ایده کسب درآمد اینترنتیبازاریابی اینترنتی

3+1 ترفنده حرفه‌ای فعالیت در تلگرام

[gap height=”20″]

سلام. احمد کلاته هستم مربی کارآفرینی اینترنتی، خیلی از عزیزان در تلگرام پیام دادند که می‌خواهند در تلگرام تبلیغات کنند اگر نکته ای هست به ما بگویید. من در تلگرام تبلیغات زیادی انجام دادم و با توجه به تجاربی که از تبلیغات درتلگرام کسب کردم، وظیفه خودم دانستم که نکاتی را اعلام کنم:

1- به هیچ عنوان در تبلیغ در کانال هایی که میبینید تعداد اعضای تلگرام را مد نظر قرار ندهید. چون بعضی از افراد اعضای فیک می‌گیرند. شما میگویید اعضای فیک می‌گیرند اما از ویوو می‌توان متوجه شد، نه باز هم ویوو می‌خرند و آن را بالا می‌برند و سخت می‌توانید متوجه شوید.

پیشنهاد می‌کنم اگر می‌خواهید تبلیغاتی انجام دهید، ببینید افراد دیگری که تبلیغ کردند، به ازای ویوویی که خورده، چند کلیک گرفته؟

یک روش خیلی خوب وجود دارد، معمولا افرادی که تبلیغ می‌روند، مقصد URL را در (go.gl) کوتاه می‌کنند. شما همان لینک دیگران را در URL قرار می‌دهید و جلوی آن + میزنید و بعد از زدن enter ، کاملا اطلاعات اینکه چه تعداد کلیک خورده، چه زمانی کلیک شده را به شما می‌دهد و میبینید که تبلیغ مثلا 7K ویوو خورده و کلیک های آن 20 تاست و این به درد ما نمی‌خورد.

ویوو خوردن برای ما مهم نیست چون امکان دارد فیک باشد و حتی اگر واقعی باشد خوب است چون برند سازی می‌کند اما  هدف اصلی ما این است که تعدادی اعضا برای کانال یا سایت خود بگیریم و این مورد را در نظر داشته باشید و پیشنهاد اکید من این است که ببینید بازخورد دیگران چه بوده و بعدا تصمیم بگیرید.

به هیچ عنوان برای اینکه تعداد اعضای کانال زیاد است، هزینه زیادی برای تبلیغ ندهید. برای اطمینان بیشتر پیشنهاد می‌کنم که تبلیغات کلیکی انجام دهید. من خودم از زمانی که تبلغات مختلف در کانال های مختلف انجام دادم و دیدم نتیجه مورد نظرم را نداشت، دیگر تبلیغ نکردم و یک مورد خیلی مهم اینکه تبلیغات بازدیدی بعد از اینکه بازدید انجام می‌شود ریزش دارند اما تبلیغات کلیکی ریزش ندارند و به شما خواهم گفت که چه کار کنید که ریزش آن هم خیلی کمتر شود.

2- این مورد برای کاهش ریزش اعضا است. عزیزان اگر می‌خواهید تبلیغی انجام دهید این نکته را مد نظر قرار دهید که افرادی که تبلیغ شما را می‌بینند و وارد کانال شما می‌شوند، چند پست آخرتان بیشتر انها را جذب میکند،پس حتما پست های جذاب و ارزشمندی بگذارید. این به این معنی نیست که پست های دیگرتان ارزشمند نباشد. اما یک سری پست های گلچین داشته باشید، آن ها را بگذارید و بعد به سراغ تبلیغات بروید. چون افرادی که وارد کانال شما می‌شوند، صرفا 3-4 یا 10 پست آخر را می‌بینند.

همچنین بنری که قرار می‌دهید، بنر برای تبلیغات بازدیدی و تبلیغات کلیکی متفاوت است. برای تبلیغات بازدیدی بنر را باید خیلی جذاب درست کنید، اما برای تبلیغات کلیکی لازم نیست بنر را خیلی جذاب درست کنید. یک بنرمعمولی ، چون هدف شما فقط کیک خوردن است و این مطرح نیست که مثلا تا چند ساعت آینده حتما باید بازدید بخورد. شما می‌خواهید که کلیک بخورد، چه جذاب باشد و چه جذاب نباشد.

اگر جذاب باشد، مخاطبان هدفمند تری وارد کانال شما می‌شوند و همچنین من پیشنهاد می‌دهم که هدف گذاری انجام ندهید. مثلا در ؟؟؟ که تبلیغات می‌کنید، می‌توانید هدفمندی ایجاد کنید، یعنی اگر مثلا هر کلیکی 200 تومان است، کلیکی250-300 تومان می‌شود. پیشنهاد من این است که هدفمندی نگذارید و بنر را خیلی معمولی قرار دهید، احتمال آن زیاد است افرادی که کلیک می‌کنند، کلیک هدفمند است. من تجربه ام بر این بوده و یکبار که امتحان کنید، مطمئنم جواب می‌گیرید.

3- لطفا اگر قصد تبلیغ در کانال را دارید، تبلیغتان را از مبالغ کوچک شروع کنید و یکباره تبلیغ 24 ساعته در پست اول که بالاترین قیمت است را نگیرید. ابتدا یک تبلیغ 1-2 ساعته بگیرید و بازخورد را ببینید که آیا بازدید مد نظر شما بوده است یا نه، بعد سراغ تبلیغات گرانتر بروید. اینگونه در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

این سه مورد از نظر من مهمترین مواردی بود که امیدوارم برای شما مفید باشد و کسب درآمد خوبی داشته باشید. متشکرم از توجهتان.

 

پیشنهاد میکنم این مطالب را نیز ببینید:
کسب درآمد در منزل با کامپیوتر
راه اندازی کسب و کار اینترنتی
همه چیز در مورد کسب درآمد از اینترنت

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 موضوعات کامنت
2 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
4 نویسندان دیدگاه
احمدامیدامین علی آبادیمدیر نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
امید
مهمان
امید

استاد با این همه تبلیغی که انجام دادین پس تعداد اعضای کانالتون هنوز بالا نیست؟؟
در یک پست گفتین چند ده ملیون تبلیغ کردید! که عجیبه

امین علی آبادی
مهمان
امین علی آبادی

سلام استاد کلاته عزیز بابت مطالب مفید و موثر وبسایت سپاسگزارم

مدیر
مهمان
مدیر

سلام ممنون از سایت خوبتون یه پیشنهاد دارم در مورد UI
به نظر بنده با لباس و ظاهر رسمی ویدیو تهیه کنید تا لباس های روزمره
خیلی بهتره

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن