بازاریابی اینترنتی

دقت کنید چندین میلیون ضرر نکنید

[gap height=”20″]
[gap height=”20″]

در این قسمت از سلسله فایل های مهارت های نخبگان وبمستر می خواهم بپردازم به طراحی سایت با وردپرس که به شما کمک میکند جلوی چند میلیون ضرر را بگیرید.

شما نخبه وبمستر می توانید به صورت رایگان تقریبا به صورت رایگان بدون کدنویسی ، حتی یک خط کدنویسی و در مدت یکی دو روز وب سایت هایی را راه اندازی کنید که اگر قرار باشد بدهید به شرکت های طراحی سایت برای شما طراحی کنند حداقل سه چهار ماه زمان نیاز دارد و باید حداقل ۴-۵ میلیون تومان صرف کنید که بتوانند این سایت را برای شما راه اندازی کنند.

همچنین فروشگاه اینترنتی که شما برای کسب درآمد اینترنتی می توانید داخل سایتتان داشته باشید امکانات به واقع خارق العاده ای دارد انواع محصولاتی که می توانید وارد کنید مثل دیجی کالا ، محصولات متغیر ، محصولات گروهی مشارکت در فروش و امکانات بی نهایتی که می توانید وارد فروشگاه اینترنتی تان کنید واقعا امکاناتی است که اگر قرار باشد که اینها برای شما کدنویسی شود یا بگویید یک شرکت طراحی سایت این امکانات را به این دقت و به این حد از کیفیت و حرفه ای بودن برای شما راه اندازی کنند واقعا چندین میلیون تومان بابت هر کدام از این امکانات باید پول پرداخت کنید این در صورتی است که فروشگاه اینترنتی شما با مبالغ بسیار بسیار اندک در عرض چند دقیقه به این امکانات مجهز خواهد شد.

طراحی سایت

برای اینکه فروش سایتتان عالی باشد باید مراحل خرید به استانداردترین و کوتاه ترین حد ممکن برسد فروشگاه اینترنتی که شما می توانید داشته باشید به صورت رایگان استانداردترین مراحل خرید را دارد به طوری که مخاطب تنها با سه کلیک می تواند از شما خرید کند و این باعث می شود که فروش شما فوق العاده افزایش پیدا کند.

یک مورد دیگر که مطمئن هستم در کسب و کار اینترنتی به آن برخوردید این است که خوب سایت شما به یک حدی رسیده است اما برای اینکه به حد مطلوب شما برسد باید چندین و چند بار داخل وب سایت شما تغییراتی ایجاد شود بابت کوچکترین تغییری که در طراحی سایت بخواهید بدهید برای شما تغییراتی ایجاد شود ممکن است چندین میلیون تومان از شما پول بگیرند و بابت کوچکترین تغییرات ممکن که است یک هفته بخواهید منتظر بمانید که این تغییرات در داخل سایت شما اعمال شود.

طراحی سایت

در دوره نخبگان وبمستر شما یاد می گیرید در عرض چند دقیقه و به صورت رایگان هر تغییری که در داخل سایتتان بخواهید را به بهترین شکل می توانید اعمال کنید. ساختار وب سایتی که شما طراحی می کنید از نظر گوگل و سئو شدن در استانداردترین شرایط ممکن است. امکانات فوق العاده برای افزایش سرعت وب سایت وامکانات بی نظیری برای سئو سازی محتوای داخل سایتی که شما دارید استانداردترین حالت ممکن را دارد که حتی کسب درآمد در منزل را به سادگی برای شما امکانپذیر میسازد. لذا مفتخریم که از این حرفه ای تر و از این بهتر در دنیا وجود ندارد.

از طرف دیگر سیستم ایمیل مارکتینگ که شما داخل وب سایتتان می توانید ایجاد کنید به معنای واقعی فوق العاده است شما می توانید یک سیستم کاملا اتوماتیک برای درآمدزایی ایجاد کنید که بعد از یک مدتی خودش، خودش را می تواند بازاریابی کند و درآمدهای فوق العاده ای را نصیب شما کند به صورت اتوماتیک . یعنی درامد غیرفعال. فرم هایی که داخل وب سایتتان می توانید ایجاد کنیدبه شما قول می دهم باورتان نمی شود که یک چنین فرم هایی می شود ساخت. فرم های آزمون ساز فرم های استخدام ،فرم های نظرسنجی ، فرم های ثبت نام که می توانید داخل وب سایتتان داشته باشید فوق العاده حرفه ای هستند به طوری که اگر قرار باشد اینها کدنویسی برای شما شوند چندین میلیون تومان از شما پول خواهند گرفت.

طراحی سایت

دوست عزیزم این امکاناتی که به شما گفتم تنها قسمت خیلی کوچکی از امکانات بی نهایت طراحی وب سایت است که شما در دوره نخبگان وبمستر یاد می گیرید که برای خودتان راه اندازی کنید. در دوره نخبگان وبمستر شما یک فوق تخصص طراحی سایت خواهید شد.

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات کامنت
0 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
1 نویسندان دیدگاه
تخصص ياب نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
تخصص ياب
مهمان
تخصص ياب

خيلي عالي بود

بستن
بستن