گوگل در حال آزمایش پروسه ی تبدیل محتوای استاتیک وبسایت ها به محتوای ویدیویی

گوگل در حال آزمایش فرآیند جدیدی است که به شما امکان می دهد از محتوای ثابت وب سایت محتوای ویدیویی ایجاد کنید. ادامه ی اخبار را اینجا مشاهده کنید

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۲ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

گوگل در حال آزمایش فرآیند جدیدی است که به شما امکان می دهد از محتوای ثابت وب سایت محتوای ویدیویی ایجاد کنید و حرکت برندها را به سمت محتوای ویدیویی آسان تر کند.

فرایند URL2Video گوگل قادر است دارایی های صفحۀ وب شما را به طور خودکار تجزیه و تحلیل کند، سپس آنها را به صورت یک نمایش متحرک مرتب کند.

گوگل در این باره توضیح داده است:

“فرض کنید کاربر یک URL را به یک صفحه وب ارائه می دهد که نشان دهنده‌ی تجارت وی است. خط ارتباطی URL2Video به طور خودکار، بر اساس مجموعه ای از اکتشافات ابتدایی حاصل از یک مطالعه تحقیقاتی با طراحانی که با طراحی وب و ایجاد تبلیغات ویدیویی آشنایی داشتند، محتوای اصلی را از صفحه انتخاب می کند و محتوای موقت و بصری هر دارایی را تعیین می کند.”

این تحقیقات، دیدگاهی برای محققان گوگل در مورد سبک ها و رویکردهای معمول ویرایش ویدئو فراهم کرده که فرایند ایجاد URL2Video را ممکن ساخته است.

“با استفاده از این اطلاعات، خط ارتباطی URL2Video یک صفحۀ وب و محتوای آن را تجزیه و تحلیل می کند و متن ها یا تصاویر برجستۀ بصری را با حفظ سبک های طراحی آنها، که با توجه به مشخصات ویدیویی ارائه شده توسط کاربر تنظیم می شود، انتخاب می کند.”

همانطور که اشاره شد، این تغییر در تجارت ها برای رفتن آنها به سمت محتوای ویدئویی بسیار آسانتر خواهد بود؛ و همانطور که هر پلتفرم رسانه های اجتماعی می گوید، محتوای ویدئویی بهترین نوع محتوای آنلاین است.

  • ویدئو بهترین نوع محتوا در فیس بوک است
  • توییت های دارای ویدیو ۱۰ برابر بیشتر از توییت های بدون ویدیو تعامل دریافت می کنند؛ و توییت های تبلیغاتی دارای ویدیو بیش از ۵۰٪ در هزینه هر تعامل صرفه جویی می کنند
  • کاربران لینکدین ۲۰ برابر بیشتر از سایر انواع پست، در این پلتفرم پست های ویدیویی می گذارند
  • کاربران Pinterest پس از مشاهده محتوای ویدئویی یک برند در این پلتفرم، ۲.۶ برابر بیشتر احتمال دارد که خرید کنند

 

 

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *