۲۰ ویدئو رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی از احمد کلاته

در این پست ما قصد داریم با ارائه 20 ویدئو آموزش کسب و کار از احمد کلاته و یک تصویر جامع از کسب و کار اینترنتی را به شما ارائه دهیم.

امیررضا

انتشار در: ۳ دی ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

واژه درآمدزایی مدت ها بود که به تار و پود کسب و کار سنتی گره خورده بود تا اینکه اینترنت در دنیای ما نقش ویژه ای پیدا کرد و کم کم کسب و کار های اینترنتی به محبوبیت روز افزون رسیدند. وقتی روش درآمدزایی با پتانسیل بالاتری نسبت به بازار سنتی تشکیل شده است، پس چرا به آن تکیه نکنیم و از آن استفاده نکنیم؟ شما با راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می توانید بیشتر دیده شوید و مخاطبین هدف خود را نشانه بگیرید. در این پست ما قصد داریم با ارائه ۲۰ ویدئو آموزش کسب و کار و یک تصویر جامع از کسب و کار اینترنتی را به شما ارائه دهیم.

هدف از پول درآوردن

قبل از شروع هر کاری بهتر است که از ابتدا یک دورنگاه کلی از هدف نهایی خود از انجام آن کار داشته باشیم. در کسب و کار اینترنتی اول باید به خودمان رجوع کنیم و از خود بپرسیم که هدف ما از پول درآوردن چیست؟

تمرکز روی یک کسب و کار

خیلی از افراد گمان می کنند که وقتی روی دو کسب و کار تمرکز کنند، درآمد آن ها دو برابر خواهد شد. اما این باور اشتباه است و همیشه سعی کنید که تمام و کمال تمرکز خود را بر روی یک کار قرار دهید وگرنه در حال تلف کردن وقت خودتان هستید.

ایده برای شروع کسب و کار

برای شروع کسب  و کار خودتان در اینترنت، اگر که یک کسب و کار سنتی دارید می توانید آن را به یک بازار اینترنتی برای خودتان تبدیل کنید و شروع به کسب درآمد کنید. فقط لازم است که تصمیم بگیرید محصول یا خدمات خود را از کجا می خواهید به مردم ارائه دهید. هدف شما فروش در اینستاگرام، وبسایت، دیوار و یا … است؟ به این سوال باید در ذهن خود پاسخ بدهید.

نکته : در صورتی که در حال حاضر صاحب هیچ کسب  و کاری نیستید، در قدم اول نیاز دارید که به فکر یک ایده جدید برای کسب  و کار اینترنتی خود باشید.

شناخت مخاطب هدف

یکی از فاکتور های مهم در پیشرفت کسب و کار شما شناخت و کشاندن مخاطبان هدف شما به سایت و صفحه اینستاگرامتان است.

 

دزدیدن بازار از رقبا

اگر میخواهید نسبت به رقبا در رتبه بالاتری قرار بگیرید تا میتوانید ویدئو ضبط کنید و بهترین شکل آن را منتشر کنید.

تحکیم خود به عنوان یک شخص یا برند قابل اطمینان مهم ترین اصل است.این تنها زمانی ممکن است که شما به عنوان شخص متخصص و خیر خواه مخاطب شناخته شوید.

راز رسیدن به ۱۰ هزار نفر فالوور

رویای رسیدن به ۱۰ هزار نفر فالوور اینستاگرام در مدت زمان باور نکردنی ۳ ماه کاملا دست یافتنی و ثابت شده است. به شما توصیه می کنیم که ویدیو مربوطه به این بخش را حتما ببینید.

خاصیت تصاعدی اینستاگرام

چرا اینستاگرام در میزان فروش ما اهمیت ویژه ای دارد؟ به این دلیل که شما در اینستاگرام یکبار وقت و انرژی خود را مصرف می کنید و محصول خود را یکبار برای همیشه معرفی می کنید. با اینستاگرام به جای اینکه به صورت حضوری به تک تک افراد محصول خود را توضیح دهید، به هزاران نفر توضیح محصول خود را ارائه می دهید.

ارائه محصول

ارائه محصول باید از هنر های فروشنده باشد. شما باید در قبال معرفی محصول و خدمات خود یک ارزشی نیز به مخاطب ارائه دهید.

خصوصیات یک فروشنده خوب

در گذشته بخش فروش و بازاریابی ارتباط چندانی با یکدیگر نداشتند، اما اکنون به طور فزاینده ای رایج شده که فروش و بازار برای رسیدن به اهداف مشترک کار می کنند. بنابراین چه خصوصیاتی واقعاً از یک فروشنده، یک فروشنده خوب می سازد؟ مورد اول اینکه خودتان باید به محصول اعتماد تام داشته باشید و این اطمینان را به فروشنده بدهید که محصول شما برای خریدار معجزه خواهد کرد. مورد دوم، به مرور زمان کاری کنید که خریدار به شما احساس نزدیکی کند و به خاطر توصیه و خود شخص شما تبدیل به یک خریدار برای محصولاتتان شود.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *