معرفی کتاب ده ایکس ۱۰x گرنت کاردون به همراه نسخه PDF

امروزه افراد زیادی در اینترنت وجود دارند که به شما وعده راه حل  و روش هایی را میدهند که میتوانید با انجام آنها یکروزه زندگی خود را متحول و دگرگون کرده و پولدار شوید. بگذارید خیال شما را راحت کنم…

امیررضا

انتشار در: ۸ خرداد ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

همه ما وقتی که به وسیله مشکلات و فشار های زندگی خود چه اقتصادی و چه اجتماعی و روانی محاصره و گرفتار شده ایم آرزو میکنیم که ای کاش کلید جادویی وجود داشت که میتوانستید با فشردن آن از تمام مشکلات خود راحت شویم ولی همیشه بعد از مدتی از پس این افکار بیرون میاییم و دوباره غرق مشکلات خود میشویم.

اما اگر من شما بگویم که چنین کلیدی وجودی دارد چه عکس العملی نشان میدهید؟ حرف من را باور میکنید؟ ما در اینجا کتابی را به شما معرفی میکنیم که به شما نشان خواهد داد که چگونه این کلید را که در اصل درون خوده شما مخفی شده است پیدا کنید و در های خوشبختی و همینطور ثروت را با فشردنش به سمت خود باز کنید.

کتاب ده ایکس 10x گرنت کاردون

کتاب ده ایکس ۱۰x گرنت کاردون [۱]

کتاب ده ایکس ۱۰x اثر گرنت کاردون

امروزه افراد زیادی در اینترنت وجود دارند که به شما وعده راه حل  و روش هایی را میدهند که میتوانید با انجام آنها یکروزه زندگی خود را متحول و دگرگون کرده و پولدار شوید. بگذارید خیال شما را راحت کنم در این کتاب خبری از این وعده های پوچ نیست!

این کتاب نه تنها به شما راه حلی یکشبه و سریع برای کسب درآمد ارائه نخواهد داد بلکه برعکس به شما کمک خواهد کرد که با قدرت به سمت تغییر های مختلف چه تغییرات عمده چه کوچک قدم بردارید و بتوانید یک به یک و با سرعتی باور نکردی به حل مشکلات خود بپردازید.

کتاب ده ایکس ۱۰x یکی از معروف ترین کتاب ها در زمینه تجارت و همینطور خودسازی است که تا این تاریخ با میلیون ها فروش و چاپ چندین نسخه از آن که خود سندی بر کارایی و مفید بودن این کتاب است توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از مهم ترین کتاب های حوضه ی تجارت تصویب کند.

این کتاب به دست گرنت کادون که خود یک میلیونر و کارآفرین آمریکایی است که از هیچ و وقتی که غرق در اعتیاد و بدهی بود تصمیم به تغییر گرفت.

برای مطالعه زندگی نامه گرنت کادون میتوانید با استفاده از لینک زیر به صفحه مرتبط به آن هدایت شوید:

دانلود کتاب ۱۰x اثر گرنت کاردون

برای دانلود این کتاب فقط کافیست از لینک زیر استفاده کنید:

کتاب ۱۰x به زبان انگلیسی

معرفی کتاب ۱۰x

برای آشنایی با کتاب ده ایکس ۱۰x ( ده برابر) و ایجاد تغییراتی عمده در زندگی خود فقط کافیست در ادامه این راهنما ما را همراهی کنید :

مفهوم کلی این کتاب ساده است ،این کتاب به شما یاد میدهد که ۱۰ برابر کار کنید. به این معنی که شما باید تمام اهداف خود را در پیش بگیرید و آنها را ده برابر کنید. اگر می خواهید سالانه ۱۰۰۰۰۰ میلیون تومان درآمد کسب کنید ، کتاب به شما می گوید که باید این هدف را فراموش کنید و هدف باید این باشد که به جای آن یک میلیارد تومان در سال درآمد کسب کنید.

هدف این کتاب این است که اگر میخواهید سخت کار کنید و تمام انرژی خود را بگذارید تا به اهداف خود برسید پس چرا هدفی بزرگتر را آرزو نکنید؟ چرا برای هدفی بزرگ تر تلاش نکنید؟

برای عادلانه بودن ، او همچنین می گوید شما باید برای کار ۱۰ برابر سخت تر از آنچه که در حال حاضر میکنید و یا قصد دارید بکنید باید حتما برنامه ریزی کنید.

این کتاب به شما به هیچ عنوان راهی ساده برای رسیدن به آرزو هایتان ارائه نخواد داد و همین ویژگی این کتاب است که باعث میشود راه حل ها و روش هایش قابل اطمینان و کارا باشد.

کتاب 10x

[۲] کتاب ۱۰x

پایان

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله راه رسیدن به آروز های شما و موفقت را برایتان روشن تر کرده باشیم و امیدواریم باز هم بتوانیم در آینده میزبان شما باشیم . ممنون که ما را همراهی کردید.ما مانند همیشه در بخش نظرات سایت پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *