چند توصیه اساسی برای جذب فالور رایگان و واقعی – کسب فالوور رایگان

برای استفاده موثر از اینستاگرام ، باید پایه محکم فالوورهای اینستاگرام خود را ایجاد کنید.در این مقاله شما را با روش های جذب فالوور رایگان و واقعی آشنا میکنیم.

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید فالور رایگان اینستاگرام دریافت کنید؟در این مقاله روش هایی را برای جذب فالور رایگان بیان میکنیم.

نکته اول: کاربران مرتبط را دنبال کنید. وقتی این کار را کردید ، یک فرصت خوب وجود دارد که آنها نمایه شما را بررسی کنند.

برای استفاده موثر از اینستاگرام ، باید پایه محکم فالوورهای اینستاگرام خود را ایجاد کنید. اما این می تواند برای برندها مشکل باشد که دقیقاً چگونگی تحقق این امر را تشخیص دهند.

روزهای میانبرهایی مانند خرید دنبال کننده یا استفاده از رباتها به پایان رسیده است. این ترفندها ممکن است تعداد پیروان شما را برای مدت کوتاهی تقویت کند ، اما آنها به هیچ وجه از طرف طولانی مدت طرفداری نمی کنند.

به این دلیل که تنها فالوورهای اینستاگرام با ارزش واقعاً افراد واقعی هستند که به مارک شما اهمیت می دهند و درگیر آن هستند. تعداد پیروی کاذب ممکن است نفس شما را تقویت کند ، اما به استراتژی اینستاگرام شما کمک نمی کند.

چگونه فن بیس فالوور هایمان را در اینستاگرام بزرگ تر کنیم؟

چگونه می توان فالوور رایگان اینستاگرام دریافت کرد؟

۱. یک استراتژی متفکرانه در اینستاگرام داشته باشید

استراتژی متفکرانه در اینستاگرام برای جذب فالور رایگان

استراتژی متفکرانه در اینستاگرام برای جذب فالور رایگان

برای استفاده موثر از هر شبکه اجتماعی ، به یک برنامه مشخص نیاز دارید.

بدست آوردن دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام یک هدف عالی برای شروع کار است. اما دنبال کنندگان به تنهایی نمی توانند یک حساب کاربری موفق در اینستاگرام به شما دهند. دستیابی به پیروان باید بخشی از یک برنامه بزرگتر باشد که به استراتژی تجاری و اهداف بازاریابی اجتماعی شما متصل شود.

به دلایلی که می خواهید دنبال کننده های اینستاگرام بیشتری داشته باشید ، فکر کنید. واقعاً چه کاری را می خواهید انجام دهید؟ شاید شما بخواهید:

 • افزایش آگاهی از برند
 • افزایش فروش محصول
 • ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید.
تمرکز داشتن بر روی این اهداف کسب و کار محور ، به حفظ حساب کاربری اینستاگرام شما کمک می کند. این به شما کمک می کند تا داستانی با نام تجاری قانع کننده را برای بازدید کنندگان پروفایل جدید جذاب کنید و به ساخت (و نگه داشتن) فالوور وفادار کمک می کند.

۲.مخاطب هدف خود را تعریف کنید

تعریف مخاطب هدف برای جذب فالور رایگان

تعریف مخاطب هدف برای جذب فالور رایگان

از خودتان سؤالاتی راجع به افرادی که می خواهید به آنها برسید بپرسید:

 • آن ها چند ساله هستند؟
 • آنها کجا زندگی می کنند؟
 • آنها برای کار چه می کنند؟
 • چه زمانی و چگونه از اینستاگرام استفاده می کنند؟
 • نقاط درد و چالش های آنها چیست؟
پاسخ دادن به این سؤالات به شما کمک می کند تا از نوع صحیح محتوای اینستاگرام برای دستیابی به افرادی که در اینستاگرام هستند و به احتمال زیاد پیگیری می کنند ، کمک کنید.

همچنین شما را بر روی نیازهای مخاطبان مورد نظر خود متمرکز می کند تا بتوانید به طور مداوم مطالبی را تهیه کنید که باعث می شود آنها بخواهند شما را برای طولانی مدت دنبال کنند.

۳. یک داستان تجاری زیبا و زیبایی شناسی ایجاد کنید

یک داستان تجاری زیبا و زیبایی شناسی ایجاد کنید

یک داستان تجاری زیبا و زیبایی شناسی ایجاد کنید

شاید شما بخواهید با نشان دادن نحوه ساخت محصول خود ، کنجکاوی را برآورده کنید. یا دیدگاه یک کارمند را برای شخصی سازی برند خود به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید نام تجاری خود را به شکلی مشتاقانه قرار دهید ، می توانید شیوه زندگی یا دستاوردهای مشتریان خود را به نمایش بگذارید.

مهم نیست که به چه چیزی می خواهید برسید ، حفظ شخصیت و نگاه یکنواخت برند مهم است.

پست های شما باید با یک نگاه به راحتی قابل تشخیص باشند. از شبکه اینستاگرام خود به عنوان یک واحد منسجم فکر کنید. شما همیشه می توانید ازاینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن مطالب متناسب با ظاهر و فید خوراک اصلی خود استفاده کنید.

حتی اگر محصولات شما به نظر یکسان نیستند ، می توانید از یک ظاهر طراحی شده سازگار استفاده کنید تا به شبکه شما ظاهری پایدار و جذاب داشته باشد.

۴- برای نمایش در جستجوها از کلمات کلیدی استفاده کنید

استفاده از کلمات کلیدی برای جذب فالور رایگان

استفاده از کلمات کلیدی برای جذب فالور رایگان

قبل از اینکه مردم بتوانند شما را در اینستاگرام دنبال کنند ، باید شما را پیدا کنند. متن زیادی در اینستاگرام قابل جستجو نیست. در حقیقت ، فقط دو قسمت در اینستاگرام در نتایج جستجو نقش دارند: نام و نام کاربری.

نام کاربری شما دسته اینستاگرام شماست. این ایده خوبی است که آن را با دسته ای که در شبکه های اجتماعی دیگر استفاده می کنید سازگار باشد ، زیرا این امر همچنین پیدا کردن افراد را آسان تر می کند. از نام تجاری یا تغییر نام خود استفاده کنید که افراد هنگام جستجو برای نام تجاری شما احتمالاً از آن استفاده می کنند.

نام شما می تواند تا ۳۰ کاراکتر هر چیزی که میخواهید باشد. چاشنی کلمات کلیدی هرگز ایده خوبی نیست ، اما می توان مفیدترین کلمه کلیدی خود را در قسمت نام گنجانید تا قابلیت کشف را براساس جستجو بهبود بخشید.

۵- برای دستیابی به کاربران جدید از هشتگ های مربوطه استفاده کنید

استفاده از هشتگ های مرتبط برای جذب فالور رایگان

استفاده از هشتگ های مرتبط برای جذب فالور رایگان

ما فقط گفتیم که متن ارسال های اینستاگرام شما قابل جستجو نیست. اما در جستجوی اینستاگرام هشتگ وجود دارد. این بدان معناست که استفاده از هشتگ های متفکرانه می تواند راهی خوب برای جذب فالوور رایگان در اینستاگرام باشد.

شامل هشتگ های مربوطه می تواند به افراد کمک کند پس از جستجو یا پس از کلیک روی هشتگ از یک پست مرتبط ، محتوای شما را پیدا کنند. کاربران اینستاگرام همچنین می توانند هشتگ هایی را دنبال کنند ، بنابراین ممکن است محتوای hashtagged شما در فید افرادی که هنوز حساب شما را دنبال نمی کنند ظاهر شود.

شما می توانید حداکثر ۳۰ هشتگ را در یک پست اینستاگرام گنجانید ، اما هشتگ ها معمولاً بر اساس کیفیت و نه از نظر کمیت موثرتر هستند. برخی از آزمایش ها را انجام دهید تا یاد بگیرید چه تعداد هشتگ برای حساب خاص شما بهترین کار را دارند.

از هشتگ هایی مانند #likeforlike ، #tagsforlikes یا #followme خودداری کنید. اینها ممکن است باعث افزایش موقت پیروان شود. اما احتمالاً آنها باتلاق خواهند بود یا افرادی که علاقه مند به عقب نشینی هستند. و این به شما کمک نمی کند تا در اینستاگرام یک جامعه پرمشغله ایجاد کنید.

درعوض ، روی استفاده از هشتگ های بسیار هدفمند مخصوص عکس ، محصول یا شغل خود متمرکز شوید.

۶.ایجاد یک بیوگرافی و مشخصات عالی

ایجاد یک بیوگرافی و مشخصات عالی برای جذب فالور رایگان

ایجاد یک بیوگرافی و مشخصات عالی برای جذب فالور رایگان

دو سوم بازدیدهای نمایه کسب و کار در اینستاگرام از افراد غیر دنبال کننده است. این بازدید کنندگان جدید همه پیروان بالقوه جدید اینستاگرام هستند ، اما تنها درصورتی که زندگی نامه و مشخصات شما آنها را متقاعد کند که روی دکمه زیر کلیک کنند. اگر مشخصات شما نامشخص ، ناقص یا ناپدید باشد ، آنها این کار را نمی کنند.

علاوه بر نام و نام کاربری ذکر شده ، نمایه شما شامل وب سایت شما (یک لینک قابل کلیک) و بیوگرافی شما است.

برای انتقال هویت نام تجاری خود و به بازدید کنندگان جدید نشان دهید که چرا باید از شما پیروی کنند ، از ۱۵۰ کاراکتر موجود در زندگی نامه خود استفاده کنید. چه نوع محتوایی را می توان انتظار داشت؟

۷.محتوای جذاب و با کیفیت بالا را به اشتراک بگذارید

ایجاد محتوای با کیفیت برای جذب فالور رایگان

ایجاد محتوای با کیفیت برای جذب فالور رایگان

ذکر این ممکن است خیلی واضح به نظر برسد ، اما در واقع نکته مهمی هنگام فکر کردن در مورد چگونگی جذب فالوور رایگان در اینستاگرام است. هر پستی در شبکه اینستاگرام شما باید از کیفیت بالا و جذابیت بصری برخوردار باشد.

وقتی کاربر جدید از نمایه شما بازدید می کند ، محتوا باید آنها را جذب کند تا بخواهند که اطلاعات بیشتری کسب کنند. این به دنبال این است که یک بازدید کننده جدید را ترغیب کند روی دنبال کردن کلیک کند.

محتوای عالی همچنین مردم را به دوست داشتن ، اظهار نظر و به اشتراک گذاشتن پست های شما تشویق می کند. این درگیری الگوریتم اینستاگرام را افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا بیشتر و دنبال کننده های جدیدتری باشید

ارسال مداوم با مطالب عالی این اطمینان را به شما می دهد که پیروان اینستاگرام شما دنبال کننده واقعی باشند.

۸.کپشن های قانع کننده بنویسید

نوشتن کپشن های قانع کننده برای جذب فالور رایگان

نوشتن کپشن های قانع کننده برای جذب فالور رایگان

اگرچه اینستاگرام یک پلت فرم بصری است ، نوشتن کپشن های عالی اینستاگرام نقش بزرگی در کمک به شما برای دستیابی هر چه بیشتر فالوور رایگان و تعامل بیشتر دارد. و همانطور که قبلاً مشاهده کرده اید ، دستیابی و تعامل عوامل اصلی در جذب فالوور رایگان هستند.

چند استراتژی برای نوشتن کپشن

 • سوال بپرسید. این باعث می شود نظر شما برای مخاطبان راحت شود. این تعامل کمک می کند تا حساب شما برای افراد بیشتری قابل مشاهده باشد.
 • ایموجی را امتحان کنید. ایموجی می تواند به جلب توجه خواننده کمک کند و برای بیشتر انواع حساب در این شبکه اجتماعی تصویری مناسب است.
 • طول عنوان های مختلف را امتحان کنید. اینستاگرام اجازه می دهد تا نوشتن شرح تصاویر با فرم طولانی تا ۲۲۰۰ کاراکتر را داشته باشید ، بنابراین اگر پست شما این را ضمانت کند می توانید برخی از داستان های عمیق را امتحان کنید. نوشتن شرح تصاویر فوق العاده کوتاه همچنین می تواند بسیار مؤثر باشد وقتی تصاویر برای خود صحبت می کنند.

۹.بهترین نظرات خود را پین کنید

پین کردن بهترین نظرات برای جذب فالور رایگان

پین کردن بهترین نظرات برای جذب فالور رایگان

یکی از جدیدترین ویژگی های اینستاگرام ، امکان پین کردن حداکثر سه نظر برای هر پست است.

چند روش وجود دارد که می توانید از این ویژگی جدید به عنوان بخشی از برنامه خود برای چگونگی جذب فالوور رایگان بیشتر در اینستاگرام استفاده کنید.

یکی از گزینه ها استفاده از نظرات پین شده است تا با ادامه کپشن در نظرات ، عنوان خود را فراتر از حداکثر ۲۲۰۰ کاراکتر گسترش دهید. این به شما امکان می دهد تا داستان های دقیق تر و عمیق تری را انتخاب کنید ، که ممکن است مناسب برخی از حساب ها باشد.

گزینه دیگر این است که نظرات مورد علاقه خود را از دیگر کاربران پین کنید ، خصوصاً اگر آنها باعث دریافت لایک و کامنت بیشتر شوند.

به هر شکلی که از این ویژگی جدید استفاده می کنید ، می تواند به شما در مدیریت مکالمه در پست های شما کمک کند ، فرصت های بیشتری را برای تعامل و ارتباط ایجاد می کند..

۱۰.ارسال پست های اینستاگرام در وبلاگ خود

ارسال پست های اینستاگرام در وبلاگ خود

ارسال پست های اینستاگرام در وبلاگ خود

هر پست تعبیه شده قابل کلیک است و به کاربران امکان می دهد مستقیماً به سمت پست مربوطه یا به پروفایل اینستاگرام هدایت شوند.

همین امر باعث می شود تعبیه پست های اینستاگرامتان در وبلاگتان راهی ساده برای نمایش مطالب اینستاگرام خود و هدایت ترافیک به پروفایل اینستاگرام خود شوید. و ، همانطور که قبلاً بحث کرده ایم ، هر بازدید کننده جدید در نمایه اینستاگرام شما یک فالوور رایگان جدید است.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۲ دیدگاه ها

 1. مریم افشین

  منظورتون از ایجاد داستان تجاری زیبا، شعار پیج هس؟ میتونین بیشتر توضیح بدین؟

  پاسخ
  • عارفه عسکری

   دوست عزیزم داستان کسب و کار یعنی اینکه بگی چرا کسب و کارت راه اندازی شده؟ چه داستان جالبی پشتش هست؟ از کجا شروع کردی؟ هدفت چی بوده؟ مثلا داستان کسب و کار آقای کلاته اینه که شاگرد مکانیک بوده و توی تعمیرگاه کار میکرده و از اونجا رسیده به این سطح. دیدن این داستان و شنیدنش مخاطب رو تحت تاثیر قرار میده و براش جالبه که بدونه چجوری ممکنه کسی از اونجا یهو برسه به این موقعیت!
   یا ممکنه داستان کسب و کارت درباره ی این باشه که تو بخشی از درآمدت رو مثلا اختصاص میدی به بیماران سرطانی! این داستان برای مخاطب ها جالبه
   همه ی آدما یه داستان جالبی توی زندگیشون هست باید بگردی دنبالش احساسات رو چاشنی داستانت کنی و دیگران رو تحت تاثیر بذاری

   پاسخ

ترک بک ها/پینگ بک ها

 1. کسب درآمد اینستاگرامی | کسب وکار اینستاگرامی | انلاینستون | پول دراوردن - آنلاینستون - […] از برنامه ها و ربات های افزایش فالوور به هیچ وجه توصیه نمی شود. چون در اکثر این برنامه…
 2. کسب درآمد اینستاگرامی - آنلاینستون - […] از برنامه ها و ربات های افزایش فالوور به هیچ وجه توصیه نمی شود. چون در اکثر این برنامه…

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *