زندگینامه دیوید دروموند David Drummond رئیس سابق کمپانی آلفابت

دیوید دروموند یک مدیر و وکیل تجاری آمریکایی است. او به عنوان معاون ارشد توسعه شرکت و مدیر ارشد حقوقی شرکت Alphabet کارکرد.

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۲ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

 دیوید دروموند یک مدیر و وکیل تجاری آمریکایی است. او به عنوان معاون ارشد توسعه شرکت و مدیر ارشد حقوقی شرکت Alphabet و قبلاً برای شرکت تابع آن، Google کارکرد.

دیوید دروموند David Drummond رئیس سابق کمپانی آلفابت

دیوید دروموند David Drummond رئیس سابق کمپانی آلفابت

فکت ها

تولد: ۶ مارچ ۱۹۶۳

سن: ۵۷ ساله

محل تولد: کالیفرنیا، ایالات متحده

ملیت: آمریکایی

نام کامل: دیوید کارل دروموند

شناخته شده بعنوان: نایب ریس گوگل

خانواده

برادر: ری دروموند

اوایل زندگی

دیوید دروموند در ۶ مارچ ۱۹۶۳ در کالیفرنیا متولد شد. وی لیسانس خود را در رشته تاریخ از دانشگاه سانتا کلارا و مدرک کارشناسی خود را از دانشکده حقوق استنفورد دریافت کرد.

مسیر شغلی دیوید دروموند

دروموند برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ به عنوان شریک گروه معاملات شرکت های بزرگ در Wilson Sonsini Goodrich و Rosati، یکی از برجسته ترین شرکت های حقوقی نمایندگی تجارت فناوری، به Google معرفی شد.

وی در دوران تصدی خود درWilson Sonsini، با طیف گسترده ای از شرکت های مرتبط با تکنولوژی کار کرد و به آنها در مورد تمام جنبه های فعالیت های تجاری و مالی آنها مشاوره داد و به آنها کمک کرد تا معاملات پیچیده ای مانند ادغام، خریداری و عرضه های اولیه را مدیریت کنند.

دقیقاً قبل از پیوستن به گوگل، دروموند به عنوان معاون اجرایی مالی و مدیر مالی SmartForce کار می کرد، جایی که او در تبدیل این شرکت تجارت عمومی به بزرگترین شرکت آموزش الکترونیکی جهان کمک کرد.

دیوید دروموند David Drummond

دیوید دروموند David Drummond

پیوستن به گوگل

او در سال ۲۰۰۲ به گوگل پیوست. وی به عنوان معاون ارشد توسعه شرکت و مدیر ارشد حقوقی Google فعالیت می کرد. در این سمت خود، دروموند با تیم مدیریتی برای ارزیابی و هدایت فرصت های جدید استراتژیک تجاری، از جمله اتحاد های استراتژیک و ادغام ها و خریداری ها همکاری کرد، مانند قانون حذف اطلاعات شخصی و تصمیم گوگل برای خروج از چین در سال ۲۰۱۰.

دروموند به عنوان اولین مشاور خارجی گوگل خدمت می کرد و با لری پیج و سرگی برین همکاری می کرد تا شرکت را ادغام کرده و مراحل اولیه مالی آن را تأمین کند.

زندگینامه دیو گلدبرگ Dave Goldberg یکی از مشهورترین کارآفرینان سیلیکون ولی

شرکت Alphabet

او همچنین معاون توسعه شرکت بود، سمتی که به شرکت Alphabet در سال ۲۰۱۵ مننتقل شد و به او نظارت مستقیم بر دو وسیله سرمایه گذاری Alphabet ، یعنی GV و Capital G، و همچنین امور حقوقی مربوط به ساختار شرکت و وظایف منشیگری شرکت داده شد.

در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰ ، دروموند اعلام کرد که از Alphabet بازنشسته می شود و این شرکت را ترک می کند. در طی اعلام این خبر، دروموند بیش از ۲۰۰ میلیون از سهام Alphabet خود را فروخت.

 

منابع:

https://www.cnbc.com/2019/09/03/google-legal-chief-david-drummond-marries-employee.html

https://www.forbes.com/sites/jilliandonfro/2020/01/10/alphabet-chief-legal-officer-david-drummond-leaves-company/?sh=7978b0d86008

https://www.blackentrepreneurprofile.com/people/person/david-c-drummond

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *