اعمال تغییر بزرگ و بحث برانگیز اینستاگرام در برنامه Threads خود / تغییر در برنامه Threads

همراهان همیشگی کلاته در این مقاله قصد داریم شما را از آخرین خبرهای اینستاگرام در مورد برنامه Threads و تغییر در برنامه Threads با خبر سازیم.

امیررضا

انتشار در: 16 اکتبر 2020
خواندن این مطلب حدود 4 دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

همراهان همیشگی کلاته در این مقاله قصد داریم شما را از آخرین خبرهای اینستاگرام در مورد برنامه Threads و تغییر در برنامه Threads با خبر سازیم. با ما همراه باشید.

اینستاگرام برنامه Threads را به روزرسانی کرده است و این یک تغییر بسیار بزرگ است. در حالی که Threads قبلا فقط به شما امکان می داد به دوستان نزدیک خود پیام دهید (یعنی حساب هایی که به لیست “کلوز فرندها” خود در اینستاگرام اضافه کرده اید) ، اکنون می توانید از آن برای پیام دادن به هر کاربر اینستاگرام استفاده کنید.

کاربران Threads کم نیستند – حدود 220،000 نفر از سال گذشته از برنامه Threads Instagram استفاده می کردند. اما این کمتر از ۰.۱ درصد از کاربران فعال ماهانه اینستاگرام است که تعداد آنها بیش از یک میلیارد نفر است. و دشوار نیست که ببینید چرا Threads محبوبیت چندانی ندارد – در اصل همان مواردی را شامل می شود که می توانید از قبل با اینستاگرام انجام دهید و از شما می خواهد این کار را در برنامه دیگری انجام دهید.

برای آشنایی با برنامه Threads شرکت اینستاگرام مقاله زیر را مطالعه کنید.

تغییر در برنامه Threads

تغییر در برنامه Threads

اما چرا پیشنهاد می کنیم تا از Threads استفاده کنید؟

زیرا در محیط آن احساس صمیمیت خواهید کرد. این تنها برنامه پیام رسان است که در آن هیچ چیز ناخواسته ای وجود ندارد ، هیچ بحث کوچک ، هیچ چت گروهی گسترده ای وجود ندارد که بخواهید آنرا بی صدا کنید و یا نادیده بگیرید.

فقط شما و بهترین دوستهایتان هستید. این برنامه کاری را که شما انجام می دهید بر اساس موقعیت و فعالیت تلفن شما استنباط می کند و دوستان نزدیک شما را با وضعیت هایی مانند “در حال حرکت” ، “بیرون از خانه” ، “سیستم خنک کننده” و “باتری کم” به روز می کند. (تعجب نکنید – می توانید این آپشن را خاموش کنید.) و شما می توانید برای هر دوست یک عکس یا فیلم را با کلیک یک دکمه در صفحه اصلی از طریق یک رابط کاربری کاملاً مشابه با Snapchat ، ارسال کنید.

ما می فهمیم که چرا اینستاگرام این تغییر را ایجاد می کند;

قابلیت DM برای هر کاربری باعث می شود Threads به طور گسترده ای برای افرادی که از ویژگی Close Friends استفاده نمی کنند مفید باشد. فیس بوک همچنین اخیراً پیام رسانهای چند پلتفرمی را در اینستاگرام و مسنجر راه اندازی کرده است که برخی از ویژگیهای مسنجر را به DM های اینستاگرام آورده است. اینستاگرام می گوید پیام رسانی میان پلتفرمی برای Threads فعال نخواهد بود ، اما نشان می دهد که این شرکت در تلاش است تا خدمات مختلف خود را ادغام کرده و مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کند.

به روزرسانی که برای اولین بار توسط مت ناوارا و جین مانچون وونگ در توییتر مشاهده شد ، تغییر چندانی در عمل نداشت. این برنامه همچنان DM های شما را به زبانه های “دوستان نزدیک” و “همه افراد دیگر” جدا می کند. رابط کاربری تقریباً یکسان به نظر می رسد. اعلان ها به طور پیش فرض فقط برای کلوز فرندهایتان فعال هستند ، اگرچه می توانید آن را تغییر دهید.

تغییر در برنامه Threads

تغییر در برنامه Threads

تغییر در برنامه Threads

تغییر در برنامه Threads

برنامه Instagram Threads با جدیدترین به روزرسانی که مستقیماً ایجاد می شود، به برنامه Direct تبدیل شده است که امکان ارسال پیام با هر کسی ، نه فقط دوستان صمیمی شما را فراهم می کند!

این آخرین به روزرسانی ، تغییری در فلسفه Threads به وجود آورد و بدون وجود این فلسفه ، مطمئن نیستیم که چه چیزی Threads را منحصر به فرد کرده است.

نمی دانید که چرا باید از آن در DM های معمولی اینستاگرام استفاده کنید؟

ما نمی خواهیم به مسنجر ، اسنپ چت و سایر مواردی که در حال حاضر در اختیار دارید ، اشاره کنیم. مطمئناً ، شما همیشه این گزینه را داشته اید که از این برنامه ها برای پیام دادن به دوستان نزدیک خودتان استفاده کنید. اما Threads فقط شامل آن افراد بود و این انحصارگرایی به نظر ما می تواند باعث جذابیت این برنامه برایتان شود.

چیزی که برای این برنامه باید به آن توجه کنید این است که سعی نمی کند مثل همه برنامه های دیگر باشد و گرچه Threads کار زیادی انجام نداد ، اما در انجام یک کار واقعاً خوب بود – ارتباط با افراد مورد علاقه تان را بسیار آسان می کند. اگر همچنان به یک محصول چند منظوره که شباهت بیشتری با Instagram Direct داشته باشد ، نیاز دارید امیدواریم که این برنامه را از دست ندهید.

پایان

امیدواریم که مطالب این پست برایتان سودمند باشد.سپاس ازینکه همراه سایت کلاته بودید.وقت شما عزیزان به خیر.

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *