۳ روش کسب درآمد تضمینی در خواب

۳ روش کسب درآمد تضمینی در خواب حتما شما هم شنیده اید که گفته می شود “مراقب باش به کسی بدهکار نباشی”. چراکه ممکن است روی آن بدهی سود بیاید. سود روی سود تا جایی که ممکن است خیلی بیشتر…

احمد کلاته

انتشار در: ۹ اسفند ۱۳۹۵
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

۳ روش کسب درآمد تضمینی در خواب

حتما شما هم شنیده اید که گفته می شود “مراقب باش به کسی بدهکار نباشی”. چراکه ممکن است روی آن بدهی سود بیاید. سود روی سود تا جایی که ممکن است خیلی بیشتر از بدهی اصلی، سود باید پرداخت شود. این یک حقیقت بوده و هست. اما برعکس آن هم ممکن است.

با وجود نعمتی مانند اینترنت، پول شما، پول می آورد. شما در هر لحظه و در هر مکان می توانید درآمد زایی داشته باشید.در این مطلب به ۳ روش کسب درآمد تضمینی در خواب می پردازیم.

 

تولید محتوا

شاید مشهورترین و پرطرفدارترین روش برای کسب درآمد تضمینی در زمانی که کار نمی کنید (Passive income)، تولید محتوا باشد. محتوایی که کاربران با استفاده از آن اطلاعاتشان افزایش یابد. تولید اطلاعات جذاب و محتوای سرگرم کننده.

شما در چه زمینه ای مهارت دارید؟ حسابداری، آشپزی، بازرگانی، بازاریابی یا هر چیز دیگری. خود من در زمینه بازرگانی فعالیت می کنم. در وبسایت مدیر ام بی ای اطلاعات آموزنده ای در مورد بازرگانی و تجارت بین الملل قرار می دهم.

شما نیز می توانید در هر زمینه ای که علاقه دارید، شروع به تولید محتوا کنید. هیچ کاری ندارد. کافیست یک دامنه مناسب انتخاب و خریداری کنید. سپس یک هاست از یک شرکت مناسب. در  آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و در ادامه، کسب درآمد تضینی در اینترنت بطور کامل آموزش داده شده.

این محتوا می تواند در قالب متن، فایل ویدیویی یا فایل صوتی باشد. فایل های متنی تاثیر زیادی روی سئو سایت شما دارند. فایل ها صوتی و تصویری نیز تاثیر زیادی روی اعتبار شما و اطمینان مشتریان به شما دارد. مخصوصا اگر خودتان جلو دوربین ظاهر شوید و در مورد کسب و کارتان توضیح دهید.

 

بسیار خوب… زمانی که اطلاعات مفید و محتوای ارزشمند در سایتتان ایجاد کردید، می توانید از روش های زیر، در هر زمان و مکانی کسب درآمد تضمینی داشته باشید:

 

روش های کسب درآمد تضمینی

  1. فروش محصولات

با تولید محتوا، کم کم بازدیدکنندگان هدفمند و ارگانیک به وبسایت شما می آیند. شما می توانید با تولید محصولات دیجیتال، آن ها را به فروش بگذارید و از این طریق کسب درآمد تضمینی داشته باشید.

محصولات دیجیتال در فرمت های زیر تولید می شوند:

۱-۱. کتاب الکترونیک: منظور از کتاب الکترونیک یک کتاب ۱۰۰ یا ۲۰۰ صفحه ای نیست. شما می توانید یک کتاب ۱۰ یا ۲۰ صفحه ای بنویسید با مطالب ارزشمند. این کتاب می تواند کتاب پر فروشی باشد. چراکه کتابی ۱۰۰ صفحه ای، ممکن است پر از مطالب حاشیه ای باشد. اما شما می توانید نکات مهم و ارزشمند همان مطالب را در ۲۰ صفحه جمع کنید.

۱-۲. فایل های صوتی: برای تولید فایل های صوتی، تنها کافیست یک وویس ریکوردر خوب داشته باشید. می توانید پشت میزتان بنشینید و اطلاعاتتان را در قالب فایل صوتی تولید کنید. در آخر نیز با نرم افزاری مانند Adobe audition براحتی می توانید آن را ادیت کنید.

۱-۳. فایل های ویدیویی: به دو طریق می توانید فایل های ویدئویی بسازید. یا از خودتان فیلم بگیرید. یا زمانی که در حال آموزش از روی اسلاید هستید، از صفحه مانیتور خود فیلم برداری کنید. با نرم افزاری مانند snagit یا camtasia studio می توانید این کار را نجام دهید. پس از ضبط فیلم، می توانید با نرم افزار Adobe premiere، فایل تصویری خود را ادیت کنید و با هر فرمتی که خواستید از آن خروجی بگیرید.

راه های ساده برای کسب درآمد آنلاین

 

پیشنهاد: می خواهید کسب و کار جدید داشته باشید؟ از این ۴ اشتباه جلوگیری کنید

 

از آنجا که فروش محصولات دیجیتال (دانلودی) نیازی به بسته بندی، ارسال و … ندارد شما می توانید در هر زمان فروش خود را داشته باشید. کاربر هزینه محصول را پرداخت می کند و پس از پرداخت می تواند محصول خود را دانلود کند. این روش کسب درآمد تضمینی ایجاد می کند و برای من بسیار  لذت بخش است. مطمئن هستم برای شما نیز چنین خواهد بود.

 

  1. گرفتن عضویت پولی

با تولید محتوای ارزشمند، پس از مدتی می توانید خودتان را به عنوان صاحب نظر در حوزه مورد نظرتان معرفی کنید. پس از آن با تعریف عضویت ماهانه (۳ ماهه، ۶ ماهه، یک ساله) می توانید محتوای محدود شده تولید کنید. به این معنی که بخشی از محتوا تنها برای کاربران ویژه قابل دسترسی است.

اگر سایتتان را با وردپرس لانچ کرده باشید، می توانید از افزونه های woocommerce membership یا paid membership pro استفاه کنید. این پلاگین ها برای کسب درآمد تضمینی از اینترنت فوق العاده هستند. ما در سایت کلاته دات کام از افزونه woocommerce membership استفاده می کنیم.

 

  1. ایجاد سیستم Auto responder

یک روش متداول دیگر برای کسب درآمد تضمینی و اتوماتیک از اینترنت، استفاده از سیستم اتو ریسپاندر است. شما از طریق ارسال ایمیل های اتوماتیک و طی بازه های زمانی متفاوت، می توانید محصولات و خدمات خود را به فروش بگذارید.

شما در ابتدا باید از طریق سیستم های پاپ آپ یا فرم های عضویت، ایمیل افراد را جمع کنید. متداول ترین ابزار برای این کار پلاگین layered popups است. از طریق این پلاگین می توانید در صفحات مختلف وبسایتتان پیشنهاد های رایگان به کاربران سایت ارائه دهید. در مقابل از آن ها آدرس ایمیلشان را درخواست می کنید.

این امکان وجود دارد که پس از دریافت ایمیل کاربران، ایمیل های هدفمند در بازه های زمانی متفاوت برای ایشان ارسال گردد. در محتوای این ایمیل ها می توانید در کنار پیشنهادهای رایگان، محصولات و خدمات خودتان را نیز معرفی کنید.

این روش یکی از روش های پرطرفدار برای کسب درآمد تضمینی در دنیای کسب و کار آنلاین است. به این روش، بازاریابی جاذبه ای گفته می شود. طبق این روش شما در ازای ارائه اطلاعات ارزشمند، اطلاعات تماس کاربران هدفمند سایتتان را دریافت می کنید. سپس از طریق ارسال ایمیل های انبوه، محصولات و خدمتتان را به آن ها می فروشید.

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link