سلام من احمد کلاته هستم مربی کارآفرینی اینترنتی و قصد دارم در مورد کسب در آمد از اینترنت و سودآورترین کالاهای اینترنتی در اینستاگرام صحبت کنم.

اول این را به شما بگویم که هیچ کالایی سودآور نخواهد بود مگر اینکه شما ابزارهای بازاریابی از آن را به درستی استفاده کنید.

هیچ کالایی در اینستاگرام سودآور نخواهد بود مگر اینکه بتوانید محتوای ارزشمندی حول آن محصولاتی که در اینستاگرام تولید می کنید به مشتریانتان ارایه دهید.

عزیزان کسب درآمد از اینستاگرام فقط کسب درآمد نیست و شامل سه مرحله است: جذب مخاطب، تبدیل مخاطب به علاقه مند و مرحله سوم کسب درآمد است. شما باید مرحله دوم را به خوبی انجام دهید چون جذب مخاطب اینستاگرام که کاری ندارد یک ربات تنظیم می کنید و خیلی راحت می تواند ربات برای شما فالورهای زیادی را در مدت زمان کوتاه برای شما بگیرد یا اگر پول دارید می توانید تبلیغات انجام دهید.

اما بحثی که وجود دارد این است که شما باید بتوانید با ارایه محتویات ارزشمند به مخاطبانتان آنها را تبدیل به علاقه مند کنید بحث بحث بده بستان است یعنی شما محتوای ارزشمندی ارایه می دهید و آنها را راهنمایی می کنید بدون اینکه چشم داشتی داشته باشید به آنها اطلاعات خوبی می دهید و زمانی که از آنها درخواست می کنید که در آینده  من محصولی برای فروش دارم بیایید از من بخرید آنها با رغبت بسیار زیادی از شما خریدشان را انجام می دهند .

با این مقدمه می خواهم بگویم که مخاطبان اصلی شما در اینستاگرام چه کسانی هستند و چه محصولاتی را بفروشید که بیشتر نتیجه بگیرید.

مخاطبان اصلی اینستاگرام خانم هایی هستند که پایین تر از سن 25 سال  بین 15 تا 25 سال هستند. شما می توانید این افراد را در نظر بگیرید و برای این افراد بیایید محصولات تولید کنید. مثلا لوازم آرایشی و بهداشتی، جواهرات بدلیجات، لوازم جانبی موبایل، میک آپ و انواع مختلف محصولاتی که به این قشر از جامعه می توان  ارایه داد.

مورد بعدی کلا اقشار پردرآمد جامعه می توانند  هدف بسیار مناسبی برای شما در اینستاگرام باشند اگر بتوانید محصولاتی که ارایه میدهید  محصولات خوبی باشد، گران قیمت بودنش مهم نیست مهم این است که بتوانید با استراتژی های تولید محتوا اعتماد مخاطبان خودتان را  جلب کنید که خیلی راحت محصولات گران قیمت را می توانید به فروش برسانید. اما مراقب باشید که این محصولات گران قیمت باید خدمات خوبی داشته باشند و الکی قیمت گران نداشته باشد.  در حال حاضر  یک جوی به وجود آمده است که مردم اعتماد نمی کنند برای خرید کردن و باید خدمات خوبی ارایه دهید در غیر این صورت یک بار بیشتر نخواهید فروخت.

اقشار پردرآمد جامعه را هم می توانید در نظر بگیرید، مثلا کالاهای لوکس یا مواردی که بیشتر به  آقایان  می توانید بفروشید مثلا ساعت های لوکس و خودکارها و یا هر چیزی که می تواند برای این قشر از مخاطبانتان جذاب باشد را بفروشید و اگر خوب بتوانید فعالیت کنید خیلی خوب می توانید از آن نتیجه بگیرید.

امیدوارم که در اینستاگرام چه این مواردی که گفتم و چه مواردی که خودتان می خواهید در آن فعالیت کنید آنها را در نظر بگیرید و به امید خدا درآمدهای خوبی داشته باشید.

عزیزان اصلا این مواردی که من گفتم مواردی نیست که بخواهد وحی منزل باشد که من فقط باید در این زمینه کار کنم.  افرادی هستند که در زمینه های خیلی معمولی دارند فعالیت می کنند و درآمدهای خوبی دارند ولی به طور کلی اینهایی که من گفتم مخاطبان شما از این موارد استفاده می کنند.

الان گردشگری دارد خوب جواب می دهد می شناسم افرادی را که فقط با واسطه گری در حوزه های گردشگری درآمدهای خیلی خوبی دارند.

با مواردی که خدمت شما ارایه کردم امیدوارم که بتوانید خیلی خوب در اینتساگرام فعالیت کنید  و کسب در آمد در منزل  داشته باشید. متشکرم.

یک دیدگاه برای “سود آورترین کالاهای اینترنتی در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button