بازاریابی اینترنتیراه اندازی کسب و کار اینترنتی

پشتیبانی دوره نخبگان وبمستر

۲۰[gap height=”20″]

سلام احمد کلاته هستم طراح و یکی از مدرسین دوره جامع نخبگان وبمستر، یکی از موارد اصلی که دوره نخبگان وبمستر رو متمایز می­کنه پشتیبانی بی نظیر اون هست. ببینید ما با تجربه هایی که دریافت کردیم افرادی که در آموزش­های دیجیتال مارکتینگ شرکت می­کنند، یکی از چالش­های اصلیشون اینه که من آموزش خیلی خوبی هم دریافت می­کنم، اما در پیاده سازی اون آموزش­ها با چالش مواجه می­شم و زمانی که جلسه بعد میام و یاز دوباره دریایی از اطلاعات دریافت می­کنم، مطالب جلسه قبل هست و باز مطالب جدید هم دریافت می­کنم و این اطلاعات بسیار زیاد و عدم توانایی در پیاده سازی اون اطلاعات باعث میشه که اون افراد به حد مطلوبشون پیشرفت نکنند و نتونند به حد مطلوبشون در این دوره برسند. ما در این دوره  چی کار کردیم؟! شما زمانی که می­خواهید پیاده سازی بکنید موارد رو حتماً با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

اینجا ما به صورت هفتگی با شما در تماس هستیم و با شما تماس می­گیریم و تمام مشکلات و چالش­ها و ابهاماتی که دارید رو با هم دیگه برطرف می­کنیم. این نیست که شما با ما تماس بگیرید، می­گم به دلایل مختلفی ممکنه که شما با ما تماس نگیرید حوصلشو نداشته باشید، انگیزه نداشته باشید به هر دلیلی، اما زمانی که ما با شما تماس می­گیریم، شما مجبور خواهید شد، یعنی به دلیل رودرواسی که شما با ما دارید، مجبور خواهید شد که موارد رو انجام بدید. زمانی هم که با مشکلی مواجه شدید به طور کامل با هم  بررسی می­کنیم و آنها را حل می­کنیم و همچنین می­گیم که همکلاسی­هاتون الان چقدر پیشرفت کردن، شما الان نسبت به اونها در چه جایگاهی هستید و مباحث انگیزشی، چون به خاطر اطرافیانی که وجود دارند و می­گن آقا این کار جواب نمی­ده، خوب نیست و…. همه اون مواردی که خودمون هم تماماً باهاشون برخورد کردیم و می­دونیم که واقعاً این حرف­های منفی باعث میشه که آدم عقب بیفته، ما کاملاً از این­ها اطلاع داریم و با شما صحبت می­کنیم و موارد انگیزشی رو با شما در میون خواهیم گذاشت و این میشه که شما چاره­ای نخواهید داشت جز این که در این حوزه به حد مطلوب خودتون پیشرفت بکنید.

درباره نخبگان وب مستر پیشنهاد می­کنم که شرکت بکنید، اگر قصد دارید که در این حوزه فعالیت بکنید، اگرچه همه ما چه بخواهیم چه نخواهیم یک روزی باید وارد این حوزه بشیم چه بهتر که الان وارد این حوزه بشیم تا بعداً حسرت نخوریم که چرا زودتر وارد این قضیه نشدیم و کسب و کار اینترنتی خودمون رو راه اندازی نکردیم. ممنونم از توجهتون.

برچسب ها

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن