۳ راهکار برای نوشتن یک عنوان جذاب

سلام احمد کلاته هستم مربی کارافرینی اینترنتی می خواهم سه تا راهکار برای اینکه بتوانید یک عنوان جذاب بنویسید را بهتان ارایه بدهم. اول از همه به شما بگویم عزیزان خواهش می کنم که روی عنوان های تبلیغاتی خودتان خیلی…

مهران ارشاد

انتشار در: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

سلام احمد کلاته هستم مربی کارافرینی اینترنتی می خواهم سه تا راهکار برای اینکه بتوانید یک عنوان جذاب بنویسید را بهتان ارایه بدهم.

اول از همه به شما بگویم عزیزان خواهش می کنم که روی عنوان های تبلیغاتی خودتان خیلی خیلی کار کنید. عنوان تبلیغاتی دروازه ای است برای ورود افراد به متن تبلیغ شما، این عنوان متن شما است  که باعث می شود که افراد وارد خواندن ادامه متن شوند.

شما باید عنوان را این طوری در نظر بگیرید که اگر فقط قرار باشد با نوشتن یک عنوان بخواهید طرف را ترقیب کنید که بیاید از شما خرید کند چه عنوانی قرار است  بنویسید، پس با این درجه از اهمیت می خواهم سه مورد برای نوشتن یک عنوان جذاب را برای شما بگویم.

عزیزان برای فروش محصولات خودتان بیایید چند تا خصوصیت محصولاتتان را بنویسید مثلا من میخوام یک لب تاپ بفروشم، بزرگی ال سی دی  آن این قدر است، هاردش ssd است و … همه اینها را می نویسید و این مورد هنوز تمام نشده است، همه اینها را که نوشتید تک تک این خصوصیت ها چه مزیتی را برای طرف به وجود می آورد هم بگویید مثلا CPU آن این قدر است که اگر بخواهید نرم افزارهای سنگین را اجرا کنید بلافاصله برای شما اجرا خواهد کرد یا اینکه هاردش این قدر است یا SSd است که سرعت کامپیوتر شما را چندین برابر می برد بالا یا گرافیکش اینقدر است و کیفیتش را این قدر بالا می برد که وقتی تصاویر را نگاه می کنید در کامپیوتر واقعا لذت می برید.

تک تک اینها می شود مزیت های محصول شما برای مشتری شما. امدید تمام خصوصیت ها را نوشتید و مقابل آن تمام مزیت هایی که از آن خصوصیت ایجاد می شود را نوشتید حالا می توانید بزرگترین مزیتی که این محصول شما به کاربر ارایه می دهد به عنوان اصلی ترین تیتر در نظر بگیرید برای مثلا همین فروش لب تاپ می توانید بگویید که برای اجرای نرم افزارهای سنگین در وقت خودتان صرفه جویی بسیار زیادی داشته باشد یا اینکه برای اینکه نرم افزارهای سنگین را بیاورید تنها دو ثانیه نیاز دارید یک چنین چیزهایی می تواند عنوان بسیار جذابی برای شما ایجاد کند.

مورد بعدی شما می توانید از جملات پرسشی استفاده کنید یک موردی که می توانم به شما بگویم  مثلا در حوزه فروش CAM مثلا برای فروش CAM می توانید بپرسید که آیا شما هم فراموش می کنید که کی باید زنگ های پیگیری مشتری ها را بزنید. یا آیا شما هم بسیاری از مشتریان خود را فراموش می کنید که با آنها تماس بگیرید من الان دارم فی البداهه می گویم و اصلا قبلا کار نکردم روی این ولی در کل می توانید از سوالهای پرسشی از عناوین پرسشی می توانید استفاده کنید که تاثیر بسیار زیادی دارد.

حالا مورد سوم اگر کم آوردید یا اصلا هیچ ایده ای نداشتید برای یک عنوان خوب از چگونه کمک بگیرید. چگونه یک عنوان جذاب بنویسیم مثلا همین عنوانی که برای این فیلم در نظر گرفتیم این است که چگونه عنوان جذاب بنویسیم کم آورده بودیم که چکار کنیم از چگونه استفاده کردیم. یا برای هر کار دیگری برای هر خدمات دیگری شما می توانید از چگونه استفاده کنید این سه مورد ابزارهای بسیار قدرتمندی هستند که ما استفاده کردیم و از آن نتیجه گرفتیم پیشنهاد می کنم که شما هم از این ها استفاده کنید و عنوان هایی بنویسید که خیلی بیشتر منجر به فروش محصولات و خدمات شما شود. خیلی متشکرم.

چهار عبارت جادویی ثروت ساز

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link