برترین نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

آیا می خواهید یک صفحه به زودی در وب سایت خود ایجاد کنید؟ اگر وبسایت شما در شرف آماده شدن است، ایجاد صفحات به زودی خیلی می توانند کارآمد باشند.

امیررضا

انتشار در: 22 اکتبر 2020
خواندن این مطلب حدود 6 دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا می خواهید یک صفحه به زودی در وردپرس خود ایجاد کنید؟ اگر وبسایت شما در شرف آماده شدن است، ایجاد صفحات به زودی خیلی می توانند کارآمد باشند. با یک صفحه قوی به زودی، می توانید حتی قبل از شروع رسمی کسب و کار خود احساس هیجان در مورد آن ایجاد کنید.

به علاوه، صفحات به زودی می توانند راهی قدرتمند برای افزایش فالوور های شما در شبکه های اجتماعی و ایجاد یک لیست ایمیل هدفمند از افرادی باشند که قبلاً به محصول یا خدمات شما علاقه مند بوند.

در این مقاله، ما بهترین نمونه های صفحات به زودی از سراسر وب را گردآوری کرده ایم. این مثال ها می توانند شما را به ایجاد صفحه ی به زودی برای وب سایت خود که می تواند به شما در پیشرفت کار کمک کند، تهییج کنند.

اما قبل از آن، بیایید نگاهی دقیق تر به اینکه اصلا چرا به اینگونه صفحات نیاز داریم، بیاندازیم.

چرا به صفحات به زودی برای وب سایت خود نیاز دارید؟

یک صفحه به زودی می تواند مزایای زیادی برای تجارت شما داشته باشد. اگر می دانید چگونه این صفحه را به درستی طراحی کنید، می توانید از آن برای ایجاد احساس هیجان و انتظار در بین مخاطبان خود در حالی که هنوز روی وب سایت خود کار می کنید، استفاده کنید.

با این کار می توانید بازدیدکنندگان را مجبور کنید به محض راه اندازی وب سایت شما، دوباره به وب سایت شما بازگردند. این بدان معنی است که می توانید از صفحه به زودی خود استفاده کنید تا:

  • تجارت خود را از روزی که در وب سایت خود شروع به کار می کنید، ارتقا دهید
  • با تشویق بازدید کنندگان برای اشتراک، لیست ایمیل خود را گسترش دهید
  • دنبال کنندگان و مشترکان شبکه های اجتماعی خود را با درخواست از آن ها برای لایک یا به اشتراک گذاشتن شما، تقویت کنید

یکی دیگر از مزایای صفحه به زودی این است که به تلاش شما در جستجوگرها نیز کمک خواهد کرد. اندکی زمان لازم است تا هر وب سایت جدید در صفحه اول گوگل ایندکس شود. اما صفحه به زودی به گوگل اجازه می دهد تا وب سایت شما را برای سئو حتی بدون هیچ محتوایی جستجو کند.

با قرار دادن یک صفحه به زودی با کلمات کلیدی و تصاویر مناسب از کسب و کار خود، می توانید بازی سئو خود را حتی قبل از راه اندازی وبسایت شروع کنید.

SeedProd

SeedProd از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

SeedProd از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

تعدادی از افزونه های صفحه به زودی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند یک صفحه زیبا برای تبدیل ایجاد کنید. اما اگر می خواهید گزینه ای کاربر پسند برای ایجاد صفحات به زودی در دسترس شما باشد، از شما توصیه می کنیم از SeedProd استفاده کنید.

SeedProd ایجاد صفحات خیره کننده به زودی برای وب سایت شما در عرض چند دقیقه را آسان می کند. به علاوه هیچ کدنویسی نیاز نیست. این قالب های مختلف از پیش ساخته شده را می توان با یک کلیک وارد وبسایت کرد. حتی می توانید عناصر مختلفی را به صفحه به زودی خود اضافه کنید مانند پیوندهای اجتماعی، تایمر شمارش معکوس و موارد دیگر.

اکنون، بیایید برخی از بهترین نمونه های صفحات به زودی را با هم بررسی کنیم. شما می توانید از این مثال ها برای ایده گرفتن از آن ها استفاده کنید.

Fixers Coming Soon Page.1

Fixers Coming Soon Page مثالی عالی برای شروع کار است. این شرکت کلیه اطلاعات مهم مربوط به تجارت خود را دراختیار عموم قرار داد: نام شرکت، عنوان اصلی اهدافی که دنبال می کند و تصویری که با ایده تجاری آن ها سازگار است.

این صفحه همچنین زیرپوستی از بازدیدكنندگان آدرس ایمیل آن ها را می خواهد و CTA را با كلمه “Take me away” اضافه می كند. هشتگ در پایین صفحه یک روش عالی برای گسترش ترافیک آن است، که می تواند به افزایش نرخ تبدیل کمک کند.

Fixers Coming Soon Page از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

Fixers Coming Soon Page از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

Teek Tak Coming soon Page.2

صفحهTeek Tak Coming soon Page ، در عین سادگی با ارائه اهداف تجاری اش بسیار موثر است. در این صفحه توضیحات کسب و کار را مشاهده می کنید. با این توضیحات مردم متوجه می شوند که چه چیزی قرار است در این وبسایت ارائه شود. اگر کسی می خواهد درباره کسب و کار اطلاعات بیشتری کسب کند، می تواند برای اطلاعات بیشتر از صفحه درباره ما استفاده کند.

Teek Tak Coming soon Page از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

Teek Tak Coming soon Page از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

CleverDever Wherever.3

صفحه CleverDever Whereverبسیار تأثیرگذار است. به بازدیدکنندگان خود می گوید چه زمانی انتظار وبلاگ را داشته باشند و این وبلاگ راجع به چه چیزی است. همچنین به بازدیدکنندگان می گوید به محض فعال شدن سایت از طریق ایمیل به آن ها اطلاع داده می شود (البته اگر آدرس ایمیل خود را ارسال کنند).

همچنین به بازدیدکنندگان اطمینان می دهد که آدرس ایمیل آن ها ایمن است و اطلاعات خصوصی آن ها به اشتراک گذاشته نمی شود. این تصویر به توجیه ایده تجاری آن ها کمک زیادی می کند.

CleverDever Wherever از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

CleverDever Wherever از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

WiseJack Cooking.4

صفحه بزودی Wise Jack’s  نمونه کاملی از اینکه صفحه به زودی شما باید چگونه باشد، است. این صفحه به مخاطبان شما در مورد تجارت شما و اینکه چگونه این تجارت برای آن ها مفید واقع می شود، می گوید.

WiseJack Cooking از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

WiseJack Cooking از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

WiseJack Cooking برای اینکه آن را برای مخاطبان خود قانع کننده و جذاب تر کند، یک ویدیو نیز اضافه کرد. این ویدئو دارای گزینه اشتراک گذاری است تا کاربران بتوانند به راحتی آن را با دوستان و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند. این ایده خوبی برای دستیابی به افراد بیشتری است که ممکن است به تجارت شما علاقه مند باشند. در پایان، از بازدید کنندگان می خواهد آدرس ایمیل خود را ارسال کنند تا بتوانند از آخرین اخبار مطلع باشند.

UP.5

صفحه به زودیUP  ساده و در عین حال کارآمد است. ما به خصوص طراحی سه بعدی و جذاب آن را دوست داریم. آن ها به عنوان یک شرکت طراحی، تلاش زیادی کردند تا مهارت های خود را با لوگویی زیبا نشان دهند.

همچنین به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا از حضور آن ها در توییتر مطلع شوند. دکمه CTA به آن ها کمک می کند تا آدرس های ایمیل را نیز جمع آوری کنند.

UP از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

UP از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

Accentuate.6

صفحه به زودی Accentuate  نیز صفحه خوبی برای اطلاع بازدیدکنندگان از روند ساخت سایت است. در همین حال، بازدید کنندگان می توانند آدرس های ایمیل خود را وارد کنند تا از وقایع آینده مطلع شوند.

همچنین لینک هایی به پروفایل های اجتماعی خود اضافه کرده است تا کاربران بتوانند به راحتی آن ها را پیدا و دنبال کنند. بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از جزئیات موجود در صفحه به زودی برای آن ها ایمیل بفرستند یا با آن ها تماس بگیرند.

Accentuate از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

Accentuate از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

Taptser.7

صفحه به زودی Taptser  کمی متفاوت است. به جای درخواست مستقیم آدرس ایمیل، پاداش کمی به اولین مشترکان خود می دهد. این روش خوبی برای جذب بازدیدکننده بیشتر و تبدیل آن ها به مشترکین سایت شما است.

جدا از آن، همچنین پیوندهایی به صفحات مختلف سایت اضافه می کند تا افراد مدت بیشتری در سایت بمانند. Taptser حتی قبل از راه اندازی سایت، هوشمندانه از این سایت برای بازاریابی خدمات خود استفاده می کند.

Taptser از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

Taptser از نمونه های ایجاد صفحه ی به زودی در وردپرس

 

برترین افزونه های ایجاد نقشه سایت- سایت مپ (Sitemap) برای ورپرس

مطالب مرتبط

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *