زندگینامه گابریل وینبرگ :Gabriel Weinberg مدیرعامل شرکت DuckDuckGO

همراهان کلاته در این مقاله قصد داریم شما را با گابریل وینبرگ مدیر عامل شرکت چندمیلیارد دلاری DuckDuckGO آشنا کنیم .در ادامه این مقاله با ما همراه باشید

امیررضا

انتشار در: ۲۶ مهر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

همراهان همیشگی کلاته در این مقاله قصد داریم شما را با گابریل وینبرگ مدیر عامل شرکت چندمیلیارد دلاری DuckDuckGO آشنا کنیم .برای آگاهی از زندگی شخصی، تحصیلات ، ارزش خالص او با ما همراه باشید.

گابریل وینبرگ نویسنده و مدیر عامل سازمان امنیت وب چند میلیارد دلاری ، DuckDuckGo است. او تولیدات مختلف را به صورت متوسط اضافه کرد و یکی از خالقان مشترک حوضه امنیت وب است.

گابریل وینبرگ

گابریل وینبرگ

فکت ها

تولد ۱ ژانویه ۱۹۷۹
شغل کارآفرین فناوری – نویسنده
علت شهرت تأسیس و رهبری DuckDuckGo
تحصیلات موسسه تکنولوژی ماساچوست
ارزش خالص ۲.۳ میلیارد دلار
محل تولد کالیفرنیا ، ایالات متحده
همسر خانم وینبرگ
سرگرمی ها فیلم ، مسافرت ، مطالعه کردن

 

لحظه های قابل توجه زندگی گابریل وینبرگ

 

۱۹۷۹ او ۱ ژانویه ۱۹۷۹ در کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا متولد شد
۲۰۰۸ او DuckDuckGo را تأسیس کرد.
۲۰۱۴ او در سراسر جهان شناخته شد.
۲۰۱۷ با سازمان های زیادی کار کرد.
۲۰۱۸ DuckDuckGo او سومین موتور جستجو شد.

 

اوایل زندگی

گابریل وینبرگ در اول ژانویه سال ۱۹۷۹ در کالیفرنیا ، ایالات متحده متولد شد. پدرش یک تاجر و مادرش یک خانه دار است. وی تحصیلات خود را در زادگاه خود به پایان رساند و از مؤسسه فناوری ماساچوست فارغ التحصیل شده است.

زندگی شخصی گابریل وینبرگ

گابریل وینبرگ متاهل و دارای فرزندان است.

حرفه ی گابریل وینبرگ

از سال ۲۰۰۸ ، او مدیر عامل و بنیانگذار DuckDuckGo شد. DuckDuckGo ، سازمان حفاظت از اینترنت است که به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه مبادله ای مسئولیت داده های خود را در وب بدون نقص به عهده بگیرید. خزنده وب غیر دنبال کننده آنها شماره ۴ در ایالات متحده ، آلمان ، استرالیا و بسیاری از کشورهای مختلف است که بیش از ۹ میلیارد فعالیت خصوصی را در سال ۲۰۱۸ پاسخ می دهد.

DuckDuckGo

شرکت DuckDuckGO

شرکت DuckDuckGO

DuckDuckGo، یک خزنده وب است. آنچه DuckDuckGo را از سایر نمایه های وب جدا می کند،امنیتی است که مشتریان خود را تضمین می کند. DuckDuckGo تضمین می کند که هرگز به مشتری منتقل نمی شود،یا از جستجوگران گذشته برای کمک به نتایج روند زوال یافته استفاده نمی کند.

تاریخچه ی DuckDuckGo

گابریل وینبرگ با وجهی که پس انداز کرده بود،فکر تأسیس سازمان دیگری را شروع کرد.هدف از این کار ساختن ابزاری برای جستجوی وب بود که بتواند در برابر خزنده های وب ، مانند Google و Bing ، با توسعه ، رشد ، مسلط تر ، پیچیده تر و توسعه یافته تر باشد.

وینبرگ فرضیه دیگری نیز داشت که انکار آن دشوار بود. فکر کردن در مورد استارتاپی که با جذب جوانان جوان مشتاق توسعه است ، در نظر او شبیه Google در کار جستجو و کاوش است ، شبیه یک pontoon است که در سفر به عنوان ابزاری برای دور شدن فرستاده می شود.مغز وینبرگ در مورد این فرضیه ثابت شد و او به فکر خود در این باره ادامه داد.

نظریه روش Google برای سودآوری ؛ به دنبال مکانی باید بود که بیشتر موارد توسط تبلیغات ترویج یافته توسط موارد تفریحی تبلیغ می شود و صفحات آن با تبلیغات درهم و برهم باشد. به دنبال سوالاتی باید بود که دنبال می شوند ، وارد سیستم می شوند و سفارشی می شوند. علاوه بر این ، برای آن ، او برای این فرضیه نیاز به ایجاد “انتخابی” داشت.

وینبرگ گفت :”نظریه من در مورد سازمان این بود که چه کاری می توانیم انجام دهیم که سایر ابزارهای جستجوی وب ، از آنجا که بسیار بزرگ هستند ، نمی توانند به طور موثر انجام دهند؟”. “از آنجا که آنچه برای تجارت Google مفید است برای مشتریان Google مورد خوشایند نیست.”

راه اندازی دفتر پنج اتاقه توسط وینبرگ

این سازمان تا سال ۲۰۱۱ در خانه او مستقر بود که وی ۳ میلیون دلار از یونیون اسکوئر ونچرز احتکار کرد. با وجه نقد ، وینبرگ دفتر پنج اتاقه خود را به سبک خانه در دهستان پائولی ، فیلادلفیا افتتاح کرد. فاصله زیادی با Valley Forge و Bravo Pizza ندارد. این ساختار به تدریج “عجیب” به نظر می رسد که یک دفتر با معماری عمارت سنگی به صورت لرزان است. وینبرگ و مهندسین نرم افزارش طبقه دوم را برای کارهایشان در نظر گرفتند و طبقه اول طبقه متخصص را در بردارد.

دفتر راه اندازی کاملاً قابل مشاهده نیست. او محل کارش را بدون هیچ گونه وسایلی که اکثر مشاغل جدید در اختیار دارند ، به صورت عملکردی ساخت. عملکردی بودن به این معنا نیست که استاندارد وجود ندارد.تمام نکات در احداث آن رعایت شد.

وینبرگ به فکر یک فعالیت فهرست وب که DuckDuckGo نامیده می شد بود و پس از تحریک جوانان ، Duck, Duck, Goose  نامیده شد. این سایت برای اولین بار در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۸ به بهره برداری رسید.

وینبرگ هنگام شروع کار بیش از هفت ساعت زمان کاری کامل دارد ،از نمایندگان او چهار نفر از آنها در شهرستان چستر کار می کنند ، با وجود بیش از ۲۰ متخصص، بخش بزرگی از آنها برای اهداف مختلف از سراسر جهان کار می کنند. (بخش بزرگی از نمایندگان وی در شبکه منبع باز سازمان کار می کردند).

DuckDuckGo به عنوان یک خزنده وب در نظر گرفته شده است که Google نمی تواند باشد: یک نمایه وب که مشتری را دنبال نمی کند ، بدون اینکه از مزایای مشتری مطلع شود ، موارد لیست را تولید می کند ، داده های قابل استفاده را غربال نمی کند و با تبلیغات همراه نمی شود. DuckDuckGo مانند اولین گوگل ساخته شده است – یک ابزار جستجوی وب ساده و بی آلایش.

گابریل وینبرگ :Gabriel Weinberg مدیر عامل شرکت DuckDuckGO

گابریل وینبرگ :Gabriel Weinberg مدیر عامل شرکت DuckDuckGO

قبل از DuckDuckGo

قبل از DuckDuckGo ، او سازمانهای دیگر مربوط به اینترنت را تأسیس کرد. دستورالعمل رسمی او از MIT است. ( کارشناسی علم مواد ۰۱-۹۷ ، کارشناسی ارشد برنامه فناوری و سیاست ۰۵-۰۳ )

کارهای دیگر

وی علاوه بر این ، همكار نویسندگان Super Thinking Models است و The Big Book of Mental نمونه کارهایی در سال ۲۰۱۹  است: چگونه هر استارتاپی می تواند به رشد مشتری به صورت انفجاری دست یابد (نمونه کارها پنگوئن ، ۲۰۱۵).

آیا می دانید…

  1. گابریل وینبرگ در سال ۲۰۱ در سراسر جهان شناخته شد.
  2. او یکی از کارآفرینان معروف در آتلانتا است.
  3. اعتراض وی در بسیاری از رسانه های بین المللی دیده می شود.

پایان

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد تا با گابریل وینبرگ آشنا شوید.

زندگینامه لری الیسون Larry Ellison موسس شرکت نرم افزاری عظیم اوراکل

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *