فصل اول کتاب اثر مرکب : ” اثر مرکب در عمل “

فصل اول کتاب به ما می آموزد که فرقی نمیکند شما چه استعدادی دارید ، اگر برای رسیدن به موفقیت استمرار و صبر را در پیش بگیرید قطعا پیروز خواهید شد.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

عنوان پادکست : فصل اول کتاب اثر مرکب : اثر مرکب در عمل

توسط عارفه عسکری

فصل اول کتاب ” اثر مرکب ” مربوط به اثر مرکب در عمل است.آیا درباره ی کسی که آهسته و پیوسته می دود و مسابقه را می برد چیزی می دانید؟ آیا تاکنون داستان لاک پشت و خرگوش را شنیده اید؟

این فصل از کتاب به ما می آموزد که فرقی نمیکند شما چه استعدادی دارید یا چه امکاناتی در دست دارید، اگر برای رسیدن به موفقیت استمرار و صبر را در پیش بگیرید قطعا پیروز خواهید شد.اهمیتی ندارد چقدر باهوش هستید یا نیستید، باید کمبود تجربه، مهارت ، هوش یا توانایی ذاتی را با سخت کار کردن جبران کنید.

اثر مرکب منشا به دست آوردن پاداش های بزرگ از مجموعه ای از انتخاب های کوچک و هوشمندانه است.جالب ترین نکته درباره ی این فرایند این است که با وجود بزرگی نتایج، گام ها در لحظه بزرگ به نظر نمی آیند.چه از این راهبرد برای بهبود سلامت ، روابط، اوضاع مالی یا موارد دیگر استفاده کنید ، تغییرات حاصل از آن بسیار نامحسوس و تقریبا جزئی اند.این تغییرات کوچک نتایج کوچک یا غیر فوری در پی دارند:

انتخاب های کوچک و هوشمندانه + ثبات + زمان = تفاوت بنیادی

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه