فصل سوم کتاب اثر مرکب : ” عادت ها “

فصل سوم کتاب اثر مرکب درباره ی عادت ها است.از ارسطو نقل شده که: ما همان چیزی هستیم که به طور مکرر انجام میدهیم. در این کارگاه همراه ما باشید.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

عنوان پادکست : فصل سوم کتاب اثر مرکب : عادت ها

توسط عارفه عسکری

فصل سوم کتاب اثر مرکب درباره ی عادت ها است.از ارسطو نقل شده که: ما همان چیزی هستیم که به طور مکرر انجام میدهیم.داستانی درباره ی مردی نقل شده که سوار بر اسب سریع می تاخت ، به نظر می رسید به جای بسایر مهمی می رود.مردی که تنها  کنار جاده ایستاده بود فریاد زد: “کجا می روی؟”  اسب سوار گفت: نمی دانم از اسب بپرس!!

این داستان زندگی اغلب مردم است. آن ها بدون توجه به مقصد ، سوار بر اسب عادت هایشان میتازند. وقتش شده افسار را در دست بگیرید و زندگی تان را در راستای موقعیتی پیش ببرید که واقعا می خواهید به آن برسید.

اگر تاکنون زندگی تان را در حالت پرواز خودکار قرار داده  و به عادت هایتان اجازه داده اید بر شما مسلط شوند ، از شما می خوهم دلیل آن را درک کنید و همچنین از شما می خواهم خودتان را از بند آن ها نجات دهید. به هر حال تو تنها نیستی. پژوهش های روانشناختی نشان میدهد که ۹۵ درصد از هر آنچه احساس میکنیم، فکر میکنیم ، انجام میدهیم و به دست میاوریم ، نتیجه ی عادتی اکتسابی است.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *