بازاریابی اینترنتیبازاریابی محتوا

ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای-دریافت نماد اعتماد الکترونیک

ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای-دریافت نماد اعتماد الکترونیک

در آموزش قبل تحت عنوان قدم ۱ ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس، مشاهده کردید که به راحتی می توانید فروشگاه اینترنتی حرفه ای خود را راه اندازی کنید. بسیار عالی. دریافت نماد اعتماد الکترونیک یا دریافت ای نماد، کار بعدی است که باید انجام شود.

بحثی که وجود دارد این است که برای ایجاد امکان پرداخت اینترنتی برای کاربران از دو روش درگاه مستقیم و درگاه غیر مستقیم می توان استفاده کرد. گفتیم که برای درگاه غیر مستقیم تنها نیاز به مدارک شناسایی دارید. اما برای درگاه مستقیم بانکی نیاز به دریافت نماد اعتماد الکترونیک دارید. مورد دیگری که در مورد آن صحبت کردیم این بود که اگر شما بخواهید محصولات آموزشی ارائه دهید، باید نماد ساماندهی یا نماد اعتماد ملی را دریافت کنید.

از طرف دیگر کارشناسان ای نماد برای اعطا نماد، از شما درخواست یک یوزرنیم و پسورد کاربری می کنند که از سایت شما، فروشگاه اینترنتی و دیگر امکانات سایتتان بازدید کنند. به همین دلیل در مرحله قبل، ابتدا فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کردیم بعد پرداختیم به بحث دریافت نماد اعتماد الکترونیک.

بنابراین اگر می خواهید کالا بفروشید، تنها نیاز به دریافت نماد اعتماد الکترونیک و اگر می خواهید محصولات آموزشی بفروشید، پیش نیاز دریافت نماد الکترونیک یا ای نماد، دریافت نماد ساماندهی یا نماد اعتماد ملی است.

با توجه به اهمیت دریافت نماد اعتماد الکترونیک یا دریافت ای نماد، تصمیم گرفتیم قبل از اینکه وارد بحث وارد کردن محصولات متنوع به فروشگاه خود شویم، نحوه دریافت نماد الکترونیک را آموزش دهیم.

[gap height=”20″] [gap height=”20″]

مختصری از فیلم آموزشی ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای-دریافت نماد اعتماد الکترونیک

در این آموزش در ابتدا لازمه دریافت نماد الکترونیک و کاربردهای آن را بیان کرده ایم. همچنین در مورد نماد ساماندهی صحبت کرده ایم. اینکه نماد الکترونیک و نماد ساماندهی توسط چه ارگان هایی و برای چه منظور ارائه می شوند و چه مزایایی در کسب و کار ما خواهند داشت.

در قسمت بعد بطور کامل در مورد شرایط افراد حقیقی و حقوقی برای دریافت نماد ساماندهی به عنوان پیش نیاز دریافت نماد اعتماد الکترونیک یا دریافت ای نماد صحبت کرده ایم.

پس از آن بطور عملی وارد سایت های مربوط به دریافت نماد ساماندهی می شویم. در ابتدا مجوزهای نشر بر خطر را تهیه می کنیم. بعد از انجام کلیه مراحل مربوطه، وارد سایت ساماندهی و وارد حساب کاربری خود می شویم و تمام نکات مربوط به دریافت نماد ساماندهی را بررسی می کنیم. بعد از آنکه اقدامات مربوط به دریافت نماد ساماندهی را انجام دادیم، نسبت به دریافت نماد اعتماد الکترونیک یا دریافت ای نماد اقدام می کنیم.

در مرحله آخر نیز وارد سایت ای نماد می شویم. در این قسمت تجربیات مهمی را با شما مطرح کرده ایم که علاوه بر صرفه جویی در هزینه، چندین هفته کار شما جلو خواهد انداخت. در این مرحله پس از انجام تمام مراحل برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک، نماد خود را در سایتمان مشاهده می کنیم.

همچنین نکات مهمی نیز وجود دارد که در حین دریافت نماد ساماندهی و نماد الکترونیک یا ای نماد باید به آن ها عمل کنید که در این فایل آموزشی در مورد آن ها صحبت می کنیم.

[gap]

[gap]

دریافت نماد اعتماد الکترونیک

۳۷ دقیقه فیلم آموزشی

[gap]

سرفصل های فیلم آموزشی ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای-دریافت نماد اعتماد الکترونیک

کاربردهای نماد الکترونیک

کاربردهای نماد ساماندهی

پیش نیاز دریافت نماد الکترونیک برای آموزش آنلاین

مراحل دریافت مجوز نشر بر خط (افراد حقوقی و حقیقی)

چگونگی دریافت نماد ساماندهی + نکات مهم در مورد دریافت نماد

مراحل دریافت نماد الکترونیک + نکات بسیار مهم برای کاهش هزینه و تسریع در دریافت ای نماد

برچسب ها

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
بستن
بستن