آموزش قرار دادن چند لینک در بیو اینستاگرام (‌‌Bio)

فهرست مطالب پنهان مزایای شگفت‌انگيز چند لینک در بیو اینستاگرام یک لینک چه خدمات رايگانى به شما ارائه مى‌دهد؟ آموزش ساخت چند لینک در بیو اینستاگرام با «یک لینک» نحوه قراردادن لینک‌تان در بيو اينستاگرام و در آخر… همان‌طور كه…

آقای نجفی

انتشار در: ۳۱ تیر ۱۴۰۰
خواندن این مطلب حدود [rt_reading_time] دقیقه زمان می برد

راهنمای مطالعه

دنبال درآمد زیاد هستی؟

با شرکت در این دوره تضمین می کنم
که به درآمد بیش از حد می رسی

همان‌طور كه می‌دانید اغلب كاربران کم‌صبر اينستاگرام، به ‌دنبال بيشترين حجم اطلاعات با كمترین مقدار جست‌وجو هستند. «يک لينک» اين امكان را فراهم کرده است تا بتوانید چند لینک در بیو اینستاگرام قرار دهید و کاربران تنها با یک کلیک به تمامی اطلاعات مورد نیاز و راه‌های ارتباطی با شما دست پیدا کنند. در ادامه مزایای داشتن لینک بیو اینستاگرام و نحوه ساخت آن را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همرا باشید.

مزایای شگفت‌انگيز چند لینک در بیو اینستاگرام

چند لینک در یک لینک باعث می‌شود تا كار ذخيره شماره واتساپ، تلگرام، لينكدين و… برای شما راحت‌تر از آب خوردن بشود! همه اطلاع داريم كه در اينستاگرام تنها از یک لينک برای بارگذای اطلاعات می‌توان استفاده كرد و عملاً اين برای كسب‌و‌كارهاى اينترنتى چندان خوشايند نيست.

تازه ممكن است در بعضى مواقع اينستاگرام مجبورتان كند كه هر از چندگاهى لينک صفحه خود را تغيير دهيد و از نو بارگذارى كنيد و اگر شما عضو يک سايت بزرگ باشيد، كلی هماهنگى با تيم فنى لازم است تا تغييرات را انجام بدهيد.

خيلى از كسب‌وكارها هم براى افزايش فروش اينستاگرام نياز دارند تا راه‌هاى ارتباطى خود را با مشتريان افزايش بدهند و عملاً به‌خاطر استفاده از يک لينک در اينستاگرام محدوديت زيادی در ساير روش‌های ارتباطی دارند. ولى ما به شما روش جديدى را ارائه مى‌دهيم كه همه اين موانع را پشت‌سر بگذاريد و فقط با يک لينک، اطلاعات گوناگونى را با كاربران صفحه خود به اشتراک بگذاريد.

یک لینک چه خدمات رايگانى به شما ارائه مى‌دهد؟

  • شما یک لینک اختصاصی به اسم خودتا یا برندتان خواهید داشت؛
  • می‌توانید كليه راه‌هاى ارتباطى مثل تلفن، ايميل، واتساپ، تلگرام، ساير شبكه‌هاى اجتماعى و… را با كاربران به اشتراک بگذاريد؛
  • می‌توانید آدرس و لوكيشن كسب‌وكارتان را در لينک خود به اشتراک بگذارید؛
  • ساختارها همگى از قبل مشخص شده هستند و ديگر براى تغيير اطلاعات نيازى به پشتيبانى نداريد و خودتان به‌راحتى می‌توانيد برای اضافه‌كردن بخش جديد آستين بالا بزنيد؛
  • می‌توانید لينک‌تان را متناسب با سليقه خودتان و برندى كه داريد طراحی کنید؛
  • گزارش كليک‌ها روی لينک را خواهید داشت تا مشاهده كنيد كدام راه ‌ارتباطى بيشترين آمار كليک را داشته است.

آموزش ساخت چند لینک در بیو اینستاگرام با «یک لینک»

حالا قرار است با هم ياد بگيريم كه برای ساخت چند لینک در بیو اینستاگرام بايد چه مراحلى را طى كنيم. در اين بخش گام به گام تا مرحله پايانی ساخت لينک پيش‌می‌رويم.

۱: ابتدا وارد آدرس سايت یک لینک ‌شويد.

۲: حالا بايد روى كادر “بدون هزينه يك لينک بساز” كليک كنيد. حتی می‌توانید مستقیما وارد بخش ثبت‌نام شوید.

۳: اكنون در یک لینک ثبت‌نام كنيد. اطلاعاتى مثل اسم، شماره موبايل، گذرواژه خود را وارد كنيد. در انتهاى اين بخش كادرى است كه در آن بايد متناسب با صفحه اينستاگرام، برند يا نوع محصول، براى لينكی كه ساخته‌ايد يک اسم انتخاب كنيد.

در همین مرحله باید یک آدرس برای لينک خود انتخاب كنيد. می‌توانید از آیدی اینستاگرام خود ایده بگیرید.

۴: بعد از ثبت مراحل يک پيامک جهت تاييد اطلاعات و ورود به سايت براى شماره‌اى كه در مرحله پيش وارد كرده‌ايد ارسال مى‌شود.

۵: بعد از طى اين مراحل نوبت به اين مى‌رسد كه با كليک روى افزودن بلوک جديد، اطلاعاتى كه بايد روى لينک باشد را انتخاب كنيد.

۶: با كليک روى افزودن بلوک جديد، آپشن‌هايى مشخص مى‌شود كه عبارتند از: عكس پروفايل، متن، لينک، پيام‌رسان، شبكه اجتماعی، مسيريابی، ايميل، جداكننده و تماس. باتوجه به نياز خود مى‌توانيد روى هر كدام كه دوست داريد كليک كنيد و اطلاعات خواسته شده را وارد نماييد.

۷: ما طبق آنچه كه در تصوير زير مى‌بينيد، ابتدا گزينه لينک و بعد شماره موبايل و متن را انتخاب كرديم. البته شما باتوجه به نياز شخصى و سليقه‌اى كه داريد مى‌توانيد بخش‌هاى مختلفى را به لينک خود اضافه كنيد.

۸: حالا كه اطلاعات روى لينک را مشخص كرديد، از روى نوار بالا در سمت چپ مى‌توانيد لينک را كپى كنيد و در بيو اينستاگرام قرار بدهيد.

تبريک! شما به همين راحتى موفق شديد همه‌ى اطلاعاتى را كه دوست داشتيد با كاربران به اشتراک بگذاريد و چند لینک در بیو اینستاگرام قرار دهید.

نحوه قراردادن لینک‌تان در بيو اينستاگرام

۱: برای قراردادن اين لينک (بعد از كپى كردن) در صفحه اينستاگرام خود بايد ابتدا وارد برنامه اينستاگرام شويد و روى آپشن edit profile كليک كنيد.

۲: حالا لينک كپى شده را در بخش website جايگذارى كنيد.

۳: بعد «تيک آبى» رنگ در بالا سمت راست را بزنيد.

به همين راحتى با كليک روی لينک همه اطلاعات و راه‌های ارتباطى شما به راحتى بالا مى‌آيد!

و در آخر…

یک لینک اين امكان را برای شما فراهم آورده است كه به‌راحتى تمام‌ راه‌هاى ارتباطی خود را با كاربران در صفحه اينستاگرام خود به اشتراک بگذاريد تا به کسب درآمد از اینستاگرام شما کمک کند. پس شما هم با كمک گرفتن از یک لینک و قرار دادن چند لینک در بیو اینستاگرام خود، به كسب‌وكارتان و مشتريان كم‌حوصله اينستاگرامى‌تان اين شانس را بدهيد تا با راحت‌ترين كار ممكن هرطور كه تمايل دارند و از هر راه ارتباطى كه دوست دارند با شما ارتباط برقرار كنند. اميدواريم كه از اين تجربه شيرين لذت ببريد.

مطالب مرتبط

همه چی درباره آزمون sat

همه چی درباره آزمون sat

SAT مخفف عبارت scholastic Aptitute Test است. این آزمون مهارت و دانش شرکت کنندگان را ارزیابی می کند و هدف آن ارزیابی شرکت کنندگان برای ورود به دانشگاه است

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *