شرکت درقرعه کشی بزرگ ۵۵۰۰ دلاری تنها با نصب کیف پول کونوس!

با نصب کیف پول کونوس میتوان در قرعه کشی بزرگ 5500 دلاری کونوس شرکت کرد، کونوس، ابزاری امن برای نگهداری و محافظت از دارایی‌های با ارزش رمزارز ی می باشد.

عارفه عسکری

انتشار در: ۵ آذر ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

به نقل از سایت سکه نیوز  با نصب کیف پول کونوس میتوان در قرعه کشی بزرگ ۵۵۰۰ دلاری کونوس شرکت کرد، کیف پول کونوس، ابزاری امن برای نگهداری و محافظت از دارایی‌های با ارزش رمزارز ی کاربران می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کمپین کونوس، تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

آشنایی با کونوس، امن‌ترین ابزار نگهداری از دارایی‌های رمزارزی

فناوری بلاکچین و رمزارزها، واسطه ها را از دنیا تبادلات رمزرازی حذف کردند و امکان انتقال بی واسطه پول به سراسر دنیا در زمانی کم، با تعرفه پایین و با امنیتی مثال زدنی را فراهم آورده اند.

حال این سوال مطرح می شود که در دنیایی بدون نهادهای واسط و بانک‌ها، افراد برای افتتاح حساب و ورود به دنیای تبادلات رمزارزی، بایستی به کجا مراجعه کنند. در دنیای بی واسطه چه کس یا نهادی برای ما رمز عبور و شماره حساب تولید می‌کند؟

برای ایجاد حساب در فضای رمزارزی نیازی به مراجعه به جایی نیست و افراد می توانند برای خودشان رمز و شماره حساب تولید کنند، برای این کار نیاز است، ترکیبی ۲۵۶ تایی از صفر و یک ها را کنار هم بچینید، کاری که برای بسیاری از افراد دشوار و غیرامن است. برای این منظور، ابزارهایی به نام کیف پول ایجاد شده اند که این کار را هم ساده و هم امن کرده‌اند.

در حقیقت کیف پول‌ها، برای ما رمز (کلید خصوصی) و شماره حساب (کلید عمومی) به صورت رندوم ساخته و از آن به صورتی امن نگهداری می‌کنند. حال هرچه این ابزارها بیشتر به اینترنت متصل باشند، امکان به سرقت رفتن این اطلاعات بیشتر می‌شود به همین دلیل کیف پول های تحت وب کمترین میزان امنیت را دارند.

یکی از امن‌ترین روش‌های نگهداری از کلید خصوصی، نوشتن آن رشته از اعداد با کارکترها بر روی کاغذ و نگهداری آن در مکانی امن است.

کیف پول کاغذی کونوس، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که ضمن تولید کلید خصوصی و عمومی به صورتی کاملا امن، آن را بر روی کاغذ، چاپ کنید و پس از آن، بنا به تشیص خودتان آن را در جایی امن نگهداری کنید.

کیفی پر از سکه در انتظار شماست

شرکت کونوس برای اولین بار در نظر دارد با راه اندازی یک کمپین مهیج، به خوش شانس ترین کاربر خود هزاران دلار در قالب ۱۰۰۰ سکه کونوس (سکه CCA) جایزه بدهد. برای شرکت دراین مسابقه هیجان انگیز لازم است همین الان دست به کار شوید و ابتدا به صفحات مجازی کونوس در اینستاگرام، لینکدین، توئیتر و سایر شبکه‌های اجتماعی، مراجعه و این صفحات را فالو کنید. روزانه به صورت رندوم یک کاراکتر از کلید خصوصی حسابی حاوی ۱۰۰۰ سکه کونوس در یکی از صفحات اجتماعی کونوس نمایش داده می‌شود. بعد از فالو کردن و مشاهده کاراکترهای کلید خصوصی حسابی حاوی ۱۰۰۰ سکه کونوس، به سایت https://www.counos.io/mobile-wallet  رفته و شروع کنید به ساخت کلید خصوصی‌های مختلف، تا شاید شانس با شما یار باشد و به صورت رندوم کلیدی مطابق با رشته اعلام‌شده در صفحات اجتماعی کونوس تولید کنید.

خوش‌شانس‌ترین کاربری که کلید خصوصی‌اش به صورت رندوم و تصادفی با رشته اعلام شده در صفحات اجتماعی کونوس تطابق داشته باشد، در حدود ۵۵۰۰ دلار آمریکا هدیه داده می‌شود.

آموزش کامل ساخت و نصب کیف پول و همچنین شرکت در قرعه کشی با جرئیات در سایت “سکه نیوز” قرار دارد.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *