راهنمای کسب درآمد حتی در خواب

به لطف پیدایش تکنولوژی های بازاریابی جدید، این فرصت فراهم شده که سیستم فروش و کسب درآمدمان را در هر کسب و کاری که هستیم اتوماتیک کنیم. در ادامه قدم به قدم در مورد نحوه راه اندازی سیستم کسب درآمد…

احمد کلاته

انتشار در: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
امروز ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

به لطف پیدایش تکنولوژی های بازاریابی جدید، این فرصت فراهم شده که سیستم فروش و کسب درآمدمان را در هر کسب و کاری که هستیم اتوماتیک کنیم. در ادامه قدم به قدم در مورد نحوه راه اندازی سیستم کسب درآمد اتوماتیک حتی در خواب توضیح می دهیم:

این سیستم یکی از زیرمجموعه های بازاریابی اینترنتی است. بازاریابی اینترنتی شامل چند زیر مجموعه است:

سئو: مهمترین ابزار بازاریابی اینترنتی هنوز هم سئو است. شما در هر حوزه ای که فعالیت می کنید، وقتی دیگران شما را در کسب و کارتان موفق می دانند که با کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان جزء ۵ رتبه اول گوگل باشید. آموزش سئو یکی از مقدمات بسیار ضروری برای سیستم کسب درآمد اتوماتیک است.

پیشنهاد می کنم  این را هم ببینید: ۳ روش کسب درآمد تضمینی در خواب

بازاریابی محتوا: این نوع بازاریابی، موثرترین روش بازاریابی محسوب می شود.  چرا موثرترین؟
۱. ۶۰ درصد فرایند سئو کردن سایت، متکی به تولید محتوای یونیک است. مهمترین معیار گوگل برای امتیاز دهی به وبسایت ها، میزان تولید محتوای یونیک و دست اول است.
۲. با تولید محتوای ارزشمند و رایگان، مخطبان هدفتان را به خودتان علاقه مند می کنید. مخاطبان شما قبل از هر چیز به دنبال محتوای رایگان و در عین حال ارزشمند هستند. اگر بتوانید این شرایط را برای آن ها فراهم کنید، خرید از شما را به دیگر مخاطبان ترجیح خواهند داد. پس یکی از رازهای مهم برای کسب درآمد از اینترنت، ارائه محتوای ارزشمند به مخاطب است.

۳. محتوای ارزشمند بهترین روش برای برندسازی است. تعریف ساده برند سازی یعنی “شناخت مخاطب از شما”. اگر بتوانید محتوای ارزشمندی به مخاطبانتان ارائه دهید،  خود به خود ذهنیت مثبتی نسبت به شما در آن ها شکل می گیرد و برای همیشه به شما وفادار خواهند ماند.

۴. تولید محتوا باعث می شود، مخاطبان هدفتان، شما را به عنوان یک مرجع در کسب و کارتان بشناسند. فرض کنید افراد هر سوالی در حوزه کاری شما دارند، می توانند جواب سوالشان را در سایت شما پیدا کنند. این رفته رفته باعث افزاش اعتبار شما می شود. در نهایت باعث می شود مردم شما را به عنوان یک مرجع قابل اطمینان در کسب و کارتان بشناسند.
این ۴ مورد تنها بخشی از مزایای بازاریابی محتوا بود.
تولید محتوا نیز در موفقیت شما در راه اندازی سیستم کسب درآمد اتوماتیک، نقش مهمی دارد. (در ادامه بیشتر توضیح می دهیم)

 

پیشنهاد می کنم این را هم ببینید: انتخاب کلمه کلیدی و تاثیر آن در بهبد سئو سایت

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی: نیازی به صحبت در مورد گستردگی شبکه های اجتماعی نیست. شبکه های اجتماعی سریع ترین روند گسترش را در تاریخ پیدایش جهان داشته اند. سرعت رشد شبکه های اجتماعی بیشتر از خود اینترنت بوده است.
بنابراین، شبکه های اجتماعی یک ابزار بسیار موثر برای رشد کسب و کار است. استفاده از تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و توییتر را برای جذب ترافیک و برندسازی استفاده فراموش نکنید.

ایمیل مارکتینگ: ابزار اصلی برای راه اندازی سیستم کسب درآمد اتوماتیک، ایمیل مارکتینگ است. یعنی ما از تمام ابزارهای بازاریابی اینترنتی – سئو، بازاریابی محتوا، شبکه های اجتماعی – استفاده می کنیم تا بتوانیم سیستم ایمیل مارکتینگ و کسب درآمد اتوماتیک را در کارمان پیاده کنیم.

بطور کلی سیستم کسب درآمد اتوماتیک به این شکل کار می کند که با تولید محتوای ارزشمند، سایتتان سئو می شود و از طرف دیگر مردم به شما اطمینان می کنند. در نهایت ترافیک قابل توجهی به سمت وبسایت شما روانه می شود. حال وقت آن است که با سیستم کسب درآمد اتوماتیک یا بازاریابی اتوماتیکی که در سایتتان راه اندازی کرده اید، این افراد را به علاقه مند و در نهایت به خریدار تبدیل کنید.

 

پیشنهاد می کنم این را هم ببینید: ۶ استراتژی موثر برای ایمیل مارکتینگ حرفه ای

همچنین سیستم کسب درآمد از اینترنت اتوماتیک، این قابلیت را دارد که خریداران را به مشتری وفادار تبدیل کند بطوری که شما را به افراد دیگر معرفی کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش بازاریابی اتوماتیک مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close-link