معرفی برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

آیا به دنبال برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس هستید؟ پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین افزونه ها را به شما عزیزان معرفی کنیم

عارفه عسکری

انتشار در: ۱۷ آبان ۱۳۹۹
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

آیا به دنبال برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس هستید؟ اگر می خواهید وقتی شخصی در وب سایت کسب و کار شما سفارشی می دهد، یک گزینه خودکار پیام کوتاه را اضافه کنید، این پست مناسب شخص شما است.

بسیاری از مردم هر زمان که محصول بارگیری، حمل یا تحویل داده می شود، خواهان اطلاع رسانی هستند. این امر شفافیت بیشتر در سیستم تحویل را حفظ می کند. بنابراین بسیاری از افزونه های ذکر شده در زیر اکثر شبکه های درگاه پیام کوتاه مانند Twilio را پشتیبانی می کنند.

معرفی برترین پلاگین های ارسال پیامک

WooSMS By Bulkgate

WooSMS By Bulkgate از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

WooSMS By Bulkgate از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

این افزونه دارای یک ویژگی شگفت انگیز است که خدمات ارائه شده به مشتریان را تکمیل می کند. مشتریان به طور مرتب از طریق وایبر یا پیامک در مورد وضعیت سفارش خود به روز می شوند. هر وضعیت یک سفارش، الگوی مشخصی دارد. ادمین ها می توانند اعلان های سفارشی خود را طراحی کرده و متن های خودکار و شخصی را برای خریداران ارسال کنند.

وجود ویژگی اطلاع رسانی چند زبانه به بهبود روابط خریدار و فروشنده کمک می کند. تعداد مشتریان را می توان به طور خودکار به قالب بین المللی تبدیل کرد. سرپرستان این اختیار را دارند که در هر مرحله ویژگی اعلان را فعال یا غیرفعال کنند.

هر الگوی پیامکی این امکان را دارد که ادمین های منفرد یا چندگانه را فعال کند تا چیزی از قلم نیفتد.

SMS Alert Order Notifications – WooCommerce By Cozy Vision Technologies

SMS Alert Order Notifications – WooCommerce By Cozy Vision Technologies

SMS Alert Order Notifications – WooCommerce By Cozy Vision Technologies

این افزونه WooCommerce از طریق اطلاع رسانی پیامکی به خریداران و ادمین ها اطلاع می دهد. اعلان وضعیت سفارش به محض قرارگیری در هر مرحله ارسال می شود. ادمین ها کنترل کاملی برای سفارشی سازی اعلان ها دارند. به محض ثبت شماره به کاربران اطلاع داده می شود.

تأیید OTP را می توان هنگام ثبت نام تنظیم کرد. پس از ثبت نام، کاربران می توانند با استفاده از OTP وارد سیستم شوند و رمز عبور را بازنشانی کنند. اعلان پیام کوتاه خودکار شامل تمام جزئیات مربوط به سفارش است. این جزئیات را می توان با انتخاب مدیر تنظیم کرد. هر وضعیت سفارش می تواند الگوی خاصی داشته باشد. ثبت نام چند کاربر با استفاده از یک شماره تلفن همراه ممنوع است.

این پلاگین از این ویژگی که URL به طور خودکار کوتاه شود، پشتیبانی می کند. اگر سهام زیر حد ممکن باشد و یا به طور کامل فروخته شده باشد، می توان به مدیران اطلاع داد.

Twilio

Twilio از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

Twilio از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

افزونه اعلان های پیامکی Twilio با ارسال اعلان های پیامکی به مشتریان در افزایش شفافیت تراکنش کمک می کند. جدا از شخصی سازی الگوهای پیش فرض، مقررات مختلفی برای طراحی الگوهای جدید وجود دارد. این افزونه برای دارندگان حساب Twilio رایگان طراحی شده است که یک سرویس ارتباطی ابری پیشرو است. این افزونه به شما امکان می دهد مشتریان خود را به روز نگه دارید و از طریق پیام های متنی آنه ا را در مورد به روزرسانی سفارشات مطلع کنید.

هر زمان که وضعیت سفارش مشتریان تغییر کند، آن ها پیامک دریافت می کنند. پیام ها همچنین می توانند سفارشی سازی شوند.

YITH WooCommerce Sms Notifications

YITH WooCommerce Sms Notifications از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

YITH WooCommerce Sms Notifications از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Sms Notifications شما قادر به ارسال پیام های سفارشی برای مشتریان خود هستید. هر زمان که تغییری در وضعیت سفارش ایجاد شود، آن ها یک پیام کوتاه دریافت می کنند. دروازه های مختلفی که این پلاگین استفاده می کند Twilio و Clockworks هستند.

همچنین اگر می خواهید در مورد هر خرید اطلاع دهید تا بررسی کنید که همه چیز به روشی ساده در حال پردازش است، فقط چند کلیک با شما فاصله دارد و شما کنترل کامل فروش خود را دارید. متغیرهای فراوانی وجود دارد که به شخصی سازی پیام ها کمک می کند. شماره تماس مشتریان بطور خودکار به قالب های بین المللی تبدیل می شوند. ادمین ها می توانند متغیرهای سفارشی خود را اضافه کنند. وجود فیلترهایی که سفارشی سازی پیام ها را از پلاگین شخص ثالث تسهیل می کنند.

WC – APG SMS Notifications

WC – APG SMS Notifications از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

WC – APG SMS Notifications از برترین افزونه های ارسال پیامک ووکامرس

WC – APG یک افزونه مفید برای ووکامرس است و از نظر خریدار و فروشنده اهمیت زیادی دارد. مشتری پس از ثبت سفارش و هر زمان که تغییری در وضعیت سفارش ایجاد شود، از طریق پیام کوتاه به وی اطلاع داده می شود. خریدار نیز هنگام ثبت سفارش اس ام اس می گیرد. این افزونه امکان ارسال اعلان های پیامکی به مشتریان فروشگاه WooCommerce شما را در هر زمان بروزرسانی وضعیت سفارش ایجاد می کند. همچنین هر زمان سفارش خرید جدیدی داشته باشید، به شما اطلاع داده شود.

پیام های اعلان پیام کوتاه را می توان در پنل مدیر اصلاح کرد. ویژگی های کلیدی امکانات OTP برای ثبت نام، ورود به سیستم و تأیید سفارش است. اعلان های پیامکی سفارشی برای وضعیت سفارش های مختلف و موارد دیگر. WC – APG به شما امکان می دهد اعلان های پیامکی بین المللی را نیز ارسال کنید.

معرفی افزونه محاسبه هزینه پستی ووکامرس به همراه نحوه استفاده از آن

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *