۱۰ اپلیکیشن رایگان و کاربردی برای ساخت پادکست + لینک دانلود podcast maker

به نظر می رسد پادکست ها به عنوان منبع اصلی جمع آوری اطلاعات در عصر اینترنت، توجه ویژه ای را به دست آورده اند. پادکست ها یک راه عالی برای گوش دادن به متخصصان در مورد مباحث مورد نظر شما…

عارفه عسکری

انتشار در: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

عنوان پادکست : اپلیکیشن های برتر ساخت پادکست

توسط زهرا امیری

به نظر می رسد پادکست ها به عنوان منبع اصلی جمع آوری اطلاعات در عصر اینترنت، توجه ویژه ای را به دست آورده اند. پادکست ها یک راه عالی برای گوش دادن به متخصصان در مورد مباحث مورد نظر شما هستند و یافتن پادکست های عالی بسیار ساده است.

اگر طرفدار رسانه هستید و در بازار به دنبال یک برنامه پادکست جدید هستید، در این پست بهترین برنامه های پخش و ساخت پادکست را برای شما فراهم کرده ایم!

اپلیکیشن های کاربردی برای ساخت پادکست

۱.Anchor

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید | iOS

بیشتر برنامه های این لیست برنامه های پادکستی هستند که به شما امکان می دهند پادکست های مورد علاقه خود را دانلود یا پخش کنید. ما با خود فکر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که حداقل چند برنامه ساخت پادکست که به شما کمک کند تا پادکست خودتان را بسازید نیز، معرفی کنیم. Anchor یک بستر پادکست است که میزبانی نامحدودی را ارائه می دهد.

این برنامه به شما امکان می دهد تا صدای خود را ضبط کنید، آن را در مکان های مختلف مانند iTunes و Google Podcasts منتشر کنید و برای دانلود صدا از سایر دستگاه ها وارد کنید.

Anchor یک ایده با یک مدل تجاری ظریف است که می خواهد شما به موفقیت برسید تا هم شما و هم Anchor بتوانید کسب درآمد کنید. برنامه و هاستینگ رایگان است. Anchor یک تبلیغ یا هر چیز دیگری نیست، بنابراین اگر می خواهید پادکست خود را بسازید، خودتان آن را امتحان کنید.

CastBox.2

قیمت: رایگان / حداکثر ۱.۹۹ $

دانلود: اندروید | iOS

Castboxیکی از معدود برنامه های رایگان پادکست است. این مجموعه دارای بیش از یک میلیون پادکست که از مکان هایی مانند iTunes و بقیه پخش شده اند، است.

این برنامه همچنین شامل پشتیبانی از ۷۰ زبان، پادکست های یادگیری زبان، پشتیبانیChromecast ، پشتیبانی Amazon Echo و موارد دیگر می باشد. CastBox شامل همگام سازی ابری برای پشتیبانی از دستگاه های مختلف است.

نسخه رایگان با همه قابلیت ها ارائه می شود و تبلیغات ندارد. خریدهای درون برنامه ای اساساً اختیاری است.

۳.Doggcatcher

قیمت: ۲.۹۹ دلار

دانلود: اندروید

DoggCatcher یکی از برنامه های قدیمی پادکست است. با این حال، این برنامه به روزرسانی های مکرر می کند. در حال حاضر پشتیبانی از مواردی مانندAndroid Wear ، Android Auto و Chromecast  امکان پذیر است.

علاوه بر این، این برنامه دارای یک کتابخانه عظیم پادکست، پشتیبانی ­­­از لیست پخش، پخش با سرعت متغیر، قالب ها و ویژگی های مختلف اتوماسیون و سفارشی سازی است. این برنامه حتی دارای طراحی متریال نیز هست.

آیا برنامه ی DoggCatcher نقطه ضعفی دارد؟

تنها بدی این اپ ۲.۹۹ دلاری است که باید پرداخت کنید. با این حال، هیچ تبلیغ و خرید اضافی دیگری در این برنامه وجود ندارد.

Google Podcasts.4

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید | iOS

گوگل آنچه را که در انتخاب پیام رسان خود انجام داده است، در انتخاب پادکست خود نیز انجام می دهد. در حال حاضر سه پلتفرم مختلف برای پادکست های  گوگل وجود دارد.

اولین مورد Google Podcasts است. Google Podcasts  یک برنامه پادکست نسبتاً استاندارد با کنترل سرعت پخش و امکان اسکیپ بخش های بی صدا است. Google Play Music سرویس فعلی پخش موسیقی گوگل است و از پشتیبانی پادکست نیز برخوردار است.

بسیاری از افراد برنامه های روزانه یا هفتگی، پادکست ها و مطالب مشابهی را در YouTube بارگذاری می کنند.

نکات مثبت Google Podcasts چیست؟

Google Podcasts ساده ترین گزینه و رایگان است. بنابراین اولین موردی است که ما معمولا در ابتدا توصیه می کنیم، گوگل پادکست است. این برنامه شروع بسیار خوبی داشت، اما اکنون بسیار بهتر عمل می کند.

Pocket Casts.5

قیمت: رایگان / ۹.۹۹ دلار در هر ماه

دانلود: اندروید | iOS

Pocket Casts یکی از محبوب ترین برنامه های پادکست در اندروید است. این برنامه اساساً هر پادکست صوتی را که می خواهید را شامل می شود.

Pocket Casts چه ویژگی هایی دارد؟

برخی از ویژگی های آن شامل همگام سازی دستگاه متقاطع، مجموعه ای از ویژگی های پخش و موارد دیگر است.

این اپلیکیشن در اوایل سال ۲۰۱۹ و سپس دوباره در اواسط سال ۲۰۱۹ دوباره طراحی مجدد بزرگی انجام داد. اکنون این اپ یک برنامه رایگان با اشتراک پریمیوم اختیاری است.

Podbean.6

قیمت­­: رایگان / حداکثر ۹.۹۹ $

دانلود: اندروید | iOS

Podbean یک برنامه پادکست نسبتاً محبوب است و بسیار خوب کار می کند. این برنامه دارای صد ها عدد از پادکست های متریک است که در دسته های مختلفی سازماندهی شده اند.

Podbean چه ویژگی هایی دارد؟

شما می توانید اشتراک، استریم، دانلود و گوش دادن را به انتخاب خود، انتخاب کنید. این اپلیکیشن همچنین با کنترل قفل صفحه نمایش، جلوه های صوتی مختلف، پشتیبانی ازChromecast ، پشتیبانی خودکار اندروید و ادغام با Amazon Alexa همراه است.

این بدان معناست که می توانید تقریباً در همه جا از آن استفاده کنید. تعدادی از نقد های زیر برنامه در گوگل پلی انتقاد های فراوانی از این برنامه داشته اند، اما ما در طول آزمایش متوجه چیز وحشتناکی نشدیم.

Podcast Addict.7

قیمت: رایگان / ۲.۹۹ $

دانلود: اندروید

Podcast Addict یکی از محبوب ترین برنامه های رایگان پادکست است. این مجموعه شامل یک کتابخانه گسترده پادکست، کتابهای صوتی، پخش مستقیم رادیو و موارد دیگر است.

حتی از کانال های YouTube و Twitch نیز پشتیبانی می کند. این برنامه همچنین دارای سرعت پخش متغیر، گزینه های اسکیپ سکوت، پشتیبانی Chromecast و پشتیبانی SONOS است.

نکته ی قابل توجهی درباره ی Podcast Addict وجود دارد؟

این برنامه رایگان است اما دارای تبلیغات نیز می باشد. اگر بخواهید تبلیغات را حذف کنید، نسخه ۲.۹۹ دلاری دلخواه در فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید.

Podcast Go.8

قیمت: رایگان / ۲.۹۹ $

دانلود: اندروید

Podcast Go یکی از برنامه های جدید و به روز پادکست است. این برنامه شامل موارد اساسی مانند دانلود قسمت های پادکست، پخش سرعت متغیر، زمان سنج خواب و موارد دیگر می باشد.

همچنین با طراحی Material از طراحی دلپذیری برخوردار است. این برنامه دارای بیش از ۳۰۰،۰۰۰ پادکست موجود است. می توانید در اوقات فراغت خود پادکست ها را جستجو یا مرور کنید و مشترک آن ها شوید. این برنامه با تبلیغات رایگان است.

برای حذف تبلیغات می توانید ۲.۹۹ دلار پرداخت کنید. از این برنامه می توانید به عنوان جزئی از اشتراک Google Play Pass استفاده کنید.

Spotify.9

قیمت: رایگان / ۹.۹۹ دلار در هر ماه

دانلود: اندروید | iOS

Spotify یکی از بهترین و محبوب ترین سرویس های پخش موسیقی در جهان است. اسپاتیفای شروع به پخش پادکست ها در اوایل سال ۲۰۱۶ کرد. بسیاری از پادکست های موجود در اسپاتیفای در مقایسه با چیزی مانند iTunes (که اکثر برنامه های پادکست دیگر برای کتابخانه های خود از آن ها استفاده می کنند) وجود ندارند.

اما ما شک نداریم که تعداد پادکست های موجود با گذشت زمان قطعا رشد بسزایی خواهد داشت. می توانید این سرویس را به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید یا حتی می توانید با پرداخت ۹.۹۹ دلار در ماه یک تجربه کامل و بدون تبلیغ را، احساس کنید.

TuneIn Radio.10

قیمت: رایگان / ۹.۹۹ دلار در هر ماه

دانلود: اندروید

TuneIn Radio یکی از بهترین برنامه های رادیویی این لیست است. تمرکز آن بیشتر روی گفتگوی رادیویی زنده است. با این حال، این برنامه همچنین شامل پادکست ها، کتاب های صوتی، ایستگاه های رادیویی (هم AM و هم FM) و حتی رویدادهای ورزشی زنده است.

صاحبان پادکست، باید پادکست های خود را برای این نسخه در دسترس قرار دهند.

اشتراک پریمیوم TuneIn Radio چه امکاناتی را در اختیار کاربر قرار میدهد؟

اشتراک پریمیوم این برنامه به شما امکان دسترسی به برنامه های زندهNFL ، MLB و سایر بازی های ورزشی را به همراه سایر ویژگی ها می دهد.

پایان

اگر ما برنامه ای کاربردی در زمینه پادکست را از قلم انداخته ایم، در نظرات در مورد پیشنهادات خود برای ما بنویسید!

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *