بازاریابی اینترنتیبازاریابی شبکه های اجتماعی

با این دو الگوریتم اینستاگرام خود را متحول کنید

 

سلام عزیزان دلم. امیدوارم حالتان عالی باشد. احمد کلاته هستم،متخصص کارآفرینی اینترنتی و قصد دارم در مورد دو الگوریتم و دو ویژگی جدید در اینستاگرام صحبت کنم که فوق­ العاده تاثیرگذار است. مورد اول، IGTV و مورد دوم، جایگزینی خلاقیت به جای زیبایی.

دوستان اینستاگرام سیستم IGTV را آورد که شما می­توانید تا یک ساعت در اینستاگرامتان،پست­های ویدئویی قرار دهید و همین باعث میشود که شما بتوانید افراد بیشتری را جذب پیج­تان کنید. این چه چیز را نشان میدهد که اینستاگرام این سیستم را آورده، این که ویدئو دارد تاثیر بسیار بسیار بیشتری در کسب و کارها میگذارد. یک موردی که حتما باید در نظر بگیرید، اینستاگرام هر امکانات جدیدی را که در اینستاگرام قرار میدهد، در اپلیکیشنش قرار میدهد، حتما باید از آن استفاده کرد. یکی از مواردی که حتما باید در نظر بگیرید، مثلا در استوری­ها اگر امکانات مختلف گیف، پُل، نظرسنجی­های مختلف اگر میشود قرار داد، از آنها باید استفاده کنید. اگر IGTV را قرار داده، باید از آن استفاده کنید.

با این دو الگوریتم اینستاگرام خود را متحول کنید38

تمام اینها باعث میشود که شما بتوانید درگیری خودتان را با کاربران بیشتر کنید و درنهایت پست­هایتان و استوری­هایی که قرار می ­دهید، بیشتر دیده میشود و درنهایت می توانید بازدیدهای بیشتری از آن دریافت کنید. پست­هایی که در IGTV قرار می­دهید، پست­های بیشتر از 15 ثانیه تا یک ساعت بگذارید و میتوانید قرار دهید، از آن استفاده بکنید و از این طریق درگیری بیشتری با کاربران­تان داشته باشید و مورد بعدی، دوستان، صرفا زیبایی پست­های شما نمی­تواند ملاکی باشد برای اینکه پست­هایتان بیشتر دیده شود. در ویدئوی قبلی در مورد اینستاگرام گفتم که اکنون دیگر به صورت زمان­بندی نیست که هرچقدر بیشتر پست بگذارید، بیشتر در دیدرس افراد قرار می­گیرید. اصلا اینطور نیست.

شما می­توانید با قراردادن پست­های جذاب در فیلدهای کاربران­تان بالا بیایید، در تایم لاین بالا قرار بگیرید و بیشتر دیده شوید. چگونه میتوانید این کار را انجام دهید؟ اکنون دیگر زیباسازی پست­های شما صرفا ملاک نیست. شما باید در پست­هایتان خلاقیت به خرج دهید. ایجاد کردن خلاقیت خیلی میتواند به شما کمک کند. اکنون خیلی از شما میگویید که من خلاقیت ندارم یا من حوصله ندارم،درست است، شاید من هم حوصله نداشته باشم اما میتوانیم با تحلیل و بررسی وب­سایت­های رقبا، با تحلیل و بررسی پیج­های اینستاگرام رقبا، چه ایرانی و چه خارجی، میتوانیم انواع مختلف و پست­های متنوعی را پیدا کنیم و درنهایت میتوانیم از آنها استفاده کنیم و در پیج خودمان قرار دهیم.

اگر فکر میکنید که حوصله ندارید برای ایجاد خلاقیت و پست­های innovative و پست­هایی که میتواند خلاقیت در آن به کار رفته باشد، استفاده کنید. مورد بعدی، اگر میخواید پست­های خلاقی قرار دهید، بهتر است فقط بنشینید و فکر کنید. فکر کنید، تحلیل و بررسی کنید که من چگونه میتوانم پست­هایی قرار دهم که کاربرانم را بیشتر درگیر کند.

اکنون دیگر تم­های مختلفی قرار دادند. اینکه یک سری قاب­های مختلف قرار دهید که پست­هایتان یکسان باشد، درحال حاضر این دیگر ملاک نیست. خلاقیت در ایجاد پست از همه­ چیز مهم­تر است. اینکه بتوانید کاربران بیشتری را درگیر کنید. در این حوزه پیشنهاد میکنم game fication را مطالعه کنید که بتوانید از طریق بازی­سازی کاربران را درگیر کنید.امیدوارم باتوجه به این صحبت­هایی که کردم بتوانید پست­های متنوع ­تر و فعالیت حرفه­ای تری را در اینستاگرام داشته باشید و به امید خدا بتوانید کاربران را بیشتر درگیر کنید. خیلی متشکرم.

احمد کلاته

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم. به نظر من کسب و کار اینترنتی جذاب ترین شغل دنیاست.

نوشته های مشابه

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 موضوعات کامنت
2 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
4 نویسندان دیدگاه
dr.parsaحسن ساریmrkianialireza uosefi نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
حسن ساری
مهمان
حسن ساری

با سلام واحترام
یک ایده خیلی خوب وپردرامد دارم میخواهم با شما در میان بذارم امکانش هست با هم در ارتباط باشیم

dr.parsa
مهمان
dr.parsa

سلام حسن عزیز، میتوانید در ساعات اداری با دفتر تماس حاصل فرمایید یا با پر کردن فرم مشاوره ما با شما تماس خواهیم گرفت.

mrkiani
Member
mrkiani

عالی

alireza uosefi
مهمان
alireza uosefi

سلام خیلی ممنون منظور از گیم فیکیشن چه چیزی هستش؟

dr.parsa
مهمان
dr.parsa

سلام علیرضا عزیز، منظور از گیمیفیکیشن بازی سازی در وب برای وفادار سازی مشتری هستش

بستن
بستن