زندگی نامه

تمام مقاله های زندگی نامه

کیودی پای کیست و چقدر از یوتیوب درآمد دارد؟

کیودی پای (کیان ) فعالیت خود را در یوتیوب از حدود ۶ سال قبل و با ایده ویدیو های گیم و الهام گرفتن از شخص پیو دی پای (PewDiePie) آغاز کرد.
همراه ما باشید

زندگینامه جو بایدن Joe Biden، از نامزد های ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا

جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده است. وی همچنین از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶، به عنوان معاون رئیس جمهور باراک اوباما خدمت می کرد.

زندگینامه سفرا کتز Safra Catz مدیرعامل شرکت اوراکل

سفرا کتز یک بانکدار و مدیر فناوری میلیاردر آمریکایی و مدیرعامل شرکت اوراکل است. این مقاله را مطالعه کنید تا از مسیر شغلی، دستاوردها و … مطلع شوید.

زندگینامه دونالد ترامپ Donald Trump، از نامزدین ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا

دونالد ترامپ چهل و پنجمین و در حال حاضر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است. وی قبل از ورود به سیاست، یک تاجر و شخصیت تلویزیونی بود.

زندگینامه دیوید دروموند David Drummond رئیس سابق کمپانی آلفابت

دیوید دروموند یک مدیر و وکیل تجاری آمریکایی است. او به عنوان معاون ارشد توسعه شرکت و مدیر ارشد حقوقی شرکت Alphabet کارکرد.

زندگینامه دیو گلدبرگ Dave Goldberg یکی از مشهورترین کارآفرینان سیلیکون ولی

دیو گلدبرگ یک مشاور مدیریت و کارآفرین آمریکایی بود. او از برجسته ترین افراد در اوایل انقلاب dotcom و شخصیت برجسته‌ای در سیلیکون بود.

زندگینامه مگ ویتمن Meg Whitman : اولین زن میلیارد دنیای اینترنت

مگ ویتمن یک مدیر تجاری، نامزد سیاسی سابق و خیرخواه آمریکایی است. برای اطلاع از اوایل زندگی، مسیر شغلی و کار های بشردوستانه‌، این زندگی نامه را مطالعه کنید.

زندگینامه دیوید فیلو David Filo : از بنیانگذاران یاهو به همراه جری یانگ

دیوید فیلو یک برنامه نویس و تاجر آمریکایی است. او یکی از بنیانگذاران یاهو می باشد. برای اطلاع از زندگی شخصی و مسیر شغلی وی این زندگی نامه را مطالعه کنید.

زندگینامه جری یانگ Jerry Yang : مدیر اجرایی تایوانی سابق یاهو

جری یانگ یک  Jerry Yang برنامه نویس کامپیوتری، کارآفرین اینترنتی و سرمایه گذار تایوانی-آمریکایی است. وی بنیانگذار و مدیر عامل سابق شرکت یاهو بوده است.

زندگینامه دایان گرین Diane Greene : مدیرعامل چندین ساله ی شرکت VMware

دایان گرین یک کارآفرین و رئیس اجرایی فناوری آمریکایی است.او کار خود را بعنوان یک مهندس نیروی دریایی آغاز کرد. پیشنهاد میکنیم در ادامه با ما همراه باشید