با ما در ارتباط باشید

لطفا قبل از ارسال پیام در پایین این صفحه سوالات متداول را مرور کنید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید با ما تماس بگیرید.

[gravityform id=”132″ title=”false” description=”false”]

Phone

۰۹۰۳۵۸۳۶۵۶۷
۰۹۰۲۲۶۳۱۰۷۲
۰۹۰۲۲۲۸۸۲۳۷

۰۲۱-۹۱۰۰۷۳۷۷

HQ

تهران، جردن، بلوار گیتی

سوالات متداول

من نسبت به دوره خریداری شده اعتراض دارم

ما همواره پذیرای انتقادات شما بوده و هستیم، در صورتی که نارضایتی ای از هریک از بخش ها وجود داشته باشد همکاران ما حتما با شما تماس می گیرند، لذا  در صورت شکایت از هریک از بخش ها اینجا را کلیک کنید.

چطور می توانم ملاقات حضوری داشته باشم؟

امکان ملاقات حضوری صرفا در سمینار هایی وجود دارد که شما به آن دعوت شده اید و یا ثبت نام کرده اید، احمد کلاته هیچ گونه ملاقات حضوری درون شرکت ندارد و اساسا چنین مساله ای با هیچ شخص حقیقی و حقوی صورت نمی پذیرد، همکاران شرکت نیز بصورت تلفنی و مجازی با شما در ارتباط خواهند بود.

در مورد دوره سوالاتی دارم چطور مطرح کنم؟
برای مطرح کردن سوالات عمومی خود در مورد دوره های خریداری شده  اینجا کلیک کنید، در صورتی که دوره ای نخریده اید برای دریافت مشاوره کلیک کنید و نام و شماره خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
چگونه دوره ها را با تخفیف تهیه کنم؟

کمپین های تخفیف ویژه معمولا ماهی یک بار برگزار می شود اما  در صورت نیاز در زمان های خارج از کمپین می توانید از اینجا درخواست دریافت تخفیف بدهید تا همکاران ما مورد شما را بررسی کرده و با شما تماس بگیرند.

چطور می توانم از پشتیبانی دوره استفاده کنم؟

برخی دوره ها دارای پشتیبانی نیستند لذا لزوما پشتیبانی صورت نمی پذیرد، اما برای دوره هایی که شامل پشتیبانی هستند، شما می توانید در قسمت پنل کاربری خود در اینجا درخواست پشتیبانی ثبت کنید.

رمز ورود را گم کرده ام

شما برای ورود نیاز به رمز ندارید، تنها شماره ای که با آن دوره را خریده اید کافی است، در صورتی که شماره خود را گم کرده اید حتما اسکرین شات پرداخت خود را به همکاران ما در چت سایت در اینجا  تحویل دهید، در صورتی که از پرداخت خود مستنداتی ندارید حتما آن را تهیه کنید چرا که امکان فعال سازی شماره تلفن جدید وجود ندارد.

دوره ها برای من باز نمی شود

در صورتی که با شماره موبایل خود وارد شوید دوره شما باز می شود، جهت ورود به دوره خود در اینجا کلیک کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تنها صفحه رسمی احمد کلاته در اینستاگرام صفحه زیر است

صفحات دیگر ما در اینستاگرام:

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۸
پشتیبانی همه روزه ۹ تا ۲۰
پشتیبانی در کمپینها ۹ تا ۲۴

صفحات دیگر ما در اینستاگرام:

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۸
پشتیبانی همه روزه ۹ تا ۲۰
پشتیبانی در کمپینها ۹ تا ۲۴