مزایای آموزش آنلاین چیست؟

سلام احمد کلاته هستم مربی کارآفرینی اینترنتی، قصد دارم در مورد این موضوع صحبت کنم که آموزش آنلاین چیست و چه مزایایی دارد. خیلی از عزیزانی که می خواهند وارد این حوزه شوند می دانند که از طریق آنلاین هم…

مهران ارشاد

انتشار در: ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
خواندن این مطلب حدود 4 دقیقه زمان می برد

سلام احمد کلاته هستم مربی کارآفرینی اینترنتی، قصد دارم در مورد این موضوع صحبت کنم که آموزش آنلاین چیست و چه مزایایی دارد.

خیلی از عزیزانی که می خواهند وارد این حوزه شوند می دانند که از طریق آنلاین هم می شود آموزش داد اما اینکه دقیقا چه چیزی است و چه کارهایی باید انجام بدهید در نهایت چه مزایایی برای شما خواهد داشت احساس می کنم که یک مقدار نیاز است که در مورد آن توضیح داده شود.

اینکه شما  آموزشی که به صورت آفلاین سر کلاس دارید می دهید به صورت خصوصی کلاس برگزار می کنید و به تعداد محدودی دارید آموزش می دهید این رو به صورت آنلاین بیایید فیلم ضبط کنید صوت ضبط کنید کتاب الکترونیک درست کنید وبینار برگزار کنید و آن را بیایید به صورت آنلاین در اختیار دیگران قرار دهید.

شما به صورت آفلاین به چند نفر می توانید آموزش دهید. سر یک کلاس ۲۰ نفره، ۵۰ نفره، ۱۰۰ نفره، ۵۰۰ نفره، ۱۰۰۰ نفره، ۲۰۰۰ نفره یا ۳۰۰۰ نفر بیشتر از این که دیگر نمی توانید آموزش بدهید. یعنی خیلی دیگر خفن باشید می روید سالن وزارت کشور و به ۳۰۰۰ نفر آموزش می دهید. در صورتی که عزیزان شما از طریق آنلاین می توانید به تعداد نامحدود آموزش دهید و این نقطه قوت آموزش آنلاین است. این است که شما هر جایی از دنیا بروید می توانید فروش انلاین خودتان را داشته باشید. این است که وقتی فروش آنلاین داشته باشید می توانید به صورت اتوماتیک یعنی کافی است که یک سیستم مناسب و خوب و بهینه ایجاد کنید و به صورت اتوماتیک تا آخر عمرتان یک درآمد قابل قبول و قابل توجه داشته باشید.

حالا این موضوع پیش می آید که چه مزایایی دارد ببینید آموزش آنلاین واقعا مزایای زیادی دارد یکی از مواردی که وجود دارد این است که در راستای علاقمندی هایتان می توانید فعالیت داشته باشید و کسب درآمد در منزل داشته باشید. من در حوزه فروش تجهیزات هیدرولیک دارم فعالیت می کنم و درآمدم هم خوب است، اما علاقمندی اصلی من چیست من دوست دارم آموزش بدهم، در چه حوزه ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازرگانی که الان دیگر به صورت تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم.

من آن طرف درآمدم را در حوزه فروش تجهیزات هیدرولیک دارم  اما علاقمندی اصلیم این است که آموزش بدهم آموزش در حوزه ای که علاقه دارم به آن و لذت می برم از اینکه دارم کارم را انجام می دهم. شما دارید می بینید آموزش های رایگانی که داخل سایت گذاشتم و عزیزان دارند استفاده می کنند که به من می گویند آقای کلاته ۱۰-۱۲ ساعت فایل آموزشی را ضبط کردید آن هم رایگان من می گویم که علاقه دارم به این بحث و رایگان در اختیارتان قرار می دهم. این اولین مورد، که شما لذت می برید از کارتان و آموزش می دهید و در کنارش اعتبار کسب می کنید درآمد کسب می کنید و مواردی از این قبیل.

مورد بعدی عزیزان یکی از مواردی که دردسر برای شما کمتر درست می شود این است که ارسال و بسته بندی کالا و دلیوری و این طور چیزها وجود ندارد. شما فقط کافی است که یک فایل آموزشی درست کنید و آن را در هاست تان آپلود کنید و کسی که خرید می کند بعد از صفحه بانک که خریدش را انجام می دهد وارد یک صفحه ای می شود که فایل های دانلود آنجا است و طرف میتواند روی آن کلیک کند و فایل موردنظر خودش را دانلود کند. این هم از مواردی است که خیلی می تواند وجه تمایز داشته باشد بین فروش دیجیتال و فروش فیزیکی.

استراتژی بازاریابی با ویدئو در کسب و کار اینترنتی

عزیزان مهمترین موردی که وجود دارد این است که شما اگر بتوانید هوشمندانه کار کنید یک محصول خوب ایجاد کنید و یک تبلیغ مناسب برایش بنویسید و یک جای خوب یا کانال خوب برای تبلیغات یک کانالی که می دانید که بازدهی اش مناسب است و این شاید با آزمون و خطا بخواهد به دست بیاید پیدا کنید و تبلیغات انجام دهید و با ایمیل مارکتینگ یک سیستم اتومیشن ایجاد کنید و در نهایت می توانید تا آخر عمرتان یک کسب درآمد قابل توجه و اتوماتیک داشته باشید.

افراد میایند و وارد سایت شما می شوند و محصولی را می بینند خریدشان را انجام می دهند یا خریدشان را انجام نمی دهند اما در ازایش شما می توانید ایمیل آن افراد را بگیرید و بعد به صورت اتومیشن روی سیستم اتومیشن ایمیل مارکتینگ می توانید پیاده سازی کنید تا اینکه افراد را ترغیب کنید که از شما خرید انجام بدهند. البته این سیستم یک سیستمی است که یک مقدار پروسه دارد و به شما پیشنهاد می کنم در دوره های ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی در سایت kalaateh.com/free شرکت کنید خیلی به طور کامل برایتان توضیح دادم که چطور باید این کاری که به شما گفتم به صورت عملی پیاده سازی کنید این کار را انجام دهید و به امید خدا می توانید درآمد خیلی قابل توجهی از این طریق داشته باشید.

امیدوارم این سه موردی که خدمت شما ارائه کردم را در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و به کسب درآمد از اینترنت برسید. خیلی متشکرم.

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *