطعات منتشر می شوند.

گارتنر یکی از پیشروان ارائه دهنده راه حل در حوضه فناوری اطلاعات و نقد و بررسی است که در آن می توانید راه حل های فناوری اطلاعات مربوط به بسیاری از صنایع را پیدا کنید.

روش پرداخت

برای هر نقدی که می نویسید ، یک کارت هدیه ۱۰ دلاری دریافت می کنید که می تواند به چندین ارز تبدیل شود. محدودیتی برای تعداد نقد هایی که می نویسید وجود ندارد.

G۲Crowd

G2Crowd یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه بررسی نرم افزار است که بررسی های بی طرف و عمیق را در مورد محصولات محبوب فناوری اطلاعات ارائه می دهد. آنها لیست عظیمی از موضوعات نرم افزارها را در اختیار شما قرار می دهند تا موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید. موضوعات اصلی شامل تجارت الکترونیکی ، دارایی ، فناوری اطلاعات ، مدیریت پروژه ، منابع انسانی ، بازاریابی و غیره است. آن ها بیش از ۷۵۰،۰۰۰ نقد تأیید شده توسط کاربران در مورد هزاران محصول نرم افزاری دارند.

موضوعات اصلی G۲Crowd شامل تجارت الکترونیکی ، دارایی ، فناوری اطلاعات ، مدیریت پروژه ، منابع انسانی ، بازاریابی و غیره است
کسب در آمد از G2Crowd

[۳]کسب در آمد از G2Crowd

آنها فرصتی عالی برای درآمدزایی در ضمینه نوشتن نظرات صادقانه و دقیق به کاربران خود ارائه می دهند.

روش پرداخت

برای هر نقد و بررسی ، یک کارت هدیه ۱۰ دلاری آمازون یا کارت ۵ دلاری Starbucks به دست می آورید. برای دریافت دستمزد خود می توانید هر یک از این دو گزینه را انتخاب کنید. اگر می خواهید پول نقد داشته باشید ، می توانید به راحتی آن کارت های هدیه را از طریق پی پال به پول نقد تبدیل کنید.

۱۰۰ ایده ناب کسب و کار خانگی که می توان از آنها در منزل کسب درآمد کرد

 

ApperWall

Apperwall یک برنامه کسب درآمد است که به شما برای نقد وبررسی برنامه های Android و iOS پرداخت می کند. کسب درآمد می تواند بسیار ساده باشد. به معنای واقعی کلمه بیشتر از ۵ تا ۱۰ دقیقه از شما وقت نمی گیرد تا نظر خود را ارائه دهید.

پس از ثبت نام در وب سایت ، در ایمیل خود پیشنهاد هایی را درباره آخرین فرصت های کسب درآمد دریافت خواهید کرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را بر روی تلفن خود نصب کنید ، آن را تست کنید و یک نقد مختصر درباره تجربه خود با برنامه ارائه دهید. واقعاً خیلی ساده است.

Apperwall یک برنامه کسب درآمد است که به شما برای نقد وبررسی برنامه های Android و iOS پرداخت می کند.
کسب در آمد از ApperWall

[۴]کسب در آمد از ApperWall

روش پرداخت

برای هر نقد ۱ دلار درآمد کسب خواهید کرد. یعنی اگر هر روز ۱ برنامه را نقد کنید ، تا پایان ماه ۳۰ دلار درآمد کسب خواهید کرد. این مقدار زیادی نیست اما مطمئنا میتواند به شما  کمک کند.

این شرکت حتی یک برنامه ارجاع دهنده دارد که به شما امکان می دهد ۱۰٪ از درآمد دوستانی را که به این برنامه دعوت کرده اید را بدست آورید.

Apperwall در حال حاضر از طریق پی پال پول کاربران را پرداخت می کند.

چگونه با نوشتن نقد و بررسی نرم افزار ها درآمد کسب کنیم؟

کسانی که دائما با نرم افزارهای مختلف رومیزی و برنامه های تلفن همراه کار می کنند ممکن است بیشتر اهمیت این فرصت را درک کنند. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن تجربه خود در مورد آن برنامه ها با کاربران دیگر ، درآمد کسب کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک نرم افزار خاص را روی رایانه شخصی / لپ تاپ خود نصب کنید. پس از نصب ، می توانید از ویژگی های آن برنامه استفاده کرده و تست کنید و بازخورد خود را به اشتراک بگذارید.

Capterra چیست؟

Capterra یک پلتفرم آنلاین بسیار محبوب است که می توانید در مورد نرم افزار مورد علاقه خود اطلاعات کسب کنید و نظرات مفصل را درباره آنها بخوانید. آنها معیارهای بسیار دقیقی برای این نقد و بررسی ها دارند و یک فرایند دقیق برای بررسی نقد های جعلی دارند.

ApperWall چیست؟

Apperwall یک برنامه کسب درآمد است که به شما برای نقد وبررسی برنامه های Android و iOS پرداخت می کند. کسب درآمد میتواند بسیار ساده باشد. به معنای واقعی کلمه بیشتر از ۵ تا ۱۰ دقیقه از شما وقت نمیگیرد تا نظر خود را ارائه دهید.

G2Crowd چیست؟

G2Crowd یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه بررسی نرم افزار است که بررسی های بی طرف و عمیق را در مورد محصولات محبوب فناوری اطلاعات ارائه می دهد. آنها لیست عظیمی از موضوعات نرم افزارها را در اختیار شما قرار میدهند تا موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

Gartner چیست؟

گارتنر یکی از پیشروان ارائه دهنده راه حل در حوضه فناوری اطلاعات و نقد و بررسی است که در آن می توانید راه حل های فناوری اطلاعات مربوط به بسیاری از صنایع را پیدا کنید.

 

 

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *