آموزش سئو

مهمترین عامل موفقیت در کسب درآمد از اینترنت سئو است. البته منظور ما از سئو، آموزش سئو است. بطوری که در موتور جستجوی گوگل با کلمه کلیدی خاص، نتیجه اول باشیم.

این فصل اختصاص پیدا می کند به آموزش سئو. اگر می خواهید کسب و کارتان را متحول کنید، باید بستر سئو سایت خود را قدرتمند کنید. برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی مهمترین عامل، دیده شدن در موتور جستجوی گوگل است.

 

آموزش سئو وردپرس

اگر در حوزه کاری خودتان در صفحه اول گوگل باشید، بدون شک درآمد فوق العاده ای خواهید داشت. تفاوتی ندارد که شما در بازار مغازه دارید و یا کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اید. باید سایتتان را راه اندازی کنید، آموزش سئو ببینید و آن را در سایتتان پیاده سازی کنید.

در فصل آموزش سئو قصد داریم هرآنچه برای نمایش شما در موتور جستجو نیاز است، در اختیارتان قرار دهیم. این آموزش ها شامل سئو پایه سایت (Seo basic) سئو داخلی سایت (On page seo). سئو خارجی سایت (Off page seo). ابزارهای آمار گیری بازدید سایت مانند گوگل آنالیتیکس (Google analytics)، الکسا (Alexa). سئو فنی سایت از طریق گوگل وبمستر (Google webmaster) می باشد.

همچنین تیم مدیر ام بی ای از کارشناسان با تجربه در این زمینه بهره گرفته است. از این طریق در هر کدام از آموزش های فصل آموزش سئو،  نکات تجربی را به شما ارائه می دهیم که به سختی می توانید این اطلاعات را در جای دیگر بدست آورید.

سئو وردپرس داخلی یا On page seo به تکنیک های سئو کردن محتوای داخل سایت می پردازد. اینکه چطور در سایتتان خدماتتان را معرفی کنید. چطور متن های بهینه شده برای گوگل بنویسید. از چه ابزارهایی برای سئو کردن سایتتان استفاده کنید. چگونه در سایتتان عکس، فیلم و محتوا قرار دهید. و بسیاری موارد دیگر که در بخش آموزش سئو وردپرس داخلی آموزش می دهیم.

آموزش سئو خارجی یا Off page seo در مورد تکنیک های خارج از سایت است. اینکه چطور می توانید خود را در سایت های دیگر به بهترین نحو معرفی کنید. نحوه گرفتن بک لینک های مفید. چگونگی تبلیغات در گوگل. ترفندهای تبلیغات رایگان در سایت های مختلف. بطور کلی چگونه در خارج سایت طوری خودمان را معرفی کنیم که ارزش سایت برای گوگل بالا رود.

در کنار فعالیت های سئو داخلی و خارجی سایت، شما نیازمند آمارگیری از میزان بازدیدهای سایتتان هستید. این قسمت از آموزش سئو در کسب و کار شما بسیار حیاتی است. اینکه بازدیدکنندگان از کجا وارد سایت شما می شوند. چقدر در سایت شما می مانند. از کدام صفحات بیشتر بازدید می کنند. این باعث می شود که صفحات خود را بهینه تر کنید. می توانید از صفحات پربازدید به صفحه محصولتان لینک دهید و از این طریق فروشتان را افزایش دهید. در آموزش گوگل وبمستر، گوگل آنالیتیکس و الکسا این موارد قدم به قدم آموزش داده می شود.

بطور کلی شما برای موفقیت در کسب و کارتان هیچ راهی جز نمایش سایتتان در گوگل ندارید. (آن هم بطور طبیعی). برای این کار نیاز به آموزش سئو دارید و اینکه تمام راهکارهای این فصل را در سایتتان بکار ببندید.

مطالب این فصل با توجه به سوالات کاربران و تغییر الگوریتم ها بروز خواهد شد.

[blog_posts style=”vertical” type=”row” columns=”1″ depth=”1″ cat=”274″ posts=”50″ readmore=”ادامه مطلب” show_date=”true” image_height=”50%” image_width=”43″ text_align=”left”]
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن